Niedźwiedzi Kamień

Tereny lasów sąsiadujących z Kumogakure no Sato. Shinobi wykorzystują je często w celach treningowych, czy też do prywatnych spotkań.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Niedźwiedzi Kamień

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 27 lip 2014, o 22:02

Na jednym ze wzgórz wioski jest naprawdę wielki kamień, ma około 7 metrów wysokości i 10 szerokości.
Nazwa pochodzi od tego że kiedyś żyły obok niego niedźwiedzie. Tsumi przechadzając się po wiosce, strasznie się zamyślił i zaszedł aż tutaj. Pomyślał że to fajne miejsce treningowe. Od tamtej pory zaczął tu trenować swoje techniki. Bardzo chciałby w przyszłości zabrać tutaj swoją drużynę, jak będzie ją posiadał. Ma zamiar właśnie w tym miejscu zacząć uczyć się coraz to silniejszych technik. Ogólnie plac w okół miał jakieś 40-50 metrów kwadratowych.
Nakashi Tsumi - nieaktywny

Re: Niedźwiedzi Kamień

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 27 lip 2014, o 22:33

Dobra.. sporo tego wolnego.. Postanowiłem się czegoś nauczyć, a konkretnie ulepszyć swoje klony. Poszedłem w swoje miejsce treningowe pierwszy raz. Byłem niesamowicie podekscytowany, nie mogłem się doczekać aż zaczne uczyć się techniki.
Miałem zamiar nauczyć się Oboro Bunshin no Jutsu. Wziąłem się za wykonywanie pieczęci, Pies > tygrys. Na początku pojawiała się jakaś bez kolorowa wywłoka, ale już po 10 minutach umiałem stworzyć w miare wiarygodnego klona. Musiałem się na nowo uczyć bo niestety ta technika różni się dużo od zwykłego bunshin no jutsu. Tym razem te klony mogą się poruszać i nie znikają podczas styczności wrogiem, są czysto iluzyjne. Po godzinie umiałem zrobić jednego perfekcyjnego klona. Lecz to naprawdę męczące, ale nic trzeba mieć jaja. Ćwiczę dalej. Po zaledwie 2 godzinach umiałem zrobić już 3 klony nad którymi miałem pełną kontrolę, lecz opanowanie tej techniki perfekcyjnie zajęło mi cały dzień. Zobaczymy jak sprawdzi się w praktyce.

- 4 PN

Obrazek

Oboro Bunshin no Jutsu 朧分身の術 Haze Clone Technique
[left][z][/z]Ranga:[/left] D [left][z][/z]Klasa:[/left] Uzupełniająca
[left][z][/z]Typ:[/left] Ninjutsu
[left][z][/z]Klasyfikacja:[/left] Technika Klonująca
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] Pies → Tygrys
[left][z][/z]Koszt:[/left] Standardowy od 20 klonów
[left][z][/z]Zasięg:[/left] 40m
[left][z][/z]Wymagania:[/left] -
Opis:
Druga z pośród technik tworzenia iluzji. Tym razem użytkownik tworzy większą ilość swoich odbić, które wykonują jego polecenia. Po zaatakowaniu takowych iluzji, te nie rozpływają się jak Bunshin no Jutsu. Atak przenika przez nie, a klon pozostaje nietknięty. Iluzje mogą się poruszać, symulować atak, co w większości przypadków jest przykrywką do ataku użytkownika techniki. Jutsu jest anulowane w momencie, gdy zrobi to użytkownik ( nie działa Kai).
Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 13:03 przez Nakashi Tsumi - nieaktywny, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 28 lip 2014, o 19:36

Dziś pruszy śnieg, ale nie mogę przecież siedzieć na dupie w domu, idę potrenować. Ubrałem się trochę grubiej bo zimno, trzeba się przedzierać przez zaspy śniegu. Podchodzę do Niedźwiedziego kamienia i szykuje się go nauki Kago no Me. Wyciągam 10 metrów żyłki, uspokajam chakrę by łatwiej było mi nią manipulować. Po kilku minutach postanowiłem spróbować zrobić kopułę ochronną. Na początku kompletnie mi nie wychodziło, po złożeniu pieczęci żyłki zaczynały śię ze sobą plątać. Pomyślałem że najpierw skrócę sobie żyłkę o połowę, by zrobić małą kopułę, łatwiej będzie w ten sposób to opanować. Po godzinach prób w końcu z 5 metrów żyłki mi się udało zrobić małą kopułę, lecz się w niej nie zmieszczę, muszę jeszcze zrobić to z przynajmniej 10 metrami. Około 2 godzin później opanował technikę i mogłem się już bronić, lecz chciałem umieć ją perfekcyjnie. Wyciągnąłem całą swoją żyłkę, około 50 metrów i postanowiłem zrobić kopułę dookoła kamienia. Było to niesamowicie trudne i dopiero gdy było już bardzo późno, widniały wszystkie gwiazdy nauczyłem się tej techniki. Było to naprawdę męczące. Po udanym treningu westchnąłem i usiadłem na 5 minut żeby odpocząć przed pójściem do domu. Byłem tak zmęczony manipulacją chakry że zasypiałem na siedząco. Technika opanowana. Kage no Me

-4PN

Obrazek

Kago no Me 籠の目 Wire Cage
[left][z][/z]Ranga:[/left] D [left][z][/z]Klasa:[/left] Defensywna
[left][z][/z]Typ:[/left] Ninjutsu
[left][z][/z]Klasyfikacja:[/left] Transformacja Kształtu, Ninjutsu Bariery
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] Tygrys → Wąż → Dzik
[left][z][/z]Koszt:[/left] Standardowy
[left][z][/z]Zasięg:[/left] 5m
[left][z][/z]Wymagania:[/left] Minimum 10m żyłki
Opis:
Kolejna technika do której potrzebujemy metalowej żyłki. Po włożeniu w nią chakry tworzymy z niej metalową kopułę chroniącą nas przed atakami Taijutsu rang "D" i "C";, jednak sami nie możemy zadać ciosu.
Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 13:04 przez Nakashi Tsumi - nieaktywny, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 30 lip 2014, o 00:29

Dzień dzisiaj był strasznie chłodny, miałem dość tego zimna więc postanowiłem się nauczyć techniki swojego żywiołu, Katonu.
Konkretnie miałem na myśliBakuhatsu. Poszedłem nad swój niedźwiedzi kamień i zacząłem ćwiczyć zbieranie chakry w ustach. Później chakre zacząłem łączyć z powietrzem i wydmuchiwać. Na początku były małe płomyczki które nawet nie wystarczyłyby na rozpalenie ogniska, ale po godzinie robiłem już kule lecącą do 5 metrów. Gdy tego dokonałem postanowiłem że musze mieć jakiś cel, więc obrałem za niego swój wielki kamień. Strzelałem w niego dobre 2 godziny, ale nadal to nie był poziom który mnie zadowalał. Wystrzeliwałem ogień już dobrej wielkości ale ciąż nie miałon odpowiedniej temperatury, bo gdy tafiałem kamień był on zaledwie letni. Dopiero po jeszcze dwóch godzinach nauczyłem się perfekcyjnie tej techniki.

-4 PN

Obrazek

Bakuhatsu 爆発 Explosion
[left][z][/z]Ranga:[/left] D [left][z][/z]Klasa:[/left] Ofensywna
[left][z][/z]Typ:[/left] Katon
[left][z][/z]Klasyfikacja:[/left] Transformacja Natury
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] -
[left][z][/z]Zasięg:[/left] 20m
Opis:
Alternatywa dla podmuchu ognia. Tym razem szybko łapiemy powietrze i już po chwili wystrzeliwujemy w kierunku wroga kulę ognia, o bardzo jasnym kolorze. Kulę mogą lecieć nawet 20 metrów, za nim się wypalą.
Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 13:02 przez Nakashi Tsumi - nieaktywny, łącznie edytowano 2 razy

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 30 lip 2014, o 01:32

Kolejny dzień, w którym mam zamiar stać się silniejszy, dziś też zamierzam zwiększyć siłę swojego żywiołu i powiększyć liczbę technik o jedną a mianowicie Bakufu. Tym razem wyszedłem z samego rana, było tak zimno że kamień niedźwiedzi był pokryty warstwą lodu (przymrozku). Pomyślałem że uznam technikę za opanowaną gdy stopię tą wartstwę lodu, zacząłem od razu. Musiałem najpierw wydechnąć chakrę a następnie dopiero użyć żywiołu i sprawić by się podpaliła. Tym razem poszło mi o wiele szybciej z opanowaniem ognia, po zaledwie godzinie mogłem już stopić kawałki lodu, lecz to mnie jednak nie usatysfakcjonowało. Ćwiczyłem jeszcze przez następne dwie godziny, w końcu gdy użyłem ostatni raz Bakufu kawałek skały pękł i odleciał, malutki kawałek, można powiedzieć kilka kamyków mieszczący się w reku.
Zmęczony ruszyłem w stronę wioski, ponieważ miałem jeszcze dużo czasu na odpoczynek.

-4 PN

Obrazek

Bakufū 爆風 Blast
[left][z][/z]Zasięg:[/left] 10m
Opis:
Technika polega na podpaleniu wydychanego przez nas powietrza za pomocą chakry. Dzięki temu wystrzeliwujemy w przeciwnika mały podmuch ognia.
[/quote]
Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 13:04 przez Nakashi Tsumi - nieaktywny, łącznie edytowano 2 razy

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 2 sie 2014, o 12:41

Dzień jak co dzień, śniegu dużo, sypie, nie zbyt dobre warunki do trenowania Katonu, ale mam zamiar nauczyć się w końcu porządnej techniki. Gōkakyū no Jutsu. Poszedłem w swoje ulubione miejsce, i zbierając chakrę w płucach tak jak przy poprzednich technikach później ją wydychałem lecz tym razem próbowałem zrobić to na kształt kuli. Zaczynając składać odpowiednie pieczęcie Wąż → Tygrys → Małpa → Dzik → Koń → Tygrys Wydmuchiwałem kule w strone kamienia, nawet go nie wstrząsnąłem, a licze przecież na wybuch. Po dwóch godzinach męczenia się z ogniem wystrzeliłem coś na kształt kuli prosto w kamień, który się lekko osypał. Postanowiłem więcej w niego nie strzelać. Do końca dnia umiałem już technikę. Byłem niesamowicie zmęczony i jak tylko wróćiłem do domu położyłem się spać.

-8 PN

Obrazek

Gōkakyū no Jutsu 豪火球の術 Great Fireball Technique
[left][z][/z]Ranga:[/left] C [left][z][/z]Klasa:[/left] Ofensywna
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] Wąż → Tygrys → Małpa → Dzik → Koń → Tygrys
[left][z][/z]Zasięg:[/left] 30m
Opis:
Jest to ulepszona wersja "Bakufū" tworząca ogromny podmuch ognia, który często zaczyna przypominać wielką, toczącą się ku przeciwnikowi kule ognia. Obrażenia są już naprawdę groźne i możemy spalić przeciwnika żywcem. Możemy również dowolnie kierować wielkością i kierunkiem płomienia.
Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 13:04 przez Nakashi Tsumi - nieaktywny, łącznie edytowano 2 razy

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 3 sie 2014, o 11:29

Po ostatniej misji miałem zamiar nauczyć się lepszego panowania nad shurikenami. Miało to być Sōshuriken no Jutsu. W domu po śniadaniu związałem shurikeny żyłką i ruszyłem w swoje ulubione miejsce treningowe. Rzucanie nimi nie sprawiało mi większych problemów, ale rotacja nimi nie była łatwa. Po kolei ciągnąłem w prawo i w lewo lecz nic to nie dawało. Później obrałem sobie za cel rzucenie i zamnipulowanie tak shurikenami, żeby po tym jak oblecą kamień jeszcze raz do koło go obleciały w drugą stronę. Po kilku godzinach mogłem już z łatwością manipulować shurikenami.

-4 PN

Obrazek

Sōshuriken no Jutsu 操手裏剣の術 Manipulated Shuriken Technique
[left][z][/z]Ranga:[/left] D [left][z][/z]Klasa:[/left] Uzupełniająca
[left][z][/z]Typ:[/left] Shurikenjutsu
[left][z][/z]Klasyfikacja:[/left] Zdolność Podstawowa
[left][z][/z]Koszt:[/left] -
[left][z][/z]Zasięg:[/left] Miotania oraz żyłki
[left][z][/z]Wymagania:[/left] Broń miotana wirująca z umocowaną żyłką
Opis:
Po przyczepieniu żyłki do shurikenów lub innej broni możemy dowolnie kierować lotem naszej broni, oczywiście jeśli posiadamy sharingan idzie nam to dużo łatwiej.
[/quote]
Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 13:05 przez Nakashi Tsumi - nieaktywny, łącznie edytowano 2 razy

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 3 sie 2014, o 13:11

Bardzo chciałem się nauczyć lepszej walki wręcz, ale samemu lub bez odpowiednich narzędzi nie da się tego ćwiczyć. Postanowiłem pójść po Pei'a i namówić go na wspólny trening Bōgyo-Ryū i Gōken. Zaprowadziłem go nad niedźwiedzi kamień. Pod nosem parsknął więc to tutaj trenujesz... ciekawe miejsce Uśmiechnąłem się w jego kierunku i zaczęliśmy trening. Na początku dostawałem baty ale gdy minęło pół dnia, zgrywaliśmy się ze sobą, on mnie atakował a ja każdy atak odpierałem, tak samo było w przypadku gdy ja atakowałem on odpierał każdy cios. Nawet nie zauważyliśmy jak minął cały dzień treningu. Oboje byliśmy poobijani i padnięci, gdy wróciłem do domu i spojrzałem w lustro miałem spuchnięte wargi. Byłem zadowolony z dzisiejszego treningu, bardzo mi to pomogło.

- 4 PN
- 4 PN = - 8 PN

Obrazek

Bōgyo-Ryū 防御流 Defense Style
[left][z][/z]Ranga:[/left] D [left][z][/z]Klasa:[/left] Defensywna
[left][z][/z]Typ:[/left] Taijutsu
[left][z][/z]Klasyfikacja:[/left] Styl Walki
[left][z][/z]Zasięg:[/left] Dotykowy
Opis:
Jeden z podstawowych styli Taijutsu. Bōgyo jest stylem walki defensywnej. Należy skupić się na ruchach rywala, blokować i uchylać się przed jego ciosami. Ta metoda walki jest tym bardziej wydajna, im bardziej przeciwnik skupia się na ataku. Parowanie ciosów wroga w tym stylu nie jest samo w sobie niebezpieczne dla walczącego, jeśli nie popełnia błędów. Styl opiera się na na pełnych finezji miękkich ruchach. Jest kompatybilny z wszystkimi podstawowymi technikami Taijutsu.
Specjalne:
Styl ten specjalizuje się w skuteczności blokowania ciosów przeciwnika, przewyższa to ofensywne style. Pozwala to nawet na odbijanie pocisków - nie dorównuje to jednak w defensywie zdolnościom klanu klanu Hyūga.

Gōken 剛拳 Strong Fist
[left][z][/z]Typ:[/left] Taijutsu
[left][z][/z]Zasięg:[/left] Dotykowy
Opis:
Jedna z podstawowych umiejętności Taijutsu. Gōken jest ofensywnym stylem walki, który polega na zadawaniu serii prostych ciosów pięścią i kopnięć. Im silniejszy jest shinobi używający tej techniki, tym jego ruchy podczas tego stylu są bardziej finezyjne. Styl ten opiera się czysto na sile fizycznej i dynamicznych, destruktywnych ciosach mogących swoją siłę połamać kości ofierze. Jest on podstawą taijutsu dla większości shinobi korzystających z tej dziedziny. Styl ten jest kompatybilny z wszystkimi zwykłymi technikami Taijutsu.
Specjalne:
Styl ten specjalizuje się w skuteczności ciosów, przełamać może ją tylko Bōgyo-Ryū, cios przerywający atak, defensywa taka jak klanu Hyūga czy cokolwiek dające niezwykle wielka wytrzymałość, w której nawet celne ciosy tego stylu będą nieskuteczne.
[/quote]
Ostatnio edytowano 5 sie 2014, o 13:05 przez Nakashi Tsumi - nieaktywny, łącznie edytowano 2 razy

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 3 sie 2014, o 13:30

Mija dzień za dniem, ale koszmary po ostatniej misji nie mijają. Nic dziwnego, w końcu widziałem śmierć wielu osób. Jakbym tylko był silniejszy i szybciej pokonał bandytów nie doszło by do tego. Stojąc obok kamienia uderzyłem w niego dość mocno. Dlatego muszę stać się silniejszy, ona z pewnością nie wiedziała co robi, jeszcze jej ostatnie słowa. Postanowiłem się nauczyć techniki żywiołu Katonu: Endan. Nie miałem specjalnych kłopotów z opanowaniem wystrzału ognia, lecz był zbyt wolny na tę technikę. Raz jak wystrzeliłem ogień, włożyłem zbyt dużo chakry w wydmuch, ogień dynamicznie wybuchł przede mną i lekko mnie oparzył. Po całym dniu treningu umiałem już technikę.

- 8 PN

Obrazek

Endan 炎弾 Flame Bullet
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] Wąż → Baran → Małpa → Dzik → Koń → Tygrys
Opis:
Potężna technika elementu ognia tworząca coś na kształt dmuchacza ognia. W przeciwieństwie do "Gōkakyū no Jutsu" nie chodzi o siłę, czy wielkość podmuchu, a o jego zasięg i szybkość w jakim dochodzi do celu.

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 5 sie 2014, o 12:58

Po ostatniej misji i słowach Raikage mam jeszcze większą motywację by stać się silniejszym. Na razie muszę po prostu ciężko trenować i wykonywać misje, a jak zostanę chuninem zgłoszę się do kage. Postanowiłem poszerzyć swoje techniki Katonu o
Hōsenka no Jutsu. Polegała ona na wystrzeleniu dużej ilości kul ognia w przeciwnika, ale również wsadzenia w nie shurikenów. Poszedłem na pole niedźwiedziego kamienia i wykonałem pieczęci Szczur → Tygrys → Pies → Wół → Królik → Tygrys. Wystrzeliwałem na początku tylko dwie kule ale szybko opanowałem większe ilości. W cały dzień nauczyłem się strzelać kulami ognia i rzucać shurikenami, więc ciężko było się przed tym obronić.

- 8 PN

Obrazek

Hōsenka no Jutsu 鳳仙火の術 Phoenix Sage Fire Technique
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] Szczur → Tygrys → Pies → Wół → Królik → Tygrys
Opis:
Kolejna z technik tworzących kule ognia. Tym razem w momencie wystrzeliwania płomieni w przeciwnika możemy wyrzucić w niego shurikeny, senbony czy kunai'e. Przez co nie dość że otrzyma on obrażenia od ognia, to nie zauważy lecących w niego broni.

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 5 sie 2014, o 13:22

Pora na kolejny ciężki dzień, mimo iż była straszna pogoda, wiatr wiał a śnieg mocno padał, postanowiłem wyjść z domu i oczywiście ruszyć w swoje ulubione miejsce treningowe. Stanąłem na kamieniu niedźwiedzim z nadzieją nauczenia się techniki Kasai Iki. Stojąc na środku bez używania pieczęci wystrzeliłem promień ognia przed siebie, lecz z kształem jaki miał dostrzeliłem ledwie na 8 metrów. Ciężko było zwiększyć zasięg lecącego strumienia ognia. Musiałem zebirać chakre i wystrzeliwać ją ale w postaci strumienia, po czym zmienić ją w ogień. Dopiero ko kilu godzinach w pełni opanowałem technikę i mogłem strzelać jak mi się żywnie podobało.

- 8 PN

Obrazek

Kasai Iki 火災息 Fire Breath
[left][z][/z]Zasięg:[/left] 15m
Opis:
Prosta technika polegająca na zamienieniu wciągniętego powietrza w ogień i wypuszczeniu go w postaci wąskiego strumienia ognia, który dość szybko dochodzi celu.

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 7 sie 2014, o 11:31

Kolejny dzień mija, kolejna misja za plecami, coraz większe chęci do stania się silniejszym, przyszła pora by nauczyć się kolejnej techniki żywiołowej. Poszedłem obok swojego kamienia, przywiązałem linki do shurikenów, zarzuciłem wokół niego i starałem się nauczyć Ryūka no Jutsu. Zbierałem chakre przy ustach i starałem się skupić ją tak by spływała po linkach, później zamieniałem ją w ogień i linki podpalały się same. Nie było łatwo nauczyć się tej techniki lecz jest ona bardzo przydatna w walce, z godziny na godzinę po żyłkach leciało coraz więcej ognia. Kiedy już nauczyłem sięskupić ogień na żyłkach uczyłem się końcowego efektu. Po ciężkim treningu wróciłem do domu z uśmiechem na twarzy ponieważ opanowałem technikę

-8 PN

Obrazek

Ryūka no Jutsu 龍火の術 Dragon Fire Technique
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] Wąż → Smok → Królik → Tygrys
[left][z][/z]Zasięg:[/left] Zależny od długości żyłki/łańcucha
[left][z][/z]Wymagania:[/left] [d]Wymaga spętania przeciwnika wcześniej żyłką/łańcuchem[/d]
Opis:
Jak na tą rangę jest to bardzo silna technika ognia, jednak jej wadą jest fakt że płomień musi poruszać się po metalowej żyłce, łańcuchu itp. Tym razem temperatura ognia nie tylko podpali cel, ale najpewniej go stopi.
[/quote]

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 19 sie 2014, o 01:12

Po udanym zakupie od razu ruszyłem w stronę Niedźwiedziego kamienia. Całą drogę bawiłem się swoim nowo zakupionym ostrzem mało sie nie skaleczyłem. Gdy tylko dotarłem na miejsce wyciągnąłem ostrze z pochwy chwytając je mocno prawą ręką, ponieważ najpierw tą postanowiłem nauczyć się walczyć. Podrzucałem dwa kamienie w powietrze i starałem się je zwinnie trafić w bardzo krótkim czasie, później liczba kamieni zwiększyła się do pięciu aż w końcu zamieniłem je na shurikeny które odbijałem by nie spadły mi prosto na głowe. Z drugą ręką zacząłem tak samo, kończąc tak samo. Pod koniec dnia ręce mi odpadały i byłem cały pokaleczony lecz coraz silniejszy.

Obrazek

Kodachi-Ryū 小太刀流 Short-sword Style
[left][z][/z]Ranga:[/left] D [left][z][/z]Klasa:[/left] [d]Ofensywna, Defensywna[/d]
[left][z][/z]Typ:[/left] Kenjutsu
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] N/D
[left][z][/z]Koszt:[/left] N/D
[left][z][/z]Zasięg:[/left] Zależny od długości miecza
[left][z][/z]Wymagania:[/left] Miecz krótszy od katany, np. Wakizashi
Opis:
Szkoła walki jednym mieczem (krótkim), np wakizashi. Dzięki temu stylowi walka tego typu bronią przestaje być niebezpieczna w starciu z innymi szermierzami z powodu długości ostrza. Styl charakteryzuje się częstymi, krótkimi a szybkimi ciosami oraz wysoką zdolnością zabezpieczania się tym ostrzem. Shinobi trzyma broń obiema dłońmi.

- 4 PN

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 19 sie 2014, o 01:23

Gdy tylko nauczyłem się posługiwać wakizashi postanowiłem to wykorzystać i nauczyć się nowej techniki, tym razem jest ona ofensywna ale można też wykorzystać ją w defensywie, w końcu i tak to był mój cel od początku. Gdy dotarłem na miejsce wyciągnąłem zręcznie ostrze i starałem się przelać w okół niego chakrę. Nie było to proste ponieważ nigdy nie przelewałem chakry do broni, ale za którymś razem udało mi się wytworzyć w okół niego ogień. Jak nauczyłem się tym lepiej posługiwać starałem się wytworzyć krąg w okół kamienia, nie był on mały więc jeśli uda mi się go otoczyć ogniem to uda się ze wszystkim. Nauka tej techniki nie zajęła mi całego dnia ale zużyłem w ten dzień prawie całą swoją chakrę.

Obrazek

Kumo-Ryū Kaengiri 雲流火炎斬り Cloud Style: Flame Slice
[left][z][/z]Klasyfikacja:[/left] Transformacja Natury, Przepływ Chakry
[left][z][/z]Wymagania:[/left] Posiadanie ostrza o długości katany
Opis:
Technika polegająca na zebraniu chakry Katon w mieczu i za pomocą machnięcia wysłanie fali ognia. Za pomocą jednego machnięcia możemy wytworzyć nawet okrąg ognia, który skutecznie oddzieli nas od przeciwnika.

- 8 PN

Postprzez Nakashi Tsumi - nieaktywny » 2 wrz 2014, o 23:58

Po tygodniu, gdy już zdjąłem opatrunek, nawet z raną postanowiłem iść trenować, ostatnia misja pokazała mi jak jestem słaby. Muszę nauczyć się naprawdę potężnej techniki, tak żeby móc przebić się przez jakąś obronę. Mam zamiar ulepszyć swój ogień ponieważ ostatnio poczułem że właśnie tego potrzebuje. Przyszedłem nad niedźwiedzi kamień, dawno mnie tutaj nie było. Dotknąłem go lekko i wziąłem się za naukę. Szybko wykonywałem pieczęci, chyba dlatego że to już mój nawyk Baran → Koń → Wąż → Smok → Szczur → Wół → Tygrys I z całych sił starałem się wystrzelić z buzi jak najintensywniejszy ogień. Celowałem w górę, w powietrze tak żeby nic nie zniszczyć. Na początku rana dawała się trochę we znaki lecz w następny dzień opanowałem już tę technikę.
Obrazek
Karyū Endan 火龍炎弾 Fire Dragon Flame Bullet
[left][z][/z]Ranga:[/left] B [left][z][/z]Klasa:[/left] Ofensywna
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] [d]Baran → Koń → Wąż → Smok → Szczur → Wół → Tygrys[/d]
Opis:
Bardzo potężny ognisty podmuchó. Tym razem po nabraniu ogromnej ilości powietrza w płuca i zwiększenia jej temperatury, tworzymy promień ognia mogący dosięgnąć 30 metrów, spalając wszystko do o koła. Tylko techniki elementu wody są w stanie uratować nam życie. Podczas wypuszczanie ognia początek ognia formuję się w głowę smoka.

- 13PN

Następna strona

Powrót do Tereny Treningowe