Wielka kamienna ściana z jeziorkiem

Tereny lasów sąsiadujących z Kumogakure no Sato. Shinobi wykorzystują je często w celach treningowych, czy też do prywatnych spotkań.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Wielka kamienna ściana z jeziorkiem

Postprzez Natasako » 28 sie 2014, o 23:45

Przechadzając się po wiosce znalazłem się w pewnym miejscu, które wydało się bardzo przyjemnym i jednocześnie dobrym do treningów. Była to polana (około 40 metrów kwadratowych) przy wielkiej skalnej ścianie o wysokości około 30 metrów. Przy kamiennej ścianie było jezioro mniej więcej 15 metrów długości i 10 szerokości. Nie było tu zbyt wiele zwierząt i nie chodzili tędy ludzie, więc postanowiłem tutaj trenować. Niektórym geninom wciska się bajki że miejsce odwiedzają duchy które rzekomo potrafią zaatakować człowieka ale ja w to nie wierze.
Natasako

Re: Wielka kamienna ściana z jeziorkiem

Postprzez Natasako » 28 sie 2014, o 23:54

Pora wzmocnić się jako Kaguya, żeby móć udowodnić przeciwnikom że z Kaguya'mi się nie zadziera. Nadszedł dzień w którym nauczę się pierwszego tańca. Całą chakrę zebrałem w środku ciała i starałem się wycisnąć z siebie kości, zajęło mi to dość spory odłam czasu, lecz szybko to opanowałem ale nadal nie we wszystkich miejscach. Było to spowodowane moją dekoncentracją która szybko się ulotniła. W końcu udało mi się użyć wszystkich potrzebnych kości, lecz strasznie się zmęczyłem, teraz zostało mi nauczyć się nimi posługiwać niczym brońmi a to też nie bedzie proste lecz szybko się z tym uwinąłem

[jutsu]http://i1134.photobucket.com/albums/m616/grafikasnm/kaguya/yanagi_zpse970f790.png[nazwajp]Yanagi no Mai[nazwasym]柳の舞[nazwaang]Dance of the Willow[ranga]D[klasa]Ofensywna[typ]Shikotsumyaku[klasyfikacja]Kekkei Genkai, Styl Walki[pieczeci]-[koszt][d]Standardowy koszt. Każda zmiana w kościach, jak wysunięcie dodatkowych to kolejny koszt[/d][zasieg]50 centymetrów[wymagania]-[opis]Pierwszy z tańców. Polega on na wysunięciu ostro zakończonych kości z różnych części ciała - kolan, łokci, ramion czy dłoni. Nie ma standardowego zestawu - wszystko zależy od tego, jak chce tego shinobi. Sama walka polega na wyskokach, wirowaniu, doskokach itp, których to zasięg zwiększony jest dzięki kościom. Ciosy w tej formie są niebezpieczniejsze niż zwykłe ataki Taijutsu.[&][/jutsu]
Natasako

Postprzez Natasako » 4 wrz 2014, o 15:14

Dzień był nietypowy, wszystkie dzieciaki w okół denerwowały mnie krzycząc w głosy. Możliwe że to przez wczorajszą misję tak na mnie to działa ale naprawdę mam już dość tych małych brzdąców. Tacy jak oni, powinni być szkoleni poza wioską. Z resztą tak samo jak ta wioska powinna zostać zniszczona. Miałem zamiar ruszyć do treningu, więc szybko znalazłem się nad jeziorkiem, przy skalnej ścianie. Wyciągnąłem kunaia i starałem się chakrą go naelektryzować. Nie przychodziło mi to z łatwością. Jednak dość szybko to opanowałem i po kilku minutach mogłem rzucać naelektryzowaną bronią. Później starałem się udoskonalić walkę wręcz więc przelewałem chakrę w okół rąk żeby wysłać impuls elektryczny który miał za zadanie przynajmniej sparaliżować przeciwnika. Stałem na wodzie jak głupi bijąc w ścianę, ale zajęło mi trochę czasu nim zauważyłem efekty. Byłem usatysfakcjonowany dopiero jak byłem w stanie zobaczyć impuls elektryczny.
Obrazek

Natasako

Postprzez Nieaktywny2 » 8 wrz 2014, o 22:10

Mały szop przemierzał uliczki Kumo niczym cień. Nikt go nie widział, nikt się nim nie interesował. Po pewnym czasie wreszcie dostał się do jakiegoś pola treningowego...przynajmniej na to wyglądało i był tam jakiś dzieciak, warto by było się go spytać
-Witam, jestem pon...czy znasz może Natasako Kaguya? Muszę dostarczyć do niego list, wiem gdzie mieszka, jednak może wiesz gdzie on może być w tych porach? W końcu jest 12 w południe, więc nie siedzi w domu a sprawa nie cierpi zwłoki.
Zapytał się mały szop, większego od siebie chłopaka o białych włosach stając na dwóch tylich łapkach.

Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Natasako » 8 wrz 2014, o 22:16

Jak zwykle ciężko sobie trenowałem, ale moją uwagę odwróciło małe gadające stworzenie. Przez chwilę pomyślałem o zwidach z przemęczenia, nie często widuje się gadające szopy. Wygląda na to że mnie szuka, ale nie wie jak wyglądam, może to jakoś wykorzystam. Nie wiem gdzie on jest.. Coś przekazać? Popatrzyłem na niego nie zmieniając specjalnie mimiki twarzy. To pytanie miało za zadanie sprawdzić czy szop nie jest czyimś szpiegiem, albo może sam chce mnie zabić, raczej nie da rady... Mimo wszystko warto jest być ostrożnym, więc sprawdźmy jak zareaguje.
Natasako

Postprzez Nieaktywny2 » 8 wrz 2014, o 22:30

Pon rozejrzał się, zastanowił i westchnął przed swoją dalszą wypowiedzią
-Tak...jeżeli możesz przekaż mu że ma się stawić w gabinecie Raikage...jest to ważne
Popatrzył chwilę i stwierdził że musi biec dalej, stanie w miejscu nie ma za bardzo sensu
-To ja będę leciał...bye
Krzyknął i pobiegł dalej szukając go w tym wielkim świecie.

Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Natasako » 8 wrz 2014, o 22:43

Mam zgłosić się to starego kage? Po co? Co on ode mnie chce? Niech będzie zaprzestanę treningu i przejdę się do niego. Lepiej żeby było to coś ważnego bo skręcę mu kark. Swoją drogą kim był ten Pon... i jaki on ma związek z Raikage. Może kiedyś przyjdzie mi się tego dowiedzieć.
no to ide
Spojrzałem jeszcze raz w chmury i poszedłem przed siebie
Natasako

Postprzez Natasako » 27 wrz 2014, o 17:48

Wróciłem ponownie nad swoje ulubione miejsce do treningu. Przywykłem już do niego i stało się ono praktycznie moim codziennym miejscem przebywania. Postanowiłem jak zwykle ulepszyć swoje umiejętności klanowe, więc wysunąłem kości ze swojego ciała. Tym razem próbowałem je całkiem wyciągnąć i pozwoliłem regeneracji utrzymać mnie przy życiu. Po chwili pomyślałem że wyciąganie kości z byle jakiego miejsca jest bezsensowne i wpadłem na pomysł aby wyciągnąć ją z ramienia. Za pierwszym razem kość utknęła i musiałem ją ułamać by później wyciągnąć złamaną. Dopiero nastepnym razem wysunąłem z ciałą długą kośc złożoną z dwóch części. Kość przypominała bardzo miecz, i była wystarczająco ostra by służyć za broń.

[jutsu]http://i1134.photobucket.com/albums/m616/grafikasnm/kaguya/tsubaki_zpsde23eefe.png[nazwajp]Tsubaki no Mai[nazwasym]椿の舞[nazwaang]Dance of the Camellia[ranga]C[klasa]Ofensywna[typ]Shikotsumyaku[klasyfikacja]Kekkei Genkai, Styl Walki[pieczeci]-[koszt]Standardowy[zasieg]Ostrze długości około 70cm[wymagania]-[opis]Technika pozwala na wyciągnięcie miecza złożonego z dwóch kości, z czego pierwsza służy za rękojeść, druga zaś jest na tyle ostra, by przeciąć broń miotaną. Shinobi zadaje tą bronią tak szybkie ataki, że oczy przeciwnika nie nadążają za bronią.[&][/jutsu]
Ostatnio edytowano 28 wrz 2014, o 16:53 przez Natasako, łącznie edytowano 1 raz
Natasako

Postprzez Natasako » 28 wrz 2014, o 16:52

Dziś z samego rana wstałem i ubrałem się w swoje codzienne ubranie. Zabrałem ze bibliotek zwój z tańcem "Karamatsu no Mai", bardzo zaciekawiony tym jak w przyszlości będę mógł użyc techniki wybiegłem z domu i skierowalem się w stronę swojego ulubionego terenu treningowego. Stanąłem na samym środku pola i starałem się skupić czakrę w cały ciele a nastepnie wysunąć kości z dokładnie każdego miejsca ciała. Dzięki temu że posiadam informacje na temat jak najszybciej nauczyć się technik klanowych, szybko opanowałem tę technikę. Po kilku jeszcze momentach nauczyłem się w dowolnej chwili to robić i dosłownie w sekundę. Stałem w miejscu a po sekundzie wystawały już ze mnie kości. Po całym tym kilkugodzinnym treningu udałem się do domu zagrać partyjkę w jakąś planszówkę.

[jutsu]http://i1134.photobucket.com/albums/m616/grafikasnm/kaguya/karamatsu_zps0000cf34.png[nazwajp]Karamatsu no Mai[nazwasym]唐松の舞[nazwaang]Dance of the Larch[ranga]C[klasa][d]Ofensywna, Defensywna[/d][typ]Shikotsumyaku[klasyfikacja]Kekkei Genkai, Styl Walki[pieczeci]-[koszt][d]Podstawowy koszt na wysunięcie dowolnej ilości kości, oraz na każdą zmianę[/d][zasieg]30-40cm[wymagania]-[opis]Tym razem kości wychodzą z całego naszego ciała tworząc dość dobrą obronę przed Taijutsu. Gdy przeciwnik będzie wystarczająco blisko zaczynamy kręcić się wokół siebie raniąc go naszymi kościami rozszarpując jego skórę. Największą zaletą techniki jest używanie jej w najmniej oczekiwanym momencie. Jest to idealna obrona przed Taijutsu - im silniejszy cios przeciwnika tym większych obrażeń dozna, gdy Kaguya wysunie kości wycelowane w rękę czy nogę atakującego shinobi.[&][/jutsu]
Natasako

Postprzez Natasako » 25 lis 2014, o 01:40

Po udanej misji miałem zamiar wybrać się nad mój ulubiony stawik obok wielkiej kamiennej ściany. Bardzo przydadzą mi się techniki swojego żywiołu, mimo tego że zawsze polegałem na sile swojego klanu, muszę się jakoś wyróżniać żeby móc zaskoczyć przeciwników którzy potrafią walczyć przeciwko takim wojownikom jak ja. Aż sam nie mogę uwierzyć w to co mówię, moje kości jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, ale jakby tak się stało to już bym nie żył nie mając żadnego asa w rękawie. Dlatego też postanowiłem nauczyć się techniki która pozwoli mi przynajmniej sparaliżować przeciwnika.

8PN
Natasako

Postprzez Natasako » 25 lis 2014, o 01:44

Następnego dnia przyszedłem z identycznymi zamiarami. Poszerzam właśnie swoją znajomość technik błyskawicy. Teraz chcę nauczyć się ataku dystansowego, który potrafi szybko trafić przeciwnika bym mógł go później jeszcze dobić. W dodatku jest to technika do której nie są potrzebne żadne pieczęcie więc jest ona banalna w wykonaniu. W rodzinnym domu Kaguyi w bibliotece znalazłem mały zwój w którym było opisane jak mniej więcej manipulować chakrą żeby daną technikę wytworzyć. Wsytarczy wysunąć ręce do przodu i wypuszczać ją co chwilę z dużym, że tak nazwę ciśnieniem.

8PN
Natasako

Powrót do Tereny Treningowe