Polana Haru

Tereny lasów sąsiadujących z Kumogakure no Sato. Shinobi wykorzystują je często w celach treningowych, czy też do prywatnych spotkań.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Polana Haru

Postprzez Kemono Haru » 5 kwi 2015, o 09:24

Obrazek
Polana znajdująca się kilka chwil marszu od Kumogakure, przystosowana do pełnienia funkcji pola treningowego. Jest to dość obszerny, otwarty i płaski teren, otoczony gęstą, typowo górską zielenią. Miejsce te przecina wąska rzeka, w której płynie klarowna i orzeźwiająco chłodna woda. Na polanie znajduje się kilka manekinów, tarcz, czy innych celów, pomagających w samotnych ćwiczeniach. Miejsce ciche i spokojne. Raczej nie bywają tutaj tłumy.
Kemono Haru
 

Re: Polana Haru

Postprzez Kaguya Yuuki » 13 cze 2015, o 14:38

Dzisiejszego dnia Yuuki postanowił wyjść z domu, rozprostować kości i przewietrzyć się. Na polu było pochmurnie, więc znienawidzone przez genina promienie słoneczne, nie mogły dosięgnąć jego pola widzenia. Kaguya przemaszerował dosyć spory kawałek drogi i znalazł idealne miejsce do ćwiczeń, więc pomyślał "Czemu nie?" w końcu i tak nie miał niczego lepszego do roboty. Shinobi podszedł do jednego manekina którego najprawdopodobniej ktoś tutaj postawił i skorzystał z tego. Ninja z Kumogakure no Sato zaczął jak najszybciej uderzać w manekina zaciśniętymi pięściami, a także zgiętą w kolanie nogą.
Spoiler:
Kaguya Yuuki
 

Re: Polana Haru

Postprzez Kaguya Yuuki » 13 cze 2015, o 14:46

Yuuki nadal kontynuował trening, po skończonej rozgrzewce zaczął wyskakiwać z wyprostowaną nogą. Kiedy już udało mu się opanować poprawne wyskoki, pomyślał że to jest za mało, a technika mogła wyglądać bardziej efektywnie i robić coś więcej niż tylko wyskok z wyprostowaną nogą. Kaguya postanowił dorzucić do tego rzut kunaiem, który miał za zadanie zdezorientować lub zranić przeciwnika, kiedy przeciwnik będzie zdezorientowany nastolatkowi na pewno uda się zadać cios wyprostowaną nogą bez zamartwiania się o to, czy oponent skontruje atak. Ninja spróbował wykonać nowo opanowane ruchy jeszcze kilka razy, aż w końcu opanował je do perfekcji.
Spoiler:
Kaguya Yuuki
 

Re: Polana Haru

Postprzez Kaguya Yuuki » 15 cze 2015, o 22:47

Yuuki po misji wrócił na polanę, na której dotychczas odbywał treningi. Kiedy wparował na nią, jak zwykle nikogo na niej nie było, a manekiny znakomicie nadawały się do treningu. Kaguya ustawił się w pozycji defensywnej uderzając w manekina najmniej odchylając ciało, tak aby nie było żadnej szansy na zranienie ninja. Shinobi po jakimś czasie coraz lepiej szło, ciosy były bardziej efektowne, a czułe miejsca zabezpieczone nie do przebicia. W takiej pozycji łatwo było sparować ataki lub je skontrować. Po tej rozgrzewce nastolatek zrobił sobie chwilę przerwy i zdjął maskę gazową, przez którą nie mógł złapać oddechu.
Spoiler:
Kaguya Yuuki
 

Re: Polana Haru

Postprzez Kaguya Yuuki » 15 cze 2015, o 22:54

Yuuki rzucił maskę na bok i wrócił do swojego treningu, w którym doskonalił style walki. Teraz czas na styl walki ofensywnej, oczywiście brzydal przeanalizował jak najefektowniej wykonać ciosy. Podczas treningu uderzał w manekin doskonaląc sztuki walki. Kiedy sierota skończyła swój trening podniosła z ziemi maskę gazową, przetarła pot z twarzy i dopiero po tym założyła maskę odchodząc z polany. Teraz dla Kaguyi liczyło się jak najszybsze zdobycie wody, w tak upalny dzień nie dziwne było iż Genin był aż tak spragniony. Po kilkunastu minutach udało mu się wrócić do domu, no i napić się wody.
Spoiler:
Kaguya Yuuki
 


Powrót do Tereny Treningowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników