Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę. Ze względu jednak na niewielką przestrzeń publiczną wioski zbudowanej na szczytach górskich miejsce nie obfituje w przestrzenie wypoczynkowe.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Sklep

Postprzez Lokacja » 2 kwi 2015, o 01:24

W tym miejscu można kupić przedmioty lub odebrać przedmioty fundowane przez wioskę. Należy tu wykonać post fabularny opisujący zakupy.

Sprzedaż przedmiotów odbywa się za 3/4 ich wartości!

Choć sklepik wydaje się być nieduży, jest on podstawowym punktem zaopatrzenia shinobi. Tutaj mogą kupić praktycznie wszystko. Stojący za kontuarem staruszek wraz z swoim psem zapraszającym gestem wskazują pułki, gdzie shinobi mogą obsłużyć się sami. Bardziej zaawansowane i delikatne wyposażenie sprzedawca trzyma jednak za sobą, aby nikt nie uszkodził drogocennego towaru. Ten przemiły sprzedawca na zapleczu ma wiele skarbów, jednak przeważnie są to przedmioty wcześniej zamówione przez poszczególnych klientów.
Administrator

Re: Sklep

Postprzez Kemono Haru » 5 kwi 2015, o 09:05

Szybko ruszyłem w stronę najbliższego sklepu z ekwipunkiem. Co prawda dopiero ukończyłem Akademię, ale posiadanie jak największej ilości broni może się przydać. Otwierając drzwi rozglądałem się po pomieszczeniu. Wyglądało dosyć przytulnie, jak na sklep z bronią. Za ladą natomiast siedział staruszek, który najpewniej był właścicielem tego miejsca.
- Dzień dobry. Poproszę tebukoro, kinchaku, sześć pigułek zwiększających krew oraz sześć pigułek żywnościowych - spokojnie złożyłem zamówienie i poczekałem aż sprzedawca poda mi wszystko o co prosiłem. Po chwili na ladzie przede mną leżało całe zamówienie. - To będzie 6100 Ryo. Proszę bardzo - położyłem odpowiednią ilość pieniędzy na stole i zabrałem cały ekwipunek. Pigułki włożyłem do Kinchaku, którą przymocowałem sobie na plecach.(od tyłu wygląda to tak, jakby ta torba wisiała nad prawym pośladkiem.) Zaraz potem włożyłem rękawiczki i wyszedłem ze sklepu, kierując się w stronę swojego domu.
Kemono Haru

Postprzez Hideki Suzu » 27 lip 2015, o 18:19

Drzwi do sklepu otworzyły się gwałtownie, wpuszczając do środka wzburzoną kunoichi. Otrzepała zielone włosy ze śniegu i rozejrzała się z ponurym spojrzeniem. A jednak widok tych wszystkich przedmiotów, gotowych i czekających na trafienie w jej łapki, trochę ogrzał jej serce. Nie bez powodu mówi się, że na chandrę dla kobiety najlepszym lekarstwem są zakupy.
Przechadzała się między półkami, oglądając i przymierzając kolejne rzeczy. Machnęła kataną i o mało nie ścięła głowy manekinowi, na którym elegancko powieszony był biały płaszcz z wizerunkiem chmury. Nie no... Coś krótszego by się raczej przydało. Zebrała wreszcie całe naręcze przedmiotów i zrzuciła je na ladę.
- Razem 1795 Ryo - wymamrotał sennie sprzedawca, bo godzina była już późna.
Zapłaciła, wydając niemal całe swoje oszczędności. Wakizashi przypięła do paska, drobne przedmioty upchnęła do kieszeni kurtki. Maskę założyła na bok głowy tak, że nijak nie zasłaniała jej twarzy. A wachlarz zarzuciła zwyczajnie na ramię. Pożegnała się i ruszyła buntować się dalej.
Spoiler:
Hideki Suzu

Postprzez Hideki Suzu » 9 sie 2015, o 20:40

Pora na ostatnie zakupy przed egzaminem! Suzu przyczłapała do sklepu, rozbijając uprzednio swoją skarbonkę. Biedna świnka zakończyła swoje istnienie w skorupach, ale przynajmniej kunoichi stać było na pewne wydatki.
Sama nie wiedziała, co też może jej się tam przydać, postanowiła więc ponownie kupić trochę wszystkiego. A więc wypadało zacząć od torby, która pozwoliłaby jej to wszystko transportować - kieszenie niby całkiem spoko, ale już nie chciała robić wiochy. Najdłużej stała, przyglądając się pigułkom krwi. Nie sądziła, żeby okazało jej się to konieczne, z drugiej strony jednak, wiadomo co się będzie działo, jeśli zebrali tam shinobi obu sojuszy? Głupio jakby ktoś umarł na jej rękach, bo pożałowała pieniędzy na medykamenty.
Ostatnio miała złe doświadczenia.
Spędziła w sklepie chyba z godzinę, wydawała wszystkie pieniążki co do grosza, ale wyszła zadowolona i pewna lepszej przyszłości.
Spoiler:

[zt]
Hideki Suzu

Postprzez Miko Shogo » 9 sie 2015, o 20:51

Chłopak wszedł do środka. Jeszcze w sumie go tu nie było. Dopiero zbierał środki na jakiś bardziej porządny ekwipunek. Niedawno zrobił trochę misji, więc w końcu było go stać. Jego mina zrzedła, gdy zobaczył w środku pchlarza i starego dziadka. Jeszcze tego mu brakowało, niech ten kundel jeszcze do niego podejdzie.
Spojrzał się złym wzrokiem na zwierze, jakby je odganiając, żeby siedziało tam gdzie siedzi.
Podszedł do półek i zaczął wybierać przedmioty, które mogą mu się przydać. Niedługo festiwal i egzamin, powinien wziąć jak najwięcej rzeczy, żeby nie pluć sobie potem w brodę. Najważniejsza była torba, żeby to wszystko pomieścić.
Westchnął, gdyż zauważył, że część delikatniejszych towarów była za ladą. Konwersacja była nieunikniona. Podszedł do lady i podał kartkę, na której były spisane rzeczy. Ominął system, nie odezwał się w ogóle. Ha
Przypomniało mu się coś nagle. Musiał jednak się odezwać. Spytał o kajdanki, jednak czegoś takiego tutaj nie oferowali. Spytał się czy można zamówić. Jeśli mają kontakt z Konohą, to w sumie tam mogły by na niego czekać, niedługo ma zacząć się festiwal, więc będzie zmierzać w tamtą stronę.
- Razem 1342 Ryo - zwrócił się sprzedawca.

10x Wybuchowa notka = 500
Stalowa żyłka 50 metrów - 50
Ukryta Wyrzutnia Kunai - 200
Senbon 50 sztuk - 50
Bombka dymna 5 sztuk - 150
Torba biodrowa 50
Bandaż 10 metrów - 10
Mały zwój - 25
kartka papieru 20 sztuk - 2
pilnik 5
lusterko 50
krótkofalówka 250

Razem 1342
<zt>

Ranga: Genin

Postprzez Kurogane Azayaka » 4 lis 2015, o 00:38

Wkroczyłem do sklepu tutejszej wioski, w podróży zrodził mi się pomysł na broń. Wiatr, wiatr wielokrotnie smagał mą twarz w drodze. Poczułem wewnątrz, że uczynienie z tego żywiołu broni będzie najlepszym pomysłem, a jeśli mam uczynić z wiatru broń to muszę dysponować orężem godnie tą myśl reprezentującą, a czymś takim był właśnie wachlarz, a właściwie "wachlarzo-miecz", który w połączeniu z moimi wrodzonymi zdolnościami będzie stanowił przedmiot budzący grozę. Nadałem mu nazwę "Północny wiatr" - Kitakaze, to właśnie będzie istotą mej siły ofensywnej, będzie to moja droga wojownika. Pokazałem rzemieślnikom w sklepie rozrysowany konspekt mojej nowej broni i czekałem, aż nie skończą jej wykonywać, a gdy tylko skończyli, zapłaciłem i poszedłem trenować z moją nową bronią. viewtopic.php?f=317&t=4934 1000Ryo
Obrazek

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Powrót do Centrum