Misje - ogłoszenia

Archiwum propozycji wprowadzonych do rozgrywki. By odrzucić wprowadzoną już zmianę trzeba przedstawić nowe fakty pokazane w mandze lub anime (pokazane po zakończeniu poprzedniej dyskusji).

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Misje - ogłoszenia

Postprzez Yamanaka Haruki » 26 maja 2019, o 11:38

Cześć. Rozmawiając z Cheshire na SB doszedłem do wniosku, że na forum brakuje tematu, w którym ludzie mogliby ogłaszać chęć poprowadzenia misji lub po prostu pisać, że chcą na taką misję pójść i szukają kogoś, kto ją poprowadzi. To ułatwiłoby komunikację, bo nie każdy siedzi na SB non stop. Rzecz prosta do zrobienia, a myślę, że sporo ułatwi. Co o tym sądzicie?

Ranga: Genin

Re: Misje - ogłoszenia

Postprzez Maji Seitaro » 26 maja 2019, o 15:51

Ogłaszanie sie na czacie czy pisanie na GG z prośbą o misję jest dużo skuteczniejsze od takiego potencjalnego tematu. Jest multum tematów, do których nikt nie zagląda ani pojęcia nie ma. Ten byłby jednym z nich.
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

MK: Reiwa

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Yamanaka Haruki » 26 maja 2019, o 15:55

Kiedyś taki temat istniał i cieszył się popularnością. Ja bym zaglądał.

Postprzez Ushijima Takashi » 26 maja 2019, o 16:17

Temat jest dużo prostszy niż proszenie na czacie - bo z góry wiadomo, kto chce prowadzić misję.
Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5

Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:

Ranga: Chūnin

Postprzez Takara » 26 maja 2019, o 16:27

Osobiście jestem za tym pomysłem. Na wielu forach na których wcześniej bywałem istniały takie tematy. Zazwyczaj były one skuteczne - szczególnie kiedy jakiś nowy gracz się pojawiał i nie wiedział za bardzo kogo prosić o misję. Nie wszyscy są też towarzyskimi duszami, które są na tyle odważne by do kogoś napisać z taką prośbą. Jak Haruki już wspomniał, nie każdy patrzy na czat i takie ogłoszenia dość szybko znikłyby w odmentach archiwum. Temat sam w sobie nie jest jakiś skomplikowany do stworzenia, więc nawet jeżeli faktycznie ludzie by z niego nie korzystali, to wiele by się nie straciło.

Ranga: Chūnin

Postprzez Tanaka Agil » 26 maja 2019, o 16:44

Nie zaszkodzi, a jak się wrzuci w temat z misjami, to będzie super. Można go też przerzucić do zwoju po prawej stronie - akurat jest jedno wolne miejsce w którym jest aktualnie tak zwana ".". :D
Myśli
Mowa

Postprzez Yamanaka Haruki » 26 maja 2019, o 18:04

Jak widać, nie jestem odosobniony. Nie każdy "z góry wie", kto jest chętny do prowadzenia misji. Ja nie wiem.

Postprzez Lily » 13 cze 2019, o 11:46

Został stworzony wątek. Na spokojnie gracze mogą tam dyskutować.

viewtopic.php?f=321&t=11220

Przenoszę.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Wprowadzone