O nadnaturalnych

Archiwum propozycji odrzuconych. Jeżeli w mandze lub anime nie przedstawiono faktów rzucających nowe światło na sprawę nie wolno ponownie jej proponować.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Re: O nadnaturalnych

Postprzez Rindou Arashi » 28 paź 2016, o 14:30

To nie będą zwierzęta czy bestie , tylko raczej duchy, gdyż tego jest najwięcej w kulturze japońskiej.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Mistrz » 28 paź 2016, o 19:24

Nie będzie kontroli przez sharingana
Nie będzie paktów

Byłyby walki z oni czy ayakashi. Oczywiście ich systematyka będzie tworzona pod moim okiem.

Z wpływu na nasz gameplay, w przyszłości doszłyby skille pomagające w walce z tymi stworzeniami jeśli się przyjmą.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Kamizuru Gentarō » 29 paź 2016, o 07:24

Jezeli macie zamiar dac duchy, jestem za. W Naruto duchy byly i fajnie by bylo wejsc w jakies Halloweeny czasami. Czasami.
Obrazek

Ranga: Genin

Postprzez Sabaku no Yuno » 30 paź 2016, o 19:27

Szybkie pytanie... Jakby ktoś zapytał o to przed wprowadzeniem Smoków, Świata rzeczywistego, oraz super machin z chakry ze eventu to by było spoko... Czy duchy robią różnice? nie sądzę. Choć to tylko kolejna możliwość udupienia gracza z dupy bo tak przez mityczne stwory xD A i jak coś to na misji były już Centaury i duch dziewczynki która robiła głową 360 tak więc...

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Mistrz » 17 lis 2016, o 23:44

Yuno, temu eventowe machiny w większości zostały zneutralizowane xD a czy to sposób na udupienie, w przeciwieństwie do poprzednich eventów szanse na to że jakiś gracz zrobić OHKO/OTK czy FTK są minimalne co porównać można do szansy takiej jak i wtedy gdy gracz wywoła Ci nad głową lawinę w górach :p
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Shiin Asami » 18 lis 2016, o 00:11

Pomysł bardzo fajny według mnie. Wprowadzenie mitologii azjatyckiej jak najbardziej na plus chociaz nie ograniczał bym się do samych onii. Rangi S po jakąś zakazaną technikę jak np edo tensei, ta technika zmiany w ducha mogły by być właśnie wrzucane takie potworki.

Z tym, że fajnie by było gdyby miały swoje unikalne zdolności, każdy inny charakter oraz wszystkie dane o nich były by zaszyfrowane. Można było by jednocześnie podnieść tym trudność misji bo dużo postaci jest już mocno rozwiniętych na tyle, że może sobie solować armię czy bijumony a takiego chochlika który nie wiadomo jakie ma umiejętności...

Może też pomyśleć o jakiś eventach w wykorzystaniu nie tylko bożków tylko bogów japońskich? (luźna propozycja prosze bez linczu xD)

Ranga: Nukenin

Postprzez Mistrz » 7 gru 2016, o 16:08

Yōkai: ogólna nazwa mitycznych stworzeń kultury japońskiej. Ich występowanie w grze jest ograniczone, wszelkie dodanie nowych i wykorzystanie istniejących musi być wykonywane pod nadzorem Mistrza.

Oni: są swego rodzaju demonami, diabłami. Pochodzą z zaświatów, z ich piekielnej części. Ich ciałą przypominają bogato zdobioną, groteskową zbroję samurajską. Metaliczne, ciemne prawie czarne z czerwonym lub niebieskim blaskiem. Niektóre z nich posiadają troje oczu czy rogi. Często posiadają włosy czy też fragmenty futra na ramionach. Metaliczną powłokę ciała wypełniają substancje przypominające gumowe lub organiczne rurki czy pasy będące swego rodzaju mięśniami.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... f7ad3c.jpg
https://pl.pinterest.com/pin/517069600943278641/
http://i.imgur.com/A0BLzn5.png

Ayakashi:

Duchy:
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Dōhito Midoro » 7 gru 2016, o 16:25

Ja też się podpisuję pod tym. Świetny pomysł i inicjatywa. W końcu istnieje masa nieodkrytych terenów na naszej forumowej mapce. Można by było tam powrzucać jakieś mitycznie stworzenia czy coś.
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Mistrz » 22 kwi 2017, o 20:05

Well, czy istnieje POTRZEBA dalsza na istnienie nadnaturalnych czy można to odłożyć na czas kiedy będzie zapotrzebowanie? Tak czy inaczej zanim cokolwiek takiego się wprowadzi najpierw trzeba sporo postudiować z mitologii azjatyckiej.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Uchiha Rien » 22 kwi 2017, o 20:10

Odrzućmy ten zupełnie zbędny dla uniwersum bajer i skupmy się na rzeczach, które już istnieją, a należy je poprawić.
"A man's worth is no greater than his ambitions."
Obrazek
Theme #1
Theme #2

Ranga: Chūnin

Postprzez Mistrz » 22 kwi 2017, o 20:24

Chętnie bym wywalił ale trzeba poczekać na Jokera, niech poinformuje co tam z jego planami, jeśli na razie można odrzucić to wywali się i wróci się do tego gdy wszyscy będą mieć więcej czasu :)
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Odrzucone