Klan Yuki - ciąg dalszy

Archiwum propozycji odrzuconych. Jeżeli w mandze lub anime nie przedstawiono faktów rzucających nowe światło na sprawę nie wolno ponownie jej proponować.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Klan Yuki - ciąg dalszy

Postprzez Yuki Mayuri » 20 lis 2016, o 23:32

Możliwości klanu Yuki zostały już poniekąd omówione i zaklepane, niemniej jednak jest pewna rzecz, która nie została wyjaśniona. Chodzi mianowicie o wpływ technik Hyōtonu na techniki Suitonu. Zaakceptowano, że techniki Hyōtonu obniżają temperaturę otoczenia, co powinno wpływać na wodę.

http://naruto.wbijam.pl/wideo-vidfile-1 ... 0-0-0.html

28 minuta (tak mniej więcej)

Widać tam, jak technika Hyōtonu (na forum mająca rangę B) zamraża technikę Suitonu (na forum mającą rangę B), po czym ta druga rozpada się.

Rodzi się zatem pytanie, czy powinno to być również dostępne w możliwościach klanu Yuki na forum?

Moją propozycją jest, by techniki Hyōtonu miały wpływ na techniki Suitonu tej samej lub niższej rangi, nie miały natomiast wpływu na techniki rangi wyższej.

Byłby to podział początkowy. Dlaczego początkowy? Ponieważ potem i tak chimu/MF musiałby zadecydować, czy woda z techniki Suitonu zamarzła. Wiadomo, że co innego zamrozić 50 litrów wody, a co innego 5000 litrów.
Tak więc technika Hyōtonu może zamrozić technikę SUitonu o równej bądź niższej randze, ale ilość zamrożonej w ten sposób wody zależna by była od MF-a/chimu.

Co o tym sądzicie?
Do dyskusji pozostaje również fakt - jeżeli Hyōton będzie zamrażał techniki Suitonu - to czy powstały w ten sposób lód będzie można później do innych technik Hyōtonu wykorzystać.
Multikonto: Aburame Ichika
Obrazek

Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Re: Klan Yuki - ciąg dalszy

Postprzez Shinigami » 22 lis 2016, o 14:48

Chciałem zauważyć, że przeciwnik Kakashiego nosił zbroję, która mu znacznie zwiększała siłę technik. Teoretycznie sama możliwość jest możliwa do wykonania, ale osobiście dałbym ją od konkretnego poziomu elementu lodu, powiedzmy B. I pozwoliłbym zamrozić jedynie techniki minimum dwa poziomy słabsze i dalej, czyli mając Hyouton na poziomie A, użytkownik by mógł zamrozić maksymalnie techniki poziomu C. Dodatkowo, jak sam zauważyłeś, nie na każdą technikę by to mogło zadziałać, zdecydowanie łatwiej zamrozić skupioną wodę w smoka niż dużą falę etc, to już by oceniał prowadzący wątek.
Obrazek

Re: Klan Yuki - ciąg dalszy

Postprzez Mistrz » 22 kwi 2017, o 20:08

Skoro brak zainteresowania to odrzucam, propozycje będzie można wrzucić ponownie pod warunkiem 1. uporządkowanie działu 2. Podanie konkretnej propozycji i najwyżej w dodatkowym akapicie argumenty linki i własne przemyślenia. konkrety.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Odrzucone