PZ za moderacje.

Archiwum propozycji odrzuconych. Jeżeli w mandze lub anime nie przedstawiono faktów rzucających nowe światło na sprawę nie wolno ponownie jej proponować.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

PZ za moderacje.

Postprzez Dōhito Midoro » 5 cze 2017, o 23:31

Cześć i czołem.

Napatrzyłem się na tematy PZ i jestem załamany. Zwłaszcza po tym jak wprowadzona została opcja płacenia za PZ. Nie żeby te PZ były mi jakoś pilnie potrzebnie lecz chciałem składać wiele próśb i w razie czego chciałem je dopalać przy pomocy PZ. Tak czy inaczej system ten działa średnio zwłaszcza jeśli chodzi o PZ za moderację. Moim zdaniem każdy moderator powinien otrzymywać 1PZ za jedną rzecz którą robi. Tzn jeśli ja jestem modem w WT/Kuźni, samodzielki, KP, propozycję etc. Uwaga daje przykład. Saito jest modem TYLKO w kuźni i dostaje dzielnie zapracowany 1PZ. Ja dzielnie pracuje na każdym froncie starając się by forum dobrze prosperowało a otrzymuje 1PZ. Sorki ale coś tu jest nie halo. Wyobraźcie sobie, że rezygnuję ze wszystkiego i zostaje tylko przy jednej czynności, np samodzielki. Ale, ale, nie jestem przecież jedyną osobą która robi kilka rzeczy na raz. Taki np Arashi też mówi, że nie robi i zajmuje się tylko KP. W chwilę WT/Kuźnia umiera bo zostanie tam samo Soh. Pominę już sam fakt opcji p2w która powoli zaczyna być widoczna gdzie gracz ZASŁUGUJE na punkty ZASŁUG a inni je kupują...

Podsumowanie:
Takie rozwiązanie jest BARDZO nie fair dla osób które dwoją się i troją, biorąc na siebie maksymalne obciążenie a są nagradzani jak osoby zaglądające 1-2 razy do swojego działu.
Proponuję by wynagrodzenie tygodniowe 1PZ dotyczyło moderacji 1 działu a w przypadku gdy osoba zajmuje się większą ilością działów dostawała stosunkowo więcej.

Pozdrawiam
Midorcio :(
Obrazek

Ranga: Chūnin

Re: PZ za moderacje.

Postprzez Ex Admin » 6 cze 2017, o 02:03

nie marudź xD
Administrator

Postprzez Dōhito Midoro » 6 cze 2017, o 02:19

Chce jedynie sprawiedliwości... Co gdybyś zasuwał w robocie 8h a drugi ziomek przyszedł na 2h popatrzył jak se wypruwasz flaki i miał by dostać taką samą pensję? :?
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Ex Admin » 6 cze 2017, o 04:12

No to znajdź sprawiedliwe rozwiązanie. Bo można być modem tego i tamtego i robić mniej niż ktoś w 1 dziale xD Plus rozwiązanie musi być w miarę proste. Mi się nie udało, ale czekam na propozycje :)
Administrator

Postprzez Mistrz » 9 cze 2017, o 00:15

Najważniejsza jest prostota. Nie ma bata by ktoś spędzał czas nad tym by patrzeć co modzi robili. Tematu nie wstrzymuję, po prostu zaznaczam na czym trzeba się skupić :)
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Mistrz » 15 cze 2017, o 20:31

Mam pytanie, nie dajecie propozycji, nie rozmawiacie, olewacie temat - na co więc liczycie?
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Shinigami » 15 cze 2017, o 23:42

Skoro wypłaty odbierają w jeden dzień tak czy siak, to chyba nie będzie żadnego utrudnienia jak wypiszą po przecinku działy w których moderują i na postawie każdego działu przyznany zostanie jeden punkt. Nie widzę tu braku prostoty. Z drugiej strony jednak może nie być to wtedy wymierne dla takiego mistrza gry, który musi ogarnąć całą fabułę..
Obrazek

Postprzez Shotaro » 12 wrz 2017, o 18:32

Z jednej strony będzie to sprawiedliwe, ponieważ jak ktoś moderuje dwa działy, to powinien dostawać 2 PZ, a jak jeden to 1 PZ. Ale nie da się określić ile tak na prawdę czasu poświęca każdemu z nich. Myślę, że takie rozwiązanie będzie bardziej sprawiedliwe. I trochę będzie tu trzeba zaufać graczom (ewentualnie administracja może sprawdzać), czy dopisują sobie PZ tylko za działy, w których aktywnie działają.

Ranga: Jōnin

Postprzez Kamijin Yurika » 13 wrz 2017, o 13:33

Z racji tego, że niedawno również zostałam modem w dwóch działach - postanowiłam się wypowiedzieć. Jestem za tą opcją, aby ci, którzy są moderatorami w jednym dziale dostawali 1pz, a ci, którzy np. w trzech - 3pz. Najbardziej sprawiedliwe. Chyba, że ktoś się serio opierdala i za nic zgarnia punkty. Proponuję, aby admini sprawdzali aktywność.

Ranga: Genin

Postprzez Lily » 15 paź 2017, o 15:17

A ja proponuję temat przerzucić do archiwum. Wynagrodzenie jest odpowiednie za posiadaną funkcję. Zawsze lepiej dostać te 1-2 PZ za tydzień niż nic. Dodatkowo, to jest dodatek, bonus dla gracza. Wasza aktywność w działach jest zauważalna i jeżeli praca jest wykonywana, przekłada się to chociażby na większą szansę otrzymania zgody w prośbach.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał

Powrót do Odrzucone