Więzienie stołeczne

Stolica Kraju to jak na swoją funkcję niewielkie miasto. Nie posiada ono nic, co interesowałoby shinobi z wyjątkiem siedziby Daimyō władającego tą krainą.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Więzienie stołeczne

Postprzez Manamatsu Seiyori » 17 maja 2021, o 16:34

W przeciwieństwie do zakładu karnego Sunagakure, tu trafiali mniej groźni przestępcy. Byli to głównie cywilni przestępcy i słabsi shinobi, tudzież ronini. Placówka posiadała trzy kondygnacje, każda na planie kwadratu. Z zewnątrz wyglądała po prostu jak klocek z piaskowca. W środku jednak okazywała się dosyć zawiłym labiryntem z ciasnymi korytarzami. Jedynie przedsionek był tu nieco szerszy i znajdowali się w nim zawsze dwaj strażnicy. Stróżówka również była dosyć ciasnym pomieszczeniem, znajdującym się tuż przy wejściu. W głębi budynku zaś panował względny mrok, który jeszcze bardziej utrudniał odnalezienie się w zawiłości korytarzy. Tylko personel posiadał przy sobie plany pomieszczeń i pięter. Samodzielne odnalezienie się we wnętrzu było niemal niemożliwe.
MK: Kaguya Jinzuke

Prowadzone misje:
C
Kaizen: Im dalej w las
B
Uchiha Yuno, Suda Hikaru: Człowiek o wielu cieniach
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2 lut 2021, o 00:08
Ranga: Genin

Re: Więzienie stołeczne

Postprzez Manamatsu Seiyori » 17 maja 2021, o 20:35

Królestwo za ostrze!
Chimu: Manamatsu Seiyori
Gracz: Nakano Tadashi
Misja rangi B
1/x


W przedsionku zgromadziło się sporo osób. To znaczy może nie szczególnie sporo, ale jak na standardy pomieszczenia było dosyć ciasno. Wszyscy z nich byli shinobi. Przychodzili, wchodzili do stróżówki i zaraz z niej wychodzili, ruszając z rozkazami w trasę. Widać wezwano więcej ninja do pracy. Każdy jednak ruszał w inną stronę. W stróżówce czekał na wezwanych dojrzały facet z solidnymi bliznami i opaską na oku. Przydzielał rozkazy i wytyczał kierunki na mapie. Na Tadashiego też czekał. Był jednym z wezwanych. Gdy już przyszła pora świeżo upieczonego Jinchuruki, nadzorca powitał go surowym kiwnięciem głową i przekazał rozkazy.
- Uciekł nam więzień. Ronin, 33 lata. Ogólnie przeszłość dosyć szemrana, zadawał się z niewłaściwymi osobami. Może chcieć ich odszukać, ale równie dobrze może chcieć też uciec od przeszłości. W każdym razie wysyłamy pościg w różnych kierunkach. Tobie przypada wschód. Dostaniesz przy wyjściu racje i wodę, a następnie udasz się na pustynie. Gość musiałby być samobójcą, żeby uciekać w tamtym kierunku, ale z drugiej strony, może właśnie tym próbuje nas oszukać. Może myśleć, że tam nie będziemy go szukać. I to jest błąd. U szczytu swej kariery był mistrzem miecza. Nie wiemy, czy nie zwędził jakiejś broni, więc uważaj. Jeśli nie znajdziesz go przed wyczerpaniem racji i wody, wracaj tu, na posterunek. Jeśli jednak znajdziesz... Nie obchodzi nas, czy będzie żywy, czy martwy. Jakieś pytania? - Mówił żołnierskim tonem, bez cienia emocji.
Ostatnio edytowano 18 maja 2021, o 12:38 przez Manamatsu Seiyori, łącznie edytowano 1 raz
MK: Kaguya Jinzuke

Prowadzone misje:
C
Kaizen: Im dalej w las
B
Uchiha Yuno, Suda Hikaru: Człowiek o wielu cieniach
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2 lut 2021, o 00:08
Ranga: Genin

Re: Więzienie stołeczne

Postprzez Nakano Tadashi » 17 maja 2021, o 20:59

Coś ciekawego musiało się ostatnio zadziać, skoro zebrał się taki tłum. Również Tadashiemu wpadło w ręce "zaproszenie" do więzienia. Dawniej miał nadzieję, że będzie przychodzić tutaj jedynie w charakterze gościa lub przyjmującego zlecenie. Teraz już się nie miał czego bać, nikt nie zapuszkowałby przecież jinchuurikiego. Raczej ubiliby go gdzieś poza terenami zamieszkałymi przez ludzi. No ale dość tych czarnych myśli, miał w końcu misję na głowie. Minął się z ludźmi, którzy już wyruszali na poszukiwania i w końcu stanął twarzą w twarz ze zleceniodawcą.
Zanotował sobie wszystkie informacje co do celu, którym okazał się być Ronin. No cóż, przynajmniej nie będzie już obrzucany strzałami, trutkami z karabinów i tym podobnymi upierdliwymi rzeczami. A przynajmniej taką miał nadzieję. Fakt iż był mistrzem miecza mógł nieco komplikować sprawy, jednak Tadashi się tym nie zrażał. Wreszcie będzie miał okazję sprawdzić swoje umiejętności przeciwko komuś kto w pełni oddał się sztuce walki w zwarciu. Sam Nakano miał tylko jedno pytanie,
-Jeśli będzie martwy, mam przytargać tu całe ciało?
Tachanie trupa przez całą pustynię nie było niczym przyjemnym, poza tym takowe ciało pewnie szybko by zgniło na tym Słońcu. Dlatego też wolał się upewnić co do tej jednej kwestii. Po uzyskaniu odpowiedzi opuścił pomieszczenie i udał się po zapas wody i prowiantu, który powinien dostać przy wyjściu.

//zt
MK Shinzo Hiroto, Uchiha Mamoru

Bank
 
Posty: 223
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:58
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Re: Więzienie stołeczne

Postprzez Nakano Tadashi » 5 cze 2021, o 20:27

Tym razem postanowił zwiększyć tempo, by jak najszybciej dotrzeć z powrotem do więzienia. Na takim Słońcu ciało pewnie niebawem zacznie gnić, a on wolał nie musieć podróżować w kompanii smrodu rozkładających się zwłok. Po powrocie do domu będzie musiał wziąć prysznic i zmienić ubranie. Póki co jednak zagryzł wargi i biegł, starając się nie myśleć o roninie, którego niósł. Gdy w końcu dotarł do więzienia, przekazał "uciekiniera" w odpowiednie ręce i ruszył zdać raport.
-Melduję wykonanie zadania. Niestety, nie udało mi się go wziąć żywcem
Ukłonił się i czekał na ewentualne podziękowania, opierdziel, lub po prostu wręczenie wypłaty i pożegnanie. Myślami już był w domu i zajmował się porządkami.
MK Shinzo Hiroto, Uchiha Mamoru

Bank
 
Posty: 223
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:58
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Re: Więzienie stołeczne

Postprzez Manamatsu Seiyori » 5 cze 2021, o 21:51

Królestwo za ostrze!
13/13


W stolicy było spokojnie. Żaden z rozesłanych wcześniej przez klawiszy shinobi nie wrócił, co znaczyć musiało, że Tadashi był wyjątkowo szybki. Przytargał ciało w całości, co mogło nie podobać się lokalnym mieszkańcom spacerującym po ulicach. Nadzorca więzienia powinien się jednak ucieszyć. Powinien, bo z jego twarzy niewiele dało się rozczytać. Ten sam surowy wyraz twarzy i lakoniczne kiwnięcie głową. Widać zaakceptował taki a nie inny stan rzeczy. Zwłoki zostały przyniesione, więc będzie można dokonać pochówku. Przestępca czy nie, wciąż był człowiekiem. Nadzorca nie przebierał jednak w słowach i przekazał jedynie jinchuruki nagrodę za jego trud.

Narrator Manamatsu Seiyori otrzymuje:
+ 5 PZ
+ 5 PD
+ 25 PN
+ 1000 Ryō


Gracz Nakano Tadashi otrzymuje:
+ 4 Misja B
+ 20 PD
+ 100 PN
+ 4000 Ryō
Inne wynagrodzenie:
MK: Kaguya Jinzuke

Prowadzone misje:
C
Kaizen: Im dalej w las
B
Uchiha Yuno, Suda Hikaru: Człowiek o wielu cieniach
 
Posty: 262
Dołączył(a): 2 lut 2021, o 00:08
Ranga: Genin

Re: Więzienie stołeczne

Postprzez Nakano Tadashi » 6 cze 2021, o 09:10

Obyło się bez żadnych problemów, tak więc Nakano odebrał swoją nagrodę i rozstał się całkowicie z roninem. Ukłonił się strażnikowi, po czym ruszył spokojnym krokiem w swoją stronę. Był już teraz w stanie spłacić dług, jaki zaciągnął u Seitaro, swoją ostatnią misją rangi C. Gdy tylko opuścił mury więzienia westchnął i zatrzymał się na chwilę.
-Żegnaj, Izumi Hakuro. Choć nie dane mi było poznać twej szermierki, bez wątpienia była ona lepsza niż moja.
Po tym pożegnaniu opuścił miasto, nie zatrzymując się nigdzie i bez większych problemów ruszył w drogę powrotną do wioski. Ciekawe co w tym czasie porabiał jego Mistrz...

//zt
MK Shinzo Hiroto, Uchiha Mamoru

Bank
 
Posty: 223
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:58
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Jinchūriki


Powrót do Stolica Kraju Wiatru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron