Główna siedziba Kazekage

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Kazekage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Sunagakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Główna siedziba Kazekage

Postprzez Lokacja » 11 kwi 2015, o 17:59

W pokoju tym najczęściej można spotkać Kazekage. Tutaj to właśnie przyjmuje shinobi zgłaszających się po misję lub wracających z pracy z raportem. Biurko Kazekage ma miejsca dla trzech osób - dla niego samego i dwóch pomocników, dzięki którym szybciej wydaje materiały potrzebne jego ludziom do misji. Pokój jest ten doświetlony małym oknem, dzięki temu jest on ciemniejszy niż inne pomieszczenia w budynku, co mniej męczy pracowników.
Administrator

Re: Główna siedziba Kazekage

Postprzez Uchiha Kenjiro » 23 kwi 2015, o 21:21

Pokonanie wioski nie było tak ciężkie jak przyzwyczajenie się do tego gorąca. Jak oni mogą tu wytrzymywać. - pomyślał Kenjiro wchodząc już po schodach. Na samej górze wyjął butelkę wody i wypił prawie całą jednym susem na koniec wydając głos ulgi. Odnalezienie właściwych drzwi też nie było trudne. Uchiha zapukał czekając na jakiś odzew w myślach już powoli układając co ma powiedzieć. To była na prawdę duża prośba a zawdzięczał temu człowiekowi życie, więc musiało to wiele mówić o kalibrze jego działań, pozostało czekać.
URLOP

Info: Kenjiro i Jerraru opuścili wioskę w nieznanych nikomu okolicznościach.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Mutō Mort » 23 kwi 2015, o 21:49

Przed Kenjiro pojawił się Kaguro. Czyli Mort w swoim marionetowym ciele. Uniósł rękę na powitanie.
Yo, co cię sprowadza? Wejdź do środka, po odbudowie wiosek czasy miłości między sojuszowej miłości minęły wraz z ukończeniem odbudowy.
Kaguro był tu jednak liderem więc nikt nie mógł mu przeszkodzić, jednak już sam jego wygląd budził podejrzenia mieszkańców. Nie wszyscy tu rozumieli kuglarskie zdolności. A to wystarczająco godziło w komfort rozmowy. Wprowadził więc starego znajomego do swojego gabinetu, gdzie mogli spokojnie rozmawiać.
Ostatnio edytowano 23 kwi 2015, o 22:05 przez Mutō Mort, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Uchiha Kenjiro » 23 kwi 2015, o 22:02

Może i Uchiha powinien być zdziwiony co do wyglądu Morta, lecz widział za dużo rzeczy na świecie jak i u niego samego.
-Witaj Kazekage.- powiedział dość oficjalnie Kenjiro i wszedł razem głową Suny do środka. Rozejrzał się po gabinecie patrząc na jego wystrój.
-Cóż odpowiadając na Twoje pytanie to sprowadzają mnie dwie sprawy. Pierwsza dość prosta. Nie zdążył ostatnim razem podziękować za.. uratowanie mnie.- powiedział dość niepewnie lider swojego klanu. -Wiem, że nie była to łatwa decyzja i narażająca Cię na niebezpieczeństwo. Pomoc komuś spoza wioski a nawet sojuszu nie jest czymś czego każdy by się podjął.- mówił dalej na chwilę się zatrzymując aby zebrać myśli.
-To wszystko i kilka zdarzeń dość świeżych doprowadziło mnie do drugiej sprawy, która jest wielką prośbą. Potrzebuję pomocy medycznej. Jesteś jedyną osobą, którą chyba obecnie znam, znającą się na tych rzeczach, lecz zrozumiem jeśli odmówisz.- tutaj Kenjiro się zatrzymał czekając czy Mort wyrazi zainteresowanie.
URLOP

Postprzez Mutō Mort » 23 kwi 2015, o 22:19

Kaguro machnął ręką.
-Kwestie wioskowe miały znaczenie gdy Daimyo mieli nad nami władzę. Teraz to tylko czar wspomnień i tradycja. Ale to rozmowa na inną okazję, mała rewolucja.
Kaguro nie musiał siadać i wolał tego nie robić przy swoim ciężarze. Jednak pamiętał, że to bywa wygodne więc przysunął krzesło do Kenjiro.
-Ostrzegam, że nie mam już tak dużej wprawy w kwestiach medycznych. Po tych latach zaniedbałem tą dziedzinę. Jednak opisz w czym rzecz a chętnie pomogę.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Uchiha Kenjiro » 23 kwi 2015, o 22:56

Kenjiro skorzystał z propozycji i usiadł sobie na krześle słuchając Morta.
-Chyba masz rację. Czasy się zmieniły.- powiedział i spojrzał na rozmówcę swoimi czerwonymi oczami. -Chodzi o coś całkiem nowego jak mi się wydaję. Połączenie dwóch Sharinganów. Jeden z moich krewnych stracił życie, więc jego oczy raczej mu się już nie przydadzą.- Uchiha zatrzymał się na chwilę. Powiedział sporo, lecz chyba potrzeba więcej aby przekonać głowę Suny do podjęcia się tego.
-Znasz umiejętności Sharingana na pewno w jakimś stopniu. Jednak wciąż mogą one być wzmocnione. Kolejnym krokiem do tego właśnie jest to i chciałbym to zrobić. Wydarzenia z przed 3 lat jak i po nich pokazały mi, że nowa siła może się przydać.- uda się namówić Morta do tego czy będzie musiał szukać dalej to pytanie dręczyło go cały czas.
URLOP

Postprzez Mutō Mort » 23 kwi 2015, o 23:22

-Sharingan ma takie możliwości? Gdybym tylko mógł zapoznać się jakoś z tym bliżej. Wiesz, ciężko połączyć dwa stałe obiekty tak, by nie zmieniły swojej objętości i nie uszkodzić ich. Chyba, że to jedna z zdolności oczu. W każdym razie moje zdolności mogą być wystarczające do tego, Kagome nam pomoże. Nie powinno być reakcji odbijającej w przypadku twojej osoby.
Kaguro zawołał Kagome. Wyjaśnił jej pobieżnie, że przyda się jej pomoc w zabiegu medycznym. Na miejsce zabiegu wybrał siedzibę Kugutsu Butai. Tam powinni mieć spokój i prywatność.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Uchiha Kenjiro » 24 kwi 2015, o 13:51

-Zdolności oczu Uchiha są bardzo rozbudowane. Część z pewnością poznałeś już w jakiś sposób. Prawda jest taka, że nie wiem jakie są ograniczenia, lecz jeśli historia jaką znam jest prawdziwa może się okazać, że nie mają limitu.- powiedział spokojnie Kenjiro patrząc na Kaguro i po chwili także na Kagome.
-Nie wiem jak mógłbym Ci dostarczyć więcej informacji aby pomóc. Wiem tylko, że jest taka możliwość i powiodło się to w przeszłości. Geny Jerraru jakie już w sobie mam mogę zwiększyć szansę dzięki ich zdolnością regeneracyjnym.- po tych słowach wstał i czekał na wskazanie drogi do Kugutsu Butai bo tam chciał wszystko przeprowadzić Mort.
URLOP

Postprzez Mutō Mort » 24 kwi 2015, o 14:41

Kaguro wstał i poprosił Kagome i Kenjiro by szli za nim. Udali się w stronę obrzeży wioski. Nowa siedziba Kugutsu butai powstała w tym samym miejscu co stara na ścianie skalnej od wewnętrznej strony Suny. Po dojściu na miejsce szli drewnianymi schodami w górę aż doszli do wejścia do wewnętrznych komnat siedziby, gdzie Kaguro znalazł salę w jakiej mógł prowadzić zabieg.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Gashi Totsu » 22 lip 2015, o 01:02

Młody Gashi przystanął by złapać oddech po dość żwawym "spacerku" przez miasto. Był trochę podenerwowany z powodu perspektywy spotkania jednego z legendarnych Kage. Gdy uporał się ze swoimi fizycznymi i psychicznymi problemami, popchnął drzwi, by znaleźć się w gabinecie przywódcy swojej wioski.
Pomieszczenie było puste - Kazekage musiał wyjść się przewietrzyć. W pierwszej chwili Totsu nie wiedział, co zrobić w takiej sytuacji. Natychmiast się jednak opanował i postanowił zostawić wiadomość w widocznym miejscu na biurku. Następnie odwrócił się i wyszedł z budynku.

Treść wiadomości:
Szanowny Kazekage!
Ostatnimi czasy, gdy odpoczywałem pomiędzy kolejnymi misjami, odkryłem pewną rzecz, z którą należałoby coś zrobić. Tym odkryciem jest fakt, na który zapewne zwróciły uwagę już mądrzejsze i bardziej doświadczone ode mnie osoby - problemy codzienne mieszkańców Naszej wspaniałej wioski.
Zdarza się bowiem, że na ulicach Sunagakure no Sato wydarzy się coś wymagającego natychmiastowej reakcji - i nie mam tu wcale na myśli kradzieży (przed nimi chronią nas patrole ninja), ale, jak ktoś mógłby uznać, o wiele bardziej błahej rzeczy. Otóż osoby dzielące z Nami, shinobi, dom, jak wszyscy inni mają problemy, których nie mogą sami rozwiązać, choć dotyczą rzeczy banalnej, nie nadającej się nawet do organizowania z jej powodu misji. Mówię tu o zwykłych, codziennych kłopotach, takich jak problem z zaniesieniem do domu zakupów czy też przeniesienie przez kilka przecznic jakiejś paczki bądź też wiadomości. Wydawać by się mogło, że nie ma z tym żadnych problemów, że zawsze znajdzie się jakaś chętna do pomocy osoba. Z własnego doświadczenia wiem jednak, że zmęczeni po misjach shinobi zwyczajnie nie mają siły, by zajmować się takimi sprawami, podczas gdy zwykli mieszkańcy najczęściej nie mają na to ochoty.
W związku z tym, mam dwie propozycje, które mogłyby zwiększyć komfort obywateli Wioski Piasku. Po pierwsze, należałoby oczywiście zachęcić choćby słowami mieszkańców do wzajemnej pomocy - publiczne ogłoszenie takiej prośby przez kogoś wysoko postawionego powinno być wystarczające. Po drugie, można by zorganizować, osobne dla zwykłych patroli, specjalne patrole geninów bądź nawet studentów Akademii, podczas których pomagaliby oni wszystkim napotkanym mieszkańcom.
Pozostaje jeszcze znaleźć rozwiązanie finansowe dla mojej drugiej propozycji. Jak wiadomo, początkujący ninja nie byliby zadowoleni traceniem swojego czasu, który mogliby wykorzystać zarabiając poprzez misje, na nieodpłatne patrole. A przecież nie można zmuszać na przykład starszej kobiety do zapłacenia za wniesienie jej zakupów do domu. I tutaj mam pewną sugestię - założenie specjalnego funduszu, na który mieszkańcy obowiązkowo wpłacaliby niewielką, nierobiącą im specjalnej różnicy, ilość pieniędzy miesięcznie. Z tego to funduszu, za każdy dzień wypełniania drobnych zadań dla obywateli Wioski Piasku, byłoby wręczane im wynagrodzenie na zasadach misji rangi D.
Z góry dziękuję, jeśli raczy Pan zwrócić uwagę na moje propozycje.
Totsu z klanu Gashi, genin Sunagakure no Sato

EDIT:
//Byłbym zapomniał:
[z/t] => Dom Totsu
Gashi Totsu

Postprzez Happi » 10 sie 2015, o 11:27

Happi stał przed drzwiami pokoju w którym jak mniemał miał otrzymać swoją pierwszą misję od Wioski Piasku. Po męczącej podróży przez pustynię bezzwłocznie skierował swoje kroki do właśnie tego miejsca. Chłopak ciekawy był czy będzie miał okazję poznać Kazekage, oraz to jakim jest on człowiekiem. Zastanawiało go też jaką to misję mogą mu przydzielić. Był niemal pewny że będzie to coś skrajnego- albo banalnie prostego albo diabelnie trudnego. Jego osąd jednak bardziej kierował się w stronę szukania kota czy innego diabelstwa, przecież wioska nie wyśle kogoś kogo nie zna na misję rangi B... No chyba że dostali wcześniej jego szczegółowe dane osobowe.
Zapukał energicznie po czym raźno wkroczył do pomieszczenia.

- Dzień dobry!

Spoiler:

Ranga: Nukenin

Postprzez Madarao » 10 sie 2015, o 22:03

Stojąc przed drzwiami ogarnęła Cię pewna wątpliwość czy aby na pewno to właściwie pomieszczenie i czy przypadkiem nie poknociły Ci się cyfry na drzwiach. Po chwili takiej wewnętrznej walki,z której wyszedłeś zwycięsko doszedłeś do wniosku, że to właśnie tu. Teraz gdy byłeś znowu tym samym pewnym chunninem mogłeś chyżo wkroczyć do gabinetu z gromkim "dzień dobry" na ustach. Kiedy znalazłeś się w środku mogłeś zobaczyć długie biurko przy którym znajdował się wygodny fotel a po jego bokach dwa mniejsze odpowiedniki przysłonięte niepewnej konstrukcji, papierowymi wieżowcami. Pod wschodnia ścianą stała pokaźnych rozmiarów szafa, która jednak miała zbyt małą objętość bo jej solidne drzwi nie domykały się z nadmiaru kolejnych dokumentów. Reszta pomieszczenia niczym nie różniła się od surowego wystroju, który panował w całym budynku a jedynym żywym elementem tutaj był niski staruszek zasiadający na krześle z zielonym obiciem. Kiedy Cie dostrzegł, podskoczył lekko i szybko wystrzelił:
- Kim jesteś i czego tu chcesz!
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Happi » 11 sie 2015, o 22:29

Happi stał tak chwilę, jakby nie wiedząc co staruszek do niego mówi. Mogło by się wydawać że współpraca pomiędzy sojuszniczymi wioskami jest nieco lepsza, zarówno jak i wymiana informacji. Chuninowi wydawało się sekundę temu że jego wizyta jest dosyć oczywista i nie będzie nic musiał wyjaśniać. Szybko wrócił na właściwy tor myślenia i odezwał się do staruszka.

- Przydział wysłany z Amegakure no Sato. - mówiąc to postukał palcami po opasce shinobi Wioski Deszczu na swoim ramieniu, która wydała lekki metaliczny dźwięk.

- Przez jakiś czas mam mieszkać i służyć waszej wiosce. Zdaje się w celu zacieśniania więzi pomiędzy sojuszniczymi wioskami. - mówiąc to chunin nie zdawał sobie jeszcze sprawy z Festiwalu Odrodzenia oraz tego że pojęcie "sojuszy" niemal przestało istnieć.

Stał teraz uśmiechając się przyjacielsko do staruszka w oczekiwaniu aż ten przyswoi sobie informacje które właśnie mu przkazał. Po chwili jednak drgnął przypominając sobie coś.

- Tutaj mam jakieś papiery które mówią co i jak... Proszę wybaczyć moje roztargnienie. - mówiąc to podszedł do staruszka i wręczył mu dokumenty otrzymane w Amegakure no Sato

Spoiler:

Postprzez Madarao » 12 sie 2015, o 13:09

Minęła chwila nim staruszek zorientował się w zaistniałej sytuacji a w tym wszystkim niewątpliwie pomogło mu wytłumaczenie chunnina. Mężczyzna zlustrował wzrokiem Happi'ego po czym na jego twarzy pojawił się dziwaczny grymas, któemu towarzyszyło odkaszlnięcie zaległej flegmy na płucach. Gdzieś tam dało się słyszeć przekleństwa rzucone pod nosemw kierunku pory deszczowej aż w końcu przeszedł do rzeczy:
- Cholerny program wymiany, nic tylko zamieszania to narobiło i kto się musi tym wszystkim zajmować... oczywiście Ja! Było dobrze tak jak było a teraz tylko więcej papierów więcej obowiązków a czy ktoś płaci mi więcej? Odpowiem Ci na to.... nie!
Nagle chyba jednak się opamiętał i zamilkł na moment aby następnie poprawić się w fotelu i zaprezentować głupkowaty uśmiech, który obnażył wszystkie żółte zęby tego wybuchowego osobnika.
- No dobrze przecież to nie Twoja wina... więc jesteś chuninem, który może wykazać się nie lada umiejętnościami... myślę, że znajdzie się coś specjalnie dla Ciebie.
Zaczął wertować coś swoimi kościstymi dłońmi w stercie papierów a z twarzy nie schodził mu ten głupkowaty uśmieszek. Gdy w końcu dobył jakąś kartkę, przeszedł do przedstawienia Ci szczegółów zadania jakie Cię czeka:
- W Konohagakure ma miejsce niejaki Festiwal Odrodzenia, jest to spore wydarzenie które jest niebywałą okazją dla tutejszych kupców aby dokonać ekspansji swoich towarów. Drogi jednak nigdy nie są na tyle bezpieczne aby być pewnym iż wcześniej wspomniany towar dotrze do celu a w szczególności podczas tak długiej podróży. Twoim celem będzie eskortowanie jednego z kupców który wysunął do nas stosowną prośbę jednak nie nastawiałbym się tutaj na jakieś specjalne zagrożenie, w końcu kto chciałby ukraść gacie jakimi on handluje. Nie mniej jednak uważam, ze jest to zadanie idealne dla Ciebie i tym sposobem oboje będziemy zadowoleni. Ja będę Cię miał z głowy a Ty będziesz miał pożyteczne zajęcie.
Po tych słowach wstał zza biurka podszedł do Happiego i wręczył mu zwój z wytycznymi. Następnie lekko trącając go w plecy, odprowadził do wyjścia mówiąc:
- no już już mi stąd, nie każ czekać swojej "niezwykłej" misji". Powodzenia wojowniku!
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Happi » 12 sie 2015, o 23:29

Happi chwilę kontemplował to co właśnie się mu przydarzyło. Tak jak wcześniej przypuszczał cała sprawa potoczyła się jednym z dwóch torów. Albo miał dostać misję wysokiej rangi w celu sprawdzenia sojuszniczej wioski, albo miał dostać misję dla gennina taką jak właśnie otrzymał. Dla samego chunina który miał ograniczone informacje co do obecnych zdarzeń oznaczało to nie mniej nie więcej jak to, że pomoc Amegakure no Sato dla Sunagakure no Sato zwyczajnie została zignorowana. Może nie potrzebowali pomocy, może nie byli pewni co do umiejętności shinobi przysyłanych im na pomoc jednak Happi wiedział jedno- wdepnął w jakieś Ka Ka. Miał się obecnie udać do wioski, która w jego mniemaniu leżała po przeciwnej stronie barykady.

- Dzięki. - zdążył jeszcze wymamrotać do staruszka zanim został wypchany za drzwi.

Spoiler:

Następna strona

Powrót do Siedziba Kazekage