Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Yami Saiko » 9 paź 2017, o 21:49

Dziewczyna powróciła z misji, zahaczając o jeden szczególny punkt w wiosce. Suna odżywała z dnia na dzień a wszystko za sprawą poczynań misji, które wykonywała wcześniej ze swoim senseiem. Tutejszy sklep był więc nie tylko otwarty ale w miarę przyzwoicie zaopatrzony. Uśmiechnęła się do mężczyzny i przywitała się wesoło, od razu szukając sekcji ze zwojami. Niedługo podejmie się nauki fuuinjutsu, dlatego wypadło mieć przy sobie chociaż jeden przedmiot niezbędny do tej sztuki.
-Ile się należy? - zapytała i mimo usłyszenia zapewnień, że jest to prezent dla córki Kazekage, wyłożyła pieniądze na blat. Przyjrzała się nowemu nabytkowi, zastanawiając się jaka forma noszenia go będzie najlepsza. Stwierdziła, że jedyne rozwiązanie to przerzucić go przez plecy i nosić niczym plecak. Podziękowała na sam koniec i wyszła, idąc w kierunku swojego domu.

Duży zwój: 1000 Ryo

z/t
Obrazek
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Yami Saiko » 21 lis 2017, o 13:04

Yami wróciła ze zlecenia zmęczona ale na szczęście zadowolona. Musiała wydać posiadaną przez siebie gotówkę przez kilka prostych faktów. Nie miała co z nią zrobić. Potrzebowała specjalnego wachlarza bojowego, który pozwoliłby jej wykonywać część technik elementu wiatru, który przed chwilą rozwinęła. Nawet jeżeli koszta będą za duże, wątpiła by się tym przejęła. Po wejściu do sklepu przywitała się wesoło z handlarzem. Zerknęła po asortymencie i od razu wiedziała który model będzie jej odpowiadał. Palcem wskazała broń i poprosiła by przyniesiono to do lady. Portfel wyjęty, gotówka na stół wyłożona. Założyła sobie to na plecy i po pożegnaniu opuściła lokal.

Wielki rozkładany wachlarz: 1000 Ryo

z/t
Obrazek
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Nara Rin » 13 kwi 2019, o 21:26

W końcu się zebrałam i zaszłam do sklepu, cele miałam w zasadzie dwa: uzupełnić zapasy, zużytych notek oraz kunaia, które straciłam podczas misji oraz odebrać zamówienie, które leżało w zasadzie od momentu powrotu do Suny, a nawet i wcześniej bo z tego co wiem Seitaro zamówił wykonanie tego jeszcze w Iwie. Weszłam więc do sklepu i najpierw udałam się do regału z notkami i wzięłam ich tyle ile zużyłam na misji z Saiko w grobowcu daimyo czyli siedem. Następnie udałam się do regałów z kunaiami by wziąć jeszcze jeden kunai, który zużyłam podczas misji, w której ratowałam pewnego staruszka. Gdy byłam już przy kasie i zapłaciłam za cały sprzęt odebrałam zamówienie, którym był sygnet organizacji Sygnet Shintaisei z inskrypcją "Chronić co bliskie", a następnie ruszyłam do domu.
Spoiler:

Poprzednia strona

Powrót do Centrum