Tablica ogłoszeń

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Tablica ogłoszeń

Postprzez Lokacja » 11 kwi 2015, o 18:13

Miejsce to jest jednym z najpopularniejszych miejsc w każdej wiosce. Znajduje się w samym centrum wioski. To tutaj poprzyklejane są przeróżne ogłoszenia, poszukiwania pracy, ogłoszenia pracy i inne takie rzeczy. To tutaj ludzie naklejają notatki gdy zgubią przedmiot, tutaj wywiesza się ogłoszenia jeśli poszukujemy rywala do walki. Tak, taką właśnie funkcję pełni tablica ogłoszeń w każdej wiosce, a osada Sunagakure jako jedna z wielkich osad nie mogła pozwolić sobie na jej brak. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, jest to miejsce, które warto odwiedzać.
Administrator
 
Posty: 550
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Takara » 29 cze 2020, o 19:46

- Pierwsze kroki -
Okami, misja D
1/?


Nowy i jakże młody genin Suny, po zdaniu z akademii, musiał wyruszyć na swoją pierwszą misję. Jak to zawsze było kiedy ktoś nie miał starszego rangą kuzyna, Okami musiał udać się na zadanie rangi D, co by to życia nie ryzykować. Tablica ogłoszeń była dość dobrym miejscem do znalezienia jakiegoś zlecenia, więc normalnym było to że udał się do niej. Często misje były dostarczane pod drzwi shinobi, ale nie zawsze. To był jeden z tych przypadków. Chłopak przeglądał więc zlecenia, jakie to ludzie wystawili i jakie mogły być w zasięgu jego możliwości. Opcje były dość różne. Opieka nad dzieckiem, złapanie zagubionego psa, zabawa w listonosza, wykonanie jakichś zakupów dla starszej babci... wszystko było właściwie nudne i nie rzucało się specjalnie w oczy. Najbardziej wyróżniającym zleceniem chyba było złapanie... dzika? W Sunie? Nie miało to specjalnie sensu, ale może drzewa powstałe wokół wioski przyniosły również ze sobą więcej rodzai zwierzyn? Kto wie, kto wie... Okami musiał jednak wybrać zlecenie które go interesowało.

Wybierz którą z tych 5 możliwości chcesz, i lecimy dalej.
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Sad Theme Battle Theme

Prowadzone wątki:
 
Posty: 333
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Chūnin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Okami » 29 cze 2020, o 23:05

Okami niedawno ukończył akademię stając się Geninem, był z tego powodu bardzo dumny gdyż to był kolejny krok do zostania mistrzem marionetek jak i uznanym shinobi z Suny. Teraz jako Genin mógł zaczynać misje, które były niezbędne do zdobycia pieniędzy jak i doświadczenia co było jeszcze ważniejsze. Okami wiedział że zacznie od rangi D co nie będzie przygodą ani też czymś fascynującym, ale też zdawał sobie sprawę że jest dopiero geninem, zbierał z ogłoszeń różne propozycje i na początek wybrał zabawę w listonosza, pozna jeszcze dokładniej wioskę jak i mieszkańców, a może i czegoś ciekawego się dowie kto wie
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 cze 2020, o 21:30
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Takara » 30 cze 2020, o 13:48

- Pierwsze kroki -
Okami, misja D
3/?


Po wielkich zastanowienia, Okami zdecydował się w końcu na jedną z propozycji jaka rzuciła mu się w oczy. Nie należała może do najciekawszych jakie miał, ale prawdopodobnie była najmniej wymagająca. W końcu, to zwykłe bycie listonoszem. Bierzesz listy z poczty i roznosisz je pod odpowiednie adresy. Ciężko tu o jakieś komplikacje. Zabierając więc zlecenie z tablicy, mógł doczytać poprawnie jego prostą treść:

Potrzebny kurier/listonosz na zaraz. Ze względu na chorobę pracownika brakuje rąk do pracy. Dla shinobi wynagrodzenie jest jak za standardową misję D, dla reszty do uzgodnienia. Proszę zgłosić się w Centrum Przesyłek w Sunagakure no Sato jeżeli ktoś zamierza podjąć się zlecenia. Z góry dziękujemy,

Administracja Centrum Przesyłek Sunagakure


Wszystko było właściwie jasne. Chłopak zwyczajnie musiał się stawić w odpowiednim miejscu, żeby mógł kontynuować zadanie. Nie było podanej ulicy gdzie znajdowało się to Centrum, ale z pewnością był jakiś szyld mówiący że to to miejsce. Okamiemu nie zostało więc nic innego od ruszenia w drogę na poszukiwania tego centrum...

Po parunastu minutach znalazł je bez problemu i wszedł do środka. Przed sobą widział niewielkie pomieszczenie. Recepcję, którą to obsługiwała jakaś zmartwiona kobieta.

z/t -> Centrum Przesyłek Sunagakure

Z tego co pamiętam, to twoje pierwsze doświadczenie w PBF'ach. Tak na wszelki wypadek mówię więc, że z/t oznacza zmianę tematu. Znaczy piszesz teraz tam gdzie Ci podlinkowałem.
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Sad Theme Battle Theme

Prowadzone wątki:
 
Posty: 333
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Chūnin


Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników