Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Maji Doppo » 25 lip 2020, o 19:14

Doppo wszedł z góry wiedząc co chce kupić. A przynajmniej wiedział o części ekwipunku w który chciał się zaopatrzyć. Wciąż było bowiem kilka broni które go interesowały ale albo były zbyt drogie albo jeszcze nie był gotów by ich używać. Nie był też w 100% pewien jaką drogą chciał podążyć i chociaż miał wiele pomysłów, wiedział że realizacja ich wszystkich była bez sensu. Na egzamin postanowił zaopatrzyć się w podstawowy ekwipunek który powinien pozwolić mu na dość wyrównaną walkę z większością geninów, biorąc pod uwagę jeszcze same Jutsu i możliwości fizyczne Doppo. Uważał, że jest raczej gotów na to, co go czeka w Iwagakure.

[z/t]

10 x kunai = 100 ryo
2 x granat dymny = 100 ryo
2 x bombka świetlna = 100 ryo
3 x notka wybuchowa = 150 ryo
Razem 450 ryo
MK: Kamaboko Gonpachiro, Terumi Terumi
Tu Hajs
 
Posty: 55
Dołączył(a): 16 kwi 2020, o 22:12
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Gashi Yakuri » 25 lip 2020, o 19:30

Awwww... Owww... Była wyprowadzona za rączkę. Z gabinetu. Przez Doppo. Wielkie były próby, by się nie uśmiechnąć i spełzły one ostatecznie na niczym. Dała się prowadzić, chociaż klasycznie w którymś momencie musiała nieco przejąć kontrolę nad kierunkiem, w jakim zaczęli podążać. A szli do sklepu, w którym wypadałoby zająć się zakupami na egzamin. Nie myślała jednak szczególnie o tym, co jej będzie potrzebne. No, zwój nie poplamiony krwią, przynajmniej zapasowy. Bo jak z tamtego ślady idzie sprać no i nie bardzo one wadziły jako tako, tak zawsze warto było mieć jeden więcej. Teraz jednak była skupiona na tym, by trzymać Doppo za rączkę i go nie puszczać, bowiem kto wie kiedy jej się taka okazja znowu przytrafi? W sklepie jednak cały plan musiała porzucić z czysto technicznych względów - trzeba było wybrać sprzęt, zapłacić i wziąć go ze sobą, a to wymagało wolnych obu rąk. Spojrzała na asortyment sklepu wybierając kilka rzeczy, które uznała za przydatne, po czym po uiszczeniu opłaty zabrała je ze sobą.

Zwój z pędzelkiem - 100
Wybuchowa notka x5 - 250
Bombka dymna x5 - 150
Bombka chilii - 150
Kunai x10 - 100
Razem - 750


z/t
MK: Sabataya Shuten | Chousokabe Shouko
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 14:43
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Chousokabe Shouko » 26 lip 2020, o 13:46

Żeby zrobić lalkę potrzebowała materiałów. A jak materiały, to dość logicznym było dla niej udanie się po nie do sklepu. Ten w Sunie miał chyba wszystko, tak też z góry założyła, że dostanie stal i inne potrzebne elementy. Bo jak nie tu, to gdzie? Tak też pewnym krokiem i z determinacją na twarzy ruszyła w kierunku budynku. Był to kolejny krok w kierunku stania się silnym, niezależnym ninja, który nie potrzebuje łaski innych i specjalnego traktowania. Krok do bycia poważnym członkiem społeczeństwa Suny, który jednak rzeczywiście zasłużył na awans podczas egzaminu! Przekroczyła próg i niewiele się zastanawiając podała sprzedawcy listę rzeczy. Szybszy i pewniejszy sposób niż gdyby miała wszystko wymieniać. Ten podrapał się po policzku, po czym ruszył na zaplecze wyciągając z niego co raz to dziwniejsze elementy, jakie zażyczyła sobie piętnastolatka. Gdy już skończył podała mu kolejną listę, na wypadek gdyby noszenie wszystkich tych mechanizmów było mało ekscytującą robotą. Po tym zapłaciła niemałą sumę, zabrała wszystko po czym ruszyła w swoją stronę.

150 stawy
1000 materiał
10 wyrzutnia senbon
750 - zmodyfikowany miotacz
250 mechanizm bariery
500 m mod
250 trans
750 lokalizator
Plus grosze na linę

3700Ryo

__________

100x senbon - 100
Mizu no Sho x5 - 250
Hi no Sho x5 - 500
Pas na zwoje - 200

1050Ryo

Razem: 4750Ryoz/t
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank
 
Posty: 119
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Chousokabe Shouko » 18 sie 2020, o 19:59

Będąc lalkarzem, a nawet lalkarką jeśli ktoś chciał się przyczepić, siłą rzeczy musiała przyzwyczaić się do wizyt w sklepie. Tak dość częstych. Tym razem jednak czas ją naglił. Misja od Saiko czekała, jednak sama chciała jeszcze na szybko złożyć jedną lalkę w ilości sztuk kilku. Ale do każdej lalki potrzebowała materiałów. A do materiałów: funduszy. Ostatnich jej nie brakowało, chociaż miała nadzieję przeznaczyć je nieco inaczej. Nie miała jednak wystarczająco dużo czasu by wyrzeźbić coś ambitnego w stali. Zamiast tego po przekroczeniu progu sklepu poprosiła o stos szmat, linki oraz sporo notek wybuchowych. Prócz tego znalazły się też butle z olejem oraz stalowe odłamki. Po dostaniu wszystkiego w swoje ręce uiściła odpowiednie opłaty, a następnie ruszyła w kierunku warsztatów.

Szmaty (50) x3
Wybuchowe notki (50) x12
mały zwój (25) x3
Razem: 825


z/t
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank
 
Posty: 119
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Maji Urushi » 20 sie 2020, o 22:43

W końcu i Urushi odnalazł sklep, w którym każdy shinobi może nabyć ekwipunek potrzebny do wykonywania misji. Tych lekkich i ciężkich, dlatego członek klanu Maji mając w głowie ilość dostępnej gotówki na moment obecny wiedział, że szaleć nie może. Zakupy muszą być przemyślane i konkretne, wiadomo, że jego zadania na początku pewnie praktycznie w ogóle nie zakładają używania ich. Jednak nigdy nie wiadomo kiedy shinobi będzie wezwany i po co, dlatego przygotowany musi być cały czas.
Urushi wszedł spokojnie do sklepu mijając kolejnego shinobi, który zakupił to czego potrzebuje i biegnie na miejsce spotkania zbiórki. On też o tym marzył, jednak póki co nie mając ani trenera, ani drużyny zdany jest na siebie. Musi sam znaleźć zadania, które wykona i pokaże, że jest coś wart. Jego ślepia skierowane zostały od razu na sprzedawcę w podeszłym wieku, a z ust wydobył się dzwięk.
-Witam Pana, jak mija dzień? W końcu pada, to może okolica odetchnie. W taki dzień najlepiej spędzić czas przygotowując się do kolejnych wyzwań jakie daje los. Dlatego potrzebuję trochę rzeczy.. - oglądając rzeczy ogólnodostępne i rozmawiając ze sprzedawcą myślał o tym czego potrzebuję. Wiedział, że te bardziej unikatowe to dla niego daleka przyszłość. Po długich przemyśleniach złożył zamówienie, za które zapłacił i opuścił sklep żegnając sprzedawcę.
z/t

Wydatki:
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 84
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Tottori » 27 sie 2020, o 21:56

Po złożeniu swoich lalek, od razu połączył je za pomocą nici chakry i teraz szły metr za nim, tworząc złowrogie towarzystwo. Ludzie odsuwali się z jego drogi i dzięki temu szybciej dotarł do sklepu. Pomimo tego, że miał już lalki, to nadal nie posiadał amunicji do wyrzutni dla nich. Szybko policzył, że stać go było na 160 sztuk amunicji, co nawet nie starczało na zapełnienie jednego magazynku, ale brakowało mu pieniędzy. Położył na ladę wszystkie pieniądze jakie miał, a następnie od razu zajął się ładowaniem amunicji w swoich lalkach. Nie pozostało mu już nic innego jak ruszyć na misje, aby zarobić odpowiednio dużo pieniędzy, aby wyposażyć się w lepsze lalki, albo ulepszyć te, które posiada. Dodatkowo przyda mu się więcej doświadczenia, aby poprawić się podczas treningów.

z/t

160 senbon = 160 Ryo
MK: Takeshita
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 13:07
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Nakano Hiroshi » 30 sie 2020, o 22:24

Po awansie i sparingu, Hiroshi niemalże kompletnie zapomniał o zakupach na nadchodzącą misję B wykonywaną przez jego drużynę. To było jego pierwsze zlecenie tak wysokiej rangi, więc postanowił przygotować się lepiej - Egzamin i jego ostatnia misja nauczyły go już, że musi się zawsze dobrze przygotować. Wchodząc do budynku, szybko wyjął notatkę od Kazekage i pokazał ją sprzedawcy, aby odebrać swoją pierwszą kamizelkę.
- Witam - przywitał się, odbierając swój nowy uniform. - Dodatkowo poproszę krótkofalówkę, cztery małe zwoje i butelkę - poprosił, ubierając w tym czasie swoją, nową kamizelkę. Po uzyskaniu swoich zakupów, szybko uiścił odpowiednią opłatę i zabrała swoje zwoje. Wciąż nienawidził robienia zakupów, ale teraz przynajmniej nie musiał robić dużych. Niemniej zaraz po zapłaceniu i schowaniu rzecz, świeży chunin ruszył do wyjścia - Do widzenia - rzucił jedynie, wychodząc ze sklepu.

z/t
Spoiler:
Obrazek
|| If you lose, you can still get up. ||
|| If you stop, then it will be over. ||
|| KP || PD || PN || Bank ||
|| MK: Haru, Hayato ||


Prowadzone wątki 3/3:

Spoiler:
 
Posty: 194
Dołączył(a): 26 cze 2020, o 00:31
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Maji Hitoshi » 30 sie 2020, o 22:48

Hitoshi przechadzał się rankiem po wiosce. Mao wiernie podążał za swoim panem do czasu. Jeszcze w dzielnicy klanowej miauknął do swojego właściciela i ruszył w swoją stronę, goniąc za kolejnym ptakiem. Przynajmniej sierściuch będzie miał się teraz jak schować przed deszczem. O obecnej porze roku będzie go dość dużo. Mimo wszystko to kot, więc nie może go na siłę brać ze sobą. Poza tym, zabieranie go na misje wypada chyba dość średnio by odrzucić taki pomysł. Chłopak zatrzymał się przed sklepem. Trochę go tutaj nie było. Postanowił jednak wejść i poprzeglądać towary. Miał dość wyposażenia dla siebie, jednak w obecnej sytuacji przyda się go trochę więcej. Po zebraniu odpowiednich przedmiotów zapłacił sprzedawcy i wyszedł. Zaraz powinien być przy Bramie. Nie marnując czas ruszył dalej.

Krótkofalówka 250 ryō
Lokalizator 750 ryō
Notka Wybuchowa 10x 500 ryō

W sumie - 6000 ryō


[z/t]
———0———0———
"Po prostu robię to, co do mnie należy."
———0———0———
Obrazek
———0———0———|Głos|Fight Theme|Badass Cigarette Skills|Prowadzone wątki:
"Martwy, który przeżył" - Yami SaikoPozostałe Konta:
Yuki Kenzō
Haretsu Shiro
Taka
 
Posty: 427
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 16:05
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Sklep

Postprzez Okami » 1 wrz 2020, o 19:08

Nastał czas na misję Rangi B, to pierwsza tak poważna misja więc i trzeba zrobić zacne zakupy tym razem trzeba było kupić lepszą lalkę, jego umiejętności się zwiększyły więc i lalka musi być lepsza a w bliskiej przyszłości chce nawet zrobić własną lalkę w końcu to podstawa ile można korzystać z cudzych lalek, własna lalka to kolejny krok w staniu się mistrzem marionetek i staniu się Shinobi na miano Suny. Okami wszedł do sklepu i jak zwykle przywitał się z sprzedawcą, zamienił z nim kilka zdań po czym poprosił o następujące zakupy
Kōken Kugutsu-750Ryo
Krótkofalówka-250Ryo
Senbon-200x-200Ryo
w sumie 1200 Ryo
Po zakupach pożegnał się z sprzedawcą i ruszył w swoją stronę
z/t
 
Posty: 79
Dołączył(a): 23 cze 2020, o 21:30
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Takara » 15 wrz 2020, o 04:41

Minęły jakieś cztery dni odkąd Takara wrócił wraz z Anko do wioski. Cztery dni, pełne lenistwa i nadrabiania czasu z rodziną, a także opiekowaniem się młodszą złodziejką. Pomagał jej się uczyć czytać i pisać, chociaż wielce wykwalifikowany nie był. Musiało to jednak wystarczyć do momentu kiedy pójdzie do akademii, czy to zwykłej czy dla shinobi. Rodzice, ba, nawet oczytana Aiko w tym wszystkim pomagała - chociaż z ostatnim przypadkiem martwił się że zarazi ją swoją pasją do romansideł. Nadszedł jednak dzień, kiedy to chłopak postanowił w końcu potrenować i porobić większe zakupy. I przez większe, miał na myśli większe. Wiele kasy udało mu się oszczędzić ostatnimi czasami i grzechem byłoby nie wykorzystanie jej do zakupu przedmiotów na każdą możliwość. Na podróż do sklepu udał się sam, zostawiając tym razem złodziejkę pod opieką jego młodszej siostry. Nie mogła w końcu być od niego uzależniona, i o ile na początku zamierzał jej we wszystkim pomagać, tak dobrze byłoby gdyby nie przyzwyczajała się zbyt bardzo do jego obecności. Znaczy... myśląc o tym, chłopak popadał w pewien dylemat. Z jednej strony, chciał żeby na nim polegała i zawsze mogła się do niego zwrócić. Z drugiej jednak strony, przesadzenie z tym uzależniłoby ją od niego i nie miałaby własnych przyjaciół. A tego nie chcieli. Młody Kasurage podrapał się po głowie, nie wiedząc ostatecznie z której strony ugryźć temat. Skupił się więc na zakupach. Co poszło na pierwszy ogień? Przydatne przedmioty typu granat dymny, bombka dymna i różne notki. Zaraz za nimi wsypał do koszyka który wziął na zakupy dużo, dużo, DUŻO makibishi, spory kawał żyłki, kunaie, shurikeny, wakizashi...

Po dość długim spacerze po sklepie i kilku wędrówkach do lady sprzedawcy, co to by zostawić towar którego nie mógł już unieść, blondyn wybrał wszystko co chciał. Sprzedawca patrzył na niego jak na powalonego, chociaż tak bardzo to go nie widział przez górę przedmiotów jakie ten wybrał. Łapiąc się za głowę, zaczął jednak wszystko liczyć a Takara posłał mu promienny uśmiech. Taaak... to były obfite zakupy. Dostając listę tego co wziął i ile kosztowało, zaczął powoli potwierdzać czy wszystko się zgadza.

6x granat dymny = 6x 50 ryo = 300 ryo
5x bombka dymna = 5x 30 ryo = 150 ryo
6x świetlna notka = 6x 50 ryo = 300 ryo
6x wybuchowa notka = 6x 50 ryo = 300 ryo
200m żyłki = 200x 1 ryo = 200 ryo
1000 makibishi = 100x 1 ryo = 100 ryo
2x wakizashi (jedno w czarnej tsubie, drugie w brązowej) = 2x 350 ryo = 700 ryo
20x kunai = 20x 10 ryo = 200 ryo
2x Fuuma Shuriken = 2x 250 ryo = 500 ryo
50x shuriken = 50x 1 ryo = 50 ryo
2x mechaniczny ptak = 2x 100 ryo = 200 ryo
6x butelka = 6x 15 ryo = 90 ryo
5x fiolka = 5x 10 ryo = 50 ryo
1x średni pojemnik z formaliną = 1x 500 ryo = 500 ryo
200m bandaży = 200x 1 ryo = 200 ryo
1x pas na zwoje = 1x 200 ryo = 200 ryo
1x kontroler chakry = 1x 5000 ryo = 5000 ryo
1x maska przeciwgazowa = 1x 500 ryo = 500 ryo
2x filtr do maski przeciwgazowej = 2x 400 ryo = 800 ryo
50x informacyjna karta ninja = 50x 10 ryo = 500 ryo
1x wielki zwój = 1x 500 ryo = 500 ryo
3x duży zwój= 3x 250 ryo = 750 ryo
5x średni zwój = 5x 50 ryo = 250 ryo
10x mały zwój = 10x 25 ryo = 250 ryo
prowiant (picie + jedzenie, czysto fabularne) = 310 ryo
Suma: 12 900 ryo

- ...prawie 13 000 na sprzęt... jak... skąd... dlaczego? - takie były słowa sprzedawcy, kiedy to Takara wręczył mu odpowiednią ilość ryo. No, nie mógł zaprzeczyć że to dużo. I będzie musiał to wszystko posegregować. Ehh... już mu się nie chciało myśląc tylko o wyzwaniu jakie to będzie stanowiło. Nie mniej jednak, dobrze mieć wszystko ładnie posegregowane. Nie będzie rzecz jasna układał tego w sklepie jednak. Rozwinął wielki zwój i prostym Fuin no Jutsu zapieczętował wszystko w nim. Z pewnością się zmieści, co do tego to nie miał najmniejszych wątpliwości. Zostawił sobie jedynie pas na zwoje, który zarzucił na plecy i jedno wakizashi, z czarną tsubą i rękojeścią, który to przymocował poziomo z tyłu w pasie, tak nad torbami biodrowymi i pod pasem na zwoje. Na sam pas zarzucił natomiast wielki zwój, po czym uśmiechnął się do sprzedawcy.
- Miło było robić z Tobą interesy. - i z uśmiechem opuścił sklep, kierując się to do placu treningowego który w sumie jego własnością nie był, ale jeszcze nikt go stamtąd nie wygonił. Jak nic do nocy będzie to wszystko układał. Ehhh... Czego to się nie robi dla bycia dobrym shinobi i godnego reprezentowania wioski?
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Main Theme v2 Sad Theme Battle Theme
MK: Kurogane Kyōki

Prowadzone wątki (4/5):
 
Posty: 884
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Sklep

Postprzez Mutō Mort » 17 wrz 2020, o 20:42

Drewniany Plecak - 400Ryo
Kurenai Neko - 2500Ryo
2x Mokusei Kenshi - 2x 1150Ryo = 2300Ryo
7x Benihigi: Tokagerou - 7x 500Ryō = 3500Ryo
4x Mały Zwój = 4x25 Ryo = 100Ryo
Kunikunosaku 5150Ryo
Sprzedaż 500 eventowych Hagane: 500x75Ryo =
-6500Ryo
+37500Ryo
Podsumowanie: +25850 Ryo


Mort korzystając z swoich zdolności naprawił stare zwoje z zdobyczami z wojny z Samanosuke. Po ich odpieczętowaniu znalazł czterysta kolejnych mikrokukiełek. To w sumie dawało mu ich pięćset. Nie zamierzał ich używać, postanowił sprzedać je na materiał. Samanosuke używał rzadkich w tej okolicy substancji, to też trochę na tym zarobi. Postanowił również uiścić spłacić stary dług za kukiełki i kupić kilka zwojów. Ciesząc się z skutków rehabilitacji samodzielnie tym razem odwiedził sklep. Ostatnio wrócił mu nie tylko dobry stan zdrowia ale też optymizm. Po krótkich zakupach wrócił do siedziby Kugutsu Butai.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 627
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Sklep

Postprzez Nakano Tadashi » 20 wrz 2020, o 18:11

Poszukiwania odpowiedniego zgłoszenia chwilkę mu zajęły. Okazało się jednak, że dopisywało mu dzisiaj szczęście, znalazł bowiem ofertę pracy w sklepie z bronią. Od razu zerwał ogłoszenie, by nikt go nie zabrał i ruszył do sklepu z wyposażeniem. Zazwyczaj misje D były proste i nudne, ta jednak mogła się okazać wartościowa i ciekawa. Tadashi zainteresowany był dziedziną kenjutsu, więc praca z bronią mu się przyda. Póki co nie stać go jeszcze było na zakup katany, z tego co wyliczył potrzebował jeszcze, nie licząc obecnej, jeszcze jednej misji D. Tak więc z zakupami będzie musiał się wstrzymać. No cóż.. przynajmniej przejrzy sobie aktualną ofertę w sklepie.
Po dotarciu na miejsce zapukał i wszedł do środka.
-Dzień dobry, Nakano Tadashi, ja w sprawie misji
W tym momencie pokazał mężczyźnie ogłoszenie z misją.
MK Shinzo Hiroto i Nara Chie

Bank
 
Posty: 65
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 13:58
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Sato Kazuma » 20 wrz 2020, o 19:27

Misja rangi D - Sklepowe porządki
3/x
~Nakano Tadashi~Chłopak po krótkim spacerze dotarł na miejsce, zapukał do drzwi i wszedł do środka. Rozglądając się dookoła mógł dostrzec innych shinobich, którzy szwędali się po sklepie szukając odpowiedniego wyposażenia dla siebie. Za ladą siedział sobie starszawy już mężczyzna zajęty przekładaniem jakiś papierków, jednak słowa Tadashiego wyrwały go z mozolnej pracy.
Witaj! Świetnie, że jesteś. Uśmiechnął się życzliwie do chłopaka i odebrał kartkę z ogłoszeniem, które wrzucić gdzieś pod ladę po czym machnął ręką, aby ten poszedł za nim. Zaszli na tyły sklepu, gdzie stały dwie skrzynie wypchane żelastwem - kunaie, shurikeny, kilka rodzajów krótkich i długich ostrzy. Właściciel pokazał paluchem na towar dodając.
To dzisiejsza dostawa, najwyższa jakość ma się rozumieć! Trzeba porządnie wyczyścić całość, w drodze wszystko zabrudziło się piaskiem i nie nadaje się w takim stanie na sprzedaż. Wszedł do małego składziku obok i wyciągnął z niego butelkę z oliwką i kilka szmat, które podał geninowi.
Jak skończysz przyjdź do mnie, to nie wszystko co jest do zrobienia! Ja muszę obsłużyć klientów. Po czym wrócił za ladę, aby obsłużyć czekającą już na niego kunoichi.
 
Posty: 129
Dołączył(a): 5 wrz 2017, o 19:15
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Nakano Tadashi » 22 wrz 2020, o 11:43

Ten typ działalności raczej zawsze miał klientów. W końcu podczas misji często traciło się część ekwipunku, Szczególnie takich kunai czy shurikenów albo notek. Swoją drogą ciekawe czy sprzedaż wyposażenia dla shinobi jest bardzo dochodowym biznesem. Tadashi pokręcił głową, odganiając te myśli, później sobie na te tematy pomyśli, teraz miał zadanie do wykonania. Udał się za swoim zleceniodawcą na tyły sklepu i spojrzał na skrzynię po czym pokiwał głową.
-Tak jest, postaram się z tym szybko uwinąć.
Odpowiedział i otworzył jedną ze skrzyń. Sięgnął po szmatkę i butelkę z oliwką po czym zaczął czyścić sprzęt. Swoją pracę zaczął od największych broni, a więc długich ostrzy pokroju katan. Później zamierzał zająć się krótkimi, a broń miotaną zostawić sobie na koniec. Swoją pracę wykonywał dokładnie i uważnie, w końcu po pierwsze za tą pracę mu płacili, a po drugie sam miał duży szacunek do broni.
MK Shinzo Hiroto i Nara Chie

Bank
 
Posty: 65
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 13:58
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Mutō Mort » 22 wrz 2020, o 17:12

60 małych zwojów (60 x 25Ryō = 1500 Ryo)
100 karteczek (10Ryo)
2 Mokusei Kenshi (2 x 1150 = 2300Ryo)
10x Notka Katameru (10x 100 = 1000Ryo)
W sumie: 2740Ryo

Kaguro musiał przygotować kilka rzeczy. Postanowił zakupić zapas zwojów i przesłać wiadomość. W rozmowie z obecnym Kazekage począł pewne zwątpienie. Zaczęło mu się wydawać, że ostatnimi laty znalazło się trochę shinobi, którzy go prześcignęli. Nie mógł poradzić na to za dużo jednymi zakupami. Ale chociaż odrobinę się zabezpieczyć. Przyda mu się dodatkowa marionetka czy dwie. Spojrzał jeszcze na coś. Czy w sumie to się przyda? Postanowił zabrać i dla siebie i dla głównego swojego ciała kilka notek Katameru. Czemu w sumie by nie? Po zebraniu zakupów udał się w zacisze. Na kartkach narysował znaki swoich shikigami. Stworzył jedną wronę, by przekazać Mortowi jak wygląda sytuacja z Kugutsu Butai i opowiedzieć o technikach Mokutonu. Stworzył też 51 Kruków. Miały zabrać 50 zwojów i zwitek pięciu notek Katameru do Morta. Na wypadek problemów u Morta w dwóch zwojach zapieczętował elektryczność swoją własną techniką pieczętującą jeszcze w Sunie.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 627
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników