Tablica ogłoszeń

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Urushi » 25 sie 2020, o 21:56

Urushi siedział spokojnie obok tablicy, obserwował sytuację, ponieważ w każdej chwili może pojawić się shinobi, przyczepić coś i zniknąć. Zaraz po nim pojawi się inny shinobi prawdopodobnie na poziomie genina, który będzie szybszy od młodego genina siedzącego i czekającego na cud. Ale nie, tak się nie stało. Pojawiła się młoda dziewczyna, która wyjadła chyba wszystko co jej podawali aż kucharz nie powiedział dość. Gdyby tak było to pewnie siedziałaby w innej restauracji. Była po prostu w ciąży, szła powoli w kierunku Urushiego. Może chcę pytać o drogę. Urushi wstał gdy był pewny, że kieruję się w jego stronę. Otrzepał ciuchy i na zapytanie młodej ciężarnej dziewczyny odpowiedział:
-Tak, jestem shinobi wioski piasku. Zawszę pomogę jej mieszkańcom, jestem Urushi. W czym pomogę? - odparł na zapytanie dziewczyny, nie wygląda to na misję, ale pomoc innemu zawsze trzeba o ile to ktoś z rodziny, kręgu lub wioski. Zbieranie nowego doświadczenia to coś to młody członek klanu Maji stara się ciągle robić. Przy drobnym czynach można wiele zyskać, dlatego wiedział, że po wykonaniu już jednej misji jest w stanie zrezygnować z warty pod tablicą dla pomocy innej osobie.
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Yamanaka Aiko » 26 sie 2020, o 00:12

Sprawa niecierpiąca zwłoki - Misja rangi D
3/ ?


- Naprawdę? Jesteś gotów mi pomóc?! - klasnęła w dłonie i roześmiała się. Jasnowłosa ciężarna kobieta wyraźnie rozpromieniła się, gdy genin bez większego wahania zgodził się na pomóc jej w czymś, co w jej mniemaniu było bardzo ważne i absolutnie nie mogło czekać.
- To proste zadanie, oczywiście dostaniesz za to wynagrodzenie... chciałam zostawić ogłoszenie na tablicy, ale jeżeli mogę je zlecić bezpośrednio to tym lepiej. Jestem Aimi Kamiya... potrzebuję pomocy w pomalowaniu pokoju i przeniesieniu mebelków dla mojego maluszka... - tu jakby odruchowo pogłaskała się po wypukłym brzuchu. Zerknęła na niego szybko, wydając się nagle czymś bardzo zmartwiona.
- Ja... ja wiem, że to ciężka praca, ale niestety, nie ma kto mi pomóc... a chciałabym, by mały Riko od samego początku miał lżej ode mnie.- uśmiechnęła się łagodnie. Nie mówiła tego, jednak można było się domyślić, że nie ma zbyt łatwo w życiu. - Oczywiście, zapłacę! To jak... czy wciąż mogę liczyć na Twoją pomoc? - dopytywała, przyglądając się Maji'emu olbrzymimi, błękitnymi oczami, jakby potrzebowała upewnić się czy chłopak nie zrezygnuje ze zlecenia.
Ostatnio edytowano 27 sie 2020, o 15:59 przez Yamanaka Aiko, łącznie edytowano 2 razy
"It's the most heroic thing we can do now
look the truth in the face."

Obrazek
x ; x ; voice

Chętnie poprowadzę misje D, uczę się prowadzić C-B. Można pisać na dc lub pw o/

Prowadzone wątki: 4/2

Spoiler:

Spoiler:

MK: Yōgan Shion
 
Posty: 561
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 22:46
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Urushi » 26 sie 2020, o 00:29

Szybka analiza zadania, plusy i minusy. Do prac shinobi to nie należy, ale czego spodziewać się po zadaniach dla takich nowicjuszy jak Urushi. Mógł jedynie się cieszyć, że będzie mógł pomóc na kolejny sposób komuś z wioski. Fakt odradzania się wioski sprawił, że młody Maji nie raz widział ludzi pracujących lub odnawiających różne rzeczy. Czasami pomagał w drobnych pracach domowych gdy jeszcze nie był pełnoetatowym ninja, ale jego pracę ograniczały się do pomocy jak podawanie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Prawdziwa robota została dla fachowców, którzy znają się na tym. Urushi do nich nie należał, ale każdy w końcy musi pokazać na co go stać, na słowa Aimi jedynie kiwał głowo twierdząco.
-Nie ma problemu. Maji Urushi.. to nie traćmy czasu, od czego mam zacząć? - uśmiechnął się poprawiając pas i spodnie, kolejny wysiłek fizyczny dobrze mu zrobi, będzie to kolejna okazja do hartowania organizmu.
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Yamanaka Aiko » 26 sie 2020, o 02:24

Zapraszam tutaj

zt
"It's the most heroic thing we can do now
look the truth in the face."

Obrazek
x ; x ; voice

Chętnie poprowadzę misje D, uczę się prowadzić C-B. Można pisać na dc lub pw o/

Prowadzone wątki: 4/2

Spoiler:

Spoiler:

MK: Yōgan Shion
 
Posty: 561
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 22:46
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Urushi » 2 wrz 2020, o 19:54

Mija kolejny spokojny dzień w wiosce piasku. Słońce mocno ogrzewa całą wioskę - mocny skwar daję się odczuć wszędzie, każdy szuka ochrony w cieniu i wodzie, mocny wiatr przynosi od czasu do czasu ulgę w połączeniu z z nawadnianiem pozwala przetrwać na pustyni. Nasz bohater trenował znowu obok domu w swojej dzielnicy klanowej. Pragnie stać się jeszcze silniejszy, dlatego kiedy może to ćwiczy. Pomaga mu to potem w misjach, które głównie opierają się na pracach fizycznych. Nikogo to nie dziwi bo młody członek klanu Maji to jeszcze genin, który nie wie jak wygląda prawdziwe, brutalne i ciężkie życie shinobi. Szedł spokojnym krokiem w jego ulubione miejsce, w którym rozpoczęła się jego prawdziwa droga ninja kiedy dostał pierwszą misję. W oddali dostrzega w końcu tablicę. W okolicy cicho i spokojnie. Pewnie znowu wszystko zabrali Ci co wstają wcześniej i chcą złapać jak najwięcej dnia. Czarnowłosy do nich nie należał, dlatego kiedy mógł to korzystał i spał dłużej lub gdy nie trenuje to lubi wylegiwać się patrząc w niebo. Podszedł finalnie pod tablicę ogłoszeń, teraźniejszy telewizor, z którego każdy mógł dowiedzieć się wszystkiego czyli czego potrzebują mieszkańcy wioski piasku. Zajął ulubioną pozycję w cieniu, rozsiadł się i opierając o ścianę skorzystał z chwili i odpoczywał przed być może kolejnym zadaniem.
-Cisza i spokój.. muszę być czujny, w każdej chwili może się ktoś pojawić.. - rozmyślał chłopak rozglądając się po okolicy od czasu do czasu. Poprawił włosy i spojrzał w niebo - obserwował ruch chmur zerkając czasami na tablicę. Czasami zamykał oczy próbując ćwiczyć swoje zmysły i skupiał się na dźwiękach z otoczenia próbując coś wychwycić.
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Yōgan Shion » 7 wrz 2020, o 04:04

Z nosem w...garach - misja rangi D
Maji Urushi
1/ ?

Obrazek


Podczas, gdy inne Ukryte Wioski musiały zmagać się w zimową porą, która cieszyła tylko i wyłącznie członków klanu Yuki, w Sunie nastała pora sucha. Deszcz jakby zapomniał o tym, że od czasu do czasu powinien pojawić się nad Wioską Ukrytą w Piasku, na czym cierpieli nie tylko ludzie, zerkający ze zniecierpliwieniem niebo, a także rośliny - które pod wpływem zbyt mocno prażącego słońca zdawały się podumierać.
Urushi był jednym z nielicznych mieszkańców Wioski, który zdecydował się na wyjście na zewnątrz, jakby ignorując panujący na zewnątrz klimat. Siedząc pod tablicą mógł spostrzec, że tablica jest niemal w pełni przebrana... cóż za pech! Panujące ciepło i ciche podmuchy wiatru sprawiły, że nie wiedzieć kiedy, oczy chłopca zaczęły mu ciążyć - nim się zorientował, zapadł w krótką, nieplanowaną drzemkę.
Dopiero po jakimś czasie został z niej brutalnie wybudzony - nieopodal grupka dzieci zaczęła sprzeczać się bardzo głośno o to, czyja była teraz kolej na rzucenie piłki... cóż za bzdurny powód zakończenia drzemki!
Na szczęście, gdy tylko zerknął w stronę tablicy, mógł spostrzec, że pojawiła się jedna karteczka - ogłoszenie sygnalizujące o nowym zleceniu. Na skrawku papieru wypisane była krótka, acz treściwa informacja.
Potrzebna pomoc w kuchni w Barze Popularnym na teraz.

Właściciel
Obrazek
Spoiler:
MK: Yamanaka A.
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 lip 2020, o 19:58
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Urushi » 7 wrz 2020, o 22:14

Pora sucha sprawiła, że każdy kolejny dzień na pustyni staje się czymś niepewnym. Osoby pragnące zostać shinobi w akademii zapewne są szkoleni z technik przetrwania na pustyni. W końcu to w czasach walka to właśnie ona ma dać przewagę ewentualnym najeźdźcom z zagranicy, którzy pragną zdobyć skarby wioski. Chłopak przed wyjściem z domu nawodnił się by chociaż dotrwać do końca zadania. Siedząc tak i czekając nasz bohater usnął, więc po wybudzeniu zaschło mu w gardle. Chłopak się lekko skrzywił jednak dostrzegając nową kartkę na tablicy wstaję i chwyta ją lewą dłonią. Spoglądając na jej treść uśmiecha się, ponieważ przed nim kolejne zadanie. Może to nic ciężkiego, ale stworzy możliwość poznania przez Urushiego kolejnego zawodu czyli zmagań z jakimi trudzą się ludzie pracujący w barze. Na myśl o barze w jego głowie od razu pojawiły się myśli o czymś do picia. W końcu tam powinien coś ogarnąć, po to jest bar. Kartkę schował do torby, po czym poprawił włosy, po czym w głowie lokalizował popularny bar i najkrótszą drogę do niego.
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Yōgan Shion » 8 wrz 2020, o 18:40

Zapraszam -> tutaj!
Obrazek
Spoiler:
MK: Yamanaka A.
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 lip 2020, o 19:58
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Nakano Tadashi » 18 wrz 2020, o 21:50

Nogi ponownie przywiodły go do tego miejsca albowiem to tutaj najłatwiej było o znalezienie szybkiej i prostej pracy. Po zabawie w detektywa zdecydowanie miał ochotę na coś prostszego i spokojnego. Pod warunkiem, że nie było to zajmowanie się starszymi osobami, dziećmi lub zwierzętami. Takie zlecenia ignorował od razu gdy tylko je zauważył podczas przeszukiwania tablicy. Najchętniej zacząłby wreszcie zaznajamiać się z bronią. W końcu swoją przyszłość wiązał nie tylko z taijutsu ale także z kenjutsu. A najlepiej było zacząć jak najwcześniej, prawda? Coś pokroju pracy w sklepie z bronią byłoby więc dla niego najlepszą opcją. Ale czy coś takiego znajdzie na tablicy... to już inna sprawa.
MK Shinzo Hiroto, Nara Chie i Hoshiyaku Asame

Bank
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 13:58
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Sato Kazuma » 18 wrz 2020, o 23:20

Misja rangi D - Sklepowe porządki
1/x
~Nakano Tadashi~Chłopak zawędrował pod tablicę ogłoszeń, co było naturalnym posunięciem dla osób poszukujących pracy. Standardowo ruch w okolicy był spory, co chwila ktoś zrywał jedną z kartek oferujących zarobek, a kto inny zamieszczał nową. Tadashi szukał prostego zajęcia, które nie wymagało opieki nad kimkolwiek lub czymkolwiek, a mimo wszystko miało być to proste zajęcie. Konkretne wymagania, na szczęście los się uśmiechnął do niego i w oko mogło mu wpaść ogłoszenie dotyczące pomocy w wioskowym sklepie z uzbrojeniem ninja - właściwie była to jedyna oferta pracy spełniająca jego wymagania. Ogłoszenie nie zawierało żadnych szczegółów poza adresem, który był zapewne dobrze znany Nakano i prośbą o stawienie się jak najszybciej. W tym momencie jedyne co mu pozostało to stawienie się na miejscu i sprawdzenie co będzie porabiał dzisiaj.

Zapraszam tutaj -> Klik
 
Posty: 130
Dołączył(a): 5 wrz 2017, o 19:15
Ranga: Chūnin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Urushi » 22 wrz 2020, o 20:45

Z oddali słychać powolne kroki. To nasz bohater, młody członek klanu Maji wypoczęty, zwarty i gotowy kieruję się pod tablicę ogłoszeń. Liczy na jakieś kolejne zadanie, które pomoże mu nabrać doświadczenia i być może sprawić, że chłopak stanie się lepszy. Problem w tym, że takie zadania nie są na takich tablicach tylko zlecane przez Kazekage w biurze. W tym miejscu można znaleźć informację o pomocy stricte dla mieszkańców, lokalna pomoc, która również dużo wnosi w poprawę jakości życia mieszkańców. Sprawia to, że ludzie wiedzą, że mają na kim polegać. Urushi jest osobą, która stara się doprowadzić sprawy do końca. Jest jest zbyt słaby na mocne zadania, więc musi zaspokoić się tymi lekkimi przeznaczonymi idealnie dla niego. Czarnowłosy w końcu dociera pod tablicę, przegląda ją od góry do dołu poszukując czegoś czym mógłby się zająć. Poprawił włosy by lepiej szukać kartki z zadaniem dla genina. Chłopak wolno patrząc tablicę myślał o tym czy przypadkiem ktoś już mu nie sprzątnął najciekawszego zadania..
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Takeshita » 23 wrz 2020, o 23:34

Chłopak o imieniu Urushi po raz kolejny pojawił się w centrum wioski, a dokładniej przy tablicy ogłoszeń. Szukał dla siebie jakiegoś prostego, ale trochę wymagającego zadania, jednak nie spodziewał się tego, że nie będzie mu to dane. Suna obecnie przygotowywała się do wojny i nawet genini byli wykorzystywani na różne sposoby. Gdy tak stał na placu i szukał czegoś, naglę został złapany na ramię, a gdy się obejrzał, zobaczył wysokiego mężczyznę w kamizelce Sunagakure. Musiał być on przynajmniej chuuninem, a może nawet i miał wyższą rangę.
-O. Świetnie, że kogoś znalazłem. Przydasz nam się. - Nieznajomy uśmiechnął się i pogładził po swojej bujnej, czarnej brodzie.
-Idziesz ze mną. - Odrzekł mężczyzna, niczego nie wyjaśniając, po czym skierował się w kierunku bramy wioski. Urushiemu nie pozostało chyba nic innego, jak udanie się za osobą o wyższej randze niż jego, no chyba, że jednak zdecyduje się go zignorować i dalej szukać czegoś dla siebie na tablicy, która obecnie była prawie pusta.


z/t -> viewtopic.php?f=133&t=4154&start=165
Ostatnio edytowano 24 wrz 2020, o 00:06 przez Takeshita, łącznie edytowano 1 raz
MK: Suda Hikaru, Kouseki Seji
Sensor: 25m/50m | Słuch: 66m

NIE PROWADZĘ MISJI, NIE POMAGAM, NIE PISZ DO MNIE BO NIE
Chcesz popisać na fabule, spoko. Jednak nic zobowiązującego; Żadnych walk, starć, konfliktów, różnicy zdań, toksyczności i wgl. możemy co najwyżej pogadać. Nie wymieniam się technikami, nie uczę innych technik (chyba, że to drużyna) i wgl. żadnego OOC.
 
Posty: 625
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 19:07
Ranga: Jiyūjin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Urushi » 17 paź 2020, o 18:20

Chłopak powolnym krokiem szedł przed siebie. Patrzył i rozmyślał nad swoją przyszłością. Twarz z góry przysłaniał słomiany kapelusz, więc chłopak nie obawiał się o przegrzanie głowy na słońcu. Mimo deszczowej pory słońce jest słabsze, ale nie na tyle by w trudnych warunkach mocno wpłynąć na ludzi i ich samopoczucie. Na plecach dumnie dzierżył wielki rozkładany wachlarz, który jeszcze nigdy nie był używany. Na przedramionach nowe ochraniacze, które pozwolą młodemu chłopakowi na rozwinięcie się. Teoretycznie jest prawie gotowy do poważniejszych zadań, ale chłopakowi się nie śpieszy i powoli kroczy swoją drogą etapami wzmacniając siebie.
-Ten kapelusz to coś.. czemu ja wcześniej na to nie wpadłem.. - rozmyślał chłopak dochodząc w końcu do tablicy ogłoszeń. Stanął obok niej, zdjął wachlarz i oparł się o niego. Rozejrzał po okolicy, a potem przerzucił swój wzrok na tablicę patrząc za jakimiś ciekawymi zleceniami dla siebie.
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Urushi » 20 paź 2020, o 17:30

Urushi siedząc sobie tak sobie pod tablicą ogłoszeń rozmyślał nad kolejnym ciekawym zadaniem. Siedział mając na kolanie swój słomiany kapelusz. Wpatrywał się w niego z nadzieją na rozpoczęcie kolejnej nowej misji. Patrząc w okolicy nic nie wyglądało na to by coś miało się zmienić.
-Czy dziś stanie się coś ciekawego? - rzekł do siebie obracając kapelusz o 360 stopni bo nie miał nic innego do roboty. Nagle przed nim pojawił się shinobi w kamizelce wioski piasku. Urushi widząc go przed sobą wstał szybko, poprawił kimono, a kapelusz nałożył na głowę i opuścił do tyłu by móc swobodnie rozmawiać.
-Maji Urushi, zostajesz przydzielony do kolejnej misji rangi C - nie zawiedź.. - po tych słowach rzucił mu zwój dodając:
-Masz stawić się przy bramie w terminie podanym wewnątrz zwoju.. - rzekł i rozpłynął się w powietrzu tak szybko jak się pojawił. Młodemu członkowi klanu Maji nie pozostało nic innego jak chwycić wachlarz i włożył go tam gdzie jego miejsce czyli na tył pleców do pokrowca. Chwilę się rozciągnął, przeczytał zawartość zwoju i zgodnie z podanym terminem Urushi postanowił stawić się przy bramie by rozpocząć kolejne zadanie rangi C.

z/t
Obrazek
Obrazek
-Mowa
-Myśl
Czyny
 
Posty: 129
Dołączył(a): 15 sie 2020, o 14:04
Ranga: Genin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Kotoki Jirei » 22 paź 2020, o 13:56

Krocząc drogami pełnymi piasku, pewien młody mężczyzna rozmyślał to nad swoim nowym celem, który wyjątkowo był jasny. Zazwyczaj, jego wędrówki ograniczały się do mniej zaludnionych ulic co by mógł sobie w spokoju pomyśleć o wszystkim i o niczym. O życiu i nie życiu. U tym, jak to jego życie było w tym momencie trochę bezcelowego i jakie to było dla niego irytujące, mimo że pozwalało na lenistwo. No, i szczęśliwe momenty raz na jakiś czas. Nie lubił planować swojego życia, wolał spontanicznie przez nie przechodzić, jednak... To nie tak, że Jirei chciał osiągnąć coś wielkiego. Zwyczajnie nie chciał siedzieć ciągle nie robiąc nic, co można by uznać za jakąś pracę.

A może te wszystkie przemyślenia zwyczajnie wystąpił przez to, że około 10 minut temu wyszedł od Suki-chan z czerwonych policzkiem, po tym jak zarzuciła mu że jest nierobem?

Mężczyzna westchnął głośno, zwracając na siebie przez chwilę uwagę okolicznych mieszkańców, jednak Ci widząc kto to szybko wrócili do swoich poprzednich zadań. To nie tak że go dobrze znali czy się bali. Zwyczajnie, jego pesymizm był czymś łatwo widocznym, a to z pewnością nie była jego pierwsza przechadka po wiosce. Tym bardziej, że teraz zawitał w te bardziej zaludnione tereny. Z jakim celem? A no, znalezieniem jakiejś pracy.

I to wcale nie przez to że Suki-chan mu zarzuciła że jest nierobem.

Podnosząc wzrok z ulicy która była wyjątkowo nudna, blondyn przeniósł swoje brudne oczy na niebo. Trochę zachmurzone, jednak na deszcz się nie zapowiadało. Ziewając przeciągle - przy okazji zakrywając usta ręką, tak z grzeczności - dalej jak robot szedł do miejsca które jako tako mogło być chociaż jego chwilowym wybawieniem. Tablica z ogłoszeniami. Może ktoś szukał jakiegoś prostego pracownika... lub coś w tym stylu? Mógłby trochę skrzynie ponosić, tak długo jak nie był zbyt ciężkie. Może listy porozdawać, ale w sklepie za ladą stanąć?... To ostatnie by wyszło słabo, wiedział z doświadczenia. Ludzie bardzo niechętnie do niego podchodzili, kiedy jego wzrok można było porównywać przeważnie do martwego. Czasem jedynie jakoś taki bardziej happy był. Zazwyczaj z Suki-chan.

Ciekawe czy mu wybaczy jak wykona jakąś pracę? Z zastanowieniem więc, Kotoki podszedł do tablicy i zaczął przeglądać to jakieś oferty. Wiele shinobi lubiło się tutaj kręcić - chyba genini na nich mówiono, ale mężczyzna nie był pewien - to też starał się znaleźć coś co było typowo... dla normalnej osoby. Nie jakieś wyprowadzanie psów czy szukanie zaginionych kotów... chociaż to ostatnie nie było takie złe. Zależy czy by pomógł kotu czy skazał go na męczarnie.
Obrazek
MK Takary
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 00:20
Ranga: Brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników