Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Sklep

Postprzez Lokacja » 11 kwi 2015, o 18:14

W tym miejscu można kupić przedmioty lub odebrać przedmioty fundowane przez wioskę. Należy tu wykonać post fabularny opisujący zakupy.

Sprzedaż przedmiotów odbywa się za 3/4 ich wartości!

Choć sklepik wydaje się być nieduży, jest on podstawowym punktem zaopatrzenia shinobi. Tutaj mogą kupić praktycznie wszystko. Stojący za kontuarem staruszek zapraszającym gestem wskazuje pułki, gdzie shinobi mogą obsłużyć się sami. Bardziej zaawansowane i delikatne wyposażenie sprzedawca trzyma jednak za sobą, aby nikt nie uszkodził drogocennego towaru. Ten przemiły sprzedawca na zapleczu ma wiele skarbów, jednak przeważnie są to przedmioty wcześniej zamówione przez poszczególnych klientów.
Administrator

Re: Sklep

Postprzez Mutō Mort » 11 cze 2015, o 11:02

Mort przyszedł odebrać jedno zaległe zamówienie. Ponad trzy lata temu zaprojektował siedem broni, sześć z nich wówczas stworzył, teraz planował wykonać ostatni projekt. Stary sprzedawca jak zwykle siedział w swoim starych połatanych ubraniach. Miał monopol jeśli chodzi o sprzedaż broni ale nigdy nie korzystał z swoich zarobków, co dziwiło wielu ludzi. Podobno kiedyś był silnym shinobi. Mort odebrał swoją paczkę, zapłacił i pożegnał się z nim. Opuścił sklep i skierował się do swojej pracowni.

2500Ryo Kogan Anki
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Gashi Totsu » 26 cze 2015, o 00:06

Młody Gashi wracał właśnie z misji, gdy wpadł na pewien pomysł – skoro jest już shinobi, to może przydałoby mu się trochę oręża? Ciekawe, czy rodzice będą temu przeciwni? Nie zastanawiając się dłużej, Totsu wszedł do sklepu.
Po krótkim obejrzeniu towarów, okazało się, że wiele spośród nich mu się podoba. Pochodził więc po pomieszczeniu, sporządzając listę zakupów. Następnie podał wszystko sprzedawcy. Trochę tego było, ale może jakoś doczłapie do domu. Gdy handlarz podał cenę, młody shinobi dokładnie wyliczył pieniądze i podał je mężczyźnie za ladą. Następnie chwycił wszystko, co kupował i opuścił sklep.

Spoiler:

[z/t]
Gashi Totsu

Postprzez Yamaha » 8 lip 2015, o 18:34

Cóż, dzisiejsze zakupy zapowiadały się ciekawie. Oszczędziłem dość sporą kwotę, aby móc sobie zapewnić porządny ekwipunek. Na ostatniej misji dopiero zauważyłem, że za dużo opieram się na technikach i szybkości, a mało wykorzystuję broń shinobi. Kiedy, nim się obejrzę, wyprztykam się z chakry doszczętnie i padnę nieprzytomny. Dziś miałem zrobić porządki nie tylko z bronią, ale i ogólnym wyposażeniem. Powoli więc wszedłem do sklepu, gdzie za ladą siedział staruszek, taki pod 80 lat podchodzący, no, może 70. Wyglądał na doświadczonego i ostrożnego sprzedawcę, ogólnodostępne rzeczy leżały na wierzchu, zaś specjalne miał pochowane u siebie i niewidoczne dla reszty. Pewnie były to rzeczy na zamówienie, więc dostępne tylko nielicznym. Ja miałem zamiar zrobić zakupy ogólne. Rozejrzałem się po ladach i szybko wybrałem potrzebne mi rzeczy mówiąc:
- Poproszę kaburę(25), parę rękawiczek(50), mugiware(50),10x Mitsurugi kunai(150), dwa kastety(300), lokalizator(750). Na razie to wszystko. Dziękuję. Po chwili dostałem całe zamówienie, a sprzedawca ukłonem podziękował mi, na co odpowiedziałem mu tym samym i wyszedłem.

-1325 ryo

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Gashi Totsu » 19 lip 2015, o 23:11

Totsu wracając ze swojej ostatniej misji postanowił zawinąć do sklepu. ‘Dobra, stary ekwipunek jest, ale trzeba się trochę jeszcze wyposażyć na wypadek poważniejszej misji’. Teraz, gdy opanował techniki pieczętujące, przenoszenie dużych ilości broni nie sprawiało mu problemów.
Gdy tylko wszedł do pomieszczenia, zaczął się rozglądać za pożądanymi przez siebie przedmiotami. Już wcześniej ułożył sobie w głowie listę zakupów. Zabrał wszystko z półek, po czym podszedł do lad, by zapłacić za to wszystko.

Spoiler:

Po zakupieniu wszystkich przedmiotów, młody Gashi zapieczętował część ekwipunku w zwoju i wyszedł ze sklepu. Czas przetestować nową broń.

[z/t]

Spoiler:
Ostatnio edytowano 23 sie 2015, o 19:44 przez Gashi Totsu, łącznie edytowano 2 razy
Gashi Totsu

Postprzez Rindou Arashi » 9 sie 2015, o 01:38

Arashi właśnie wracał z treningu ze swoim ojcem, po zjedzeniu Dango przeprosił go na moment i postanowił pójść na zakupy do sklepu dla Shinobi. Poszedł on do centrum miasta i wszedł do niedużego sklepu, gdy otworzył drzwi, dzwoneczek przy drzwiach zadzwonił i oznajmił starszemu sprzedawcy przybycie nowego klienta. Dziadek wstał zza biurka i udał się w stronę chłopaka.

Witaj chłopcze w czym mogę pomóc?

Chłopak zaczął wymieniać co potrzebuje a dziadek po kolei wskazywał półki gdzie co leży. Po wyrecytowaniu wszystkiego, dziadek zapakował i podał sumę. Chłopak z wielki uśmiechem na twarzy zapłacił i wyszedł do domu.
Spoiler:

Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Yami Ichiro » 11 sie 2015, o 13:53

Dzisiaj w planach miałem małe zakupy przed podróżą na egzamin chunina w Konosze. O dziwo mój rozwój przyszedł szybciej niż się spodziewałem. Nie wiedziałem, czy jestem już gotów na prawdziwe walki, na walkę o życie i o wyższą rangę, w końcu wykonywałem na razie tylko proste misje D, nie mając zbyt wiele wspólnego z prawdziwą przeprawą. Najpierw jednak musiałem zrobić zakupy, w końcu nie mogłem walczyć czy wykonywać misji wyższej rangi, bez odpowiedniego ekwipunku. W tym celu przyszedłem do wioskowego potentata zbrojeniowego, który zaopatrywał większość shinobich w wiosce, w różne rzeczy. Począwszy od broni, po plecaki, kabury i inne tego typu. Odłożyłem trochę grosza, więc miałem nadzieję, na jakieś nieco większe zakupy, chociaż arsenału to raczej nie kupię.
Wszedłem, rozejrzałem się i już po kilku minutach wiedziałem, co chcę kupić:
- Poproszę ukrytą wyrzutnię kunai(200 yen), 5x kunai(50 yen), 2 Mitsurugi kunai(30 yen), Horusutā(100 yen). Dziękuję! Po czym zostawiłem pieniądze na ladzie i wyszedł, zakładając wszystko na siebie i chowając po kaburach. Wyrzutnie na prawą rękę, zaś kaburę nożną na prawą.
--------------------------------------------------
200+50+30+100 -> 380 yen
Multikonto:
Yamaha - viewtopic.php?f=109&t=4319

Ranga: Chūnin

Postprzez Gashi Totsu » 16 sie 2015, o 20:40

Totsu wkroczył pewnie do sklepu. W końcu nie był tu pierwszy raz. Wracał właśnie z misji, lecz nie dane było mu odpocząć - już niedługo wyruszał na Festiwal Odrodzenia do Konohy. Po drodze zaczął już układać w głowie listę zakupów. Wiedział więc, czego szukać. Gdy jednak stanął przed tymi wszystkimi pułkami ciężko mu było się powstrzymać przed wydaniem wszystkiego. Szybko zebrał najbardziej potrzebne rzeczy, dorzucił do tego kilka drobiazgów i udał się w stronę lady. Zanim jednak tam doszedł, zatrzymywał się jeszcze kilka razy, by wziąć kolejny przedmiot. W końcu uzbierała się tego niezła kupka.

Spoiler:
Ostatnio edytowano 28 sie 2015, o 18:43 przez Gashi Totsu, łącznie edytowano 3 razy
Gashi Totsu

Postprzez Sabaku no Yuno » 19 sie 2015, o 00:35

No a więc przed, pójściem na spotkanie postanowiłam wybrać się do sklepu po najważniejsze przedmioty, na egzamin. Weszłam do sklepu, z listą potrzebnym mi przedmiotów. I zaczęłam je czytać sprzedawcy, który mnie obsługiwał.
Wielka Gurda=500ryo
Pigułka żywnościowa=500ryo
4 Średni Zwój=200 ryo
Kinchaku=50 ryo
Mugiwara=50ryo
Tak słomiany, kapelusz mi się przyda będę z nim ładnie wyglądać na spotkaniu. Podziękowałam sprzedawcy, za dokonaniu zakupów i się ładnie pożegnałam, on to odwzajemnił. Teraz pora ruszyć, do restauracji bo chłopak już pewnie na mnie czeka. Jak zwykle, to ja się spóźniam mam nadzieje że chłopak, zbytnio na mnie nie czekał bo mogło by być mu smutno z tego powodu.

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Rindou Arashi » 19 sie 2015, o 17:22

Z racji tego, że wymarsz na egzamin już jutro, Arashi postanowił pójść do sklepu i uzupełnić zapasy. Wszedł do środka, jak zwykle nie było żadnej kolejki, pomimo tego, że to jedyny sklep, każdy uwija się w nim bardzo szybko. Podszedł do dziadka i zaczął mu wymieniać co potrzebuję. Dzadziu bardzo szybko zaczął biegać między pułkami i układać produkty na ladzie. Po trzech minutach, wszystko było gotowe, już do zapakowania.

Spoiler:

Chłopak zabrał zakupy, podziękował dziadkowi, po czym kulturalnie wyszedł kierując się do swojego domu.

Postprzez Juuzou » 6 lis 2015, o 21:41

Juuzou rozpoczął trening specjalnych technik,w których wykorzystywał pewne medium jednak było to silnie zależne od terenu więc musiał znaleźc sposób aby jakoś temu zaradzić. Sklep okazał sie miejscem najodpowiedniejszym do poszukiwania odpowiedzi jednak pierwsza wizyta w nim na niewiele się zdała. Przechadzał się między półkami jednak nie widział nic co by się nadawało. koniec końców postanowił zagdac do sprzedawcy o jakiś poręczny pojemnik,w którym mógłby transportowac odpowiednie ilości danje substancji. Sklepikarz w pierwszej chwili pokazał mu różnego rodzaju słoiki i mniejsze plecaki jednak to nie było to. po chwili namysłu przypomniał sobie o kuzynie, który powinien mieć na stanie swojego sklepu coś idealnego jednak będzie to wymagało 2 dni oczekiwania więc chłopak wrócił do domu i ponowił wizytę po owych dwóch dniach. Gdy przyszedł na miejsce sprzedawca zaprezentował mu idealne rozwiązanie jakim buło Hitsugi:
viewtopic.php?f=318&t=5602
Koszt: 700 Ryo
Juuzou

Postprzez Juuzou » 19 lis 2015, o 11:08

Odbycie kilku misji w krótkim czasie już od 2 tygodni odwlekało genina od wizyty w sklepie. Planował on to z racji swoich ubogich zapasów jeśli chodzi o ekwipunek a ten niejednokrotnie jest w stanie ratować życie na misji. Oczywiście chłopakowi nie zlecano tak niebezpiecznych zadań ale jak to mówią: przezorny, zawsze ubezpieczony. Z tą myślą Juuzou wyruszył do sklepu aby nabyć to co uważał za niezbędne a spoglądając na swoja ręcznie robioną listę, było tego niemało. Minęło trochę czasu nim doszukał się wszystkiego na dosyć chaotycznie rozmieszczonych regałach ale koniec końców mógł podejść do kasy.

Wybuchowa notka x10 = 500Ryo
bombka świetla x5 = 250Ryo
Bombka chilli x2 = 300Ryo
Kinchaku x1 = 50Ryo
Mały zwój x4 = 100Ryo
Maska przeciw gazowa x1= 500Ryo

Koszt łączny: 1700Ryo
Juuzou

Postprzez Rindou Arashi » 22 lis 2015, o 16:12

Pre timeskip
Arashi po tym jak dołączył do organizacji marionetkarzy postanowił zrealizować swój pierwszy projekt. Wyszedł z siedziby i udał się do sklepu dla shinobi w centrum wioski. Wiedział, że to będą spore zakupy, więc przygotowałem spory zwój, w który zapakuje zakupy. Wszedłem i przywitałem miłego dziadka. Potem zacząłem wymieniać mu co potrzebuje, on biegał między pułkami i układał na ladzie towary.

Zakupy:
Materiał na Mamushi [B] - 2 900
10 notek wybuchowych - 500
8 bomb dymnych - 240
750 senbonów - 750
materiał na naprawę Usagiego = 500
2x średni zwój 100
Razem 4 990 Ryo.

Potem Arashi udał się do swojego domu gdzie po rozmowie z mamą odebrał od niej zamówione wcześniej laleczki przedstawiające jego i Yuno. Później wrócił do warsztatu, gdzie miało powstać jego nowe dzieło.
- 100 Ryo

Razem - 5090 Ryo

Postprzez Dōhito Midoro » 22 kwi 2017, o 02:25

Pierwszego dnia gdy zatrzymali się w tej zapomnianej przez wszystkich mieścinie Midoro udał się na spacerek. Jego brat z tą całą Yuno planowali potrenować a on nie zamierzał im póki co przeszkadzać. Planował wieczorkiem wpaść zobaczyć owoce ich pracy. Wioska była uboga lecz jako iż leżała dość niedaleko granicy z krajem Rzek to nie podupadła jak inne znajdujące się w głębi kraju. Midoro szedł i chłonął każdy kawałek otoczenia zapamiętując je. Był artystą i takie rzeczy jak architektura, wykonanie i inne duperele bardzo go interesowały. Cały kraj Wiatru był nowością i był ciekawy gdyby nie to słońce. Nie chodziło o to, że było gorąco gdyż do tego z każdą godziną chłopak się przyzwyczajał. Dobijający był brak cienia oraz ani jednej chmurki. Na to jednak postanowił coś zaradzić. Wszedł do sklepiku a dzwonek przy drzwiach zaalarmował jego przyjście.
-Witam pana. Poprosił bym ten słomiany kapelusz. - identyczny jak miał jego starszy brat...

Mugiwara - 50 ryo
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Maji Seitaro » 16 wrz 2017, o 15:14

Skalny klon Seitaro wszedł do sklepu, skąd zaraz w te pędy miał wrócić. Lista zakupów nie była długa, bo tyczyła się tylko jednego przedmiotu. Jednego, ale diablo - jak na fundusze Seitaro - drogiego. No ale cel wymaga poświęceń, więc nie miał wyjścia jak tylko poszukać tej rzeczy, kupić ją i dostarczyć do oryginału. Tak droga rzecz nie mogła leżeć sobie tak po prostu na półce, więc zapytał o nią sprzedawcę, a gdy ten dał znać, że ją ma, poszedł po nią i wręczył klonowi, który uiścił stosowną zapłatę.

5000Ryo: Kontroler chakry
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

MK: Reiwa

Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Następna strona

Powrót do Centrum