Strefa badawcza

Główny szpital w Sunagakure no Sato, właśnie tu kurują się ranni na misjach shinobi. Duża część tutejszych medyków to specjalnie wyszkoleni shinobi.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Strefa badawcza

Postprzez Shouta » 5 lis 2019, o 01:17

Proces przeszczepu był najmniej bolesną rzeczą jaką przeżył. Oczywiście, uczucie bycia wchłanianym i zmienianym, nie należało do najbardziej komfortowych, jednak dało się z tym żyć. Po zakończonym zabiegu, Shouta zdjął opaskę i ujrzał siebie, całego wybielonego z ciemnymi, owalnymi wzroami na całym ciele, przypominającymi drewniane słoje i sęki. Pierwsze co zrobił, to wziął skalpel do ręki i naciał swoją skórę. Nadal czuł ból, jednak coś się zmieniło. Był w stanie bez użycia chakry "załatać" dziurę powstałą w ręce w mgnieniu oka
-Pięknie.
Ucieszył się wyraźnie z efektu. Usłyszał następnie pytanie saiko, które go dość zastanowiło. W sumie, nie pomyślał że wraz z taką regeneracją, mogły by przyjść jakieś techniki. Ale prawda, miał w sobie DNA pierwszego hokage. Bardzo możliwe że jego umiejętności nie kończyły się na nadludzkiej regeneracji zdrowia
-Nie, nie mam pojęcia o umiejętnościach, jakie być może uzyskaliśmy.
Powiedział, pakując to co zostało jeszcze nie spakowane a wymagało tego. Upewnił się że ręka pierwszego była w zwoju. Wyniki spisał na kartce i powiedział, żeby razem z myszami-mutantami, były trzymane z dala od ludzkich oczu. Nie widział potrzeby zabijania bezbronnych stworzeń, jednak nie powinny one trafić w niepowołane ręce. Miał nadzieję, że sprawę obywatelstwa można było załatwić, choć samo pozwolenie na pobyt, powinno być wystarczające.
-Mort, wiem że potrafisz techniki, które teraz mogę i ja wykonać. Chodzi mi o shokubutsu. Jesteś w stanie mnie nauczyć paru podstawowych? Jak tworzenie klona, wchodzenie w ziemię czy produkowanie konarów z ciała?
Zapytał się, swojego kompana.

Ranga: Nukenin

Postprzez Mutō Mort » 5 lis 2019, o 01:22

-Bez problemu. Chyba, zawiasów nie musisz klonować... - i tu wykonał nudny wykład o technikach jakie samemu skradł dawno temu.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Shouta » 6 lis 2019, o 00:00

-Dziękuję
Powiedział po zakończeniu nauki. Zdolności jakie posiadł zapewne przydadzą mu się podczas przyszłych przygód. Jednak teraz musiał chwilę odpocząć. Może poszukać mieszkania na stałe? Było wiele rzeczy, które musiał załatwić w Sunie. Chyba chciał się ustatkować w pewnym stopniu
-Chyba tutaj musimy zakończyć nasze spotkanie. W przyszłości będę chciał jeszcze porozmawiać z tobą Kazekage. Teraz jednak, wierzę że masz ważniejsze sprawy do zrobienia, więc nie mam zamiaru cię dalej zatrzymywać. Postaram się również poszukać informacji na temat technik jakie teoretycznie można by wykonać wraz z materiałem genetycznym pierwszego. Choć nie obiecuję cudów, jest do prawdopodobnie zamierzchła historia...
I wchłonął się wraz ze swoim ekwipunkiem w podłogę, zostawiając Morta i Saiko samych, znikając z pola widzenia wszystkich, nawet tych którzy mogli by widzieć chakrę, jak i wyczuć...

z/t

Ranga: Nukenin

Postprzez Yami Saiko » 6 lis 2019, o 18:23

Obserwowała kolejne wydarzenia, nabierając nowej wiedzy. Niestety, ta będzie jej nieprzydatna. Przynajmniej Shouta czegoś się nauczył. Wielka szkoda, że nie miała sama od czego zacząć. Otworzyła się jednak przed nią nowa droga i będzie czym zająć swój umysł. Kiwnęła zaś głowa na pożegnanie i zarazem potwierdzenie, że jeszcze trzeba będzie się spotkać. Kazekage zabezpieczyła więc myszy zabierając je ze sobą. Postanowi wrzucić sobie je do gabinetu. Posprząta po wszystkim i także opuści pomieszczenia - prawdopodobnie z Mortem - życząc mu także kolejnych sukcesów na drodze życia. Gdzie zaś uda się ona sama? Przekaże listownie wiadomość swojemu klonowi, który obecnie powinien przebywać już w biurze. Tam ten zrobi odpowiednie poszukiwania a ona sama wzniesie się w powietrze i powróci do małej opuszczonej wioski, kontynuując swoje śledztwo...

z/t
Raikiri
Spoiler:

Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei