Pole Treningowe Sukeru [Kiri]

Tereny lasów sąsiadujących z Kirigakure no Sato. Shinobi wykorzystują je często w celach treningowych, czy też do prywatnych spotkań.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pole Treningowe Sukeru [Kiri]

Postprzez Sukeru » 29 gru 2013, o 19:36

    Zwykła polana z dużą ilością miejsca, przestrzeń na tyle duża że bardzo daleko widać pierwsze drzewa. Trawa krótka i nie wyglądająca na młodą i delikatną. W pobliżu brak zbiornika wodnego co było dziwne jednak najwidoczniej i tu zdarzały się takie miejsca bez wody.


    Sukeru już nie raz słyszał o tym jak shinobi potrafią walczyć nie jedną kataną a nawet dwoma jednak to na co napotkał było jeszcze bardziej ekscytujące. Gdyż znalazł zwój w którym ukazano jak walczyć nawet siedmioma katanami a w zasadzie ich krótszą wersją. Sukeru szybko zabrał się za wymachiwanie i poprawne trzymanie broni. A nie było to łatwe gdyż chłopak tracił koncentrację nad tym co robi. Może nie szło mu najlepiej siedmioma mieczykami jednak pięcioma radził sobie nawet nawet dzięki czemu miał okazję szybko się podszkolić w określonych ruchach a raczej w braku przerw pomiędzy ruchami.
Sukeru
 

Re: Pole Treningowe Sukeru [Kiri]

Postprzez Sukeru » 29 gru 2013, o 19:38

    Sukeru w końcu przebył długą i mokrą drogę aby dostać się na polankę gdzie nikt nie będzie mu przeszkadzał. W końcu zabrał się za odpakowywanie zwoju. I mógł się wczytać! Było to coś dziwnego? Może innego? Sukeru nigdy wcześniej nie słyszał o czymś takim. Jednak sam opis wskazywał że można dzięki temu zdobyć ogromną moc a dokładnie siłę fizyczną którą można jeszcze wzmocnić chakrą? To było już zupełnie dziwne jednak można było zaryzykować i zacząć wkuwać. Sukeru szybko zakasał rękawy i zaczął kombinować na wszelkie sposoby aby znaleźć punkt zaczepienia. W końcu po ślamazarnych przejściach i rozproszeniach udało mu się uzyskać efekt. Jednak spędził długo na tym gdyż nie przepadał za treningami ciała
Sukeru
 

Re: Pole Treningowe Sukeru [Kiri]

Postprzez Sukeru » 29 gru 2013, o 20:26

    Sukeru nie odstawał od treningów i próbował opanować kolejną nową technikę stylu taijutsu. Polegała ona na rzeczy bardzo prostej i trudnej jednocześnie. Chodziło o skupienie chakry i jej wypuszczenie jednak musiało się to odegrać w dobrym czasie a do tego była potrzebna praktyka. Więc Sukeru jak taki mały wół wałkował sobie jutsu. Wiedział że szybko mu to nie pujdzie bo przy takich technikach bardzo się zniechęcał. Jednak sama żądza osiągnięcia czegoś nowego dawała mu siłę do kontynuowania treningów. I tu właśnie pokazywał się duch walki chłopaka z Oto nie wychodził z pola treningowego do czasu aż nie osiągnie celu !
Sukeru
 


Powrót do Tereny Treningowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron