Tajemnicza świątynia

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Tajemnicza świątynia

Postprzez Senju Hiroto » 13 maja 2021, o 23:04

Igła w stogu siana
Kurogane Ichiro
Misja rangi A
67/?


Sasuke ruszył biegiem za Ichiro, wysłuchując streszczenia ostatnich kilkudziesięciu minut, kiedy zostali rozdzieleni. Od czasu do czasu kiwał tylko głową, ale nie odezwał się ani słowem, dopóki Kurogane nie skończył całej wypowiedzi i nie znaleźli się też w bezpiecznej odległości od świątyni.
-Całkiem ciekawą miałeś przygodę - podsumował tylko Sasuke, po czym skorzystał ze swojego wzroku i sprawdził okolicę bezpośrednio za nimi. - Nikt za nami nie podąża. Na tyle ile jestem w stanie zobaczyć z moim zasięgiem.
Po kilku minutach dotarli z powrotem do portu, który wciąż był wypełniony ludźmi zajmującym się swoimi sprawami. Przy kejach stało kilka większych statków zdolnych do przeprawy przez morze, ale tego którym przypłynęli na wyspę już nie było. Było też bez liku mniejszych jednostek, jednak było wątpliwe, by któryś z właścicieli chciał przeprawiać się przez morze, by dostać się z powrotem na główny kontynent.

Chimu Senju Hiroto otrzymuje:
+ 12 PZ
+ 4 PD
+ 60 PN
+ 37500 Ryō


Gracz Kurogane Ichiro otrzymuje:
+ 1 Misja A
+ 8 PD
+ 40 PN
+ 2500 Ryō
Inne wynagrodzenie: Zwój z stylem walki Chakura kyōka-kyō
Ostatnio edytowano 17 maja 2021, o 13:21 przez Senju Hiroto, łącznie edytowano 2 razy

Prowadzone misje:

MK: Nagano Kenji
 
Posty: 349
Dołączył(a): 9 kwi 2021, o 14:45
Ranga: Genin

Re: Tajemnicza świątynia

Postprzez Kurogane Ichiro » 14 maja 2021, o 13:00

Niezłą przygodę... Jeśli w ogóle można tak nazwać otarcie się o śmierć przez zatrucie. Nie zamierzał jednak komentować tego na głos, jak zwykle część swoich przemyśleń zachował dla siebie. Zaraz po dotarciu do portu sięgnął po woreczek ze słodkościami i wrzucając je jedna za drugą do ust zaczął rozglądać się za potencjalnym transportem na kontynent. Po załatwieniu przewozu i korzystając z chwili wolnego czasu udał się wraz z Sasuke do okolicznej tawerny w celu spożycia gorącego posiłku. Po pewnym czasie, wrócili do portu na umówioną godzinę i wypłynęłi z wyspy Haha prosto do Kraju Herbaty. [Z/T]
Obrazek
Ubiór:
Spoiler:
 
Posty: 487
Dołączył(a): 24 wrz 2017, o 15:44
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Poprzednia strona

Powrót do Wyspa Haha

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron