Czynności w grze oraz Podróże

W tym miejscu znajdują się najważniejsze tematy związane z rozwojem postaci.

Moderator: Mistrz Gry

Czynności w grze oraz Podróże

Postprzez Cheshire » 15 cze 2013, o 00:37


Działania zwykłe

Istnieje absolutny zakaz bilokacji postaci. Czy to działanie w fabule, misja, trening czy event - postać może przebywać tylko w jednym miejscu na raz. Wynika to z tego, że na SnM treningi nie zajmują czasu gracza.
Treningi technik itp., oparte o PN, można wykonywać na polach treningowych, w domu itp., pod warunkiem, że trening pasuje do miejsca w jakim jest wykonany. Trening można też wykonać w fabule misji.
Rozwój postaci za PD nie wymaga treningu: można go przeprowadzić w dowolnym momencie. Wyjątkiem jest moment walki między dwoma graczami.
Dział misji

Dział misji traktowany jest jako element fabuły: wszystkie czynności podjęte w tym dziale traktowane są jako fabularne. To samo tyczy się areny.


Podróże
Wymagające poświęcenia czasu podróże pomiędzy głównymi lokacjami. Posiadają dodatkowe ograniczenia związane z rangą postaci.
  • Genini mogą podróżować tylko pod okiem starszych rangą Shinobi z swojej wioski.
  • Shinobi muszą regularnie wracać do wioski, mniej więcej po tygodniu nieobecności. Czas ten może wydłużony zostać w związku z eventami lub blokadami fabularnymi.
  • Postacie rangi Sennina mogą przebywać poza wioską dowolny czas.
  • Nukenini i Ronini mogą podróżować dowolnie, jednak ogranicza ich bezpieczeństwo w danych miejscach w związku z ich reputacją.


Fabularna Bilokacja

Niektóre zdolności klanów bądź też techniki pozwalają na tworzenie dodatkowych, zdolnych do samodzielnej aktywności w fabule/misjach Kopii(np. Kage Bunshin no Jutsu, Moku Bunshin no Jutsu, Bunretsu, podział klanu Sōseji itp.). Należy wtedy dla każdego ciała, u dołu KAŻDEGO posta, umieścić poniższą tabelkę. W razie, gdy nie da się rozróżnić ciał( jak np przy Bunretsu no Jutsu) traktuje się oba ciała jako klony.Kod: Zaznacz cały
[ghide=20][quote]Aktualny maksymalny stan chakry: (ważne dla każdego ciała)
Przedmioty przydzielone temu ciału: (wpisać tylko te przekazane. Jeśli oryginał, wpisać co zostało oddane)
Link do tematu w którym powstało ciało: (jeśli oryginał, wpisać ORYGINAŁ)[/quote][/ghide]
Administrator
 
Posty: 1612
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Powrót do Rozgrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników