Pole treningowe Tenzo

Tereny lasów i pól sąsiadujących z Otogakure no Sato. Shinobi wykorzystują je często w celach treningowych, czy też do prywatnych spotkań.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pole treningowe Tenzo

Postprzez Kamijin Tenzo » 12 sty 2016, o 18:13

Pole treningowe jak każde inne tego typu miejsce. Można na nim opracowywać swoje wyjątkowe techniki czy uczyć się już tych znanych. Znajduję się tu wąska rzeczka przechodząca przez dużą okrągłą polane otoczoną gęstym lasem. Idealne miejsce dla kogoś kto lubi ciszę i spokój, by doskonalić swoje umiejętności.

Udałem się z samego rana tuż po zakończeniu mojej pierwszej misji rangi D na pobliskie tereny treningowe. To właśnie tam wybierali się wszyscy ci, którzy pragnęli nieco potrenować. Ja osobiście nie chciałem tam się znaleźć, ale skoro czasy są dość nie pewne wypadałoby nauczyć się tego i owego. W pierwszej kolejności chciałem przyswoić sobie podstawową umiejętność swojego klanu. Manipulowanie kartkami papieru to właśnie to co przychodziło mi z dużą łatwością w porównaniu z innymi aspektami bycia shinobi'm. Rozsiadłem się wygodnie na polanie tak by promienie słońca okaleczały moja twarz. Po chwili rozpocząłem trening, który po kilku ciężkich godzinach przyniósł zaskakujący efekt.
Spoiler:

Re: Pole treningowe Tenzo

Postprzez Kamijin Tenzo » 10 mar 2016, o 18:20

Tenzo zjawił się po raz kolejny na misji, aby nieco potrenować aspekty papierowej sztuki. Nie było łatwo, gdyż szło mu delikatnie mówiąc beznadziejnie, jak to wszystko związanego z nowymi umiejętnością. Chciał opanować papierowy dysk, którym mógłby przerabiać ludzi na pół ludzi... dosłownie. Kształtował papier raz po raz, lecz nie przynosiło to wielkich skutków. Po prostu beztalencie z siwowłosego było. Nie mniej jednak chłopak robił co jakiś czas przerwy na relaks i regenerację i skutecznie trenował dzień po dniu, aby w końcu opanować tą sztukę tworzenia papierowego dysku. Niezwykle zadowolony po kilkudniowym treningu wrócić do swojego mieszkanka, aby tam zaznać błogiego odpoczynku.

Spoiler:

Postprzez Kamijin Tenzo » 22 mar 2016, o 06:44

Tenzo zjawił się na swoim polu treningowym, aby tam nieco potrenować. Chciał się nauczyć techniki klonowania, która pozwoliłaby mu stworzyć kilka swoich idealnych papierowych kopii. Technika niezwykłe użyteczna, a sam Kamijin wiedział, że po prostu mu ją mieć. Rozpoczął trening kształtując papier na coś w rodzaju człowieka, lecz dość słabo mu to szło. Nie był żadnym geniuszem czy nikim nawet lekko utalentowanych. Za to niezwykle sprytnym i właśnie ten spryt w dużej mierze przyczynił się, że nasz genin po kilku godzinach treningu w końcu opanował to jutsu klonowania. Zadowolony wrócił do wioski, aby już tam myślami być przy zbliżającym się chuunin exam na który miał zamiar się wybrać.

Spoiler:

Postprzez Kaguya Kaito » 12 kwi 2019, o 11:13

Keito przyszedł na pole treningowe, żeby sobie trochę poćwiczyć. Chciał rozruszać trochę kości, jeśli wiecie co mam na myśli. Na razie dostawał tylko proste misje, więc nie miał się czego obawiać. Ale w przyszłości czeka na niego na pewno jakaś trudniejsza misja i odpowiednie techniki się przydadzą. Zaczął przelewać chakrę na swoje kości, żeby móc wyciągnąć odpowiednią kość, która przyda mu się do walki. Musiał nauczyć się leczyć rany, które powstały w wyniku wyciągania kości, później opanował technikę, dzięki której mógł wysuwać dowolną kość ze swojego ciała, aby ranić tym samym przeciwnika. Nie było to zbyt potężne jutsu, ale miało jakieś zastosowanie w ofensywie. Jego pierwsze o takiej mocy. Po treningu wrócił do wioski.

z/t

Ranga: Genin

Postprzez Kaguya Kaito » 28 kwi 2019, o 19:59

Kaito przyszedł na swoją ulubioną polanę, aby nauczyć się paru kolejnych technik. Będąc wprawiony w boju, uzyskał chrapkę na kilka kolejnych technik. Próbował najpierw swoich sił w Genjutsu. Wychodził z jakiś skomplikowanych technik za pomocą prostego genjutsu rangi C. Wrzucał też w nie inne osoby. Genjutsu bardzo mu się spodobało. Kiedy wyćwiczył się już porządnie, spróbował opanować jedną ze swoich technik klanowych. Musiał tym razem wyciągnąć ze swojego ciała kilka kości, żeby móc wykorzystać je w boju. Po kilku nieudanych próbach kości zaczęły wychodzi z różnych części jego ciała i mógł wykorzystać je do ofensywy. Ćwiczył na jednym z drzew.

[z/t]

Ranga: Genin

Powrót do Tereny Treningowe