Ukryte Laboratoriu

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Ukryte Laboratoriu

Postprzez Uchiha Hidari » 17 sty 2019, o 00:37

Atak zakończył się powodzeniem. Przeciwnik po chwili leżał martwy, kiedy młody Uchiha w idealnym momencie uniknął ciosu i przeciął aortę wroga. Hidari nadal czuł żądzę krwi. Chciał dorwać tego, kto był odpowiedzialny za całe to laboratorium i osobiście przesłuchać. Na razie jednak chciał znaleźć swoje ubrania i resztę ekwipunku. Skoro jego katana była tu, to i pewnie reszta rzeczy.

Niezależnie od tego, czy znalazł swoje rzeczy czy nie, Hidari ruszył ze swoją kataną w dłoni, aby dorwać tego, kto był odpowiedzialny za to miejsce. Hidari nawet nie chciał myśleć, co by się stało z nim samym, gdyby postanowil zostać w cylindrze dłużej. Albo gdyby został poddany eksperymentom, kiedy był nieprzytomny. Musiał dowiedzieć się więcej na ten temat. Czerwone oczy Uchiha Ichizoku były wypełnione uczuciem żalu i niezrozumienia.

Stan chakry: 4475-80 = 4395Always watchin'
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 17:48
Ranga: Chūnin

Re: Ukryte Laboratoriu

Postprzez Nara Rin » 17 sty 2019, o 00:56


ME DLA UCHIHA HIDARIEGO
NA PRZEBUDZENIE DRUGIEGO POZIOMU SHARINGANA


Twój plan był prosty, najpierw znaleźć swój ekwipunek, a następnie osobę odpowiedzialną za to miejsce, co ciekawe nie założyłeś nawet, że osobę odpowiedzialną za to miejsce mogłeś przed chwilą pozbawić życia. Z pierwszym punktem nie było problemów, znajdował się on w jednej ze skrzyń.
Druga część planu była bardziej kłopotliwa, bieg przez korytarze niewiele dawał, mijałeś tylko zamknięte na głucho drzwi, za którymi kami wie co za okropności się znajdowały. Ale po dłuższym czasie to się zmieniło kiedy dotarłeś na koniec korytarza. Znajdowały się tam otwarte drzwi do większego pomieszczenia.
Gdy do niego wszedłeś drzwi za tobą się automatycznie zamknęły i nie mogłeś ich otworzyć. Za to z głośników usłyszałeś głos mężczyzny. - A więc nie dość, że uciekłeś z probówki to jeszcze zabiłeś jednego z moich ludzi? Jesteś bardziej kłopotliwy niż to zakładałem gdy cie zabierałem. No cóż, nie ważne. Tak czy inaczej daje ci dwie opcje, albo wyjdziesz drzwiami i nigdy tu nie wrócisz - po twojej prawej otworzyły się drzwi prowadzące na zewnątrz - Albo będziesz próbował mnie znaleźć i umrzesz. Ichi był jednym z najsłabszych moich ludzi i obiecuje ci, że nie będziesz walczył tylko z jednym. A więc jak będzie? -
 
Posty: 1458
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Ukryte Laboratoriu

Postprzez Uchiha Hidari » 17 sty 2019, o 01:03

Hidari z pewnością nie był w pełny swoich sił; nie miał nawet sił, aby potrenować po samym egzaminie. I coś mu się wydawało, że mężczyzna nie kłamał odnośnie "innych ludzi", z którymi miałby się zmierzyć. Hidari musiał opanować złość i jedynie obiecać sobie, że urośnie w siłę tylko po to, aby wrócić tutaj i znaleźć osobę za to odpowiedzialną. Musiał dokładnie zapamiętać lokację, głos. Na razie jednak musiał schować dumę do kieszeni, aby nie ryzykować swoim życiem. W końcu był na terytorium wroga, a on działał w pojedynkę. Priorytetem było wydostanie się stąd. Hidari traktował to osobiście. Nie chciał zawiadamiać władz, bo wiedział że prawdopodobnie kryjówka jest jedynie jedną z wielu. Wiedział, że wróci tu już niedługo. Miał nową motywację. Na razie jednak jedynie rzekł po chwili:
- To gdzie są te drzwi? - to powiedziawszy skierował się we właściwym kierunku i ruszył przed siebie, aby znaleźć jakikolwiek punkt obserwacyjny, skąd mógłby wrócić do wioski.Always watchin'
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 17:48
Ranga: Chūnin

Re: Ukryte Laboratoriu

Postprzez Nara Rin » 17 sty 2019, o 01:22


ME DLA UCHIHA HIDARIEGO
NA PRZEBUDZENIE DRUGIEGO POZIOMU SHARINGANA


Zdecydowałeś zostawić to miejsce, nie miałeś sił do walki z licznymi przeciwnikami a co ważniejsze odpowiednich umiejętności, by poradzić sobie z potencjalnymi przeciwnikami, jednak nie zamierzałeś tak zostawić tej sprawy, przyjdziesz tu jeszcze, może nie dziś czy jutro ale w końcu wrócisz i wymierzysz sprawiedliwość. Pewnym krokiem wyszedłeś za zewnątrz i znalazłeś się w miejscu, które pierwszy raz widziałeś. Po chwili usłyszałeś za plecami huk zamykanych drzwi ale gdy się odwróciłeś nic nie zobaczyłeś, jakby ich tam nie było. Zapamiętałeś jeszcze tylko jak wygląda otoczenie tego miejsca, a następnie ruszyłeś szukać drogi do wioski. Co ci się udało dzięki zauważeniu pól Oto no kuni.

KONIEC

Wynagrodzenie: Hidari odblokował drugi poziom sharingana
 
Posty: 1458
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Poprzednia strona

Powrót do Sangaku no Hakaba - Górski Cmentarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników