Gabinet Shiin Okariny

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Kyokukage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Otogakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Nanoha » 3 mar 2018, o 19:27


Shotaro - Misja rangi A
9 / ??


W myślach zacząłeś już narzekać na to, że zmusili cię do wyjścia z domu, a drzwi radnej nawet się nie otwierają z drugiej strony dostałeś informacje że masz tu być w ciągu godziny, a godzina jeszcze nie minęła.
Twoje przedstawienie się chyba rozwiały wszelkie obawy człowieka-ryby, który od razu się rozluźnił jednak zdołałeś zauważyć, że nadal nie do końca ci ufał i był gotowy do walki z tobą gdyby zaszła taka potrzeba, nie żeby cokolwiek mógł ci zrobić, jesteś w końcu nieśmiertelny. Chłopak, mimo tego, że wielki nie wyglądał na starszego niż szesnaście lat. - Witam, nazywam się Hoshigaki Ibiki. - przedstawił się i jak zakładałeś był on członkiem klanu Hishigaki, kiedyś już spotkałeś kunoichi, która była przedstawicielką tego klanu i mogło cię zastanawiać co się z nią teraz dzieje - Rozumiem, że jesteś członkiem jakiegoś klanu, który podobnie jak mój nadaje nam nie do końca ludzki wygląd. Powiedz mi z jakiego jesteś. - zapytał zaciekawiony chłopak, zapewne patrząc na to jakie cechy wyglądu daje urodzenie się w jego klanie założył, że twój wyglad to tez sprawka genetyki w twoim klanie
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 918
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Shotaro » 3 mar 2018, o 19:37

Shotaro spokojnie spoglądał na Hoshigakiego. Nie chciał wyprowadzać go z błędu. Mógł mu powiedzieć z jakiego pochodził klanu, choć nie był to do końca klan.
- Jestem Jashinistą - powiedział. Sprawdził jakie reakcje wywołała ta wiadomość. Pozostali członkowie byli Otończykami, więc mogli coś słyszeć o jego wyznaniu. Był oparty o ścianę, więc nic go z tyłu raczej zaskoczyć nie mogło. A skoro miał trzy twarze to jedna mogła sobie patrzeć na chłopaka i z nim rozmawiać a druga zwrócona była na dziewczynę, a trzecia na drzwi. Dwie z boku się uśmiechały do nowych członków drużyny, a trzecia pozostała ponura martwiąc się, co zajmuje tyle czasu radnej. Co prawda był za wcześnie, ale to i tak nie powstrzymało go przed uczuciem zniecierpliwienia. Coś na podobieństwo tego uczucia, kiedy stoi się w kolejce do lekarza.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 964
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Nanoha » 3 mar 2018, o 22:55


Shotaro - Misja rangi A
11 / ??


Zdecydowałeś się powiedzieć prawdę lecz przy okazji nie wyprowadzając go z błędu. Przyznałeś się do bycia Jashinistą, na te słowa Rei się lekko skrzywiła, prawdopodobnie wiedziała kim są Jashiniści i niezbyt jej się oni podobali lecz nic nie powiedziała, zapewne wiedziała o ich zdolności nieśmiertelności więc musiała się trochę cieszyć. Hoshigakiemu za to nic nazwa twojego kultu nie powiedziała, a przynajmniej od razu gdyż złapał się jedną ręką za brodę i zaczął myśleć by po chwili zadać pytanie - Czy możesz mi coś powiedzieć kim są Jashiniście gdyż zgaduje, że nie jest to klan - fakt nazwa Jashiniści nie brzmi jak nazwa jakiegokolwiek klanu. Jego zainteresowanie Jashinistami dało ci możliwość zrekrutowania chłopaka w twoje szeregi, w końcu co jest lepszym sposobem na wciągnięcie ludzi do sekty niż ich samych zainteresowanie?
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 918
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Shotaro » 4 mar 2018, o 00:47

Shotaro spojrzał na chłopaka bardziej przychylnym wzrokiem. Dziewczyna się skrzywiła. Nie spodobało się to mu. Nie radził sobie zbyt dobrze z odmiennymi zdaniami w kwestiach religii. Ale póki dziewczyna nic nie mówiła to było dobrze. Musiał też sobie radzić, gdyż szykowała się misja w większym gronie i nie chciałby aby przez jego fanatyzm nie udało im się wykonać zadania. Musiał się czasami pilnować z rzeczami, na które miał ochotę.
- Jest to wiara wyznająca Jashina jako jedynego Boga. My, jako jego wyznawcy, jesteśmy odpowiedzialni za przynoszenie ludziom pokoju na świecie. Jashin stoi dla nas podporą w chwilach zwątpienia.
Jashinista postanowił posłużyć się taką zagadką, żeby zachęcić nowego członka do swojego wyznania. Nie musiał mu mówić całej prawdy z samego początku. Jeśli będzie bardziej zainteresowany to sięgnie dalej do źródeł. Nie ma drugiej okazji aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 964
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Nanoha » 4 mar 2018, o 12:32


Shotaro - Misja rangi A
13 / ??


Twoja opowieść o twojej wierze wielce zaintrygowała członka klanu Hoshigaki, a dziewczyna tylko pokręciła głową na to jak ładnie zmieniłeś mordowanie niewiernych na religie miłości i pokoju - Brzmi wspaniale opowiedz mi o tym więcej - powiedział rekin lecz w tym momencie otworzyły się drzwi do gabinetu radnej i wyszedł stamtąd członek ANBU Otogakure no satou, który dał wam znać ręką żebyście weszli do środka. Chwile po zamknięciu drzwi znowu się otworzyły i do środka weszła kolejna osoba, chłopak zatrzymał na tobie wzrok ale po chwili stanął przy was jakbyś wyglądał całkiem normalnie. W tym momencie popatrzyła na was radna, chwile zatrzymała na tobie wzrok ale nic nie powiedziała, zapewne dostała już raporty o twojej nowej formie. - Yamura Shotaro, Kamijin Rei, Hoshigaki Ibiki, Shiin Kuro. Zostaliście wybrani do wykonania misji rangi A. W Hayashi znikają ludzie i mamy podejrzenia, że jest to znowu Młot Zmierzchu. Waszym zadaniem jest ich wytropić i zniszczyć ich świątynie. Jakieś pytania? -
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 918
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Shotaro » 4 mar 2018, o 13:00

Shotaro kierowany wskazówkami samego Jashina opowiedział o swojej wierze chłopakowi, co wydawało się mieć cudowny skutek. Podstęp i kłamstwo nie były zakazane, dlatego jashinista mógł z nich korzystać do woli i nawet nie poczuł wyrzutów sumienia. Działał przecież w dobrej sprawie! Nie było więcej czasu na dalsze rozmowy, dlatego Shotaro zakończył na chwilę obecną rozmowę i wpełznął do gabinetu radnej. Misja została mu w miarę sprawnie wytłumaczona. Spodziewał się, że na miejscu pozna więcej informacji.
- Jakaś mapa dla nas? - zapytał. Tereny Hayashi były ogromne i pewnie ludzie znikali nie z całego jej obszaru a pewnie z jakiejś jej części. Dał czas reszcie swojej drużyny na zadanie pytań.
- Kto będzie dowodził? - zapytał. Nie było to oczywiste z wiadomości radnej. Shotaro chciał mieć co do tego pewność. Radni mieli większą wiedzę dotyczącą umiejętności każdego z członków jego zespołu i to oni powinni decydować o takich rzeczach. Jashinista na razie wolał się nie wychylać. Jeśli kobieta nie wskaże nikogo i tak zamierzał przejąć dowodzenie. Kiedy reszta zadała swoje pytania albo nie zadała, Shotaro opuścił pomieszczenie radnej i udał się na swoją misję wraz ze swoim zespołem. Młot Zmierzchu przysparzał trochę problemów ostatnio. Trzeba było go w końcu zniszczyć.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 964
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Nanoha » 4 mar 2018, o 13:45


Shotaro - Misja rangi A
15 / ??


Nie miałeś wyrzutów sumienia, że podstepem chciałeś z rekrutować Hoshigakiego w szeregi Jashinistów, dlaczego miałbyś mieć? W końcu jest to szlachetna sprawa, chociaż nie brzmi tak na pierwszy rzut oka a raczej ucha.
Na twoje pytanie o mapę Shiin Okarina odparła - Oczywiście -, otworzyła szufladę i wyjęła z niej cztery mapy oraz radia. - Proszę oto radia oraz cztery mapy ukazujące tereny północnego wybrzeża Hayashi, to tam właśnie znikali ludzie - powiedziała radna uprzedzając pytania o dokładne miejsce porwań jak i ewentualne pytanie o radia, którego jednak nikt nie zdążył zadać. Wygląda na to, że twoi towarzysze nie mieli pytań, nawet o Młot Zmierzchu, musieli się albo spotkać z tym kultem albo dostali o nim wcześniej informacje.
- Oczywiście ty Shotaro - odparła a gdy zobaczyła że nie ma więcej pytań dodała - Powodzenia na misji. - i pozwoliłam wam wyjść. Na korytarzu wszyscy czekali na twoje rozkazy.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 918
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Shotaro » 4 mar 2018, o 14:01

Shotaro razem z resztą TJ dostali mapy i radia do komunikowania się w trudnych sytuacjach. Mogło się to okazać przydatne. Jashinista odłożył na razie radio i mapę. Dostał kolejne informacje dotyczące kultu i obszaru ich działania. Miał nadzieję, że ładnie były to zaznaczone na mapie, po to o nią prosił. Wolał nie myśleć, że mogłaby być to świeżo kupiona mapa prosto z księgarni.
- Dzięki. Wyczekujcie naszego powrotu - powiedział Shotaro, pozwalając sobie na trochę większą gadatliwość. Na korytarzu Shotaro otworzył mapę i przyjrzał się jej dokładnie, żeby ustalić trasę. Wybrał jakąś najszybszą, żeby nie marnować czasu.
- Moje umiejętności to Kenjutsu, Shurikenjutsu, Genjutsu i Raiton. Chciałbym poznać w czym się specjalizujecie, żeby podczas misji móc zawsze obmyślić szybko plan działania i chciałbym poznać czym specjalizuje się klan Shiin, gdyż jeszcze nigdy nie miałem z nim do czynienia.
Kiedy dowiedział się potrzebnych rzeczy, rozkazał rozpoczęcie podróży. Starał się utrzymać szybkie tempo, ale dostosowywał się do najsłabszego ogniwa. Jeśli była potrzebna przerwa, nie zawahał się jej rozporządzić. Po drodze nawet mogło się zdarzyć, że zastała ich noc, wtedy wybrał jakieś miejsce na spanie i z samego rana kontynuował podróż. Jego celem były północne wybrzeże Hayashi. Szukał wioski, która była opuszczona, żeby prześledzić, w którą stronę mogli się udać mieszkańcy. Szukał też żywej duszy, żeby dowiedzieć się czegoś o porwaniach, choć to mogło być trudne.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 964
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Nanoha » 4 mar 2018, o 14:41


Shotaro - Misja rangi A
17 / ??


Spojrzałeś na mapę i ku twojej uldze nie była to nowiuteńka mapa prosto z księgarni, a były na niej zaznaczone wioski gdzie zaginęli ludzie, znajdowały się one na wybrzeżu kilkanaście kilometrów od granicy. Następnie przedstawiłeś swoje umiejętności i zapytałeś o nie innych członków swojej drużyny, zaczynać od spóźnialskiego chłopaka. Dowiedziałeś się od niego, że jego klan specjalizuje się w dźwiękowych iluzjach, a on sam specjalizuje się się także i w normalnych iluzjach, oraz technikach dotonu i leczniczych. Drugi zabrał głos rekinek. Dowiedziałeś się że specjalizował się oczywiście w suitonie oraz raitonie i kenjutsu, swoje zanbato trzymał w zwoju, więz znał podstawy fuin. Ostatnia odezwała się członkini klanu Kamijin, która wyznała, że skupia się na technikach swojego klanu, oraz na katonie, fuutonie i ninjutsu.
Po zdobyciu informacji o swoich sojusznika wyruszyliście w stronę Wybrzeża Hayashi
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 918
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Poprzednia strona

Powrót do Siedziba Kyokukage

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników