Gabinet Shiin Okariny

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Kyokukage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Otogakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Gabinet Shiin Okariny

Postprzez Shinzō Mumei » 31 mar 2019, o 00:19

Wcale nie miałem zamiaru się aktualnie przedstawiać, gdyż nie było mi na rękę aby ten osobnik wiedział kim jestem dopóki Shotaro nie zdobędzie tutaj władzy, a zresztą nie czuję jakbym chciał to po prostu robić w tej chwili. Dlatego też tylko trzymałem ręce luźno by w razie potrzeby szybko zareagować, jak mi nerwy puszczą to mogę nawet go tam dopaść i przycisnąć do ściany gdy ten zbyt długo będzie się opierał. Wszystko co mówili moi kompani to było coś z czym się zgadzałem, co sprawiało że nie musiałem nic mówić, co gorsza nie chciałbym powiedzieć czego nie odpowiedniego, zawsze mogę się czegoś poduczyć za nim przyjdzie na mnie czas. Jakiś stresik był nie powiem, człowiek nie jest przyzwyczajony jeszcze do takich rozmów dyplomatycznych, zawsze zazwyczaj wszystko załatwiane było siłą, zresztą nie tylko z mojej winy, ale dlatego też gdyż przeciwnicy nigdy nie dawali mi innego wyboru. Jestem ciekaw jak na to wszystko zareaguje radny, w końcu tutaj ważą się losu Oto w głównej mierze, a być może w przyszłości całego świata. Tylko co jakiś czas kiwałem głową na znak że się zgadzam z tym co mówią moi towarzysze.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Nara Rin » 31 mar 2019, o 00:26

Tak samo jak Mumei oraz w przeciwieństwie do Saiko nie zamierzałam wymawiać mojego imienia i nazwiska ani prawdziwego ani fikcyjnego nie było to potrzebne, a być może nawet doprowadziłoby do mnie Liść szybciej niż dotrze do mnie normalnie, bo nie zamierzałam się oszukiwać, Konoha w końcu mnie znajdzie ale ja nie zamierzałam im tego ułatwiać. Patrząc jak obecnie sprawy idą jest szansa na to by dzisiejszy dzień zakończył się bez rozlewu krwi, a przynajmniej wizyta w Oto się tak skończy. Włączenie się Saiko do dyskusji, która dała bardzo dobry argument do wyboru Shotaro na kage, jeszcze bardziej poprawia jego sytuacje, w końcu Suna niby nie była wioską uznaną przez inne, ale radna nie może zaprzeczać że ma potencjał militarny, który się Oto przyda, zawsze się przydaje.

Postprzez Maji Seitaro » 31 mar 2019, o 00:50

Podobnie jak reszta Seitaro nie widział potrzeby w ujawnianiu swojego nazwiska, gdyż sam doskonale wiedział, że znajduje się w księdze BINGO. Poza tym znajdował się w Oto, w wiosce, która odcisnęła na nim pewne piętno poprzez związki z Oroshim. Seitaro nie chciał być z nim powiązany, toteż dlatego milczał, bynajmniej zatem nie chodziło o brak kultury... zwyczajny zdrowy rozsądek dyktował to każdemu członkowi drużyny, poza Saiko, która niejako była dowódcą wszystkich jako ta o najszerszych wpływach. Stał więc tak i zaczął po kolei analizować to, co się działo w pomieszczeniu. Shotaro próbował uspokoić radną, zapewniając o dobrych intencjach swoich towarzyszy, co było naturalne i konieczne, a co szybko zostało zdeptane przez Saiko. Seitaro przyglądał się jej, kontemplującej zdjęcie, na którym była prawdopodobnie radna Okarina. Po chwili zbiła szkło i wypowiedziała tekst, który zawierał w sobie pewną nutkę groźby i jeszcze większą nutkę twardego stanowiska, które miało ,,zachęcić'' członkinię klanu Shiin do poważnego traktowania przybyszy i tego, co mówią. Z jednej strony takie oświadczenie mogłoby zmusić radną do wzmożenia czujności i sprowokowania jej do podjęcia gwałtownych działań, a z drugiej strony słowa Saiko dotyczyły oferty, której w obecnej sytuacji Oto nie mogłoby raczej odrzucić. Nie da się bowiem ukryć, że Dźwięk ze wszystkich trzech głównych wiosek pozostaje tą najsłabszą, a do tego leży w bezpośredniej bliskości z Krajem Ognia... a ściśle z Konohą, której warstwa rządząca jest niebezpieczna. Analiza była wręcz pewnym hobby Seitaro, a że miał na to chwilę luzu, to to robił.
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa

Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Ragi » 31 mar 2019, o 01:33

Kobieta nie doczekała się odpowiedzi na swoje pytanie od większości zgrai a jedyna osoba która się przedstawiła, oprócz Shotaro którego w tej wiosce znano, wzięła ramkę z jej zdjęciem, postawiła na stole i przewróciła, dając swoje popisowe wystąpienie, o tym jak to życie jest nie fair i że jest aktualną Kazekage wioski, która zniknęła z map...
-Kazekage? Z tego co nam wiadomo, jedyną osobą która przebywa w tamtej wiosce to Muto Mort... Jak widać, brakuje nam wiadomości, muszę przyznać, nie kontaktowaliśmy się z nim, uznając tamte rejony za martwe. Ale widać, nie można lekceważyć dawnych sojuszników jak i wrogów
Odpowiedziała spokojnie, poprawiając swoją ramkę której szybka okazała się być zrobiona z plastiku, materiału który nie tak często był widywany w wioskach, jednak ramka to nic takiego, radny mógł sobie pozwolić na to, prawda?
-Shotaro, jesteś najsilniejszym Jouninem w tej wiosce, to prawda. Nie musiałeś wcale przyprowadzać ze sobą kogokolwiek. Ale, fakt potencjalnej współpracy z Suną, która jak rozumiem rośnie w siłę, wpływa dość pozytywnie na twoją sytuację.
Spojrzała na resztę spokojnym wzrokiem, jakby szukała kolejnej osoby, która by chciała coś przestawiać w jej gabinecie
-Oczywiście o ile mówisz prawdę Saiko. Zrozumcie moją sytuację, przychodzicie w piątkę nikt nie chce się nawet przedstawić, jedna osoba której wioska ufała zawsze chce zostać Kage. Oczywiście wierzę ci Shotaro, że są to sojusznicy, nie wierzę żebyś przyprowadził tu osoby, które miałby by zrobić coś przeciwko wiosce, samemu chcąc być jej opiekunem.
Musiała chwilę się zastanowić i przemyśleć swoją kolejną odpowiedź, nie mogła być ona pochopna
-Z mojej strony, pomimo tak napiętej atmosfery jaką sprawiają twoi przyjaciele, jestem skłonna się wstawić za tobą na stanowisko kage jako shinobi, jednak... Nie obraź się, ale twój wizerunek nie należy do reprezentacyjnych. Owszem, w Oto jest to nieznaczący szczegół biorąc pod uwagę rodziny Kumojin, Souseji...czy też grupę Shokubutsu. Jednak na arenie międzynarodowej, może to sprawiać problemy dyplomatyczne. Powiedz mi tylko, jak masz zamiar sobie z tym poradzić, bo wierzę że jesteś, tylko powiedz jak
Spojrzała prosto w oczy środkowej twarzy Shotaro, nie będąc kompletnie wzruszona jego wyglądem.
life is soup, i am a fork
Administrator

Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Postprzez Shotaro » 31 mar 2019, o 16:50

- Ależ nigdy w życiu nie skrzywdziłbym Oto - powiedział Shotaro na sugestię, że może jednak chciałby kogoś zranić. Wioska odgrywała wielką rolę w jego życiu.
Radna była zestresowana. Shotaro czuł to w swojej skórze. To uczucie, kiedy ofiara boi się śmierci i musi zrobić co w jej mocy, żeby nie paść ofiarą drapieżnika. Jashinista nie dał po sobie poznać, że takie myśli przebiegły mu po głowie, ale nie potrafił ich też powstrzymać. Okarina dobrze sprawowała się jako radna, ale jej rządy dobiegały końca. Ktoś nowy przydałby się we wiosce z nowymi pomysłami. Shiin miała odczucia, że wygląd Shotaro mógłby sprawiać problemy. Było w tym trochę racji.
- Zyskuję przy bliższym poznaniu. Osoby wyższe rangą rzadko kiedy boją się mojej osoby i zazwyczaj udaję mi się z nimi nawiązać kontakt. A cała reszta nie jest nic warta, gdyż nie żyje zbyt długo ani nie ma nic ciekawego do powiedzenia na arenie międzynarodowej - powiedział, prostując odrobinie kręgosłup, czując przypływ dumy ze swojej wypowiedzi.
- Chcę doprowadzić Oto do takiej potęgi, że ludzie będą się po prostu musieli z nami liczyć. Pokażemy im na co nas stać. Czyny mówią więcej niż wygląd czy słowa - zakończył swoją wypowiedź, oddając głos reszcie. Cieszył się ze wsparcia swojej drużyny, ale wszystko wskazywało na to, że walka nie miała mieć miejsca.

Postprzez Ragi » 1 kwi 2019, o 01:06

Kobieta notowała coś w notesie co chwila, słuchając Ciebie przy tym i kiwając głowa. Można było widzieć na jej twarzy pewien wyraz, który porównać każdy by mógł do uśmiechu, jednak było w nim coś więcej...
Gdy tylko skończyła notować, spojrzała jeszcze raz po zebranych tu ludziach i wstała wraz ze swoimi papierami, które ułożyła równo, stukając nimi o blat przy którym siedziała wcześniej
-Shotaro, możesz tu poczekać chwilę? Nie roznieście mi gabinetu pod moją nieobecność
Zażartowała sobie, spoglądając na Saiko i uśmiechając się na swój, wyjątkowy sposób. Wyszła z gabinetu i nie wracała przez parę minut, po których upłynięciu słychać było jakieś poruszenie za drzwiami. Była to zapewne przeciągająca się dalej dyskusja o kandydaturze Shotaro na Kage wioski, której był przedstawicielem całe życie. Gdy głosy już ucichły, drzwi otworzyły się a za nimi pojawiła się cała trójka radnych z przedstawicielką płci pięknej po środku. Trzymała ona charakterystyczny, kanciasty kapelusz, który każdy kto choćby przez chwilę swojego życia przebywał w pobliżu kage, mógł rozpoznać bez cienia zawahania
Witaj czcigodny
SHOTARO LVL UP!!
life is soup, i am a fork
Administrator

Ranga: Genin
Dodatkowa Ranga: Shogun

Postprzez Shotaro » 1 kwi 2019, o 08:38

Shotaro spoglądał na radną i miał pewnego stopnia niepokój w sobie. Okarina coś notowała w swoich notatkach. Jashinista zauważył też jeden dobry omen. Uśmiech na twarzy kobiety. Chłopak pokiwał trzema głowami na znak, że się zgadza. Wtedy cała ekipa została na chwilę sama.
- Jak myślicie? Dobrze mi poszło? - zapytał. Trochę się zestresował tą rozmową. Walka byłaby bardziej odprężająca, a rozmowa dyplomatyczna przyprawiała go o ciarki na plecach. Ale jeśli tutaj sobie poradzi, oznacza to, że nadaję się nawet bardziej na Kage wioski.
I wtedy po kilku minutach do pokoju weszli wszyscy radni na raz. Z kapeluszem Kage. Oczy Shotaro zapłonęły blaskiem. Odbyła się krótka ceremonia podczas której Shotaro został mianowany nowym władcą. Otrzymał odpowiedni kapelusz, który od razu ubrał.
- Witajcie czcigodni Radni - powitał zebranych radnych z należytym szacunkiem.
I kiedy wszystko już się skończyło:
- Będę musiał lecieć. Mamy jeszcze kilka spraw do załatwienia. Wszystko na korzyść Oto. Trzymajcie się.
Pożegnał się z nimi, gdy już wypełzywał z gabinetu. Kierunek brama wioski.

[z/t]

Postprzez Maji Seitaro » 1 kwi 2019, o 17:11

Napięta atmosfera trochę się przedłużała, przez co ziarnko niepewności rosło coraz bardziej. Seitaro skrycie pod płaszczem trzymał dłoń na rękojeści katany i był gotów zareagować, gdyby jednak radna była na tyle nieufna i po trochu zdesperowana, by ruszyć na świtę Shotaro, to był na to gotowy. Ostatecznie jednak okazało się, że cała sprawa przebiegnie nadzwyczaj gładko i to AŻ tak, że nawet nie odczuł zbytniej satysfakcji. Oczywiście gdzieś tam w środeczku tliła się taka iskierka empatii, która cieszyła się niezmiernie z sukcesu Shotaro. Otogakure najwidoczniej najpilniej potrzebowało przywódcy, nawet jeśli dość widoczne było, że posiada on szemrane kontakty. W każdym razie cześć planu udało się spełnić i wyglądało na to, że sojusz Piasek-Księżyc-Dźwięk zaczyna być poważną siłą na światowej arenie, mimo że jeszcze nie wszystkim wydawało się to w pełni oczywiste. Ale to już za niedługo. Tymczasem Seitaro podążył za Shotaro, by niedługo później znów znaleźć się przy bramie.
- Gratuluję, Czcigodny Kyokukage. Która to już numeracja? - zapytał szczerze i z czystej ciekawości.

Z/t
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa

Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Shinzō Mumei » 1 kwi 2019, o 19:23

Tylko jak radny wyszedł z gabinetu, poczułem jak atmosfera nieco zgęstniała, nie byłem pewny co się wydarzy za chwilę, mogło to być cokolwiek, ja nastawiałem się na coś złego, by w razie czego mile się zaskoczyć. Jak tylko wrócili by oznajmić mu że zostaje kage, nie wiedziałem co przez chwilę zrobić, po czym zaraz po Seitaro podszedłem do niego.
- Czcigodny Kyokukage, masz we mnie sojusznika potencjalnie razem z całą wioską Iwagakure, gratulacje. klęknąłem na jedno kolano, nieco tak w żarcie, bo przecież znałem go bardzo dobrze, po czym wstałem uścisnąłem mu dłoń po męsku, po czym zrobiłem klasycznego misia. Zaraz po tym wyszedłem z biura wcześniej już nawet kłaniając się radnych wioski na pożegnanie, zaraz czas w stronę bramy.
- To co teraz moja wioska??- zapytałem będąc już na zewnątrz i zmierzając w stronę bramy wioski.
z/t -> brama
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 1 kwi 2019, o 19:26

Radna coś tam zanotowała i wyszła zostawiając nas samych w biurze. Mentalnie przygotowywałam się, że zaraz tu wpadnie szwadron anbu więc byłam gotowa do użycia kagemane.
- Nie mogło ci lepiej pójść, a jeśli twoje argumenty nic nie dały to obawiam się, że będziemy zmuszeni do walki, bo słowami nic się tu już nie zdziała - odparłam przyszłemu kyokukage, w moim umyśle już nawet nie był potencjalnym przyszłym kage swojej wioski, a to czy zostanie wybrany pokojowo, powiedzmy, czy też drodze siły to miało już małe znaczenia
Na szczęście po dość długiej i pełnej napięcia chwili do biura weszła cała rada oto, wraz z ubraniami standardowego dla kage tej wioski.
- Gratulacje Shotaro-san, czy też mam mówić Kyokukage-sama? - pogratulowałam i zapytałam z lekkim przekąsem, a następnie znikłam zmieniając się kłąb białego dymu zwracając całą chakre jak i przekazując wspomnienia oryginałowi

Postprzez Yami Saiko » 1 kwi 2019, o 21:44

Yami starała się nie ukazać żadnych emocji na słowa tutejszej Radnej. Sam fakt jednak jej wiedzy na temat Muto Mort'a był pewnym sygnałem dla kunoichi. Nigdy człowieka osobiście nie poznała a jedyną informację jaką miała na temat tej osoby to status mistrza Isao oraz bycia oryginalnym powiernikiem zwoju łasic. Ciężko było jej ustalić gdzie leżały interesy oraz przymierze tego ninja aczkolwiek zdawała sobie sprawę z potencjalnego zagrożenia. Chciała wierzyć że Dōhito również i dla niego okazał się rozczarowaniem. Wolała nawiązywać znajomości niż tworzyć sobie nowych wrogów z potencjalnymi wpływami politycznymi. Czuła się pewnie jeżeli chodzi o swoje możliwości w Sunie ale po co ryzykować skoro mogła zaistnieć szansa na współprace? Będzie musiała ten epizod ogarnąć prędzej czy później...

Natomiast jak oceniła samą rozmowę? Dostali to po co przyszli. Na pytanie Shotaro odpowiedziała mrugnięciem oka. Sygnał niezwykle prosty ale również przekazywał sporo. Przesiedziała oczywiście jeszcze na czas ceremoniału. Kiedy natomiast kapelusz wylądował na głowie wężowego stwora kiwnęła głową i odparła:
-Spotkamy się przy bramie. - klon w tej chwili został anulowany.

[z/t] ? kappa
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo