Tablica z ogloszeniami

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Tablica z ogloszeniami

Postprzez Maji Eiji » 16 sie 2021, o 15:51


Misja;Widmo chorych
Ranga;C
Cel;Brak
2/?
Kaguya Jinzuke


Można powiedzieć, że większości shinobi ma jakieś mniejsze lub większe problemy z samym sobą. Jednak by pozwalać osobie z czymś pokroju rozdwojenia jaźni było dosyć, nieodpowiedzialne ze strony władz. Choć nie jestem tutaj by w jakikolwiek sposób negować postępowania państwa. Więc przyglądając się tablicy członek Klanu Kaguya, mógł zaobserwować naprawdę dużą liczbę ogłoszeń. Jednak zanim zdążyłby się zdecydować, na którąkolwiek z nich. To wyprzedziła go pierwsza osoba, która zabrała potencjalnie łatwe zadanie związane z łowieniem ryb. I tak następne znikały w wręcz zastraszającym tempie, a jedyne co zostało to małe ogłoszenie. Mówiące o problemach w okolicznym zakładzie dla ludzi, którzy mają nie pokoleji w głowie. Nic dziwnego, że psychiatryk nie posiadał niewiadomo jak dużo chętnych. W końcu mało kto lubi przybywać z osobami, które potencjalnie mogą cię czymś zarazić. Nawet jeżeli jest to choroba o podłożu psychicznym. A co mówiła jego treść? No, że potrzebna jest pilna pomoc. Reszta informacji na miejscu...cóż jak zdecyduje nasz podróżnik?
Obrazek
Obrazek


Jiton:Portmonetka


Prowadzone Misje
  • [C]
  • [B]
  • [A]
  • [S]

MK:Hoshiyaku Yabushi
 
Posty: 363
Dołączył(a): 14 mar 2020, o 17:28
Ranga: Chūnin

Re: Tablica z ogloszeniami

Postprzez Kaguya Jinzuke » 17 sie 2021, o 18:52

Ogłoszenia bardzo szybko znikały, co Jinzuke obserwował ze swego rodzaju obojętnością. Jakby nie obchodziło go, co przypadnie mu w udziale. Zostało bowiem ogłoszenie o domu wariatów. Znaczy szpitali psychiatrycznym. Chłopak uznał to za dziwne zrządzenie losu. Brzmi wręcz jak przeznaczenie. Miejsce, w którym Jin mógłby ujarzmić Zuke. A może wręcz przeciwnie? Może jeszcze bardziej zepchnie go to w chaos? Czuł jednak, że to jest zadanie, którego powinien się podjąć. To dziwne uczucie. Los wybrał za niego i zdawał się mieć naprawdę dobry humor. Jinzuke zerwał więc karteczkę i poszedł we wskazanym kierunku. W drodze starał się maksymalnie uspokoić umysł. To będzie dla niego ciężka przeprawa.

Nim jednak zdążył oddalić się od tablicy z ogłoszeniami, jego uwagę przyciągnął malutki obiekt, który choć niepozorny, wydał mu się dziwnie znajomy. Robaczek. Niby nic, a jednak... Ten był inny. Znajomy. Czuć było od niego chakrę. Jin zrozumiał co ma mu do przekazania. Obecność kikaichu oznaczała jedno. Shogo jest w wiosce.
Chłopak odłożył więc notkę z powrotem na tablicę. Może komuś innemu się poszczęści. Jinzuke czuł, że potrzebuje teraz spotkać się z mistrzem.

z/t
MK: Manamatsu Seiyori

Smok: Uśpiony
Spoiler:
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 kwi 2021, o 15:35
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników