Akademia Ninja w Otogakure

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Akademia Ninja w Otogakure

Postprzez Nara Rin » 30 mar 2019, o 01:47

Akademia ninja w której szkolą się przyszli shinobi Otogakure. Budynek jest bardzo podobny do tego znajdującego się w Konohagakure, w czym nie ma niczego dziwnego patrząc na to, że to na nim był wzorowany. Szkoła jest trzypiętrowa z dachem, na który można wejść, jego kształt przypomina wielką literę "L". Na przodzie akademii znajduje się boisko, a z tyłu zielone tereny ćwiczebne.

Po krótkiej chwili wędrowania po wiosce od momentu odłączenia się od reszty trafiłam do miejsca, które bardzo przypominało mi moją akademię, a patrząc na "szyld" nad wejściem do niej była to akademia szkoląca tutejszych shinobi. Z tego co pamiętałam miałam się ustawić w ważnym dla wioski miejscu i byc gotowa na zniszczenie go lub wzięcia zakładników. Miałam nadzieje, że do tego nie dojdzie, a jak już to w grę wejdzie druga opcja gdyż nie chciałam zabijać dzieci, a co było ważniejsze dla wioski niż przyszłość jej armii? Tak więc weszłam na teren akademii i usiadłam na jednej z ławek na boisku bacznie obserwując co się w okół dzieje i czekająć na informacje z klona.

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Akademia Ninja w Otogakure

Postprzez Nara Rin » 1 kwi 2019, o 19:32

Siedziałam sobie już jakiś czas na ławce zastanawiając się jak idzie spotkanie z radnymi i czy będę musiała wziąć akademię na zakładników albo całkiem ją zniszczyć kiedy dostałam całe wspomnienia mojego klona wraz z jego chakrą co sprawiło, że uśmiech zagościł na mojej twarzy. Wyglądało na to, że jashinista mimo swojego wyglądu, który i tak może ukryć dzięki henge czy jakiegoś genjutsu i swojej niecodziennej wiary, no przynajmniej niecodziennej w innych częściach świata zdołał przekonać najpierw jedną z radnych, która potem przekonała całą resztę i dostał funkcje lidera swojej wioski. Dało mi to pewną ulgę, gdyż nie chciałam robić nic złego dzieciom, które nawet jeszcze nie są ninja. Tak więc wstałam z ławki i udałam się pod bramę gdzie zapewne reszta będzie się kierować i miałam nadzieje, że nie zabłądzę po drodze.
z/t

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Powrót do Centrum