Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Takahama Hiroshi » 22 wrz 2016, o 20:27

Poznawszy nowe techniki Hiroshi potrzebował trochę sprzętu, by móc efektywnie korzystać z nich. Chłopak wszedł do sklepu i od razu podszedł do sprzedawcy. Był to przemiły staruszek, który zawsze uśmiechał się od ucha do ucha. Takahama poprosił o zwój i trochę stalowej żyłki. Sprzedawca pokazał mu, gdzie znajduje się półka ze zwojami, a sam zaczął wyciągać odpowiednią ilość żyłki. Chłopak podszedł do wskazanego regału i przyglądał się zgromadzonym tam zwojom. Wziął jeden z nich i ruszył w stronę lady. Po drodze zauważył jednak parę ciekawych rzeczy i postanowił to też zakupić. Podał wszystko staruszkowi i wyciągnął pieniądze. Szybko się rozliczyli i Hiroshi zadowolony z zakupów opuścił sklep.

• Stalowa żyłka 50m - 50 Ryo
  • Średni zwój x1 - 50 Ryo
  • Tebukuro - 50 Ryo
  • Kaiken - 75 Ryo
  • Makibishi x100 - 10 Ryo

Suma: -235 Ryo

Ranga: Chūnin

Postprzez Houzuki Ekigetsu » 25 wrz 2016, o 14:33

Po ostatniej misji nabawiłem się wielu małych ran na całym ciele. O ile zawiniła tylko i wyłącznie moja głupota, o tyle odczuwałem potrzebę zaopatrzenia się w kilka dodatkowych przedmiotów. Chwyciłem więc woreczek z odłożonymi pieniędzmi z misji, po czym wyruszyłem do sklepu. Gdy tylko przekroczyłem próg przybytku, otworzyłem usta ze zdumienia. Było tu tak wiele rzeczy, że nie wiedziałem na co mam spojrzeć. Przechodziłem pomiędzy regałami, na których piętrzyły się przeróżne gadżety ze świata shinobi. Chwytałem je w dłoń, testowałem i ostatecznie, po niemalże dwóch godzinach oględzin, podszedłem do kasy z dwoma przedmiotami, które zdecydowałem się nabyć. Uśmiechnąłem się serdecznie do sprzedawcy, po czym położyłem na ladzie należność za moje zakupy i zadowolony opuściłem sklep.

Wakizashi - 350 ryo
Kinzoku Dastana - 300 ryo

Łącznie: 650 ryo

Ranga: Genin

Postprzez Saito » 2 paź 2016, o 23:29

Przez ostatni nawał misji, z którym Saito musiał się ostatnio uporać, w jego banku nagromadziło się aż nadto pieniędzy, których nie miał w dodatku zbytnio na co wydać. Postanowił więc pewnego dnia, że wybierze się do centrum i połazi po sklepach szukając czegoś mniej lub bardziej dla niego odpowiedniego. Nie było tam zbyt wiele rzeczy, które był mu potrzebne, jednak po ponad godzinie szukania znalazł sobie kilka całkiem przydatnych manatków, które może nie okażą się bezużyteczne. Miał tylko nadzieję, że ich waga nie wpłynie jakoś na motorykę genina. W tego typu pracy gdzie kładzie się nacisk na każdą sekundę, nawet pół kilograma może się liczyć.

2x Kunai - 20 ryo
Pigułka żywnościowa - 500 ryo
Ukryte Ostrze - 1250 ryo
30m Stalowa żyłka - 30 ryo
10x Wybuchowa notka - 500 ryo
3x Bombka dymna - 90 ryo
Bombka chilli - 150 ryo

Suma: 2540

Ranga: Brak

Postprzez Mao Uzayashi » 5 paź 2016, o 22:09

Kolejna podróż do sklepu z ekwipunkiem dla ninja była nieunikniona... Przed siedemnastolatkiem kolejna misja rangi C, a więc trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Chodzi oczywiście o uzbrojenie, którym młody Jashinista będzie mógł pozbawić życia wszystkich niewiernych [...] Nie przedłużając już więcej. Chłopak po dotarciu do dzielnicy handlowej odwiedził swój ulubiony sklepik. Ten, w którym staruszek go prowadzący wielokrotnie zlecił złotookiemu jakieś zadanie. Czasami mniej, a czasami bardziej ambitne. To w zasadzie było teraz nieistotne... Ważnym był fakt, że najmłodszy z członków rodziny Uzayashi mógł w końcu zrobić potrzebne zakupy...

x1 Horusuta [25 Ryo]
x1 Kunai [10 Ryo]
x2 Notka wybuchowa [100 Ryo]
x1 Tebukuro [50 Ryo]
x5 bombka eksplodująca [100 Ryo]

Razem: 285 Ryo.

Ranga: Uczeń

Postprzez Takahama Hiroshi » 3 lis 2016, o 01:35

Minęło trochę czasu, odkąd Hiroshi ostatnio był w sklepie, by zaopatrzyć się w jakiś dodatkowy ekwipunek. Tym razem miał mniej więcej w głowie, co zamierza kupić. Przywitał się ze staruszkiem, który wciąż prowadził tutejszy sklep i zaczął poszukiwania potrzebnych mu przedmiotów. Tak jak ostatnio, zaczął od półki ze zwojami. Trochę ich potrzebował, gdyż jego rozwój w dziedzinie pieczętowania wymagał odpowiednich środków. Zabrał więc z półki odpowiednią ilość zwojów i ruszył na dalsze poszukiwania. Po parunastu minutach, stanął gotowy przy ladzie. Właściciel obsłużył klienta stojącego przed Hiroshim, po czym zabrał się za rozliczanie przedmiotów, które zabrał ze sobą Genin. Chłopak zapłacił odpowiednią kwotę i dziękując, opuścił sklep udając się na swoje pole treningowe.

• Kabura - 25 Ryo
  • Mały zwój x4 - 100 Ryo
  • Informacyjna karta ninja x10 - 100 Ryo
  • Wybuchowa notka x5 - 250 Ryo
  • Bombka dymna x3 - 90 Ryo
  • Kaiken - 75 Ryo
  • Kunai x3 - 30 Ryo
Suma: 670 Ryo

Postprzez Takahama Hiroshi » 7 gru 2016, o 18:48

Egzamin się zbliżał, więc chłopak postanowił dokonać rewizji swojego ekwipunku, uzupełnienia podstawowych narzędzi oraz kupienia czegoś nowego. Wiedział, iż przydadzą mu się nowe ostrza, lepsze niż te, które posiadał, więc pierwszą rzeczą, jaką sobie wybrał był dwa nowiuteńkie Wakizashi oraz sprzedał posiadane obecnie Kaiken'y. Następnie zaczął się po prostu rozglądać dokoła w poszukiwaniu czegoś przydatnego lub niespodziewanego. Kiedy w końcu znalazł to, czego potrzebował ruszył do staruszka, by za wszystko zapłacić. Odliczył potrzebne pieniądze i przekazał je sprzedawcy, potem zaś opuścił sklep zadowolony ze swojego zakupu.

• 2x Kaiken (sprzedaż) - 75 Ryo
  • 2x Wakizashi - 700 Ryo
  • 3x Świetlna notka - 150 Ryo
  • 1x Pilnik - 5 Ryo
  • 1x Krótkofalówka - 250 Ryo
  • 1x Pigułka żywnościowa - 500 Ryo
  • 1x Pigułka zwiększająca krew - 500 Ryo
  • 6x Informacyjna karta ninja - 60 Ryo
Suma: 2090 Ryo

Postprzez Joker » 8 gru 2016, o 01:18

Kopnę Cię w cztery litery jak zaraz nie pojawi się post po przybyciu do wioski...
Nie było Cię jakieś 3-4 dni, jesteś geninem, i nie wiem czy masz rodzinę czy nie... Ale ktoś na 150% zauważył twoje zniknięcie.
Proszę się zameldować jutro z odpowiednimi dokumentami.
Chimu, po prostu chimu.

Postprzez Bito » 17 gru 2016, o 21:26

Bito przyszedł do sklepu w zasadzie bez celu. Chciał tylko sobie popatrzeć. Często tak robił do tej pory bo zazwyczaj nie miał aż tylu piniędzy żeby pozwolić sobie na zakupy. Teraz jednak wykonał kilka misji i miał oszczędzone pinionszki toteż zapragnął je wydać. Tylko problem w tym że za bardzo nie wiedział jak... Przechadzał się między regałami oglądając wszystko. Ale na serio wszystko. Podnosił, przymierzał, senbonem nawet rzucił w plakat na ścianie. Wtedy Pan zza lady zgromił go spojrzeniem jakiego Bito jeszcze nigdy nie widział. Ale mężczyzna wyglądał strasznie. Dlatego genin wolał juz nie próbować podobnych akcji. Po prostu ruszył dalej i oglądał. W końcu cos wpadło mu w oko. Kilka pierdółek które bardzo musię spodobały, zapewne ze względu na jego pochodzenie. Mimo wszystko zaniósł do kasy i poprosił o podliczenie. Gdy usłyszał cenę oczy wyszły mu z orbit jednak z nonszalancją rzucił pieniądze sklepikarzowi w ryj i wyszedł ze swoim nowym nabytkiem.

2x nasiona rangi s - 1000ryo
Wytrzymałość Muchołówki - 7
(Forma płaszcza z wysokim kołnierzem zdolnym do zamknięcia i osłonięcia ciała oraz głowy)
Zasięg wzroku - 3km
Absorbcja chakry - 300/turę
Regeneracja chakry - 100/turę

Obrazek

Postprzez Bito » 25 mar 2017, o 18:07

Bito pojawił się w drzwiach sklepu aby dokonać małych zakupów. Teraz kiedy wszystko się już uspokoiło i ludzie wrócili do normalnego funkcjonowania, chłopak mógł skorzystać z dobrodziejstw tego miasta. Zaczął biegac między półkami sprawdzając ceny poszczególnych przedmiotów. Przecież nie był jakimś mega bogaczem żeby pozwolić sobie na wszystko. Wtedy przypomniał sobie o tym wspaniałym nabyty z Konohy. Podbiegł do lady i rzucił nań błyszczące ostrze samurajskiej katany.
- Chciałem sprzedać. Najwyższa półka. - powiedział po czym czekał aż sklepikarz wyceni owy przedmiot. Wtedy też w oko wpadł mu zupełnie inny przedmiot. Dość oryginalny i niespotykany. Widział może kilka osób z tego typu bronią. Podszedł zatem do gabloty i sięgnął po rękawicę.
Sklepikarz czekał już z kasą do wypłacenia a Bito z przedmiotem do kupienia. Chyba uda im się dobić dobrego targu.

+ 625 Ryo - sprzedanie katany
Stan: 700+625 = 1325Ryo

1x rękawica dźwięku - 1000 Ryo
15x senbon - 15
2x dzwoneczek - 10Ryo
Wytrzymałość Muchołówki - 7
(Forma płaszcza z wysokim kołnierzem zdolnym do zamknięcia i osłonięcia ciała oraz głowy)
Zasięg wzroku - 3km
Absorbcja chakry - 300/turę
Regeneracja chakry - 100/turę

Obrazek

Postprzez Neojima Tenrei » 2 kwi 2017, o 22:45

Kiedy Tenrei szedł zaśnieżoną drogą zauważył w pewnym momencie wyraźny szyld informujący go o znajdującym się tutaj pobliskim sklepie shinobi. Z ochotą wszedł w ocieplony budynek, obdarowując sprzedawcę uśmiechem. Mężczyzna lawirował pomiędzy półkami i stoiskami z broniami, a także akcesoriami dotyczących pakowania ekwipunków. Przystanął przy jednym z nich i wyjął co najmniej trzy torby Kinchaku. Trzymając je w dłoniach ważył przez chwilę i zaraz szedł do stoiska z akcesoriami shinobi. Tam zauważył jeden z lokalizatorów. W ramach testu przyłożył go sobie na swoim prawym oku i zaczął obserwować nim odległe widoki. Po krótkim użytkowaniu postanowił go wziąć. Dodatkowo wziął co najmniej sześć bombek dymnych oraz dwie błyskowe. Jeszcze pokręcił się po sklepie, wybierając inne przedmioty, takie jak np. zwykłą szatę zakrywającą większość ciała, a także nakrycie na głowę, zakrywające całą twarz. Pod koniec swoich zakupów po prostu podszedł do lady. Sprzedawca chyba był zdziwiony.

3x Kinchaku - 150
1x Lokalizator - 750
6x Bombki Dymne - 180
2x Granaty Dymne - 100
1x Maska Tlenowa - 500
2x Wkłady do maski tlenowej - 400
1x Ukryta wyrzutnia kunai - 200
1x Nakrycie głowy
całość: 150+750+180+100+500+400+200 = 2280
Obrazek

Postprzez Kamijin Gan » 12 kwi 2017, o 00:15

Czasu na dotarcie do dzielnicy handlowej i zakupienie odpowiedniego sprzętu przed walką Gan dał sobie niewiele, więc jego podróż nie mogła odbyć się w postaci przyjemnego spaceru. Po wyjściu z baru wskoczył na pobliski budynek a z niego na kolejny i kolejny. W kilka chwil zniknął z tamtejszych okolic na rzecz pojawienia się prawie, że w centrum miasta. Po dobiegnięciu do najbliższego ze sklepów zeskoczył na ścieżkę i wszedł do miejsca zaopatrzeniowego wszystkich ninja z Otogakure no Sato. W środku rozejrzał się po sklepie, widocznie coś przykuło jego uwagę i zamierzał to posiąść prócz kartek, po które tu przybył. Po złożeniu zamówienia zaczekał, aż ekspedient dostarczy towary z magazynu. Chłopak wziął co swoje, zostawił odpowiednią sumę i wyszedł ze sklepu.

1000 kartek - 100 ryo.
6 notek wybuchowwych - 300 ryo.
2 notki świetlne - 100 ryo.
1 bombka dymna - 30 ryo.

700 ryo - 530 ryo = 170 ryo.

Postprzez Arashi Keizo » 30 maja 2017, o 20:46

Keizo odnalazł sklep w Wiosce Dźwięku po całkiem długich poszukiwaniach. Na szczęście jednak w końcu trafił do niewielkiego budynku, wypełnionego wręcz półkami z różnymi narzędziami ninja. Zakupy Arashiego nie były bardzo drogie - tylko kilka małych zwojów na wypadek, gdyby potrzebował ich więcej do zapieczętowania różnych rzeczy, a przede wszystkim płomieni do jednego z jego jutsu. Po wybraniu odpowiednich przedmiotów podszedł do kasy i zapłacił za wszystko, po wyjściu ze sklepu zaś wybrał się w ustronne miejsce i tam zapieczętował w zwojach odpowiednią ilość ognia.

Spoiler:
Winning Theme | 'Not giving up!' Theme | Love Theme | Losing Theme | Battle Theme | 'Gonna find you' Theme | Training Theme | Danger Theme | Hell Theme | Tranquil Theme | Sad Theme | Training Theme II | Kenjutsu Theme | Night Theme | Po prostu lubię tą piosenkę Theme | Serwus Theme | Cooking Theme | Akatsuki Theme | Running Theme | Summer Theme |
Elite Theme
Spoiler:

Obrazek

Obrazek

Cursed Seal of Storm
Spoiler:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Arashi Akihisa » 31 maja 2017, o 21:04

Nie było innej opcji jak wyposażyć się w kilka drobiazgów przed Chuunin Shikken, skoro miał to być rzeczywiście taki trudny egzamin to broń wszelakiego rodzaju na pewno się przyda. Odnalezienie sklepu nie było aż tak trudne jak mi się na początku wydawało dosyć spora ilość misji jakie w ostatnim czasie wykonałem jak i skąpstwo mojej osoby pozwoliły mi zaoszczędzić troszkę grosza. Ku mojemu zaskoczeniu mimo Chuunin Shikken ceny były identyczne jak w Konoha, zdziwiło mnie to zwłaszcza, że w takiej sytuacji jaka miała miejsce to popyt na sprzęt wszelakiego rodzaju jest ogromny.

Spoiler:
Obrazek

Postprzez Hoshigaki Kana » 19 cze 2017, o 11:07

W czasach Akademii Kana wielokrotnie stawała pod szybą sklepu, z zielonymi rumieńcami na policzkach oglądając przeróżną broń i snując marzenia na przyszłość. Czas płynął jednak i teraz, ze świeżo otrzymaną opaską shinobi, nareszcie pozwoliła sobie przekroczyć próg tego wspaniałego przybytku. Należy zaznaczyć, że nie miała ona wsparcia finansowego ze strony rodziny, a jej portfelik był zbyt lekki na jakiekolwiek szaleństwa. Długo chodziła między regałami, porównując ceny, analizując przydatność, przeprowadzając w głowie symulacje konkretnych starć. Zakochała się przy tym kompletnie w Zanbatō, niestety jednak cena nie pozostawiła jej złudzeń - ile misji musiałaby wykonać? Chyba z piętnaście...
Obiecując sobie, że jeszcze kiedyś wróci po tę broń, wzięła klasyczną katanę i wybuchową notkę. Miecz od razu przewiesiła sobie z tyłu pleców i z dumą opuściła sklep, zapłaciwszy wcześniej. No teraz to miała klasę!

Katana - 1250 ryo
Wybuchowa notka - 50 ryo

Postprzez Hoshigaki Kana » 25 cze 2017, o 22:09

Nie minęło wiele dni, a Kana ponownie zjawiła się u progu sklepowych drzwi. Pieniądze zupełnie się jej nie trzymały, a ledwie zdołała coś zarobić na pracy dla wioski, od razu znajdywała dziesięć rzeczy, które chciałaby za to kupić. Niestety jednak zawartość portfelika była ograniczona, a jej nie udawało się jakoś trafić na promocję. Sprzedawca też zupełnie nie chciał słuchać o zniżkach - albo bierze co jest, ale niech odkłada dalej.
Z ciężkim sercem przeszła się wzdłuż regałów, oglądając prezentowane przedmioty. Plecak... Tak, to na pewno będzie potrzebne. Wzięła jeszcze ochraniacze na przedramiona i całą garść różnych notek i bombek. Nie dlatego, że była w tym jakoś super dobra - po prostu zawsze marzyła, by się tym nareszcie pobawić! Zapakowała wszystko w plecak, zapłaciła z żalem i wyszła, zostawiając w kasie niemal wszystkie swoje pieniądze. Na obiad jutro będzie zupka instant z kubeczka.

Ryukkusakku - 250 Ryo
Kinzoku Dastana - 300 Ryo
Wybuchowa notka - 50 Ryo
Bombka świetlna x2 - 100 Ryo
Bombka dymna x3 - 90 Ryo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum