[Ubocze wioski] Dzielnica Leśna

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [Ubocze wioski] Dzielnica Leśna

Postprzez Hisato » 22 sie 2017, o 18:51

-Jeśli to będzie się dalej ciągnąć, któryś z nas nie wytrzyma i się pozabijamy. Skończony głupiec. Ciekaw jestem, co tak bardzo wykoleiło jego psychikę, że teraz bawi się w marionetkarza i krytyka sztuki zarazem. To żałosne... Mam dość mówienia. Jestem stworzony do myślenia, nie do dysput filozoficznych z innymi ludźmi - pomyślałem, słuchając impertynencji i żenującej teatralności w głosie Daikiego. Był co najmniej irytujący. Jedyna dobra rzecz, jaką mogłem o nim powiedzieć? Nie wydawał się głupi. Reprezentował sobą jakiś mało wydatny poziom inteligencji, w związku z czym mógł mieć ciekawe poglądy na wiele spraw. Prezentował je jednak z arogancką wyższością, której nie umiałem znieść u ludzi, odkąd trafiłem do wioski.
-To nie pieniądze są gówno warte. To tak zwane "miłosierdzie" jest gówno warte. Nikt nie robi nic bezcelowo ani tym bardziej "dla twojego dobra". Ty też. Odgrywasz szopkę i dobrze się bawisz. Analizujesz. Szukasz właściwej struny, którą pociągniesz, by usłyszeć upragniony dźwięk. Jesteś jednak równy. Równy mnie, równy Yurice i równy każdemu, kto razem z nami ukończył akademię. Nawet jeżeli patrzysz z góry na całą resztę... - powiedziałem do niego, dla odmiany, co zaskoczyło nawet mnie, patrząc mu prosto w oczy. Na tym skończyłem. Nie wiem, co widziałem w tym człowieku. Może nieco szaleństwa, może cechy, które czyniły go moim całkowitym przeciwieństwem, a może wciąż uważałem go za rywala przez wzgląd na jego talent w akademii. Może właśnie przez tę ostatnią rzecz otwarcie mówiłem mu to, co myślę? Już dwa razy z rzędu.
-Chodźmy. Zepsucie waszego zapoznawczego spotkania nie było moją intencją - zwróciłem się głównie do Yuriki, która musiała tego wszystkiego słuchać, choć zapewne niewiele rozumiała i zupełnie nie planowała brać udziału w tej dyskusji.

z/t
TAK, JESTEM MODEM WŁASNEJ TWÓRCZOŚCI. TAK, SPRAWDZĘ. PISZ NA GG I PRZEDSTAW SIĘ W PIERWSZEJ WIADOMOŚCI!

Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Centrum