Mieszkanie Natsume

Mieszka tu większość ludzi z Otogakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy i mało znane rodziny, czasem też znaleźć tu można niektórych członków znanych w wiosce klanów.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Mieszkanie Natsume

Postprzez Hōzuki Natsume » 5 kwi 2018, o 12:56

Obrazek

Jedna z licznych, należących do dzielnicy mieszkalnej ulic wioski dźwięku. Na najwyższym piętrze pięciopiętrowego budynku znajduje się średniej wielkości mieszkanie z rozciągającym się z okien widokiem na miasto. Po pokonaniu licznych schodów oczom gościa ukazuje się zwyczajny korytarz oraz para ciemnobrązowych drzwi prowadzących do apartamentu Natsume
Pierwszą rzeczą widzianą przez wchodzącego do mieszkania gościa są wiszące naprzeciwko drzwi dwa rzędy wieszaków na płaszcze i kurtki. Pod nim mała, zamykana szafka na buty. Po prawej na stojącej prostopadle do drzwi ścianie wisi duże, proste lustro. By dostać się do kolejnego pomieszczenia trzeba kierować się w lewo, w głąb wąskiego przedpokoju w jakim się człowiek znajduje. Na samym końcu pokoju pod ścianą stoi mała szafa udekorowana zamkniętym w butelce modelem okrętu.
Po prawej stronie, za tworzącym wejście do kolejnego pomieszczenia łukiem znajduje się duży salon połączony z otwartą kuchnią. Na pokrytej jasnym drewnem podłodze rozłożono szeroki, niebieski dywan. Na nim, prawie w centrum pomieszczenia stoi prostokątny stół ozdobiony umieszczonymi w wazonie kwiatami. Pod przeciwległej do wejścia ścianą stoi białą, wygodna kanapa z dwoma pasującymi do niej kolorystycznie poduszkami. Po prawej stronie wydzielono miejsce na kuchnię. Kilka jasnobrązowych szafek o czarnych blatach, lodówka oraz potrzebna do gotowania kuchenka stanowią najważniejsze elementy tej strefy. Na ścianach pomieszczenia wisi kilka mniejszych obrazów przedstawiających górskie krajobrazy. Po lewej stronie pokoju, naprzeciwko kuchni stoi szeroki regał na książki. Oddziela on od siebie dwie pary drzwi.
Pierwsze z nich prowadzą do łazienki. Zwyczajne, pokryte białymi płytkami pomieszczenie wyposażone w prysznic, ubikację oraz zlew. Drugie drzwi skrywają za sobą sypialnie młodzieńca. Koło przez większość czasu otwartych drzwi, wzdłuż idącej wgłąb pokoju ściany soją szafki na ubrania oraz wąski regał. Przy naprzeciwległej ścianie znajduje się jednoosobowe łóżko. Tuż obok mała szafka o trzech szufladach służąca chłopcu jako stolik nocny. Na niej prosta lampka oraz zwyczajny budzik. W nogach łóżka, przy prostopadłej do niego ścianie drewniane biurko z krzesłem.
Ostatnim należącym do tego mieszkania "pomieszczeniem" jest połączony z salonem balkon. Po przekroczeniu oszklonych drzwi wychodzi się na ozdobioną kilkoma mniejszymi roślinami doniczkowymi przestrzeń. Stojący po prawej stronie od drzwi mały okrągły stolik oraz para rozkładanych krzeseł pozwala miło spędzać czas na świeżym powietrzu.
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 mar 2018, o 17:21
Ranga: Genin

Powrót do Dzielnica Mieszkalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników