Punkt pobierania krwi

Główny szpital w Otogakure no Sato, właśnie tu kurują się ranni na misjach shinobi. Duża część tutejszych medyków to specjalnie wyszkoleni shinobi.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Punkt pobierania krwi

Postprzez Kaguya Kaito » 8 kwi 2019, o 10:58

Mała salka w pokoju, gdzie pracowało kilka pielęgniarek, które pobierały krew od shinobich zgodnie z nową akcją Kage. Ogólna wersja była taka, że wioska przeczuwa zagrożenie epidemią i trzeba się upewnić, czy nikt nie zachorował. Krew z badań była magazynowana w zwojach, które przygotował Shotaro. Panie w salce były miłe i potrafiły wkuć się przeważnie za pierwszym razem.

Kaito nie miał jakiś większych strachów przed pobieraniem krwi. Zdarzyło się już kilkakrotnie, że coś takiego mu się przydarzyło w jego karierze shinobi. Poza nimi wiele innych shinobi zgłaszało się, żeby oddać trochę krwi. Punktów poboru krwi było więcej niż jeden, żeby dało się poradzić sobie z przypływem shinobich. Kaito nie rozmyślał zbyt długo nad powodami, dla których takie badanie się odbywało. Pewnie wykryli jakieś zagrożenie epidemią i dlatego trzeba było zbadać, czy wszyscy shinobi są zdrowi i niektórych może odesłać na jakieś leczenie i kwarantanne. Jako iż Kaito nie zauważył w swoim ciele żadnych objawów choroby, nie bał się tym bardziej. Zaraz było po wszystkim. Krew została pobrana, a Kaito mógł wrócić do swoich codziennych zadań.

[z/t]
 
Posty: 113
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Re: Punkt pobierania krwi

Postprzez Fūka Afuro » 27 maja 2019, o 16:08

Nadszedł moment aby i Afuro, który zwykle przybywa do szpitala aby pracować bądź ewentualnie aby trenować tym razem był w szpitalu jako pacjent. Szczerze? Było to dość dziwne uczycie, mimo wszystko przez całą swą karierę jeszcze nigdy nie potrzebował opieki medycznej. Oczywiście, tym razem również nie był tu aby podjąć się leczenia a jedynie aby oddać próbkę swej krwi by wypełnić rozkaz swego Kage. Fūka znał się z pielęgniarkami, toteż zgrabnie ominął kolejkę co nie każdemu mogło się spodobać, ale cóż - tak to już wygląda w szpitalach. Sam proces pobrania krwi był niezwykle prosty i już wkrótce z elektrycznego, czyli pierwotnego ciała shinobi ubyło nieco krwi, która szybko została zapieczętowana. Po "zabiegu" Afuro opuścił teren szpitala.

z/t
Arin isn't looking? Good. Prise The Jashin Way.

Obrazek

MK: Kumari, Uchiha Ko, Kurosawa Schin'ichi,
 
Posty: 655
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 03:41
Ranga: Chūnin

Re: Punkt pobierania krwi

Postprzez Uchiha Kawauso » wczoraj, o 09:26

Działali jednak taktycznie i z rozmysłem, nie tylko chodziło o to by zaatakować taktycznie i silnie, ale też w kluczowe miejsca dla działania wioski. Jednym z takich miejsc był szpital. Bez szpitala podniosą liczbę śmiertelnych ofiar. Recepcjonistkę, która chciała ich zatrzymać jeden z nich ściął kosą. Było ich w sumie pięciu. Rozproszyli się po korytarzach, rozlali niczym zaraza w zdrowej tkance. Sala po sali, każde istnienie było tu zabrane, a jeszcze mieli tyle sal. Nie liczyło się dla nich to, czy jest to medyk, lekarz, pielęgniarka, sprzątaczka czy chory. Po prostu zabijali, to był prawdziwy amok, wilczy szał zabijania, dewastacji.
 
Posty: 1263
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 09:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage


Powrót do Szpital

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron