Sala #2

Główny szpital w Otogakure no Sato, właśnie tu kurują się ranni na misjach shinobi. Duża część tutejszych medyków to specjalnie wyszkoleni shinobi.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Sala #2

Postprzez Risa » 16 sie 2017, o 01:14

Pomieszczenie, takie samo jak każde inne tego rodzaju, nie było zbyt dużo. Ot, pięć metrów kwadratowych. Wewnątrz znajdowało się typowe, szpitalne łóżko, przy którym stała drewniana szafeczka. Na niej za to była metolowa lampka nocna i niewielki półmisek zazwyczaj wypełniony świeżymi owocami. Teraz, gdy w końcu nadeszła wiosna, są one najlepsze i najpyszniejsze. Ponadto ściana wyposażona jest w niewielkie okno, przez które dostrzec należy skrawek wioski. Sala numer dwa znalazła się na drugim piętrze. Z dala od pomieszczenia, w którym znajdowały się pielęgniarki.

Po odprowadzeniu przez Shotaro zostałam przyjęta na oddział, moje rany trzeba było opatrzyć i potrzebowałam trochę regeneracji. Dużym atutem tego, że tutaj byłam było to iż siedziałam sama w tej sali, aparatura nie była przypięta, gdyż mój stan był dosyć lekki. Nie mogłam więc się powstrzymać przed ćwioczeniem techniki, której nie dałąm rady wykonać na zawołanie w trakcie mojej walki. Zmieszanie chakry - malutki wydech - malutki płomyczek. Kilkukrotnie powtórzyłam całą sekwencję i coraz lepiej sobie z tym radziłam, miałam nadzieję, że nie pojawi się tutaj żaden strażnik ani pielęgniarka, gdy będę trak sobie ziać ogniem, bo inaczej dostanę srogą burę. Po upewnieniu się, że ta technika mnie nie zawiedzie już nigdy więcej położyłam się spać, aby się troszkę zregenerować.

Regeneracja ran + zaległy trening techniki Bakufu.
Risa: Myśli | Słowa | Raisa: Myśli | Słowa

Obrazek

Ranga: Genin

Powrót do Szpital