Prastara puszcza

Jeden z największych eksporterów drewna na kontynencie Shinobi. Bardzo wysokiej jakości produkty, różne gatunki materiału. W większości zalesiony.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Prastara puszcza

Postprzez Hotaru Igni » 24 mar 2020, o 21:33

+18
Spoiler:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:40 przez Hotaru Igni, łącznie edytowano 1 raz

Ranga: Chūnin

Postprzez Uchiha Kurome » 24 mar 2020, o 21:45

+18:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:52 przez Uchiha Kurome, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
MK Nary Rin

Postprzez Hotaru Igni » 24 mar 2020, o 21:57

+18
Spoiler:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:39 przez Hotaru Igni, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Uchiha Kurome » 24 mar 2020, o 23:24

+18:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:52 przez Uchiha Kurome, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
MK Nary Rin

Postprzez Hotaru Igni » 24 mar 2020, o 23:54

+18
Spoiler:

Spoiler:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:38 przez Hotaru Igni, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Uchiha Kurome » 25 mar 2020, o 22:06

+18:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:53 przez Uchiha Kurome, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
MK Nary Rin

Postprzez Hotaru Igni » 25 mar 2020, o 23:25

+18
Spoiler:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:38 przez Hotaru Igni, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Uchiha Kurome » 26 mar 2020, o 18:40

+18:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:53 przez Uchiha Kurome, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
MK Nary Rin

Postprzez Hotaru Igni » 26 mar 2020, o 19:16

+18
Spoiler:
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 23:45 przez Hotaru Igni, łącznie edytowano 2 razy

Postprzez Uchiha Kawauso » 30 mar 2020, o 19:48

Puszcza była dość duża, temu łatwo było się w niej zubić. W dodatku nie sprzyjały gęste konary suto obsypane liśćmi, co ograniczało dostęp światła. Natura tu była bujna i dość zdziczała. Szary wilk właśnie kopał w ziemi, gdy z niej wyłonił się Arin. Może łatwiej będzie poruszać się pieszo, może nie? Nie mniej w tej okolicy było dość chłodno, temu zostanie pod ziemia było jakąś dobrą alternatywą. Nikt nie lubił być zmarznięty.

2/
Spoiler:

BANK
PZ
Rozszerzenie KP

Kwestionariusz Chimu

Postprzez Uchiha Arin » 30 mar 2020, o 23:16

Kiedy wyłonił się z ziemi i zauważył wilka, od razu wrócił do niej, nie miał zamiaru być niżej od wilka, który choć mogło by się wydawać że jest tylko zwierzęciem, to należał do tych, które były silniejsze od większości ludzi jacy żyli na tych ziemiach. Arin znał się na zwierzętach i przetrwaniu na tyle dużo, żeby wiedzieć tyle o nich...
Jednak, wiedza o tych nadzwyczaj silnych zwierzętach nie była jedyną umiejętnością która była z nimi związana. Wychylając się, ale tym razem z drzewa na tyle wysoko, żeby jego leśny przyjaciel nie mógł mu nic zrobić, zwrócił się do niego
-Hej, wilku... Możesz mi pomóc?
Zaczekał chwilę, czuł że nie ma co pośpieszać czegoś tak silnego i mądrego jak wilk, ten też musiał się oswoić z tym, że ktoś go rozumiał...jeżeli jeszcze nie uciekł
-Spokojnie, rozumiem cię. Czy widziałeś może jakiś... miesiąc temu... trójki ludzi? Jeden z nich mógł mieć ptaka, prawdopodobnie jastrzębia.
Teraz zostało tylko czekać, aż wilk postawi swoje warunki lub kompletnie oleje pytanie Arina...

Spoiler:

MK: Haretsu Shimeji, Ragi

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Uchiha Kawauso » 30 mar 2020, o 23:28

Wilk zamyślił się nieco i spojrzał na Arona. Usiadł niczym pies przed nim kontemplując co powiedział.
- Masz dziwny akcent - warknął, kiedy oswoił się z cudzoziemcem. Przy Arinie można było się czuć w miarę swobodnie. Z jakiegoś powodu wzbudzał zaufanie.
- Nie bardzo, przeszedłem z innego terenu wraz z moimi braćmi i siostrami. Jedyne co się tu działo niepokjącego to jakieś wrzaski o świcie. Myślę sobie, zajrzę, sprawdze. Niucham jak wilk w jatce i ruszam za tropem. Patrzę jakąś dziewczyna spada z nieba... - przełknął ślinę jakby nieco się bał.
- Czy suki waszego gatunku padają tak z nieba?- chciał się upewnić co do swojej dedukcji.

3/
Spoiler:

BANK
PZ
Rozszerzenie KP

Kwestionariusz Chimu

Postprzez Uchiha Arin » 31 mar 2020, o 00:09

WIlk okazał się dość sympatyczny, Arin postanowił więc wyłonić się cały z drzewa, siadając na jednej z gałęzi która była dość blisko. Postanowił nie odpowiadać na fragment o akcencie, koniec końców był człowiekiem, może jednak te wilki nie były aż tak rozgarnięte?
-Mówisz że dziewczyna spadła z nieba? Nie, nasze suki nie spadają z nieba...zazwyczaj... Czy ona jeszcze żyje?
Zapytał się, będąc zaciekawionym tym co miał do powiedzenia wilk. Oczywiście, przychodziła mu na myśl jedna latająca suka, ale dlaczego miała by spaść? Zresztą, co Saiko miała by robić w tych rejonach?
-Zaprowadziłbyś mnie tam? Lub wskazał drogę? Jestem lekarzem, jeżeli coś się jej stało, mógłbym pomóc...
Oczywiście, że mógł pomóc. Ale oprócz tego, ciekawiło go to kim była osoba która spadła z nieba, takie osoby zazwyczaj mogą mieć więcej informacji niż...wilk.

Postprzez Uchiha Kawauso » 31 mar 2020, o 00:18

Wilk patrzył złotymi oczami na Arina i nieco przekrzywił głowę.
- Złapał ją jakiś chłopak - odparł a po chwili znowu przemówił -Nie wiem na jakijekś nici, sznurku... - skąd miał wiedzieć na czym. Ludzi tu bardzo rzadko widywał, a jeszcze rzadziej do nich wychodził, czy ich spotykał. To były typowe samotniki najlepiej czujące się w swoim stadzie. Nie miał styczności z człowiekiem, temu też nie był zaznajomiony z ich obyczajami.
- Wisieli tak przez chwilę, nie chciałem podchodzić, słyszałem tylko jakby ją mordował, a byłem sam... - skinął łbem i zaprowadził Arina zgodnie z jego prośba do miejsca kaźni.

4/
Spoiler:

BANK
PZ
Rozszerzenie KP

Kwestionariusz Chimu

Postprzez Uchiha Arin » 31 mar 2020, o 00:35

Widać było że wilk był zagubiony w ludzkiej terminologii, dla nich nie było różnicy między liną czy sznurkiem, to nie ten świat w którym to miało znaczenie. Choć jego głowę zaprzątały inne problemy i wielkie plany, chwila zastanowienia się nad tak prostą rzeczą dobrze robiła mu na umyśle, mógł dzięki temu uspokoić siebie i swoje myśli, które często wędrowały zbyt do przodu. Co oczywiście nie oznaczało, że miał przez rozmowę z wilczurem, porzucić swoje plany, świat był chory... musiał go uleczyć
-Jakiś chłopak mówisz... Nić... Niewiele mi to mówi, chodźmy zobaczyć...
Widząc, że mógł zaufać wilkowi, zszedł z gałęzi i ostrożnie postawił swoje stopy na ziemi, oczywiście, czuł się niepewnie, było to dzikie zwierzę, tyle dobrze że nie było agresywne... jednak, miał prawo żyć w niepewności.
-Prowadź
Wskazał mu ruchem ręki, żeby szedł pierwszy, koniec końców to on znał lepiej te okolice. Wilki miały duże tereny, co zgadzało by się z tym że nie nie był w stanie wyczuć ich swoim zmysłem sensorycznym.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hayashi no Kuni - Kraj Drewna