Osada Juhi

Jeden z największych eksporterów drewna na kontynencie Shinobi. Bardzo wysokiej jakości produkty, różne gatunki materiału. W większości zalesiony.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Osada Juhi

Postprzez Kai » 27 sie 2020, o 21:46

- Osada Juhi -
Obrazek

Osada Juhi jest wioską która znajduje się gdzieś po środku kraju Drzew. Jest to rozpoznawalna w tej okolicy osada, liczy sobie ponad dwa tysiące mieszkańców, a prowadzą do niej szlaki handlowe do kraju Ognia, oraz drogi do dalszych krain. Jest jednym z głównych punktów na którym zatrzymują się handlarze w trakcie drogi w czasie pokoju.

Tutejsi mieszkańcy zajmują się handlem, oraz wyrobem drewna dobrej jakości, oraz innych pół-produktów które można uzyskać z wycinki drzew. Nie oznacza to jednak, że tnie się drzewa na potęgę, istnieją tutaj bardzo rygorystyczne zasady odnośnie przeprowadzania wycinki, które spełniają tylko niektórzy z tutejszych mieszkańców mogących pozwolić sobie na prowadzenie takich działalności. Pozwolenie na dużą wycinkę jest pewnego rodzaju powodem do dumy i wskaźnikiem statusu danego osobnika w fachu drwalskim.

Sama osada zbudowana jest na planie kwadratu pomiędzy gigantycznymi drzewami. Budynki są zaskakująco dobrze rozplanowane, wskazując na talent w dziedzinie planowania wiosek przez tutejszych rzemieślników i architektów z tego kraju. Dodatkowo - panuje tutaj zwykle półmrok, ze względu na ogromne drzewa które zasłaniają słońce. Noc jest zwykle jeszcze bardziej czarna niż gdziekolwiek indziej, tylko nieliczne promienie słońca się przebijają. Przez to wszystko okoliczna zwierzyna żyje aktywnie i poluje zarówno za dnia jak i w nocy.

W wiosce można znaleźć również to co w każdej innej - kilka tawern, dom zarządcy, oraz sklepy i inne lokale usługowe.

MK: Kaede, Kagami

Kai

Ranga: Senshi

Re: Osada Juhi

Postprzez Takeshita » 3 wrz 2020, o 13:33

Mężczyzna zadawał wiele pytań i to zbyt wiele. Jednak musiał jakoś na nie odpowiedzieć, aby nie wyszedł na kogoś podejrzanego.
-Skąd? Ah. Przybyłem tutaj z niewielkiej osady z Kraju Dźwięku. Na całe szczęście, przepuścili mnie na granicy bez większych problemów, ale potem musiałem zboczyć z ścieżki i ostatecznie się zgubiłem. - Machnął ręką, jakby nie było to coś ważnego. Na następne pytania mężczyzny, smutno się uśmiechnął. -Cóż. Nie było nikogo, kto by mógł mnie powstrzymać. - W końcu nieznajomy zdecydował się poprowadzić Takeshite do wioski, więc ten udał się w ciszy za nim, opierając się ciężko na swojej lasce. Co pewien czas potykał się o jakieś kamienie, czy też dziury.

W końcu dotarli gdzieś. Po kolejnym pytaniu skierowanym przez mężczyznę, Takeshita uznał, że został doprowadzony do wioski, która była jego celem.
-Poszukuję swojej rodziny. Matki i siostry. Napotkałem plotkę, że była tu widziana jedna z nich, dlatego chciałem tutaj przybyć i popytać ludzi wokoło. - Kolejne kłamstwo, albo raczej półkłamstwo? W końcu chciał ludzi popytać, ale na całkiem inny temat. Jednak teraz ważniejszy był odpoczynek. Dlatego też sam skierował pytanie do mężczyzny.
-Czy jest tutaj jakieś miejsce, gdzie mógłbym przenocować i coś zjeść? I czy zaprowadziłby mnie tam Pan? Poszukiwania zacznę jednak dopiero jak słońce wzejdzie i ludzie już wstaną.
MK: Suda Hikaru, Kouseki Seji
Sensor: 25m/50m | Słuch: 22m

Recenzje Misji, Prośby o Misję oraz Prośby o Grafikę

Prowadzone Misje:
  • Wolne
  • Wolne
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Ranga: Chūnin

Postprzez Kai » 3 wrz 2020, o 15:23

Informacje 26/?? - B -
- Hideo -

Wioska - w nocy nie tętniła życiem. Rozmawialiście w trakcie drogi i wyjaśniłeś łowczemu swoje powody do nocnych podróży. – Przepuścili cię? Granice ponoć nie są łatwe do przekroczenia, ale nie mnie się w to plątać. — Odparł ci gdy wspomniałeś o swojej podróży. Również machnął ręką, słyszałeś ten ruch doskonale, nie miało to w końcu znaczenia - byłeś tutaj, prawda? Nie komentował braku osób które miały cię powstrzymać, ale on to rozumiał. Taki był świat shinobi, nikt nie przejmował się ślepcem, mieli go gdzieś, nawet strażnicy się nim nie przejęli, ani jego bezpieczeństwem - tak sądził.

Dalej zacząłeś mówić o swojej rodzinie - a raczej poszukiwaniach takowej, nie miał pojęcia, że kłamiesz, bo i po co miałbyś kłamać? Czy ślepiec wybrałby się w taką podróż bez większych powodów motywujących jego serce do tak wielkiego ryzyka? – Dwie dziewczyny, samotne? Co miałyby tutaj robić? Cholera, nie wiem gdzie cię to doprowadzi, ale ja często jestem poza wioską, to możesz mi je opisać, może je widziałem — Odparł z barwą głosu delikatnie przejętą twoimi przygodami. Westchnął, prowadząc cię dalej przez wioskę – Jest takie jedno miejsce. Zaprowadzę cię — No i jak powiedział tak zrobił, poprowadził cię do jednej z pobliskich tawern, zostawił cię przed drzwiami, mogłeś wejść do środka, albo zrobić coś innego - to zależało już od ciebie. Nie mniej karczma w nocy była niczym nie wyróżniającym się miejscem - głównie pustym, pomijając kogoś przy ladzie kto akurat miał nocną zmianę. – Jestem Takashi. Jakbyś czegoś potrzebował to pytaj o mnie. Raczej mnie znajdziesz —

Nieznajomy

Kai

Postprzez Takeshita » 3 wrz 2020, o 16:26

Takeshita starał się kierować twarz w kierunku rozmawiającego.
-Na całe szczęście mi się udało przejść. Tylko skąd takie zabezpieczenia w tym kraju? Staruszkowie z którymi wcześniej podróżowałem powiedzieli mi jedynie o tym, że granice są strzeżone, ale nie wiedzieli dlaczego. - Czas zacząć zbierać informacje w taki sposób, aby to było jak najbardziej naturalne.
-Moja siostra. Z tego co wiem to ma czarne włosy i szare oczy. Jednak widziałem je ostatni raz jakieś trzy lata temu, więc nie wiem jak bardzo się zmieniły. Nie powinny być wyższe ode mnie. No i matka, włosy bardziej szare niż czarne, dodatkowo miała pieprzyk pod nosem. No i była dosyć niska. - Nie mógł zbyt dokładnie ich opisać, bo w końcu był ślepy. Byłoby to nienaturalne.
-Nie wiem co tutaj mogłyby robić. Niegdyś mieszkały w Kraju Mrozu, ale podobno opuściły tamte tereny. Jednak nie wiem dlaczego. Dlatego też planuję zebrać jakieś informacje, bo podejrzewam, że coś się musiało tam stać. - W końcu razem udali się w kierunku karczmy.
-Jasne. Dzięki za pomoc. - Skinął głową do mężczyzny, po czym wszedł do budynku, aby odnaleźć właściciela.

Prowadzone Misje:
  • Wolne
  • Wolne
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Postprzez Kai » 4 wrz 2020, o 12:53

Informacje 28/?? - B -
- Hideo -

Nie miałeś problemu ze skierowaniem twarzy w kierunku swojego rozmówcy, wiedziałeś gdzie stał, oraz skąd dobiegał cię dźwięk jego głosu. – Każdy już chyba słyszał o tym co się dzieje. Kraj mrozu sprowokował nasz i gorące źródła do ataku. Nie wiem więcej — Zacząłeś opowiadać o swojej siostrze, opisywać ją niepoznanemu jeszcze z imienia łowcy, je miałeś poznać za chwilę. Potem mówiłeś o matce, sam mężczyzna, gdy tylko skończyłeś mówić pokręcił przecząco głową, tego nie widziałeś, ale słyszałeś jego przeczące mruknięcie - nie widział żadnej z nich. Szkoda. – Nie mogę ci pomóc, ale sam też popytam — I tak po kilku chwilach się rozstaliście.

Karczma jak karczma, w środku stała osoba za ladą, wynajęcie pokoju na noc to zwyczajna formalność - mimo późnej pory. Znalazłby się dla ciebie jakiś jeden, samotny pokój - bez szczególny udogodnień. Śniadanie - wiadomo, że dopiero rano, a do rana jeszcze kilkanaście ładnych godzin.

Takashi

Kai

Postprzez Takeshita » 4 wrz 2020, o 14:50

No dobra, czyli podobno to Kraj Mrozu sprowokował Kraj Drzew oraz Kraj Gorących Źródeł. Jest to ważna informacja, która była warta przekazania Kage albo Radnemu Aburame. Mężczyzna jednak ni spotkał opisanych kobiet, ale kto by się spodziewał?
-Dziękuję za pomoc. - Odrzekł Takeshita do Takashiego, po czym wszedł do buynku. Na spokojnie podszedł do lady i przywitał się krótkim
-Dobry wieczór. - Po tym przeszedł do sedna. - Chciałbym wynająć pokój. Na początek na jakieś dwie noce. Jeśli jest możliwość chciałbym dokupić śniadanie i obiad, oraz ewentualnie kolację. - Musiał jakoś wytrzymać do rana, ale jeśli pójdzie spać to nie powinno to być problemem. Po otrzymaniu klucza poprosił jeszcze o poprowadzenie go do pokoju, a gdy już się znalazł sam w środku, złożył pieczęć aby rozszerzyć swojego sensora do pięćdziesięciu metrów i spróbować wyczuć jakieś anomalie. Szczególnie interesowały go osoby o sile chakry większej, niż zwykłego cywila. Jeśli nie wykrył niczego nadzwyczajnego, odstawia swoja laskę przy łóżku, po czym kładzie się spać, aby rano wstać i udać się na śniadanie.

Prowadzone Misje:
  • Wolne
  • Wolne
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Postprzez Kai » 4 wrz 2020, o 16:40

Informacje 30/?? - B -
- Hideo -

Oczywiście, że dokupienie śniadania, obiadu, oraz kolacji do pokoju, zwłaszcza na dwa dni nie było problemem. Pracownicy nie byli szczególnie zaskoczeni ślepcem który z miejsca wyłożył na wszystko pieniądze od tak. W końcu płacił to mógł wymagać. Zostałeś zapewniony, że śniadanie jakie sobie zamówiłeś zostanie wystawione o standardowej godzinie, czyli tutaj około dziewiątej rano.

Zaprowadzono cię do pokoju i zostawiono z kluczem w dłoni. Pokój - standardowy, nic szczególnego. Łóżko, okno, oraz stolik nocny wykonane z drewna w stosunkowo ładnym stylu... Mogłeś to wyczuć jak dotknąłeś tego ręką. Usiadłeś więc na łóżku i nim poszedłeś spać zacząłeś rozglądać się po otoczeniu przy pomocy swoich zdolności sensorycznych. Miałeś pięćdziesiąt metrów zasięgu na którą pozwalała ci wyczuwać twoja zdolność. Ku swojemu zaskoczeniu, albo i nie zaskoczeniu - nie wykryłeś żadnych nieprawidłowości. Nikt nie cechował się chakrą silniejszą niż twoja, oraz nikt nie wydawał się być shinobi - przynajmniej w zasięgu na jaki mogłeś to sprawdzić. Rano, zszedłeś na śniadanie, obsługa od razu się tobą zajęła i pomogła ci wybrać stolik. Co zamówiłeś?

Takashi

Kai

Postprzez Takeshita » 4 wrz 2020, o 23:10

Wszystko było w normie. Nikt nie powinien niczego podejrzewać. Innymi słowy, pierwszy etap zadania został wykonany dużym sukcesem. Może nawet było to zbyt łatwe. Od jutra trzeba zacząć poszukiwać informatora, oraz zebrać trochę informacji od mieszkańców. Dodatkowo musiał poszukiwać nieistniejących kobiet, aby nie wzbudzać podejrzeń. Był teraz w karczmie, więc jego kontakt powinien często w niej przebywać, a jednocześnie trzeba uważać aby się nie zdradzić.

Wstał z samego rana. Nie było jeszcze dziewiątej, ale nie mógł spać spokojnie poza swoim mieszkaniem. Chociaż te nie różniło się zbytnio od tego pokoju. Także był tam sam. Po odbyciu porannej toalety, miał jeszcze chwilę czasu, nim będzie śniadanie, więc zdecydował się przygotować coś innego. Odpieczętował z zwoju małe kartki papieru, których potrzebował do swojej techniki. Następnie narysował na nich specjalistyczną pieczęć fuinjutsu i wsunął je pod bandaże, tak aby nie było ich widać, ale jednocześnie miał do nich dostęp. Dzięki temu, miał łatwy dostęp do wszystkich przedmiotów z swojego ekwipunku.

Po przygotowaniu wszystkiego, wziął swoją laskę i zszedł na parter. Tam oczywiście wszystko było już gotowe i pozostało mu jedynie zamówić coś do jedzenia. Nie zastanawiał się, tylko poprosił o polecany zestaw śniadaniowy przez kucharza. Następnie usiadł w głównej sali i skupił się na swoim słuchu. Wyszukiwał jakichkolwiek rozmów, które mogłyby pomóc mu w namierzeniu osoby o imieniu Kanjiro.

Prowadzone Misje:
  • Wolne
  • Wolne
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Postprzez Kai » 5 wrz 2020, o 03:02

Informacje 32/?? - B -
- Hideo -

O poranku rozsiadłeś się przy jednym ze stolików. Potrafiłeś się już odnaleźć na dole po jednej swojej wizycie bezproblemowo. Toaleta? To była chwila, a zaraz po niej przyszedł czas na śniadanie. Przygotowali ci na talerzu jakąś wołowinę z makaronem. Przysięgali, że właśnie to zamówiłeś wczorajszego wieczora. Przygotowanie ekwipunku również w międzyczasie się udały. Rozsiadłeś się na dole i słuchałeś. Ludzi było trochę. Głównie tutejsi bywalcy którzy mieli wynajęte w lokalu pokoje, oraz ci którzy mieszkali blisko i akurat lubili tutejszą kuchnie lub alkohol. Wielu lokali w tej osadzie nie było, to i też ten był jednym z głównych skupisk ludzi. Zbierało się tutaj nieco osób. Słuchałeś rozmów i o Kanjiro nic nie padło, ale niektórzy wspominali o zejściu na poziom niżej, do piwnicy karczmy bo tam była zupełnie druga sekcja tawerny, tam grano w kości, karty, oraz shogi - nawet na pieniądze. Dowiedziałeś się też, że druga część była sporawą piwnicą łączącą większość lokali tego typu w osadzie siatką korytarzy z różnymi pokojami w środku. A co w tych pokojach? Dodatkowe pokoje zbiorowe w których można było się zdrzemnąć po ostrej libacji, oraz czasami zatrzymywali się tam różni i różniaści ludzie. Miejsca tam było sporo, dlatego niczym dziwnym było to, że potrafił się tam trafić kupiec z niewielkim asortymentem.

Takashi

Kai

Postprzez Takeshita » 5 wrz 2020, o 14:49

Jedzenie jakie dostał raczej nie nadawało się na śniadanie, ale nie interesowało go to. W końcu mógł się najeść i o to właśnie chodziło. Jednocześnie jedząc, starał się przysłuchiwać odbywanym wokół niego rozmową. Dzięki temu udało mu się dowiedzieć, że tawerna posiadała swoją piwnicę, gdzie planował bardziej karczemny klimat, czyli idealne miejsce dla jego kontaktu. Na sam początek musiał znaleźć wejście do tego miejsca, a także próbował sensorem wybadać, czy pod budynkiem znajdują się jakieś osoby. Gdyby udało mu się posiąść takową wiedzę, po zjedzeniu zamierza w miarę niezauważony wejść do podziemnej części budynku, aby tam rozpocząć swoje poszukiwania.

Prowadzone Misje:
  • Wolne
  • Wolne
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Postprzez Kai » 5 wrz 2020, o 23:47

Informacje 34/?? - B -
- Hideo -

Dowiedziałeś się o piwnicy jaką skrywała ta tawerna pod sobą. Pewnie dostrzegłbyś to wcześniej gdybyś miał okazje spędzić na dole więcej czasu - niestety takowej przedtem nie miałeś. Zacząłeś rozglądać się sensorem, po krótkiej chwili skupienia udało ci się wykryć kilka sygnatur chakry które znajdowały się gdzieś w połowie odległości pomiędzy tobą, a maksymalnym zasięgiem twojego wykrywania. Znajdowały się w skupisku, nie wyczuwałeś od nich jednak shinobich. Prócz tego - dostrzegałeś ogniska chakry osób które znajdowały się w twoim otoczeniu, kilkanaście ich było. Niektórzy siedzieli, inni się poruszali - tak się składało, że ktoś właśnie schodził na dół - zwyczajnie schodami które gdzieś w lokalu się znajdowały. Bez problemu potrafiłeś prześledzić tą sygnaturę i wyobrazić sobie drogę na dół schodami. Nawet nie zatrzymywał się przy zejściu, ani nawet za nim - tak jakby nie było tam strażników ani jakiś haseł - źródeł chakry na tej ścieżce którą owa osoba pokonywała tez nie wykrywałeś - poza najwyżej kimś kto szedł w stronę przeciwną, albo wracał na górę, albo kierował się do innego pokoju.

Takashi

Kai

Postprzez Takeshita » 6 wrz 2020, o 17:53

Takeshita przeanalizował źródła chakry, a także prześledził jak poruszają się osoby, które zamierzały zejść do piwnic budynków. Gdy już miał wszystkie zebrane informacje, dokończył swoje śniadanie, a następnie wstał i opierając się na lasce skierował się do schodów, dzięki którym będzie w stanie zejść poziom niżej. Będąc już na miejscu, po raz kolejny przeanalizował swoje otoczenie za pomocą słuchu. Próbował wyłapać wszelkie przydatne mu informacje, a także przy okazji odnaleźć osobę, która zarządzała tym miejscem i zapewniała tutaj porządek, oraz jedzenie i napitek. Jeśli kogoś takiego udało mu się odnaleźć, podszedł do niej i rozpoczął pytanie.
-Witam. Czy wie Pan może, gdzie mogę znaleźć osobę o imieniu Kanjiro?

Prowadzone Misje:
  • Wolne
  • Wolne
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Postprzez Kai » 6 wrz 2020, o 18:20

Informacje 36/?? - B -
- Hideo -

Nie marnując czasu zacząłeś wypytywać o swój kontakt gdy tylko zacząłeś kierować się na dół. Ciężko byłoby ci odnaleźć osobę która rzeczywiście kontroluje takie miejsce, zdałeś sobie z tego sprawę dosyć szybko ze względu na nasłuchiwanie tego o czym i jak rozmawiali tutejsi ludzie. Pewne było natomiast to, że karczmarze mogą udzielić ci informacji, ale też i stali bywalcy. Do jednego z takich osobników właśnie się odezwałeś gdy dotarłeś do jednego z pomieszczeń. – Kanjiro? Ten to ciągle przesiaduje w swojej niemal prywatnej loży. Niby mają tam parę łóżek jak dla kilkunastu osób, ale zażyczył sobie wynająć cały pokój dla siebie i tam go pewnie znajdziesz. — I takie właśnie informacje pozwoliły ci udać się do wspomnianego pokoju. Oczywiście wskazano ci go też niemalże palcem ze względu na twój stan. Na miejscu, wkroczyłeś do pomieszczenia, nie było zamknięte. Czułeś, że znajduje się tam tylko jedna osoba. Samo pomieszczenie rzeczywiście zawierało w sobie sporo łóżek, przy każdej była skrzynia - zapewne na trzymanie czyjegoś dobytku. Niewielka biblioteczka, ale co w niej było to za cholerę nie wiedziałeś. Nawet coś w rodzaju biurka i stolika. To potrafiłeś ustalić poprzez chwilowe przebywanie w tym pokoju. No i właśnie, przy stoliku siedział jakiś mężczyzna. Coś czytał. Ci którzy cię przyprowadzili już dawno sobie poszli.

Takashi

Kai

Postprzez Takeshita » 7 wrz 2020, o 11:46

Jego kontakt został namierzony i teraz pozostało tylko się do niego udać. Na całe szczęście, wskazano mu drzwi w bardzo dokładny sposób, a w środku nie było innej osoby, więc nie było problemów z poufnością. Po wejściu do środka skupił się na swoim otoczeniu. Było tutaj biurko oraz jakiś stolik. Dodatkowo słyszał ruch przesuwanych kartek, więc nieznajomy coś czytał. Takeshita stanął w drzwiach i spojrzał swoim pustym wzrokiem w kierunku mężczyzny.
-Kanjiro? - Zadał pytanie, jednocześnie wykorzystał swój talent do odczytywania charakteru osoby, aby ocenić, czy ta będzie miała wobec niego jakieś niebezpieczne zamiary i czy rozmowa jest możliwa, czy tez należy od razu go spacyfikować i dopiero wypytywać. Jeśli wszystko się zgadzało, a ten człowiek był właśnie tym za którego Takeshita go miał, kontynuował rozmowę.
-Witaj, przybywam z Konohy w sprawie odebrania informacji związanych z obecna sytuacją polityczną pomiędzy Krajem Drzew, Krajem Gorących Źródeł, a Krajem Mrozu. - Jednocześnie cały czas obserwował swoje najbliższe otoczenie sensorem, aby mieć pewność, że nikt nie podsłuchuje, albo nie zamierza ich zaatakować.

Prowadzone Misje:
  • Wolne
  • Wolne
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Postprzez Kai » 7 wrz 2020, o 17:25

Informacje 38/?? - B -
- Hideo -

Udało ci się w końcu namierzyć swój kontakt w osadzie Juhi. Namierzenie go nie trwało długo, ba! Wcale nie było trudne i udało ci się to zrobić bez najmniejszego problemu. Mężczyzna zwrócił na ciebie uwagę, widziałeś, że patrzył się w twoim kierunku, obserwował, jakby czekał. Ty pierwszy zdecydowałeś się odezwać, przerwać to dziwne milczenie. – Tak, to ja. — Odpowiedział, jego głos zupełnie nie zdradzał wieku. Brzmiał jak osobnik który mógł być młody, albo nawet i stary. Obstawiałbyś, że około trzydziestki na pewno. Odczytałeś go szybko - nie miałeś problemu z rozpoznaniem jego charakteru - nie wydawał się nastawiony bojowo - ba, nie wydawał się nawet nikogo oczekiwać, a już tym bardziej nie czułeś od niego szpiega. Ot, taki zwykły człowieczek którego imię zwykło zgadzać się z tym które tobie polecono odszukać.

Obserwowałeś okolicę sensorem - wyczułeś, że tak naprawdę nie ma w okolicy nic interesującego. Może poza jakimś strażnikiem który ponad waszym poziomem - na zwyczajnej ulicy się przechadza, tak jak inni zresztą strażnicy posiadał nieco silniejszą chakrę niż wszyscy pozostali cywile - co ciekawe, od Kanjiro nie czułeś żadnej specjalnej chakry. – Aaah, to wy, dobrze, dobrze. — odpowiedział na początek, przyjrzał ci się chwilę, usłyszałeś zamknięcie książki, następnie wstał z nią w dłoni – A więc chcesz się czegoś dowiedzieć? Dobrze. Ale nie ma nic za darmo przyjacielu. Nic mnie nie łączy z Konohą, ale to nie szkodzi. Jestem badaczem, a swoje też słyszę, swoje wiem. Będę potrzebował od ciebie przysługi, a później przekażę ci to co wiem. Co powiesz? — Czułeś, że się uśmiecha, wcale nie zawadiacko, a raczej jak osoba która znalazła wreszcie kogoś, kto mógłby pomóc jej w realizacji czegoś niezwykle dla niego ważnego.

Kanjiro
Takashi

Kai

Następna strona

Powrót do Hayashi no Kuni - Kraj Drzew