Biuro Radnego - Tsuchigumo Isamu

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Tsuchikage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Iwagakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Biuro Radnego - Tsuchigumo Isamu

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 3 gru 2019, o 02:02

Chłopak dalej siedział na krześle słuchając radnego, który miał już chyba dość wszystkiego. Tak czy owak został awansowany i teraz dostał po części zadanie od radnego aby zrekrutować sobie geninów do druzyny i ich uczyć. Cóż, ma to sens gdyż wtedy pokaże iż jest odpowiedzialny. Hmm, jeżeli dałbym radę wytrenować geninów do nadchodzącego egzaminu tak aby sobie poradzili to myślę, ze ktoś to zauważy. Pomyślał sobie Hyakuzawa. Następnie kiedy to radny skończył młodzieniec wstał i ukłonił się kiedy został odwołany. Następnie nic nie mówiąc wyszedł z gabinetu zostawiając tego biednego mężczyznę samemu sobie.

z/t
BANK
PZ

Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Chinoike Rai » 17 lut 2020, o 02:20

To był dłuższy moment jego podróży, kiedy wracał z Dwóch Formacji samemu. Strażnicy już zostali poinstruowani o co tak naprawdę poszło, a on sam wpuszczony pod bacznym okiem jednego z nich. Miał się spotkać z radnym Isamu. Tym samym, który zresztą dał mu tę misję. Ech, będzie problem. Rai przejechał ręką po swoich włosach, kiedy wszedł do siedziby. Było to w tym samym momencie co zakończenie rozmów z nowym Tsuchikage. Ech, jednak Hyakuzawa nim się stał. Mimo tego, Rai ruszył się w stronę pokoju radnego Tsuchigumo i zapukał dwukrotnie. Potem wszedł z aktywnym sensorem.
Nie zamierzam się raczej bronić, gdyż to co zrobiłem raczej wyjątkowo działa przeciwko mnie. Mogę więc jedynie prosić o jakąś możliwość odpracowania. Złapaliście mnie w momencie, kiedy zamierzałem iść na coś... niezwiązanego z wioską. Więc... Słucham, radny.

Ranga: Chūnin

Postprzez Ragi » 18 lut 2020, o 17:27

Isamu siedział, wpatrując się przez chwilę w Rai'a, zastanawiając się co mu powiedzieć. Drapiąc się po głowie, spojrzał na kartotekę chłopaka i westchnął
-Nie mam siły prawić ci o tym jak wioska jest ważna i tak dalej, jesteś częścią wojska Iwy, wiesz jakie są twoje obowiązki, dostałem polecenie żeby przekazać ci to, co masz robić żeby odpracować swoje winy.
Powiedział znudzonym głosem, biorąc do ręki kartkę, na której Kage zapisał mu co ma powiedzieć, kiedy ten już wróci do wioski
-A więc tak..."Odpracujesz dwukrotność sumy, jaką iwa przeznaczyła na twoje uwolnienie. Pierwsza część za wyrównanie kosztów, druga jako kara za pogorszenie stosunków politycznych z obcą wioską. Do tego też, zakazuje podróżowania na własną rękę"
Odłożył kartkę wzruszając ramionami, chowając ją do szuflady
-A więc tak, masz swoje zapłacić i nie łazić bez powodu i celu, chyba że misja będzie tego wymagać. Jeżeli jeszcze raz będziesz mówił o podróżach na własną rękę lub też nie będziesz płacił, zostaniesz ukarany więzieniem... jak uciekniesz, zostaniesz nukeninem i będzie wydany na ciebie wyrok śmierci.
Kończąc swoje przemówienie, zrobił minę, świadczącą o tym, że on tu tylko jest od przekazywania informacji.
life is soup, i am a fork
Administrator

Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Postprzez Chinoike Rai » 18 lut 2020, o 17:34

Rai wsłuchał się dokładniej w to co mówił radny, aby w pewnym momencie, kiedy i on skończy rozmawiać - zacząć robić to samo, jednak z zachowaniem wystarczająco dużej powagi i szacunku do jego pozycji: — A kiedy będę mógł ponownie swobodnie wychodzić? Robię to wszystko, aby odpracować dług. Moja sprawa, którą zresztą powinniście się i wy zająć dawno temu, powinna być rozwiązana. Gdyby nie fakt, że dostałem od ciebie, radny, za mało informacji przed przybyciem do Kraju Niebios, nie mogę się do końca zgodzić z zakazem wychodzenia, ale zapłacić zapłacę. Chcę po prostu dowiedzieć się kiedy mogę wznowić swoją własną misję. I obiecuję, że nie będę angażował się w nią tyle, aby zagrozić wiosce. Już za dużo się dzieje. — Był spokojny, wiedząc, że schrzanił. Ale co z jego bratem. Wioska miała możliwość znalezienia jego ciała dawno temu. Nie zrobili tego, zaniechali swój obowiązek.

Postprzez Ragi » 20 lut 2020, o 01:21

-Swobodnie wychodzić?
Isamu podniósł brew, tak jakby nie do końca usłyszał dobrze pytanie, czy też go nie zrozumiał
-Jesteś shinobi, jesteś częścią wojska Iwagakure no Sato. Nie ma czegoś takiego jak swobodne wychodzenie, co by się stało gdyby wszyscy shinobi wyszli z wioski i ktoś by ją napadł? Jeżeli chcesz wyjść, musisz mieć do tego powód, nie jesteś byle handlarzem, idąc do akademii shinobi, zdając tam egzamin a następnie dostając międzynarodowy tytuł chunina, zobowiązałeś się chronić tą wioskę i służyć jej. W twoim życiu nie ma czegoś takiego jak bliscy, rodzina, miłość, zemsta. Jest dobro wioski, bycie shinobi to nie nauka kilku sztuczek na koszt wioski i wybywanie z niej... Gdybyś jeszcze przynosił jakieś zyski tymi swoimi podróżami, ale nie jestem w stanie w to uwierzyć żeby tak miało być...
Westchnął, stukając palcami w blat
-... Nie obraź się, ale bez pomocy Iwy, nadal byś siedział w więzieniu obcego kraju, nie widzę powodu dla którego miałbyś mieć pozwolenie na swobodne wychodzenie zza granic wioski, bez wyraźnej misji zleconej przez Kage
life is soup, i am a fork
Administrator

Ranga: Genin
Dodatkowa Ranga: Shogun

Postprzez Chinoike Rai » 20 lut 2020, o 23:08

Rai jedynie kiwnął głową, spoglądając na Isamu. Chyba jako jedyny obecnie trzeźwo myślał w całej tej wiosce, bo zaraz to Rai wzruszył ramionami. — Zamierzam spłacić dług, porobić parę misji i wrócić do swoich celów. Powody przedstawię jak już kurz opadnie i będziemy mogli rozmawiać spokojnie. A póki co, Isamu-sama, będę prosił Cię o pozwolenie na odejście. Chyba, że masz jakieś pytania na temat misji, albo... samego mnie? — Jeszcze chwilę Rai wyczekiwał, aby dowiedzieć się czy może musi coś jeszcze mówić czy może nie jest już tutaj potrzebny i może dalej zająć się własnymi sprawami. Bądź co bądź - miał ich dużo. Ale jednak po dłuższej chwili, gdy jednak Isamu kiwnął głową, że nic więcej już nie chce, Rai wyszedl z jego biura.

z/t

Poprzednia strona

Powrót do Siedziba Tsuchikage