Park "Kamienny"

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Park "Kamienny"

Postprzez Shinzō Hiroto » 29 sie 2021, o 09:32

Dostrzegł reakcję swojego podopiecznego na słowo "awans" i pokręcił głową. Daisuke nie mógł wiecznie być geninem, inaczej mogło przykleić się do niego miano beztalencia czy nieudacznika. Bycie shinobi oznaczało nieustanne próby pięcia się wyżej w hierarchii rang by móc wykonywać misje wyższych rang i zdobywać za nie więcej pieniędzy i sławy. Tak to już w tym świecie działało. Temat awansu na chuunina został jednak tymczasowo porzucony, a Hiroto postanowił nie męczyć nim swojego ucznia, przynajmniej narazie.
-Normalne poleciłbym ci katon, ale przy twoim stylu Suiton może okazać się bezpieczniejszy. Pamiętaj jednak, że większość jutsu wymaga jakiegoś źródła wody w okolicy.
Przypomniał Sabatayi o tym podstawowym fakcie. Młody Shinzo znał go z doświadczenia, w końcu polegał na suitonie od długiego czasu. Był to jego drugi żywioł, po dotonie, który zresztą stracił. Szczerze mówiąć to spodziewał się, że Daisuke zrezygnuje z wizji nauki bardziej niszczycielskiego katonu. Wode miaał jednak pewne dodatkowe zastosowania, którego czysto ofensywny ogień nie posiadał. Poza tym to właśnie z dziedziny Suitonu Hiroto posiadał dwie ozwojowane techniki.
Multikonto - Nakano Tadashi i Uchiha Mamoru

Bank

Serca:
Spoiler:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Sabaku no Arisu » 13 wrz 2021, o 13:14

Kiedy ta cała misja się skończyła nawet odetchnęła z ulgą, gdy jej nogi wkroczyły w znane tereny swojego kraju. Pierwsze co zrobiła to oczywiście porządny posiłek i zmiana ubrań na nieco luźniejsze i nie aż tak formalne. Choć Gurda na plecach pozostała niezmienna oraz sprzęt, który ciągle przy sobie nosiła.
Coś tam się przespała, ale to był raczej krótka drzemka, ale śniły jej się ostatnie sceny z tego gdy Hasegawa użyła swojego wachlarza i szczerze? Nie były to miłe widoki na jej oczy. Trochę znudzona i zmęczona stwierdziła, że użyje Sabaku Fuyū do szybszego przemieszczania się, a i miała dobre widoki z góry! Przez jakiś czas błąkała się bez celu, aż w końcu doleciała do parku, w sumie było tam sposób osób, a dzięki piaskowi robiła za atrakcje turystyczną. Z daleka usłyszała jakieś głosy i chyba znajome, gdy poleciała bliżej dostrzegła twarze Senseia oraz Daisuke. Zniżyła swój piasek na tyle by wylądować w końcu na ziemi.
- Yo, dawno się nie widzieliśmy - odezwała się uśmiechnięta od ucha do ucha. Dziwnie się czuje. Może dlatego, że po raz pierwszy od dawna rozmawiała z kimś ze swojej drużyny? Możliwe, ale z pewnością były to pozytywne odczucia.

Bank Arisu

Aktualny ekwipunek Arisu:
Gurda z piachem na plecach

Ranga: Genin

Postprzez Sabataya Daisuke » 13 wrz 2021, o 16:03

Chłopak oparł plecy o pień drzewa, skierowując się twarzą w stronę Hiroto. Uśmiechnął się lekko pod nosem na wieść, że i on nie zaproponował mu nauki katonu. Chyba znał go już wystarczająco długo by odrzucić ten pomysł i słusznie. Podrapał się po karku, zerkając na Biliona dumnie opartego o drzewo niewiele pod nimi. Czarny, pochłaniający większość promieni słońca wachlarz o białych zdobieniach towarzyszył chłopakowi już od dłuższego czasu, tak więc i ten przywiązany do kawałków drewna połączonych grubym materiałem, zerkał na niego co jakiś czas, jakby chciał się upewnić, że nadal tam stoi. Zatrzymał się tak chwilę w zadumie. Niebawem jednak dwójka shinobi mogła dostrzec poruszającą się po niebie plamę, która wydawała się być na tyle ciekawa, że większość osób w parku patrzyło właśnie w górę. O ile wcześniej Sabataya zdawał się to ignorować i nawet sięgnął po książkę, "plama" zaczęła się zbliżać co już nie umknęło jego uwadze. Znajoma twarz sprawiła, że lico chłopaka się rozpromieniło w delikatnym, ale serdecznym uśmiechu.
-Arisu-san, miło cię widzieć spowrotem.- Odparł zamykając książkę. Znowu usiadł tak, by zajmować możliwie najmniej miejsca, a tym samym przekręcił się bokiem względem Hiroto. Dzięki temu na gałęzi znowu zrobiło się więcej miejsca, wystarczająco na 3, może i nawet 4 osoby.
Tsujtegan:

Rajin no Ken:

Postprzez Shinzō Hiroto » 13 wrz 2021, o 20:19

Nie posiadał żadnego dojutsu, które umożliwiałoby wykrycie zbliżającej się Arisu z dużej odległości. Z czasem dostrzegł jednak plamę, która stopniowo zaczęła nabierać kształtów. Hiroto jednak obserwował ją od początku do końca, chcąc dowiedzieć się kto postanowił naruszyć iwijską przestrzeń powietrzną... o ile takie pojęcie w ogóle funkcjonowało. W końcu, równie dobrze mógł to być wróg. Albo to młody Shinzo był zbyt nieufny. Szczęśliwie, nieznany byt okazał się być jego uczennicą. Słysząc powitanie, Hiroto kiwnął głową, w charakterystyczny dla siebie sposób, co miało oznaczać gest powitania. Przesunął się także, by Arisu miała gdzie wylądować.
-Jak poszło na misji?
Zapytał, prosząc tym samym kobietę o raport. Musiało to głupio wyglądać, patrząc na ich rozbieżność wiekową, no ale cóż. Takich uczniów sobie wybrał. Choć tego po sobie nie pokazywał, to martwiła go dłuższa nieobecność Sabaku.
-No cóż, jesteśmy wreszcie w komplecie.

Bank

Serca:
Spoiler:

Postprzez Sabaku no Arisu » 13 wrz 2021, o 20:34

- Przeszkodziłam w czymś? - rzekła obracając lekko głowę w bok, wyglądali na... zajętych. Choć z drugiej strony nawet ich nie szukała, bo sama błądziła bez celu, a i tak nie miała wielu znajomych czy przyjaciół. Cóż, może nawet dobrze się złożyło, że na nich wpadła. Pozwoliła sobie usiąść między Sabatayą, a senseiem i skrzyżowała sobie nogi machając nimi w powietrzu. Dostrzegła również jego przywitanie jako skinienie głowy.
-Tadaima, czy coś - rzekła przez chwilę się rumieniąc. Jednak po chwili ów rumieniec zniknął gdy padło pytanie z ust sensei-chana.
- Obeszło się bez większych problemów, pomimo trzyosobowej drużyny, jakoś udało nam się współpracować - odrzekła lekko obracając głowę w bok. Była to trudna misja na swój własny sposób, czego nie ukrywała, ale za to dzięki niej dużo bardziej uwierzyła w siebie oraz w swoje zdolności związane z piaskiem. Co koniec końców przyniosło sporo plusów i parę ran na jej psychice. - A wy? Byliście gdzieś na misji w międzyczasie? - zagadała zaciekawiona. Może też mieli jakieś ciekawe wyprawy, też z chęcią by o nich posłuchała.
Bank Arisu

Aktualny ekwipunek Arisu:
Gurda z piachem na plecach

Postprzez Sabataya Daisuke » 15 wrz 2021, o 13:09

Na niepokój kobiety sabataya pokręcił głową na boki
-ije, właściwie też spotkaliśmy się przypadkiem.- Odparł wyręczając Hiroto z resztą, odezwanie się było dla niego odruchem, u Shinzo..? Cóż, napewno przebiegało to bardziej skomplikowanym schematem, którego nie udało mu się jeszcze wyłapać. Jednakże zamiast rozgrzebywać w głowie ten temat pościęcił całą uwagę Sabaku. Spodziewał się dłuższej i bardziej szczegółowej opowieści, jednak zauważył na twarzy kunoichi pewną zmianę. Nie potrafił jednoznacznie określić o co chodziło, ale dało mu to do zrozumienia by nie poruszać tematu jej misji. Jeśli będzie chciała, sama o tym opowie. Na chwilę po pytaniu zapadła cisza Daisuke spojrzał na Hiroto podnosząc brew jakby oczekiwał, że to on się odezwie, jednak po krótkim kontakcie wzrokowym sobie odpuścił.
-Yare,yare da..- westchnął cicho
-Byłem w stolicy kraju niedżwiedzi, Agakishi. Mimo że brzmi to dość wyniośle wioska była dość zwyczajna, napewno mniej rozbudowana niż Iwa. Moje zadanie zleciła Sunijka, miła pani w średnim wieku, która za cel wszelkich przykrości obrała sobie grupa chłopców, część zbliżona wiekiem do mnie, część jeszcze młodsza. Próbowałem dojść z nimi do porozumienia, ale jak to zawiodło byłem zmuszony zadziałać inaczej i poszedłem do ich nauczyciela. Chociaż był znacznie starszy ode mnie, oraz chunninem nie zauważyłem by używał technik poza ninjutsu więc zdołałem go unieszkodliwić. Jak się okazało zaraz po tym chłopcy stracili wiarę w siebie i nie próbowali atakować ani mnie ani pani Miko. Część z nich jej nawet pomogła, dostałem przy tym zwój w akcie podziękowania.. cóż to chyba tyle z mojej opowieści.- Odparł zerkając czy reszta drużyny przypadkiem zasnęła, jeśli któreś z nich wykazywało objawy znudzenia chłopak pokręcił głową uśmiechając się pod nosem.Lubił kiedy drużyna zbierała się w komplet. Mimo wszystko czy to przez różnicę wieku czy różnych klanów rzadko mieli okazję porozmawiać tak, jak dzisiaj.
Tsujtegan:

Rajin no Ken:

Postprzez Shinzō Hiroto » 17 wrz 2021, o 20:00

Arisu nie była skłonna do złożenia jakiegoś większego raportu. Wielka szkoda, bo odwiedziła rejony kompletnie nieznane dla Hiroto, a chłopak chętnie by uzyskał o nich przynajmniej kilka informacji. NIe zamierzał jednak przyciskać kobiety, jeśli sama z siebe nie chciała im niczego więcej powiedzieć. Te braki nadrobił za to Daisuke, który złożył dość obszerne sprawozdanie ze swojej misji. Hiroto pokiwał głową. Młody Sabataya w głównej mierze podtrzymywał ich rozmowę.
-Swoją drogą, Daisuke. Mam coś dla ciebie.
Odezwał się i sięgnął do kieszeni, z której wyciąga rękojeść Raijin no Ken i podaje ją Daisuke. Chciał jakoś nagrodzić ucznia i zachęcić go do dalszego pięcia się w górę hierarchii shinobi.
-Możesz to uznać za prezent, albo zachętę do zdobycia awansu. To jedyny w swoim rodzaju miecz, tworzący ostrze z chakry, po przelaniu na niego chakry. Ostrzegam jednak, że zjada przynajmniej trzykrotność tego co użyłbyś do techniki rangi B. Ostrze jest z raitonu i przebija na wylot.
O tym ostatnim przekonał się Shinzo na własnej skórze, gdy przebito nim jego serce. Hiroto położył dłoń na ramieniu ucznia.
-Naucz się sztuki władania mieczem, połącz to z zasłoną dymną i dojutsu... Posiadanie czegoś do walki w zwarciu jest bardzo ważne, szczególnie na twoim pozimie

Bank

Serca:
Spoiler:

Poprzednia strona

Powrót do Centrum