Akademia Ninja w Iwagakure

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Akademia Ninja w Iwagakure

Postprzez Nara Rin » 1 kwi 2019, o 23:12

Akademia ninja w której szkolą się przyszli shinobi Iwagakure. Budynek jest nieco podobny do tego znajdującego się w Konohagakure, w czym nie ma niczego dziwnego patrząc na to, że w końcu oba służyły do tego celu. Szkoła jest czteropiętrowym budynekiem z dachem, na który można wejść, jego kształt przypomina wielką literę "E". Na przodzie akademii znajduje się boisko, a z tyłu tereny ćwiczebne.

W przeciwieństwie do Oto gdzie nigdy nie byłam tu miałam ułatwione zadanie w znalezieniu akademii. Co prawda Mumei nigdy mi nie pokazał gdzie się znajdowała, ale mogłam się domyślać że była w centrum, a samą wioskę już trochę znałam więc udało mi się tu dotrzeć. Czułam się jakbym miała deja vu, co prawda budynek był inny, ja miałam na sobie henge ale nadal robiłam to samo i na to samo czekałam. Znowu usiadłam na ławce znajdującej się na boisku szkoły i znowu czekałam na sygnał z klona, który mówił mi czy mam to miejsce zniszczyć, wziąć wszystkich w środku na zakładników czy jednak udało się wszystko załatwić pokojowo i znowu miałam nadzieje na to ostatnie

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Akademia Ninja w Iwagakure

Postprzez Nara Rin » 6 kwi 2019, o 18:21

Spotkanie trwało już dość długo, a ja się niecierpliwiłam, wiedziałam, że jeszcze nic źle nie poszło bo po pierwsze dostałabym wspomnienia klona, a po drugie w wiosce rozpętałby się chaos, ale nadal denerwowałam się. Dla uspokojenia nerwów zaczęłam bawić się kunaiem co na szczęście zadziałało.
Po dłuższym czasie dotarły do mnie informacje z klona, a na mojej twarzy zagościł uśmiech, udało się! I to po części dzięki mnie, a w zasadzie mojemu klonowi, no ale klon to ja więc po części dzięki mnie. Mumei został Tsuchikage, a w technicznie zostanie nim za kilka dni na oficjalnej koronacji. Mogłam też anulować henge, bo zostałam wykreślona z książki bingo. Wolałam nie myśleć od czego byliśmy o krok. Mogłam opuścić tereny akademii co zrobiłam z ulgą.
z/t

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Powrót do Centrum