weterynarz

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

weterynarz

Postprzez Maji Atari » 27 maja 2020, o 00:40

Niewielki budynek położony w centrum wioski. Zadbany i schludny, sprawiał miłe wrażenie. Przed wejściem znajdowały się miski z woda dla zwierząt, a ścianie kilka domków dla ptaków. W środku była mała poczekalnia i recepcja. Meble były stare jednak zadbane. Na ścianach wisiały ilustracje przedstawiające różne zwierzęta domowe i najczęstsze schorzenia jakie je dopadają, razem z opisem objawów. Nie zabrakło też informatorów jakie jedzenie jest najlepsze dla naszych pupili. W budynku znajdowały się cztery pomieszczenia. Dwie sale zabiegowe, łazienka i pokój dla personelu. No i wspomina recepcja. W holu było tez duże okno z wystawką od strony głównej ulicy. Leżały na nim różne akcesoria dla zwierząt. Obsługa sprawiała miłe wrażenie oraz co ważniejsze, rzetelne.
 
Posty: 93
Dołączył(a): 15 kwi 2020, o 14:03
Ranga: Genin

Re: weterynarz

Postprzez Miko Shizuka » 27 maja 2020, o 00:53

Zdolność sensoryczna podpowiedziała, wiedza medyczna dołożyła. Dwie dziewczynki miały teraz na celu ratowania zwierząt, szczególnie tych wymagających uwagi. Dziewuszkę Shizuka trzymała za jedną rękę, pozwalając by drugą panowała nad kartonem.
-Już nie daleko! Udam nam się im pomóc! - dodawała nadziei towarzyszce. Na miejscu weszły do środka, rozglądając się. Była tu pierwszy raz ale raczej punt recepcji był obowiązkowy.
-Mamy kotki, gdzie dwa są chore, głodne i wymagają pomocy! - zakomunikowała, dając znać co do faktu, że ich wizyta nie jest zwyczajną. Żadne obcinanie pazurków, przepisywanie tabletek na odrobaczanie.
-Prosimy o pomoc! Mamy pieniądze! - dorzuciła na wszelki wypadek. Teraz pozostało liczyć na wytrenowanie tutejszego personelu oraz na ich umiejętności.
-Nie martw się Ritsuka-chan, są w dobrej opiece. Najlepiej przebadać wszystkie. - podała jej karton -Jak już o nie zadbają, będzie trzeba w czymś je przenieść. - poparła ją słowami.

Info:
- Czeka na rozwój wydarzeń
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 113
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 23:38
Ranga: Genin

Re: weterynarz

Postprzez Maji Atari » 27 maja 2020, o 01:26

6

Dobra, podróż upłynęła wam szybko. Niema co sie dziwić. Spieszyło się wam. Kiedy mijałyście dzieciaki na cmentarzu usłyszałaś zdziwione odgłosy. Wszak ich koleżanka wychodziła z obcą dziewczynką i praktycznie gdzieś biegła. Nikt jednak nie ruszył za wami ani tym bardziej nie przeszkodził. Ponaglana twoimi słowami i wsparciem, Ritsuka parła mężnie na przód.
Na wsze szczęście weterynarz był wolny od klientów. W środku była tylko ekspedientka, która mało co zawału nie dostała z powodu waszego wtargnięcia. Widocznie była mocno zamyślona a ty te rozmyślania przerwałyście. Szybko jednak się otrząsnęła i wyszła do was aby zobaczyć o co dokładnie chodzi. Ohhh dobry Jashinie Boże. Dajcie mi je. Szybko je odebrała i zaniosła do jednej z sal zabiegowych. W tej chwili można by rzec że wasze zadanie się skończyło, jednak postanowiłyście poczekać. No bo jakże by inaczej. Ritsuka usiadła sobie grzecznie w rogu, słuchając twoich zapewnień. Nic jednak nie powiedziała. Była bardzo przejęta losem kociąt. Po prawie godzinie z gabinetu wyłoniła się zarówno ekspedientka jak i lekarz. Młody, szczupły mężczyzna.
To wy je przynieśliście? Widząc wasze potakujące główki uśmiechnął się. Nic im nie Bedzie. Były bardzo słabe i odwodnione ale przeżyją i szybko dojdą do ciebie. Uklęknął przed wami i poklepał po ramionach dodając otuchy. Chętnie pomożemy znaleźć dla nic nowy dom. No bo widzicie. wskazał wystawkę przed oknem. Często przyjmujemy takie małe zwierzaczki i wystawiamy je tam w specjalnym pudełku. Ludzie chętnie przychodzą je adoptować. Co wy na to? zgadzacie się? Popatrzyłaś na Ritsukę, w końcu to "jej" kociaki. Ta była bardzo szczęśliwa, jednak coraz bardziej wkradał się jej na twarz smutek. Doktor widocznie zauważył to i dodał szybko. oczywiście będziecie mogły je odwiedzać tak często jak chcecie, oraz...wybierzecie sobie po jednym. Zaopiekujecie się nimi, mam racę? Już bardziej uradowana Ritsuka zgodziła się. Po chwili weszłyście do środka aby dojrzeć maluszków i wybrac sobie swojego koteczka.
Macie tutaj jeszcze trochę pieniędzy na wyprawkę. Wioska dokłada nam do takich adopcji, lepiej oddać je dobrym ludzią niz pozwolić aby żyły same na ulicy. Nie dodał że chodziło o rodzaj kontroli populacji. Jak podrosną to zrobimy im pwien zabieg, dla ich dobra. No cóż, Ritsu nie wiedziała o jaki zabieg chodzi jednak energicznie skinęła głową. Wybrałą swojego kotka i wybiegła. Zatrzymała się jednak w drzwiach i podziękowała wam. Dziękuje! Dziękuje, byłaś super! i Pan i Pani też, wrócę tutaj jutro zobaczyć koteczki! PO czym wybiegła w kierunku swojego domu.


Gracz Miko Shizuka otrzymuje
+ 1 misja D
+1 PD
+5 PN
+ 200 Ryo
Inne wynagrodzenie: kotek, wygląd do opisu przez gracza. Może zostać wytrenowany na kona Ninja, co będzie przynosił myszy i nornice.


Chimu Maji Atari otrzymuje
+ 1 PZ
+5 PN
+ 200 Ryo

Dla Chimu niestety niema koteczka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 15 kwi 2020, o 14:03
Ranga: Genin


Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników