Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Aishi » 23 kwi 2018, o 14:21

Odpoczynek był dobry dla Aishi'ego, ale w końcu postanowił ruszyć swoje cztery litery. Musiał postawić kolejne duże kroki przed sobą, aby podnieść swoje umiejętności. A najlepiej na to działa trening i zakupy. Ale nie, nie. Nie zwykłe zakupy, tylko zakupy do uzupełnienia swojego ekwipunku, jak i nabyć kilka nowych rzeczy. Wchodząc do sklepu przypomniał sobie jedną ze swoich pierwszych misji. Od razu zauważył go sprzedawca, Tochizoku. -Aishi, jak ja dawno Ciebie nie widziałem! W czym mogę Ci pomóc? Pan Tochizoku zawsze taki był, uśmiechnięty i wesoły.
-Potrzebuję uzupełnić swój ekwipunek, ale przydałoby się też kupić coś nowego...
Uśmiech na twarzy sprzedawcy od razu powiedział chłopakowi, że tamten już wie co powinien posiadać.
Chwilę później będąc przy kasie i wręczając należne pieniądze uśmiechnął się i pożegnał.
Kilka reklamówek zakupów, ale wiedział, że wszystko się mu na pewno przyda.

Plecak 250 ryo
Konzoku Dastana 300 ryo
Średni zwój x2 100ryo
Gurda 150 ryo
Maska przeciwgazowa 500 ryo
Shuriken x50 50ryo
Kunai x10 100ryo
Ukryte ostrze 1250 ryo
Stalowa żyłka 10m= 100Ryo
Wybuchowa notka x5 250ryo

Razem: 3050ryo
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2 kwi 2018, o 12:39
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Sabataya Goemon » 25 kwi 2018, o 17:44

No i tak znowu Goemon zawędrował do sklepu, bo się znowu z Kunai wyrzucał. No i dzięki wpływom rodziny Sabataya, udało mu się położyć łapska na zupełnie nowej broni. Stworzonej specjalnie dla niego na zamówienie. Tak więc teraz przybył w zasadzie odebrać to niewielkie zamówienie, oraz dodatkowo kupić te 5 kunai. Miał nadzieję że na razie wystarczy, bo on tutaj oszczędzał i pieniądze i nie zamierzał co misje kupować nowego ekwipunku. Więc jak na typową hienę cmentarną przystało, na pewno okradnie odpowiednią osobę po jej pokonaniu, na kolejnej misji. Teraz jednak musiał zadowolić się wydawaniem pieniędzmi. Więc je wydal i wyszedł, zabrawszy przedmioty.

5x Kunai 50 ryo
1x Jitte 480 ryo

razem 530 ryo

Spoiler:
 
Posty: 53
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 23:18
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Sabataya Kazu » 26 kwi 2018, o 13:19

Na ostatniej misji Kazu zdobył przedmioty, które miał nadzieję teraz sprzedać, no i uzupełnić zapasy kunai i shurikenów. Zabrał więc Tygrysie szpony, które zabrał przeciwnikowi i udał się do najbliższego sklepu, aby tam wytargować jak najlepszą cenę za tą dziwną broń. Przez chwile zastanawiał się, czy nie zostawić jej dla siebie, ale ten typ walki w ogóle mu nie podchodził. Kiedy już tam był i udało mu się przekonać sprzedawcę do zakupu Szponów po cenie 150 ryo, kątem oka dostrzegł katanę. Od razu stwierdził, że musi ją mieć, tym bardziej że ostatnio dużo ćwiczył Kenjutsu. Podszedł do niej i zaczął dokładnie ją oglądać, udając że się na tym zna. Musiał ją mieć. Obejrzał jeszcze kilka innych rodzajów mieczy, ale po pół godziny namysłu i wybierania, w końcu kupił katanę. Nie było w niej nic specjalnego, ale jakoś był pewien, że ta będzie dobra. Podszedł do kasy, zapłacił i przypiął saye do pasa po prawej stronie. Był naprawdę zadowolony z zakupy... Teraz mógł ruszać na misję.


+150 ryo za sprzedanie Tygrysich Szponów
- 1250 ryo za Katane
Saldo:
1450 + 150 ryo - 1250 = 350 ryo
 
Posty: 37
Dołączył(a): 5 kwi 2018, o 00:55
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Kurogane Akiko » 26 kwi 2018, o 19:00

Poważne sprawy - po pierwszym treningu, który wykroczył poza program Akademii, nadszedł czas na uzupełnienie uzbrojenia. Aki drzwi do sklepu pokonała, ściskając w dłoni wymiętą i pokreśloną listę zakupów, którą mozolnie przygotowywała całe poprzednie popołudnie, starając się niczego nie pominąć. Odliczając wszystko na sztuki zaczęła dokładnie zbierać zaplanowane zakupy do koszyczka, co chwilę konsultując się z zapiskami na drobno zapisanym świstku, nie do końca ufając swojej pamięci. Wtem uwagę dziewczyny zwróciła ta część sklepu, gdzie prezentowano najróżniejszego rodzaju broń. Nie miała tego na liście, ale bezwiednie zabłądziła w tamtym kierunku, z wyraźnym zafascynowaniem oglądając różne rodzaje ostrzy. Nie miała tego na swojej liście zakupów - z pewną nieśmiałością zaczęła jednak przymierzać się do poszczególnych podstawowych katan, sztyletów i mieczy. W końcu chwyciła w dłoń naginatę i, ważąc przez chwilę jej ciężar w dłoniach, uśmiechnęła się pod nosem. Dobrze leżała w rękach. No cóż - pieniądze są po to, by je wydawać, najwyżej potem będzie płakać, że jest spłukana; pośpiesznie więc rozłożyła przed sprzedawcą swoje zakupy i wzdrygnęła się lekko, słysząc cenę, gdy ten skończył podliczać leżący na ladzie arsenał. Niekoniecznie miała w planach wydać tyle kasy - będzie musiała to sobie w najbliższym czasie odbić, wykonując parę kolejnych misji. W duchu lamentując nad koniecznością płacenia za kupowane dobra (!), wręczyła handlarzowi odliczoną gotówkę, by, uprzednio zbierając swoje nowe zabawki, wymaszerować dziarsko ze sklepu.

 • Naginata - 600Ryo
 • Bandaże (10m) - 10Ryo
 • Granat dymny (x2) - 100Ryo
 • Wybuchowa notka (x4) - 200Ryo
 • Bombka świetlna (x2) - 100Ryo
 • Makibishi (x100) - 10Ryo
 • Shuriken (x20) - 20Ryo
 • Kunai (x10) - 100Ryo
 • Kabura - 25Ryo

Razem: 1165Ryo


(z/t)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 lis 2017, o 03:29
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Akatsuki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Sklep

Postprzez Yōgan Miyū » 29 kwi 2018, o 23:11

Strasznie długo zwlekała z wybraniem się w końcu na zakupki związane z czymś innym niż wszelkiego rodzaju mazidła do twarzy czy też jakieś wyjątkowo niszowe, zazwyczaj dość kiepskie gierki lub inne, równie bezużyteczne pierdoły; fakt, że dopiero teraz zwlekła się po zakup podstawowych wspomagaczy każdego szanującego się shinobi, zwykle przed swoim niezbyt licznym gronem znajomych usprawiedliwiała własnym lenistwem. Po części być może to była prawda, ale zdecydowanie bardziej w tej kwestii oddziaływała na nią to, że nie była pewna, czy już teraz powinna dumnie określać samą siebie jako kunoichi i czy przypadkiem ktoś nie zaśmieje się w głos, gdy zobaczy ją u progu sklepu z bronią. Te obawy, chociaż nieco irracjonalne i paranoiczne, bynajmniej nie brały się znikąd – jeżeli ktoś miał w ogóle kojarzyć ją z byciem shinobi, to od razu musiał wizualizować sobie także Miyu wykonującą za kogoś najbrudniejszą robotę za pieniążki.
Doskonale wiedziała jednak, że jeśli nie przełamie tego dość idiotycznego strachu, to nie może oczekiwać u siebie żadnego większego progresu. Ścisnęła w dłoni pomazaną, niezbyt estetycznie wypełnioną pośpiesznie nabazgranymi strzępkami słów kartkę, po czym wkroczyła żołnierskim krokiem do sklepu, za wszelką cenę usiłując utrzymać jak najbardziej butny wyraz twarzy. Nie wiedziała dokładnie, czego właściwie mogłaby potrzebować na jakiejś bardziej wymagającej misji, więc wypełniła koszyk najbardziej popularną bronią i paroma, według niej, przydatnymi dodatkami. Zapłaciwszy za swój nowy, świeżutki ekwipunek, już zmierzała w stronę wyjścia, jednak zatrzymała się na krótki moment, gdy na wysokości jej ślepi pojawiła się katana, której z jakiegoś powodu wcześniej nie dostrzegła; popatrzyła na nią być może nieco zbyt długo, po czym z błyskiem w oku opuściła budynek. Może kiedyś. Jeszcze nie teraz.

Bandaż (20m) – 20 Ryo
Kartka papieru (x10) – 1 Ryo
Pilnik (x2) – 10 Ryo
Tebukuro (rękawiczki) – 50 Ryo
Kabura – 25 Ryo
Kunai (x10) – 100 Ryo
Shuriken (x20) – 20 Ryo
Senbon (x30) – 30 Ryo
Makibishi (x50) - 50 Ryo
Stalowa żyłka (20m) – 20 Ryo
Wybuchowa notka (x5) – 250 Ryo
Bombka świetlna (x3) – 90 Ryo
Bombka dymna (x3) – 90 Ryo

Razem: 756 Ryo
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 sty 2018, o 18:48
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 22 mar 2019, o 03:00

Ze względu na swoją naturę strasznie długo ociągał się z ruszeniem w stronę sklepu a raczej do jego wnętrza. Po prostu mu się nie chciało ale jednak wypadałoby za niedługo ruszyć na jakąś misję i lepiej aby nie skończył mu się na niej ekwipunek gdyż nie był zbyt utalentowanym shinobi... nie znał nawet dużej ilości technik aby móc się nimi obronić podczas misji także musiał improwizować z bronią. Droga sama w sobie minęła mu dość szybko. Może to dlatego, że właśnie był wieczór i ludzie już powoli zbierali się do domów a ci co już skończyli pracę byli w parkach czy barach. Hyakuzawa wszedł powolnie do sklepu, który za niedługo pewnie miał być zamknięty. Wywnioskował to z tego iż starszy pan, który był w nim sprzedawcą powoli już sprzątał sklep i szykował się najpewniej do wyjścia. Hyakuzawa był najprawdopodobniej jego ostatnim klientem tego dnia co nie oznaczało iż się pospieszył, otóż nie tym razem. Chłopak zaczął się rozglądać najpewniej nadwyrężając cierpliwość starszego pana jednakże te rzeczy były mu potrzebne, niestety nie było go stać na to aby kupić wszystko czego chciał tak więc musiał zrezygnować z broni na bliski dystans i musiał zaspokoić się kilkoma rzeczami oraz lokalizatorem, który może się okazać niezbędny w misjach. Tak czy owak chłopak złapał za potrzebne mu rzeczy i podszedł do lady a następnie wyłożył potrzebna gotówkę i zapłacił zabierając uzbrojenie a następnie wychodząc ze sklepu.

Lokalizator - 750 Ryo

Kinchaku - 50 Ryo

Tebukuro - 50 Ryo

5x Wybuchowa notka 50 Ryo za sztukę

3x Świetlna notka 50 Ryo za sztukę

8x Kunai 10 Ryo za sztukę


1330 Ryo w sumie


z/t
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Spoiler:


ObrazekObrazek
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Re: Sklep

Postprzez Maji Seitaro » 6 kwi 2019, o 17:41

Po hucznej inauguracji Seitaro udał się wprost do sklepu z narzędziami ninja, skąd otrzymał zawiadomienie, że zamówienie jest już gotowe. Po wiosce mógł już chodzić bez obawy o to, że zostanie zaczepiony przez tajne służby i aresztowany. Czuł się dobrze, że wioska, która była jego drugim domem przyjęła go z otwartymi ramionami, na co niewątpliwy wpływ miał nowy Tsuchikage.
W ostatnich dniach wydarzyło się wiele, nawet bardzo wiele, ale Seitaro był pracoholikiem i nie ustawał w dążeniach. W sklepie natomiast odebrał sygnet organizacji z inskrybcją ,,Równość-Wolność-Braterstwo" oraz mechanicznego ptaka rodem z Sunagakure. Zapłacił należność i wyszedł, by sygnet od razu założyć, a ptakowi wetknąć w dziób mały zwój i nakręcić go odpowiednio, by posłać tam, gdzie chciał. Na szczęście orientował sie na tyle, by wiedzieć co, gdzie, jak. Wysławszy ptaka utworzył klona, by ten podążył tam, gdzie Seitaro wcześniej ustalił w liście.Sygnet Shintaisei 600ryo
Mechaniczny ptak 100ryo

5k/5k chakry za kbnj

Z/t
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
 • -
 • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2544
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Akatsuki
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Sklep

Postprzez Komugi » 21 kwi 2019, o 17:11

W końcu nastał dzień, w którym wyda swoje ciężko zarobione pieniądze. Komugi musiała przygotować się do nadchodzącej pracy, która pewnie będzie ciężka i ma nadzieję, że opłacalna. Tak więc wydatki na dziś, muszą się zwrócić i to najlepiej dwukrotnie.
- Doberek.
Rzekła dziewczyna, która ledwo co w drzwiach się zmieściła. Framuga była dość nisko, cóż za utrapienie. Nikt nie myśli o wysokich ludziach w tych czasach, no cóż. Kiedy wielka babka wkroczyła w progi sklepu, sam właściciel się przestraszył i przez chwilę aż nie wiedział co powiedzieć.
- D-dzień dobry młoda damo.
Odparł, następnie oczekiwał na zamówienie.
- Sasumatę, to będzie wszystko.
Dodała, następnie wyciągnęła portfel i zaczęła dokładnie wyliczać pieniądze. W tym czasie właściciel udał się na tył po sprzęt.
Gdy tylko Komugi zebrała równą kwotę, odłożyła ją delikatnie na ladę. Sasumata po chwili trafiła w jej łapki, podziękowała i wyszła ze sklepu, żeby udać się w swoją stronę.


Sasumata x 1 - 300 Ryo

z/t
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 kwi 2019, o 12:30
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Shinzō Mumei » 23 kwi 2019, o 15:13

Szybko wyszedłem z budynku udając się w stronę sklepu, daleko to nie było, więc spokojnym krokiem w tą ładną słoneczną pogodę udał się mój własny klon. Ostatnio tak się złożyło że mało czasu miałem przez co nie miałem kiedy odebrać swojej paczki ze sklepu, w końcu jakiś czas temu już ona była przygotowana, na szczęście teraz mam chwilę czasu więc trzeba po te rzeczy pójść. Tylko jak zostałem zauważony sklepikarz wyskoczył wiedząc że ma dla mnie paczkę, nie było kolejki więc czekać nie musiałem jedynie odebrałem swoje rzeczy za które zapłaciłem, podziękowałem i spokojnie postanowiłem wrócić aby je sam sobie przekazać.

Doragonburēdo x1 4500y
Sygnet Shintaisei x1 600y
=5100

z/t do siedziby kage
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:


Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:
 
Posty: 895
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 02:12
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Shogun

Re: Sklep

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 1 maja 2019, o 11:55

Hyakuzawa wszedł do sklepu, z racji straty całego ekwipunku MUSIAŁ zakupić nowy aby nie schrzanić kolejnej misji bo jak już mu powiedział Tsuchikage, kolejnej szansy nie będzie. Także wbił do sklepu i zaczął przekopywać się przez różne składowiska broni oraz innych narzędzi przydatnych dla shinobich. Był nieco zdenerwowany gdyż był już po treningu a misja pewnie zbliża się nieubłaganie a Hyakuzawa jest w dupie. Tak wiec trzeba sie dozbroić ile się tylko da i lecieć do Tsuchikage. Tak wiec po zakupieniu rzeczy dla siebie zapłacił za nie oczywiście i ruszył w swoją stronę aby móc dalej żyć. Miał nadzieję na łatwą misję.Lokalizator 750
Tebukuro 50
Kinchaku 50
10x kunai 100
5x Wybuchowa notka 250
3x Notka świetlna 150

1350 Ryo poszło
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Spoiler:


ObrazekObrazek
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Re: Sklep

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 20 maja 2019, o 02:17

Hyakuzawa wbił do sklepu tym razem się spiesząc, wiedział czego chce i potrzebuje także nie mógł marnować czasu gdyż egzamin się zbliża a tu trzeba jeszcze do wioski dotrzeć. Także wbił do sklepu, ogarnął rzeczy, które to miał sobie zakupić czyli Shurikeny, bombki dymne, horusute aby mieć gdzie to wszystko pomieścić oraz jego mam nadzieję asa w rękawie czyli Fuma Shurikena, którym to miał nadzieję zaskoczyć przeciwnika podczas walki. O ile oczywiście będą jakieś walki bo tego nie wiedział chociaż jakby tu inaczej sprawdzić czy genini się nadają? Nie było to teraz ważne, chłopak wszedł, zrobił zakupy i wyszedł jakby nigdy nic ze sklepu oczywiście uprzednio płacąc.


Bombka dymna (2 fioletowe i 2 żółte) 120
Shuriken 10x 10
Horusutā 25
Fuma Shuriken 250

405 Ryo z portfela


z/t
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Spoiler:


ObrazekObrazek
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Re: Sklep

Postprzez Chinoike Rai » 14 cze 2019, o 22:41

Cóż, jako początkującemu shinobi zależało białowłosemu na zachowaniu jak najlepszej ochrony, zwłaszcza, że nadeszły dość niebezpieczne czasy, które mogą wymknąć się z pod kontroli w każdym możliwym momencie. Dlatego też trzeba zadbać o siebie jak najlepiej i dlatego iwijski sklep z uzbrojeniem i akcesoriami shinobi był teraz najlepszym pomysłem do którego postanowił dążyć Chinoike. Bezpośrednio skierował się najpierw do alejki z uzbrojeniem shinobi i przyjrzał się poszczególnym elementom. Potem... Skierował się do alei z bronią i powybierał to, co będzie mu najpotrzebniejsze w przyszłości. Pod podliczeniu wszystkiego - ulotnił się z tym co mu potrzebne

1x para Kinzoku Dastana - 300Ryo
1x Torba biodrowa - 50Ryo
15x kunai - 150Ryo
10x notki wybuchowe - 500
2x bombka świetlna - 100
Suma: 1100
Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Spoiler:
 
Posty: 313
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 05:52
Ranga: Nukenin

Re: Sklep

Postprzez Sabaku no Kumari » 15 cze 2019, o 19:38

Ciężko powiedzieć aby Kumari lubiła odwiedzać sklepy pełne narzędzi mordu, zdecydowanie bardziej wolała by właśnie być w jakiejś galerii sztuki czy choćby warzywniaku. Niestety fach kunoichi wymagał od dziewczyny aby od czasu do czasu tego typu miejsca odwiedzać. Tak było i dzisiaj. Przeglądając poszczególne regały i ściskając portmonetkę w lewej dłoni, dziewczynka zastanawiała się co też tak właściwie powinna kupić. Wyobrażała sobie samą siebie dierzacą wielgachny miecz, bądź przemarzającą pustnie z kijem niczym jakiś prorok. Śmieszne wizje. Ostatecznie zakupiła jednak tylko kilka bombek i specjalnych naklejek, które wkrótce mogą się jej przydać.

1x Bombka świetlna - 50
2x Bombka wybuchowa - 50
3x Notka Katameru - 300

400 Ryo
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"


THEME

-Mk: Uciapa Ko-
-Mk: Kurosawa Shin'ichi-
 
Posty: 718
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Sklep

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 13 wrz 2019, o 03:41

Chłopak w końcu wrócił z ciężkiej misji na której musiał dowodzić, cóż taka rola chunnina w wiosce a on sam poczuł iż nabrał trochę doświadczenia w dowodzeniu, co prawda nie była to jakaś zbytnio wymagająca walki misja jednakowoż lepiej poćwiczyć w wiosce jako bezpiecznym poligonie niż na misji gdzie ma mu ktoś zginąć. Tak czy owak wbił do tego małego sklepiku i zaczął po nim łazić rozglądając się, następnie złapał za rolkę z bandażem, którą złapał. Cóż ekspertem w tamowaniu ran nie był aczkolwiek bandaż okaże się przydatny. Chłopak następnie podszedł do sprzedawcy i zakupił bandaż oraz po pigułce żywnościowej i zwiększającej krew.

Bandaż 20 metrów - 20 ryo
Pigułka zwiększająca krew - 500 Ryo
Pigułka żywnościowa - 500 Ryo

1020 Ryo.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Spoiler:


ObrazekObrazek
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Re: Sklep

Postprzez Sabataya Tamura » 10 sty 2020, o 12:37

Podróż poza wioskę zbliżała się wielkimi krokami, a więc młody shinobi po raz pierwszy w swoim życiu postanowił poczynić większe zapasy na drogę, która jego wyczekiwała. Tyczyło to się nie tylko prowiantu, ale również uzbrojenia, które pozwoli mu przetrwać tułaczkę razem z pozostałą grupą ninja. Szlaki podobno były całkiem bezpieczne, lecz ostrożności nie mogło być w tym przypadku za mało. Miejsca nie mogło też zabraknąć na podstawowe przybory medyczne oraz pojemniki.


Swoim umiarkowanym krokiem przekroczył próg sklepu w centrum osady, nie kryjąc przyjemnego uśmiechu na ustach. Był szczęśliwy, mogąc chociaż na kilka dni odetchnąć od tutejszych twarzy w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tak jak każdy czasami potrzebował zmiany otoczenia. Przemykając pomiędzy półkami sklepowymi oraz działami dokładnie wybrał interesujące go przedmioty, a było ich tyle, że potrzebował do tego większego wózka. Jednakże te zakupy były przemyślane, toteż nie śpieszył się tak bardzo, ażeby niczego nie zapomnieć w zbędnym pośpiechu. - To będzie wszytko. - odparł w stronę sprzedawcy po mniej więcej pół godziny szamotania się z towarem od regału do regału. Z szczerą uprzejmością podziękował za usługi, kłaniając się nisko przed właścicielem przybytku. - Dziękuję, życzę Panu miłego dnia. - obdarował mężczyznę dokładnie wyliczoną kwotą, po czym opuścił dziedziniec, a uprzednio izbę z nieukrywaną radością. Skierował się potem do bramy, bo tam już czekała świta. - "Oby wszystko przebiegło jak należy i nikomu nie stała się krzywda." - powtarzał w swej rozpromienionej głowie.  Iryō no Kinchaku: 100 Ryō
  Mały Zwój x2: 50 Ryō
  Kartka papieru x10: 1 Ryō
  Kinchaku: 50 Ryō
  Butelka x2: 30 Ryō
  Bandaż x3: 3 Ryō
  Strzykawka x3: 15 Ryō
  Horusutā: 25 Ryō
  Tebukuro: 50 Ryō
  Shuriken x20: 20 Ryō
  Kunai x5: 50 Ryō

  Łącznie: 394 Ryō
Obrazek 
Posty: 288
Dołączył(a): 22 cze 2019, o 23:58
Ranga: Chūnin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników