Ławka na górze.

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Ławka na górze.

Postprzez ExNanoha » 3 sty 2016, o 06:38

Obrazek
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator

Ranga: Brak

Re: Ławka na górze.

Postprzez ExNanoha » 3 sty 2016, o 06:53

Postanowiłeś wybrać się na spacer z jednym z radnych, którzy kierowali twoją wioski. Szliście powolnym krokiem, który narzucił radny. Przez czas waszej drogi chłopak nie odzywał się, jedynie cichutko nucił coś pod nosem. Wzrok skierował na gwiazdy, które wyraziście malował się na nieboskłonie. Po kwadransie podróży, znaleźliście się przy jednej z ławek. Miejsce to było w środku drogi na wysoką górę. Z tego położenia można było zaobserwować prawię całą wioskę, całkiem prawdopodobne że chłopak wybrał to miejsce nie przypadkowe. Krajobraz obserwowany z tego położenia, zabierał dech w piersiach. Twój towarzysz znowu popatrzył na ciebie. Uśmiechnął się oraz już luźniejszym tonem głosu powiedział.
-Mam ci do przekazania, dobrą nowinę. Po twojej ostatniej misji władze wioski zdecydował by, nadać ci rangę Tokubetsu Jōnin. Mam nadzieje że w tych jakże trudnych czasach dla wioski, zadbasz o obywateli tego kraju najlepiej jak potrafisz. W paczce, masz wszystkie rzeczy związane z twoim promocją na wyższą rangę w hierarchii ninja. Niestety Kage naszej wioski, jest na tajnej misji dlatego ja cię o tym informuję. Mam nadzieje że nie masz nikomu tego za złe.
Następnie wręczył ci paczkę, o której wcześniej była mowa. Uśmiechnął się oraz zaczął kontynuować wypowiedz.-Różowa na pewno ucieszy się jak jej to powiesz. Teraz jednak muszę wrócić do swojej pracy i zostawić cię samego z tym widokiem. Cześć.
Po chwili radny złożył kilka pieczęci, by zaraz zniknąć w białych obłokach dymu. Teraz został ci tylko powrót do domu.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Rindou Arashi » 3 sty 2016, o 07:01

Szedłem z radnym w ciszy, wsłuchując się w melodię jaką nucił. Była ona bardzo przyjemna, wiec nie przeszkadzało mi że milczymy. Przede wszystkim ciekawiło mnie, dokąd zmierzamy i po co ja mu w ogóle jestem. Wyjaśniło się to dopiero jak dotarliśmy na wspaniały punkt widokowy z którego było widać całą Ukrytą wioskę. Dopiero teraz przekazał mi on po co ja tu jestem. Otóż władze doszły do wniosku, że należy mi się awans.

Kiedy o tym usłyszałem moje oczy zaświeciły się jak żaróweczki. Od dawna myślałem od tym, ale nie widziałem ,że to będzie tak szybko. Uradowany aż podskoczyłem i popatrzyłem na wioskę. Dopiero teraz do mnie dotarło jaką wielką odpowiedzialność spuścili mi na ramiona. Teraz odpowiadam za tych wszystkich mieszkańców. Muszę być dla nich wzorem i bohaterem. Tak też zamierzam zrobić, chociaż nigdy nie zapomnę swojej prawdziwej ojczyzny, teraz mieszkam tutaj i muszę opiekować się nimi wszystkimi. No i chcę zobaczyć minę ojca i reszty, na pewno nie spodziewali się, że awansuje tak szybko. No i ciekawe co pomyśli Yuno.. hmm Chyba muszę z nią o tym porozmawiać, ale to jak wstanie.

W czasie moich rozmyślań, nie zauważyłem jak randy wcisnął mi w ręce jakiś dziwny pakunek. Było niby tam wszystko co potrzebuje każdy TJ. Czyli w sumie co ?? Nie wiedziałem, wiec z ciekawością otworzyłem pakuneczek. W tym czasie randy zniknął. Nic dziwnego, pewnie ma jeszcze sporo roboty do rana, szczególnie, że tak jak powiedział, nie ma teraz naszego Kage w wiosce. Hmmm może ja też kiedyś zostanę radnym...

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Yōgan Setharin » 31 lip 2016, o 13:40

Setharin po długim dość odpoczynku postanowił nauczyć się kolejnej techniki potrzebnej w walkach ninja. Była nią technika Kai pozwalająca wyrwać się ofierze z iluzji. Tak więc wybrał się do ławki na górze i usiadł sobie ze zwojem. Technika była bardzo prosta, poprosił znajomego aby rzucił na niego iluzję i on miał zamiar próbować sie z niej wyrwać. Technika Kai polega na odcięciu dopływu chakry i skumulowanie jej w odpowiednim momencie w ośrodku mózgu aby przerwać dane Genjutsu. Kai to technika która działa na większość słabych genjutsu, ale nie przejmował się tym i spróbował. Od razu zebrał chakrę po czym usunął ją ciałą i uwolnił w mózgu. Genjutsu zaprzestało działać, opanował ją za pierwszym razem! Uśmiechnięty podziękował koledze i poszedł do swoich czterech kątów...
Obrazek

Obrazek

Ranga: Genin

Powrót do Centrum