Park "Kamienny"

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Park "Kamienny"

Postprzez Aishi » 8 kwi 2018, o 18:27

W momencie kiedy usiadł przy fontannie i pozwalał sobie na oczyszczenie głowy z myśli, podszedł do niego chłopak, który chwilę wcześniej go zaintrygował. Wydawał się bardzo pewny siebie, trochę młodszy od niego, ale miał zupełnie inną postawę niż sam Aishi, który był zamknięty, trochę jeszcze nieporadny i niepewny swoich następnych ruchów.
Pierwszy raz ktoś do niego podszedł i zagadał, ot tak bez powodu. Z natury już nie wiedział co powiedzieć, delikatnie się też zestresował, bo zaczął myśleć, że nie wie jak prowadzić taką rozmowę, ponieważ był do tego nie przyzwyczajony.
-Nie, jestem tutaj sam... Powiedział niby do chłopaka, niby pod nosem. Nagle ten się przywitał. Jaki powinien być następny krok? Odpowiedzieć? Przywitać się?
Najlepiej zapadłby się pod ziemię lub uciekł. Ale nie mógł tego zrobić.
-Aishi. Miło mi... Teraz on powinien zrobić krok do przodu... -Ładna pogoda dzisiaj... W dodatku jestem pierwszy raz w tym parku. A Ty? Kropelki potu pojawiły się na jego czole. Właśnie z kimś prowadził rozmowę. Prawdziwą rozmowę!

Ranga: Chūnin

Postprzez Shinzō Mumei » 8 kwi 2018, o 21:07

Widać nieco nam rozmowa się nie bardzo kleiła, niestety nie mogłem nawet poprawić sytuacji to wszystko przez to że mam ciągle maskę na twarzy zasłaniającą moje szwy które są na moim całym ciele, to też przez to póki co nie latam w krótkich spodenkach bo ludzie tego nie rozumieją, do tego jeszcze bym przestraszył Aishiego.
- Wiesz, wpadłem tutaj złapać oddech między zleceniami, widzę że jeszcze jesteś geninem... powiem Ci że dobrze wspominam te czasu.- uśmiechnąłem się pod nosem, czego oczywiście genin nie mógł widzieć do tego przypomniało mi się jak jeszcze dwa lata temu byłem geninem oraz te przygotowania do egzaminu na chunina.
- Egzamin na chunina, to było coś, fajne przeżycie będziesz miał zamiar startować?- tak zapytałem aby rozwinąć jakoś naszą rozmowę, być może młodszy stopniem kolega będzie miał jakieś pytania do mnie Jounina coraz to bardziej doświadczonego w boju.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Aishi » 9 kwi 2018, o 10:13

*Czekaj... Czy on właśnie powiedział...*
Chłopakowi wydawało się, że chyba właśnie się przesłyszał.
Chłopak w masce właśnie powiedział, że dobrze wspomina czasy bycia Geninem. Spróbował ukryć swoje zaskoczenie tą informacją. Na szczęście miał zakrytą połowę twarzy bandażami, dlatego też pozostały tylko zaskoczone oczy. Całkowicie zakryta twarz drugiego nie dodawała rozmowie polotu.
-Egzamin na Chunina? Zastanowił się chwilę. Wiedział czym to jest, wiedział, że na aktualnym poziomie nic nie zdziała w tym kierunku. -Aktualnie, raczej nie. Nieco... chwila zastanowienia -Nieco nie skupiłem się na trenignu. Dopiero co ukończyłem Akademię. Skupiłem się na zrobieniu kilku misji, niż na ćwiczeniach. Dlatego przyszedłem tutaj odetchnąć i pomyśleć, jak rozplanować swoje dalsze kroki co do tego.
To była chyba dobra odpowiedź. Nie oszukiwał nikogo, nie był osobą, która bez znajomości, czegokolwiek ruszyła by na tak głęboką wodę.
-Jeżeli dobrze rozumiem to Egzamin na Chunina również masz już za sobą? Postanowił trochę przebadać rozmówcę. Na pewno wierzył, że Mumei nie jest Geninem. Jego postawa świadczyła o zbyt dużej pewności siebie, której Genin zazwyczaj nie posiadał.

Postprzez Shinzō Mumei » 9 kwi 2018, o 14:14

Rozmowa nieco się rozkręciła, i dobrze bo już się bałem. Po wyrazie oczu można przez chwilkę zobaczyć zdziwienie jak otworzył je szerzej, nic dziwnego pewnie dlatego ze względu na moją rangę, zawsze mnie bawiło jak ludzie na to reagują, co była nawet zabawne i miłe na swój dziwny sposób.
- Oczywiście że tak, wiesz jestem wyżej od Ciebie o parę rang, zdałem już na Jounina.- spojrzałem na niego i wskoczyłem sobie na murek, na którym dalej siedział Aishi.
- Niestety wiele straciłem przez to z dzieciństwa, wiesz wszystko ma swoją cenę.- wiedziałem że przez tak intensywne życie wiele straciłem beztroskich lat, które tak ważne są dla młodych ludzi.
- Nie żałuje tego oczywiście, ale tak chcę Ci uzmysłowić że to do końca nie jest takie fajne, zresztą nie każdemu się to udaje od tak.- przykucnąłem sobie na murku poprawiając płaszcz, wiedziałem o czym mówię gdyż JUŻ "całe życie" chodziłem na zabójcze misje, zabijałem i wiedziałem wiele zła, dużo chyba dzięki mojej bezwzględności psychika moja nie została doszczętnie zniszczona. Nieco się zamyśliłem, żeby za kolejne parę sekund ocknąć się.
- Kurde, głodny jestem Aishi, widzę że spoko jesteś idziemy coś zjeść?- zeskoczyłem, dałem parę kroków odkręciłem się i zapytałem czekając na odpowiedź.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Aishi » 9 kwi 2018, o 14:48

Aishi przysłuchiwał się temu co mówi jego nowy znajomy. Powoli docierało do niego, że życie, jako ninja w aktualnych czasach jest okropne, odbija się na dzieciach. Dzieci muszą stawać się maszynami do wojen, szybciej muszą dojrzeć. Nawet jeżeli kruczowłosy został sierotą, to ma 13 lat, dopiero teraz został Geninem, ruszał w świat, małymi krokami.
Z tego co mówił Mumei, jego życie wyglądało nieco inaczej. Również nie było usłane kwiatkami. Prędzej psią kupą, gdzieś po drodze. Maska przeszkadzała w ocenieniu, jak może czuć się w tym momencie Jounin. Ale jego propozycja, chyba świadczyła, że wszystko gra i można iść dalej w świat.
Właśnie zaczęło mu burczeć w brzuchu. Więc chyba odpowiedź na propozycję Mumei'a, była prosta...
-Może ramen?

z/t [ja i Mumei]

Poprzednia strona

Powrót do Centrum