Mieszkanie Mumei'a

Mieszka tu większość ludzi z Iwagakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy i mało znane rodziny, czasem też znaleźć tu można niektórych członków znanych w wiosce klanów.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Shinzō Mumei » 12 lut 2018, o 17:46

Shinkū Renpa 20PN
Technika polega na zebraniu dużej ilości chakry Fūtonu w jamie ustnej a następnie wypuszczeniu jej pod postacią ostrzy które lecą pod różnymi kątami i tną wszystko na swej drodze, nawet metal. Pierwsza technika do nauczenia zaraz po zdaniu na Jounina musiałem nauczyć się czegoś nowego aby móc dalej się rozwijać i to była jedna z tych nowych technik ciekawych. Chociaż nie do końca do użycia w normalny sposób bo technika jest dość wolna przez co nie w każdej sytuacji się sprawdzi. Tylko jak skończyłem zabrałem się od razu za następną technikę która na mnie czekała do opanowania.

Fūjin no Jutsu 40PN
Użytkownik składa pieczęci a następnie przykłada obie ręce do ust aby chwilę później wysłać strumień powietrza z cząstkami pyłu. Technika po trafieniu w coś demoluje cel natychmiastowo.Trzeba przyłożyć obie dłonie do ust tworząc stożek z otworem w środku, bardzo mocna technika oraz śmiercionośna której bardzo potrzebowałem. Dzięki niej mogłem sobie pozwolić na wykonywanie coraz to trudniejszych misji, chociaż to nie było co najlepsze mam w moim arsenale, siedziałem na fotelu i czytałem kolejny zwój, zostawiłem go i zabrałem się za kolejny który miałem ułożony na stole.

Fūton: Taifūikka 40PN
Wziąłem kolejny zwój do ręki z kolejną techniką, dzięki której mogłem podnieść swoje umiejętności, to też tak zrobiłem ucząc kolejnych technik. Użytkownik tworzy porywisty wiatr, który jest zdolny zdmuchnąć wszystkie negatywne warunki pogodowe. Technika jest dostatecznie silna, by poradzić sobie nawet z techniką Kirigakure no Jutsu. Tak wygląda technika której teraz właśnie się uczę, dopiero na akcji będę mógł ją wykorzystać, co zrobię na pewno dość szybko. Teraz gdy wchłonąłem widzę ze zwoju na temat tej techniki, natychmiastowo zabrałem się za kolejną której miałem się nauczyć.

Doton: Iwadeppō no Jutsu 20PN
W technice użytkownik wypluwa niewielki kawałek skały, który w locie wielokrotnie zwiększa swą wielkość i masę ( do 100cm średnicy). Prędkość pocisku jest całkiem spora, a sam pocisk jest w stanie stworzyć w ziemi niewielki krater lub łamać drzewa. Kolejny zwój, kolejna technika do nauczenia, teraz już coraz bardziej baniak zaczynał mnie boleć od czytania tych rzeczy, ale mimo wszystko wiedziałem że widza o tych technikach jest mi niezmiernie potrzebna więc musiałem się ich uczyć by stawać się coraz silniejszym i silniejszym. Zaraz po przeczytaniu wziąłem się za następną technikę, którą miałem się nauczyć dzisiejszego dnia.

Iwagakure no Jutsu 20PN
Wziąłem do ręki kolejny zwój z techniką ziemi, chciałem się czegoś poduczyć, tym razem aby pozostać nie wykrytym. Kolejna technika ukrycia, jednak tym razem możemy schować się nie tylko w ziemi, ale także w skale czy w ścianie budynku, nie zostawiając po sobie żadnego śladu. Jedną wadą techniki jest wolne wychodzenie z danej materii, przez co technika przydaje się bardziej podczas śledzenia niż walki. Bardzo fajna technika dzięki której mogłem sobie spokojnie śledzić ludzi, na pewno nie raz mi się może to przydać. Teraz można było znowu brać za kolejną technikę do nauki więc tylko pozostało mi odłożyć zwój i wziąć kolejny.

Kengan no Jutsu 20PN
Kolejna z technik Dotonu, w której otaczamy swoją rękę kamieniem. Jest on niezwykle wytrzymały i ciężki, więc siła ciosu gwałtownie rośnie. Powoli już nie miałem siły aby się uczyć tych technik, głowa od czytania już puchła ale nie poddawałem się bo zostało już ich mało. Im szybciej je ogarnąłem tym szybciej miałem spokój i byłem gotów do kolejnych misji. Siedziałem na fotelu czytałem sobie technikę. Skończyłem uczyć techniki i mogłem zacząć nauczyć techniki następnej. Ta mogła przydać się do walki w Taijutsu chociaż jeszcze nie wiedziałem w jaki sposób, nie ma na co czekać tylko przejść do następnej techniki.

Doryūdan 40PN
Z błota powstaje paszcza smoka z której można wystrzeliwać dowolne ilości błotnych pocisków. Takie kule błota, oprócz zwykłych obrażeń, oblepiają wroga, a dodatkowo można je też podpalić. Bo tak wyglądała następna technika opisana we zwoju której właśnie się uczyłem, lubiłem techniki ze zwoi bo szybko się ich uczyło, chociaż z drugiej strony nieco męczyły, z tym że to nie to co treningi na polu, w złej pogodzie i tak dalej. Po nauce jej odłożyłem zwój na stertę i wziąłem następny dzięki któremu miałem poduczyć się więcej technik stylu ziemi, zostały mi dwa zwoje.

Gōryūka no Jutsu 20PN
Jeden z najsilniejszych rodzajów kul ognia. Tym razem przybierają one kształt paszczy smoka i potrafią przebić się nawet przez skałę. Nie muszą dotknąć przeciwnika, sam żar z nich płynący rani osoby znajdujące się około 30 cm od nich. Technika silna którą nie raz spotkałem na swoich misjach, postanowiłem więc że sam się jej poduczę bo to w sumie całkiem ciekawe jutsu było, jak już się tylko jej poduczyłem odłożyłem i wziąłem natychmiast za kolejną. Powoli czułem się jakby miał

Karyū Endan 20PN
Bardzo potężny ognisty podmuchó. Tym razem po nabraniu ogromnej ilości powietrza w płuca i zwiększenia jej temperatury, tworzymy promień ognia mogący dosięgnąć 30 metrów, spalając wszystko do o koła. Tylko techniki elementu wody są w stanie uratować nam życie. Podczas wypuszczanie ognia początek ognia formuję się w głowę smoka. To była ostatnia technika, dzięki której mogłem wreszcie położyć się spać i czekać aż wreszcie uda mi się pospać by odpocząć przed kolejną misją. Gdy tylko skończyłem ułożyłem na fotelu aby spać.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:


Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:
 
Posty: 890
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 02:12
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Nara Rin » 18 lut 2019, o 21:38

"Powrót do domu"
Przed chwilą wróciłeś spod bramy gdzie pożegnałeś swoją przyjaciółkę przed wyruszeniem do Konohy. Wydawało ci się, że miałeś czas dla siebie kiedy usłyszałeś dzwonek do drzwi, patrząc na to kto zazwyczaj dzwonił do twoich drzwi mogłeś się spodziewać kolejnej misji. Gdy je otworzyłeś nie ujrzałeś za nimi kolejnego posłańca, a starszego od ciebie mężczyznę na którego szyi znajdowała się opaska ze znakiem jakiego jeszcze nie widziałeś, wyglądała jak rozdzielona w pionie strzałka skierowana w dół. - Czy rozmawiam z członkiem klanu Shinzou?? - zapytał, a gdy ty potwierdziłeś zapytał - Czy mogę wejść? -
Gdy go wpuściłeś zaczął mówić dalej - Dziękuje Shinzou-san. Jestem shinobim z Taki Gakure no Satou przybywam aby zaprosić cię na festiwal w mojej wiosce odbywający się na cześć walki Kakuzu z pierwszym Hokage. Czy przyjmujesz zaproszenie i czy masz jakiekolwiek pytania -
 
Posty: 1556
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Shinzō Mumei » 19 lut 2019, o 05:23

Zaraz po tym jak pożegnałem Rin, udałem się do domu, po drodze nigdzie się nie zatrzymywałem. Szybko dotarłem do domu, gdzie nawet nie zdążyłem sobie usiąść a już ktoś pukał, poderwałem się natychmiast, myśląc że to Rin wróciła, chociaż szybko zastanowiło mnie, czy aby ja jej powiedziałem gdzie mieszkam? Ujrzałem posłańca po otworzeniu drzwi, ale jakiegoś dziwnego, nie z naszej wioski.
- Tak, tak oczywiście... proszę.- na początku pomyślałem że coś się komuś stało, posłaniec, z innej wioski, pyta o mnie z nazwiska. Wpuściłem go do środka, ten natychmiast opowiedział mi co się stało.
- Oczywiście że się zgadzam, tylko tak się zastanawiam co ja mam wspólnego z tą imprezą?- zapytałem bo zastanawiało mnie jakie ja mam powiązanie z Kakuzu? No, chyba że o czymś zapomniałem czego uczyli mnie w akademii, no nic, mam nadzieje że dowiem się tego za momencik. Po za tym fajnie by było odwiedzić ten kraj, do tego festiwal, musi być to wszystko piękne. Do tego zawsze mógłbym zabrać ze sobą parę "scrolli" z jutsu i ich pouczyć się czy to w trakcie jak i na samym już miejscu, nie ma nic lepszego niż nowe krajobrazy do nauki.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:


Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:
 
Posty: 890
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 02:12
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Nara Rin » 20 lut 2019, o 19:36

Na twarzy mężczyzna, gdy usłyszał, że nie wiesz co masz wspólnego z festiwalem, malowało się zdziwienie i konsternacja - Proszę mi wybaczyć Shinzou-san ale zdajesz się żartować - powiedział, a gdy po chwili się okazało, że jednak nie żartujesz i naprawdę nie wiesz westchnął głęboko i zaczął wyjaśniać - Trudno mi uwierzyć, że ktoś twojego klanu nie wie co ma wspólnego z jakimkolwiek fetiwalem związanym z Kakuzu ale patrząc jak daleko mieszkasz od domu twojego klanu i nie masz nikogo kto mógłby ci to wytłumaczyć ta rola najwyraźniej przypada mi. Kakuzu, który założył twój klan, był shinobim wodospadu. W pewnym momencie walczył z pierwszym hokage, niestety wynik walki jak i co się stało później z pierwszym Shinzou jest nieznane ale wioska od jakiegoś czasu świętuje fakt tej walki. - gdy skończył mówić popatrzył na ciebie przenikliwie i zapytał - A więc, Shinzou-san, masz jeszcze jakieś pytania? -
 
Posty: 1556
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Shinzō Mumei » 21 lut 2019, o 16:12

Teraz już wszystko wiedziałem, co było ciekawe nawet bardzo. Po wysłuchaniu tego wszystkiego nie miałem innego wyjścia jak przyjąć to zaproszenie i dowiedzieć się czegoś więcej o wodospadzie, oraz moim własnym klanie.
- Nie nie mam więcej pytań, kiedy ten festiwal? Ruszamy już?- zebrałem natychmiast wszystkie swoje rzeczy, także uzbrojenie, tak na wszelki wypadek, niby festiwal ale nie chciałem być na miejscu bezbronny, zresztą jak nie jest to pułapka to pozwoli mi je zabrać. Bo tak czy siak to i tak je zabiorę, ale to nie ważne teraz gdy tylko możemy ruszyć, zamykam drzwi i jestem gotów do podróży. Mam nadzieje tylko że już koleś który przyniósł mi wiadomość będzie chciał ruszyć i nie będzie chciał siedzieć dalej w moim mieszkaniu.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:


Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:
 
Posty: 890
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 02:12
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Nara Rin » 21 lut 2019, o 17:22

 
Posty: 1556
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Poprzednia strona

Powrót do Dzielnica Mieszkalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników