Kwatera Aishi'ego

Mieszka tu większość ludzi z Iwagakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy i mało znane rodziny, czasem też znaleźć tu można niektórych członków znanych w wiosce klanów.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Kwatera Aishi'ego

Postprzez Aishi » 5 kwi 2018, o 12:58

Zwykła, mała kawalerka. Sypialnia połączona z aneksem kuchennym, gdzieś pomiędzy stolik dla dwóch osób, po boku wejście do łazienki.
Łóżko stoi pod oknem, z którego widać panoramę wioski. Gdzieś obok stoi zadbany kwiatek, któremu niczego nie brakuje. Gdzieś powieszony jest jakiś obraz.
Po drugiej stronie pokoju, na przeciwko łóżka, stoi komoda, na której znajdziemy budzik i jakieś zwoje z zapiskami.
Łazienka z prysznicem. Wszędzie jasne światło.
Idealne dla jednego.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2 kwi 2018, o 12:39
Ranga: Chūnin

Re: Kwatera Aishi'ego

Postprzez Aishi » 23 kwi 2018, o 19:55

Wszedł do swojego mieszkanka z kilkoma torbami zakupów, które odłożył na swoim łóżku. Ściągnął sandały, odłożył je pod drzwi i wrócił do kanapy. Spojrzał na rzeczy kupione u pana Tochizoko. Uśmiechnął się pod nosem, doskonale wiedział, czego dany jego klient potrzebuje.
Wyciągnął z szufladki przy łóżku swój pierwszy zwój, na którym trenował technikę pieczętowania. Rozwinął go i zaczął pieczętować po kolei pojedyncze shurikeny( w liczbie 20), po czym zwinął go i schował ponownie do szufladki.
Następnie z reklamówek wygramolił dwa kolejne zwoje, tym razem średnie. Czerwony i zielony.
Rozwinął ten koloru zielonego i zapieczętował w nim maskę przeciwgazową i nagle przyszedł mu pewien pomysł do głowy... Kupioną gurdę zabrał ze sobą do łazienki, gdzie po około 3 minutach napełnił przedmiot wodą. Wrócił z nim, dźwigając nieco cięższy przedmiot, położył gurdę na podłodze i zwój również. Złożył odpowiednie pieczęci i mocno się skupił. Zapieczętował Gurdę z wodą w zwoju! Teraz jego walka okaże się efektywniejsza! Nieźle! Do tego samego zwoju dołożył jeszcze 20 shurikenów, pozostałe dziesięć włożył do swojej torby na biodro. Upchał tam trzy średnie zwoje i jeden mały, ułożył tam jeszcze w osobnej kieszonce 10 kunai, dołożył dodatkowe pięć wybuchowych notek i 10 metrów metalowej żyłki. Teraz widząc uzupełniony ekwipunek uśmiechnął się pod nosem i spojrzał się na swój najdroższy zakup tego dnia. Ukryte ostrze. Założył kamasz i mocno go zamocował na swoim prawym przedramieniu. Machnął nim, dzięki czemu wyszło ukryte ostrze. Wystarczające długie, aby się bronić przed innymi ostrzami. W dodatku z Konzaku Dastana miał odpowiednią obronę na rękach. Tochizoku naprawdę wiedział, co potrzeba takiej osobie, jaką jest Aishi.
Ale dobra! Czas na mały trening! Zabrał zakupione zwoje i ruszył z mieszkania, pełen entuzjazmu.

z/t
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2 kwi 2018, o 12:39
Ranga: Chūnin

Re: Kwatera Aishi'ego

Postprzez Aishi » 24 kwi 2018, o 02:21

Chłopak wrócił do mieszkania po dobrych kilku godzinach, aby położyć się i zregenerować swoją chakrę, której nadużył na treningu. Zrobił sobie kilka kanapek i leżąc na łóżku chłonął wiedzę na temat pierwszej pomocy poszerzonej o nastawianie kończyn i innych. Zaciekawiony chłonął lekturę niczym, powieść.
Po zakończeniu, przeczytał zwój z kolejną techniką, mógł uznać, że powinien już spróbować, dlatego odbandażował swoje ramię, gdzie został zraniony na jednej z ostatnich misji ostrzem. Rana goiła się powoli, ale z pomocą teorii, zamierzał w praktyce nauczyć się kolejnej przydatnej techniki, która przyspieszy gojenie.
Po 30 minutach nawet nie był w stanie wydobyć z siebie krzty chakry, tak jak było opisane, nie wiedział, że to może być takie trudne. Po godzinie wiedział już co z nią zrobić, ale rana nie goiła się tak, jak powinna. Po następnych dwóch godzinach, kiedy wybiła północ, pozbył się śladu po powierzchownej ranie. Zaskoczony efektem, nawet nie zdążył się zachwycić, kiedy całkowicie opadł z sił. Technika medyczna wykorzystała, cały jego zasób.

Spoiler:
 
Posty: 224
Dołączył(a): 2 kwi 2018, o 12:39
Ranga: Chūnin


Powrót do Dzielnica Mieszkalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników