Mieszkanie Mumei'a

Mieszka tu większość ludzi z Iwagakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy i mało znane rodziny, czasem też znaleźć tu można niektórych członków znanych w wiosce klanów.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Shinzō Mumei » 9 kwi 2017, o 16:38

Zwykłe cztery ściany, dość małe ale miejsce w nich jest na kibelek z prysznicem i umywalka oraz kuchnie połączoną z resztą pokoju w którym się śpi, na środku całego mieszkania jest mały stół przy którym są poduszki a na nich można sobie usiąść przed nim po turecku.
Fajny i miły pokoik dla jednej osoby, na razie kameralny w którym można sobie fajnie spędzić czas, odpocząć między treningami czy misjami.
Przydałoby się parę kwiatków ale nie za mało się na tym znam i nie wiem za bardzo jak za to się wziąć, w sumie jestem ninja a nie dekoratorem wnętrz.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Re: Mieszkanie Mumei'a

Postprzez Shinzō Mumei » 30 lis 2017, o 19:13

Szybko przybyłem do domu, w drodze z wąwozu zahaczyłem jeszcze o bibliotekę aby tam zebrać kilka technik do nauczenia w zaciszu mojego domu, jak tylko dotarłem do domu okazało się że jednak zdałem egzamin na chunina z czego nie zmiernie byłem zadowolony. Wszedłem do domu, zacząłem się rozbierać i rzucać rzeczy na podłogę, nie patrzyłem że robi się syf, interesowało mnie po prostu to aby się rozebrać i wziąć prysznic a także odpocząć od sprzętów, uzbrojenia i tak dalej. Gdy tylko już byłem na golasa udałem się pod prysznic pod którym stałem dość długo, relaksując się i odmaczając porządnie, następnie wykonałem kolejne zadania higieny i udałem się do lodówki aby coś zjeść, posprzątałem ciuchy po czym zebrałem zwoje do kupy aby móc za nie za chwilę się wziąć i zacząć trening.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 30 lis 2017, o 20:52

Fūton Ninpō: Kamikaze 10PN
"Tworzymy w okół siebie trzy tornada, które można kontrolować, by porwać w ich wir ofiary. Trąby powietrzne mogą się scalić w jedną, większą i potężniejszą trąbę. Technika ta w połączeniu z Katon Ninpō: Hibashiri tworzy ognisty wir który porywa i spala uwięzione w ognistym kręgu ofiary." Bo tak brzmiała zawartość zwoju którą to ja przeczytałem i następnie chciałem wykonać jednak wiedziałem że w domu to miałoby to opłakane w skutkach konsekwencje. Jedna pieczęć dość duży zasięg także na pewno przyda mi się ta technika.
Jūha Shō 10PN
Gdy tylko skończyłem, czytać pierwszy zwój natychmiastowo się zabrałem za czytanie kolejnego zwoju. Wziąłem kolejną technikę do ręki a w środku zawartość brzmiała właściwie tak... "Tym razem używamy naszej broni do przecięcia powietrza. Szybkim ruchem wykonujemy cięcie w przeciwnika, a z końca naszej broni wychodzi fala powietrze która niczym bardzo ostry dysk potrafi zranić przeciwnika, lub zabić klona. Sama siła uderzenia potrafi niszczyć skały.". Ta technika wymagała dodatkowo rozwinięcia Ninjutsu które akurat miałem już w swym wachlarzu technik.
Kami Oroshi 10PN
"Bardzo niebezpieczna technika wiatru. Użytkownik zbiera w płucach powietrze i chakrę. Następnie tworząc pieczęcie wypluwa je w postaci potężnego wiatru. Wiatr zachowuje formę kuli. Jest dość silny by niszczyć skały i wyrywać drzewa. Może zabić przeciwnika. Po użyciu wiatr zostawia wielki krater." Bo tak brzmiała zawartość kolejnego zwoju, bardzo fajna i ciekawa technika do której jedynie potrzebne są trzy pieczęci, zaś jedynym jej minusem jest podwójny koszt w postaci chakry, więc trzeba będzie rozsądnie z niej korzystać.
Shinkūjin 10PN
Odłożyłem stary zwój i zabrałem się za kolejny, wiem że to była kolejna ofensywna technika wiatru, zresztą większość technik wiatru mają za zadanie zadać dużo obrażeń."Przelewamy chakrę wiatru na kunai czu shuriken tworząc dzięki temu powłokę Fūton, która zwiększa ostrość broni. Zachowuje się ona tak jakby była pod wpływem hien z elementem Fūtonu, jednak zasięg ostrza jest zwiększony jeszcze bardziej.". Taka była treść zwoju, co dla mnie było ważne w tej technice, a mianowicie że dzięki zwykłemu kunai mogłem zrobić sobie miecz dzięki któremu mogłem wykonywać przeróżne techniki wiatru które wymagały posiadania owego oręża.
Shinkūgyoku 10 PN
"W ustach mieszamy chakrę z powietrzem, a następnie wysyłamy w stronę przeciwnika potężne próżniowe pociski. Są tak ostre że potrafią przebić się przez nie mal wszystko i nie da się ich odbić naszą bronią." Jutsu które wypluwa kilka pocisków w stronę przeciwnika, dobra technika dzięki której przeciwnik będzie miał duże problemy z jej uniknięciem, chyba że z niego nie zły akrobata. Ta technika przydałaby się na egzaminie, niestety dopiero teraz mam do niej. Chwyciłem kubek z herbatą i napiłem się namiętnie dalej studiując owe zwoje, nie bardzo mi się chciało ale jeżeli chciałem jako takiej mocy musiałem to robić. Zobaczymy na co stać tę technikę podczas kolejnej bitwy jaką przyjdzie mi stoczyć.
Shinkūken 10 PN
Następne jutsu wziąłem w łapę, znowu wiatr, zapomniałem że aż tyle ich nabrałem ze sobą, z tego co pamiętam to miała być ostatnia otworzyłem zwój w którym pisało... "Technika polegająca na jednorazowym wysłaniu chakry do miecza przez co przy każdym machnięciu możemy wytworzyć fale wiatru. Można ją wytworzyć w sposób szeroki i wtedy odbić nadlatującą broń lub w sposób skoncentrowany przez co możemy poważnie zranić przeciwnika."... do tej techniki przyda mi się na pewno ta której uczyłem się nieco wcześniej bo dzięki niej będzie można z tej skorzystać, bo wymaga ona miecza. Technika bardzo fajna do ataku i także wyprowadzenia szybkiej kontry na przeciwnika.
Sagasu no Jutsu 20 PN
"Po przyłożeniu palca do ziemi i skoncentrowaniu chakry jesteśmy w stanie wyczuć przeciwników znajdujących się na ziemi, a nawet wyczuć ich poziom chakry. Technika ma zasięg od 20 do 50 metrów." To pisało gdy tylko otworzyłem zwój, technika dobra do wykrywania przeciwnika, dzięki niej będę wreszcie więcej wiedział co się dzieje dookoła mnie, bo nie posiadam żadnych technik tego typu oprócz dobrego słuchu który nie jest dobry na dalsze odległości, zaś ta technika zdecydowanie ma dłuższy zasięg. Było to jutsu Ninjutsu, które kosztowało mnie nieco więcej wysiłku niż takie zwykłe techniki żywiołowe.
Shunshin no Jutsu 20PN
To już ostatni zwój z techniką ninjutsu, całe szczęście byłem nieco zmęczony już i miałem tego serdecznie dość, ale cóż trzeba to robić mimo iż głowa strasznie boli. " Sztuka bardzo szybkiego przemieszczania się na krótkie dystanse. Wymaga złożenia jedynie jednej pieczęci, ale za to możemy poruszać się biegnąc tylko w ruchu prostym. Technika wykorzystywana do zaskoczenia przeciwnika i błyskawicznego przemieszczenia się. By wykonać jutsu musimy przez chwilę skupiać chakrę, przez co jutsu nie nadaje się, by używać go do uników. Technika ta pozwala na błyskawiczny bieg, jednak shinobi ciągle jest widzialny. By uzyskać efekt zaskoczenia shinobi generuje chmurkę dymu w miejscu zniknięcia oraz pojawienia się. Dzięki tej przesłonie skupiającej na sobie uwagę shinobi pojawia się w danym miejscu imitując efekt teleportacji. Istnieją różne odmiany Shunshina wykorzystujące inne efekty wizualne. Technika ta zwiększa szybkość dwukrotnie na czas tego krótkotrwałego biegu. Możliwe jest też wykonanie techniki pojedynczym wyskokiem, jednak niezależnie od zdolności shinobi jest on zawsze w linii prostej. Podczas wykonywania tej techniki shinobi porusza się o połowę szybciej, niż może to zrobić bez tego jutsu." Tak brzmiała technika zawartość zwoju, oczywiście z tego co się dowiedziałem to nie koniec rozwoju tej techniki, a mianowicie to po spełnieniu odpowiednich wymagań można pominąć z czasem używanie w ogóle pieczęci.
Nie wiem kiedy nie wiem jak, po paru godzinach czytania usnąłem na łóżku cały obłożony zwojami.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 7 sty 2018, o 20:35

Shinzō Mumei - Misja rangi B
1 / ??

Odpoczywałeś w swoim mieszkanku. Może było i małe i był to tylko jeden pokój, ale jak to mówią "ciasne, ale własne", większe i tak ci niepotrzebne bo i tak większość czasu spędzasz na misjach i na treningach, a to są jednak koszta. Większe mieszkania nie dość, że są droższe to jeszcze ich czynsz jest większy. Jedynym czego ci tu brakowało była odrobina zieleni, ale co poradzisz, nawet nie wiesz jak się za to wziąć, a patrząc na perspektywę, że wrócisz z długiej misji to roślinki umrą to nie jesteś pewien czy to dobry pomysł. No chyba, że tymi roślinkami byłyby kaktusy czy inne sukulenty, ale znowu nie znasz się na tym, a tym bardziej nie wiesz skąd wziąć tak egzotyczne rośliny. Tak czy inaczej siedziałeś w swoim mieszkanku i odpoczywałeś patrząc przez okno na niebo, gdy usłyszałeś pukanie do drzwi. Czyżby kolejna misja?
Ostatnio edytowano 9 sty 2018, o 00:09 przez Nara Rin, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Shinzō Mumei » 8 sty 2018, o 02:21

Siedziałem sobie w domu, zresztą często miedzy misjami tutaj przesiaduje sobie najczęściej po prostu się relaksuje, jako że staram się dobrze prowadzić to między misjami które ostatnio robię jak szalony, głównie dla tego iż nie mam innego celu na razie w życiu innego celu niż rozwijanie swoich umiejętności, jestem młody bez rodziny, samotny to co tutaj robić? Trzeba robić misje aby się rozwijać a przy okazji brać udział w fajnych przygodach chociaż czasem nużących, czasem też owe przygody zmieniają się w śmiertelne potyczki i już nie jest mi do śmiechu ale jak przeżyje to będzie co wspominać. Nagle usłyszałem pukanie, wstałem podszedłem do drzwi, otworzyłem je.
- Witam, słucham?- stałem przy otwartych drzwiach i czekałem, aby się dowiedzieć kim jest i czego chce osoba znajdująca za drzwiami.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 8 sty 2018, o 14:16

Shinzō Mumei - Misja rangi B
3 / ??

Po usłyszeniu pukania podszedłeś do drzwi i je otworzyłeś. Po drugiej stronie stał mężczyzna ubrany w kamizelkę twojej wioski, którą noszą shinobi rangi chuunina i wyższej, a raczej którą mogą nosić bo to nie jest nakaz. Wyglądał on na jakieś dwadzieścia lat. Był chudy i mierzył około sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu więc był dość wysoki. Twarz miał trójkątną, jej kształt podkreślał krótki zarost. Jego oczy miały brązowy kolor. Nosił szare spodnie, a pod kamizelką Iwagakure miał kurtkę, również szarego koloru, na plecach zawieszone miał no-dachi. Mężczyzna spojrzał na ciebie po czym zapytał - Shinzou Mumei? - zapewne myśląc, że się pomylił. W sumie trudno mu się dziwić, w końcu mało który jedenastolatek jest chuuninem. W chwili gdy potwierdziłeś swoją tożsamość mogłeś zauważyć wielkie zdziwienie ja jego twarzy. Po chwili otrząsnął się ze swojego szoku i zaczął dalej mówić - Ah tak przepraszam. Jesteś wzywany do gabinetu radnego Udea Kei. Masz być tam za dwie godziny - powiedział po czym skinął głową i jeszcze dodał - Życzę miłego dnia - po czym udał się w swoja stronę

/Po odpisie tutaj bedziesz mógl zajść do sklepu by uzupełnić zapasy/
Ostatnio edytowano 9 sty 2018, o 00:09 przez Nara Rin, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 8 sty 2018, o 14:52

Jak się okazało był to shinobi który miał dla mnie wiadomość do przekazania.
- Dzięki, zaraz tam się udaje.- po czym zamknąłem drzwi, odwróciłem się na pięcie i zacząłem zbierać swój sprzęt który będzie potrzebny albo raczej może przydać się na misji. Spojrzałem na swój ekwipunek i zauważyłem że przydałyby mi się przynajmniej ze dwie pigułki żywnościowe do kupienia, zebrałem wszystko co miałem chociaż najpierw postanowiłem wskoczyć do sklepu zrobić malutkie zakupy. Byłem gotowy, stojąc w progu jeszcze rozglądałem się dookoła czy aby okna pozamykane, gaz wyłączony bo nie wiem kiedy teraz wrócę no i oczywiście czy wrócę do domu, zamknąłem drzwi na klucz który schowałem do skrzynki na listy, taka moja boska skrzynka.
z/t -> Sklep
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 16 sty 2018, o 19:11

Przybyłem do domu zaraz po tym jak dowiedziałem się iż awansowałem o rangę wyżej, niestety nie miałem okazji cieszyć się z awansu gdyż byłem bardzo zmęczony, szybko się rozebrałem zostawiając tak zwane bocianie gniazdo i udałem się pod prysznic po którym nieco się obudziłem dzięki któremu nabrałem nieco siły by móc jeszcze coś zjeść, w domu już czekały na mnie nowe zwoje z technikami które zamówiłem przed misją teraz tylko musiałem się wyspać aby móc się ich nauczyć. Gdy tylko wyszedłem z pod prysznica udałem się do kuchni gdzie natychmiast zrobiłem sobie kilka kanapek prostych nawet za bardzo nie patrzyłem co tam kładłem aby coś zjeść, po zjedzeniu padłem twarzą na łóżku i usnąłem sam nie wiem nawet kiedy.
Bakufū
Gdy tylko się obudziłem od razu zabrałem się za naukę jutsu bo to mnie jarało od samego momentu awansu wiedziałem że już czas na nowe techniki. Technika polega na podpaleniu wydychanego przez nas powietrza za pomocą chakry. Dzięki temu wystrzeliwujemy w przeciwnika mały podmuch ognia. Gdy tylko przeczytałem zwój dwa razy porządnie wiedziałem że technika jest dość łatwa do opanowania no i bez pieczęci co dawało jakiś dobry ruch podczas misji, może nie jest śmiertelna ale do kombienia się z innymi technikami na przykład dotonu jest jak znalazł. Gdy tylko skończyłem odłożyłem zwój i wziąłem się za następny który leżał obok.
Endan
Ty razem jest to znowu technika ognia, zależało mi teraz na posiadaniu kilku technik ognia które będą mi przydatne do korzystania w trakcie ataku konstruktami z nici. Potężna technika elementu ognia tworząca coś na kształt dmuchacza ognia. W przeciwieństwie do "Gōkakyū no Jutsu" nie chodzi o siłę, czy wielkość podmuchu, a o jego zasięg i szybkość w jakim dochodzi do celu. Tak działało to jutsu które wymagało kilku pieczęci i miało dość duży zasięg na 20 metrów, dzięki temu już będę posiadał dwie techniki ognia, a ta technika jest całkiem już mocna więc krzywdę komuś tym zrobić. Gdy tylko się jej nauczyłem przeszedłem natychmiastowo do następnej.
Gōkakyū no Jutsu
Teraz czas na technikę o nazwie Gōkakyū no Jutsu z tego co słyszałem że nawet to jest dość popularna technika wśród jutsu ognia, tym razem jest to ulepszona wersja "Bakufū" tworząca ogromny podmuch ognia, który często zaczyna przypominać wielką, toczącą się ku przeciwnikowi kule ognia. Obrażenia są już naprawdę groźne i możemy spalić przeciwnika żywcem. Możemy również dowolnie kierować wielkością i kierunkiem płomienia. Byłem bardzo zadowolony z tego że mogę się nauczyć kolejnej techniki ognia, już umiem władać trzema żywiołami co mi niezmiernie się podoba gdyż jest to dość nie spotykane wśród innych ninja, zresztą im więcej technik będę znał tym bardziej będę mógł się ochronić przed wieloma wariantami ataku przeciwnika.
Hōsenka no Jutsu
Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo pracowity gdyż miałem wiele technik do nauczenia, niestety nie miałem gdzie je za bardzo testować nie chciałem rozwalić nic na zewnątrz więc musiałem obejść tylko do samego czytania zwoju i czekać aż wykorzystam ową technikę na misji czy na wrogu. Kolejna z technik tworzących kule ognia. Tym razem w momencie wystrzeliwania płomieni w przeciwnika możemy wyrzucić w niego shurikeny, senbony czy kunai'e. Przez co nie dość że otrzyma on obrażenia od ognia, to nie zauważy lecących w niego broni. To już raczej koniec na dzisiaj technik ognia teraz czas nieco poduczyć się innych technik.
Kasumi Enbu no Jutsu
Specyficzna technika tego elementu, gdyż tym razem zamieniamy wydychane powietrze w specjalny, łatwopalny gaz. Niestety technika wymaga zastosowania innej techniki Katon, lub posiadania źródła ognia. Prawie bym zapomniał o jeszcze jednej technice może nie jest to typowo ogniowa technika ale dzięki niej można było robić różne pułapki, na pewno da radę zrobić z niej użytek z czasem więc wolałbym mieć ją w swoim arsenale, technika wymagała tylko czterech pieczęci więc nie było ich wiele, teraz to już na sto procent była to ostatnia technika ognia następny zwój do którego właśnie zerknąłem była z ninjutsu.
Seishitsu Kōchiku suru
Shinobi może stworzyć konstrukty z nici chakry, zdobytych serc oraz ich masek. Konstrukt taki może korzystać z technik elementarnych jakie znał shinobi, którego serce zabrano, ale tylko jego wrodzonego żywiołu. Każde serce zachowuje siłę chakry i kontrolę chakry osoby, do której należało. Konstrukt raitonu jest kanciasty, wysoki o szerokich ramionach. Konstrukt Fūtonu posiada skrzydła, katonowy jest dosyć neutralny w swym wyglądzie, suitonowy natomiast jest wysoki, o dosyć płynnych kształtach, dotonowy zaś byłby szeroki, krępy i niski. Siła atrybutów ciała jest równa wysokości zdolności klanowej.
Kawara Shuriken
Po skupieniu chakry i złożeniu pieczęci może wystrzelić w kierunku przeciwnika dowolne elementy otoczenia. Przykładem niech będą dachówki, kamienie, kawałki szkła i wiele innych. Siła techniki zależy od tego czym atakujemy. Kolejna technika której się nauczyłem, już powoli czułem się przemęczony od tej nauki ale cóż kto powiedział że będzie łatwo, czasem trudniej się uczyć przez czytanie niż przez walkę, ta technika na pewno będzie przydatna to wykorzystywania otoczenia oraz zaskoczenia przeciwnika za pomocą różnych dziwnych rzeczy. Piętnaście metrów oraz kilka pieczęci to nie duży koszt za tak dobrą technikę, teraz mogłem przejść spokojnie do następnej techniki.
Gamadaira — Kageayatsuri no Jutsu
Czas na dziwną technikę chowania się w cieniu i zaskoczenia przeciwnika, jest ona ninjutsu tylko nie bardzo wyobrażam sobie jak jej używać ale tego dowiem się w praktyce. Dosyć skomplikowana technika polegająca na schowaniu się w cieniu nieprzytomnego lub martwego przeciwnika, a następnie można swobodnie kontrolować jego ciało. W każdej chwili możemy wyjrzeć z cienia by zadać przeciwnikowi cios, lub wykonać technikę, jednak jeśli całkowicie wyjdziemy z cienia ofiary stanie się ona wolna. Gdy tylko obczaiłem jak działa dana technika przeszedł do ostatniego zwoju który mam, znaczy się mam jeszcze kilka ale to na dzisiaj tylko, reszty poduczę się kiedy indziej.
Shōshagan no Jutsu
Jedna z najlepszych technik szpiegowskich. Przez trzymanie dłonią głowy pokonanego przeciwnika lub chętnego towarzysza tworzymy idealną maskę jego twarzy która posłuży nam w celach wywiadowczych lub by zmylić przeciwnika. Te jutsu na pewno mi się przyda nie raz do cichego podejścia przeciwnika, nie ma co tutaj zresztą o tym rozmawiać ale wiem że potencjał jest bardzo duży który wyjdzie na jaw dopiero na misji która będzie podobna do tej co ostatnio na niej byłem i awansowałem. Masa technik których dzisiaj się nauczyłem, ale czułem się już bardzo zmęczony więc padłem spać ze zwojem na brzuchu, to chyba od tego czytania aż mnie głowa zaczęła boleć.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 28 sty 2018, o 13:26

Po ostatniej misji przybyłem do domu, gdzie natychmiastowo położyłem się spać. Obudziłem się po następnego dnia nad ranem, od razu udałem się pod prysznic aby umyć się po ostatniej misji także trzeba było coś przekąsić. Tylko jak skończyłem usiadłem sobie na sofie i zastanowiłem się co dzisiaj chciałbym robić, shotaro przypomniał mi o pewnych ludziach z wioski w konoha do której miałem zamiar się wybrać, było jeszcze jedno takie miejsce o którym ciągle myślałem z tym że daruje sobie teraz po prostu udam się do wioski liścia gdzie, na szczęście nie zgubiłem jeszcze tego liściku który zostawiła mi Mihye i mogłem bez problemu dotrzeć na misje.
/zt
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 1 lut 2018, o 22:12

Przybyłem do domu, po pobycie we wiosce liścia, uprzednio wpadłem do biblioteki aby zebrać ze sobą kilka zwojów z technikami ninja których chciałem się teraz nauczyć pierwszą na liście było Kaze no Yaiba. Jedna z najsilniejszych technik Fūtonu. Po uniesieniu pieczęci do góry twarz przeciwnika zostaje całkowicie pocięta, przez co ma on małe szanse na przeżycie. Gdy tylko przeczytałem zawartość zwoju postanowiłem po woli brać się za kolejny zwój, tylko najpierw wygodnie usiadłem na fotelu bo coś czułem że nieco mi się jeszcze zejdzie tutaj z nimi, więc także spokojnie jeszcze doczytałem ten zwój z techniką aby mięć 100% pewności jak działa.
Kaze no Yaiba 30PN

Silna technika Fūtonu służąca do skumulowania powietrza w kształcie niewidzialnego ostrza, które następnie przecina daną część ciała wroga lub jego summona. Techniki jest bardzo trudno uniknąć, gdyż słyszymy tylko delikatny świst. Kolejną technikę także szybko wchłonąłem dzięki czemu już mogłem spokojnie używać dwóch technik wiatru ale nie chciało mi się czekać więc spokojnie zacząłem przeszukiwać kolejny zwój by tam móc się poduczyć kolejnej techniki, także wiatru. Sądzę że trzy techniki z tego zakresu zdecydowanie mi wystarczą. Poprawiłem się na fotelu i zabrałem za kolejną technikę i ostatnią wiatru.
Kazekiri no Jutsu 30PN

Jest to poniekąd wietrzna odmiana "Chidori Eisō". Tutaj też tworzymy ostrze mogące mieć nawet 10 metrów, jednak przeciwieństwie do elektrycznej wersji, tworzymy i kontrolujemy ją ustami. Bardzo ciekawa technika na wyższej randze także dzięki niej można bardzo ładnie gości poharatać, mam nadzieje że nie często będę miał okazję do jej wykorzystania, chociaż z drugiej strony kto wie, lubię używać fajnych technik i nimi likwidować przeciwników. Gdy tylko skończyłem poszukałem zwojów w których mogłem się nauczyć tym razem technik dotonu, kilka ofensywnych oraz jedną defensywną, na ostatniej misji takiej potrzebowałem.
Shinkūha 30PN

Jest to jedna z najpotężniejszych barier w świecie shinobi. Nawet większość technik rangi "A" nie jest w stanie się przez nią przebić. Wielkość ściany, a nawet jej kształt zależy od użytkownika - niektórzy shinobi opanowują ją w formie zdobionej motywami paktu ze zwierzętami. Klasyczna technika obrona więc musiałem ją umieć do obrony zawsze przydatna a parę razy potrzebowałem takiej techniki w swoim arsenale i jej niestety nie posiadałem, na moje szczęście teraz już mam.
Następnie przeszedłem do kolejnej techniki ziemi.
Doryūheki 20PN

Po złożeniu odpowiednich pieczęci tworzymy rzekę błota na ograniczonym przez zasięg techniki obszarze. Rzeka ma stały, silny nurt, a jeżeli powstanie pod nogami przeciwnika, może go wytrącić z równowagi i obalić, lub po prostu unieruchomić. Technika jest też wyjściowa do niektórych technik Dotonu. Znowu przeczytałem co w zwoju i tam już wyczytałem co ciekawego, siedziałem dalej w fotelu wygodnie ale musiałem na chwilę zejść by napić się czegoś aby móc dalej świeży czytać zwoje, niestety nie było to tak dobre jak praca na polu, dzięki czemu mogłem przynajmniej wiedzieć jak technika wygląda w praktyce.
Doryū Taiga 20PN

Następna technika którą miałem się nauczyć miała topić przeciwników w błocie co jest samo w sobie ciekawym sposobem na zabójstwo przeciwnika, nie potrzeba pieczęci a i zasięg jest dość duży co dla mnie jest bardzo przydatne. To z co w zwoju opisywało samą technikę. Technika pozwalająca nam przywołać i dowolnie kierować błotem, przez co jesteśmy w stanie zatrzymać przeciwnika, a nawet go utopić. Technika ta jednak służy bardziej do zmęczenia wroga, niż zabicia go.
Gdy tylko skończyłem męczyć te wszystkie zwoje po prostu usnąłem we fotelu przy dźwięku radia.
Doro Hōshi 20PN
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 2 lut 2018, o 20:08

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
1 / ??

Był ranek, odpoczywałeś, a może spałeś jeszcze na łóżku po swojej ostatniej wspólnej z Mihye misji rangi B jak i po wyprawie do Konohy, która nastąpiła przed samą misją. Niestety misja nie do końca się udała, gdyż wioska, a w zasadzie wioski wysłały was za późno i większość sprawców już wyniosła się stamtąd. Tak czy inaczej dzięki tej misji Konohagakure no Satou, a co ważniejsze także i Iwagakure no Satou dowiedziały się o potencjalnym przyszłym zagrożeniu, kulcie lub organizacji nazwanej Młot Zmierzchu, która ma jakąś obsesje na punkcie macek i fioletowo-granatowego koloru pochodni. Tak czy inaczej z twojego odpoczynku wyrwał cię najpierw dzwonek do drzwi, a następnie pukanie do nich
Ostatnio edytowano 6 lut 2018, o 23:33 przez Nara Rin, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 2 lut 2018, o 21:28

Znowu zasnąłem ze zwojami na fotelu, po ostatnich misjach oraz pobycie w Konoha, niestety nie udało mi się dotrzeć do łóżka tym razem ale też fotel miałem wygodny. Nie spałem już od jakiś kilku minut, usłyszałem dzwonek a potem pukanie do drzwi, nie chciało mi się za bardzo wstawać bo najpierw musiałem odkopać się ze zwojów w które zaplątałem się gdy tylko usnąłem. Musiałem tak czy inaczej wstać więc nie było co przedłużać więc jakoś się podniosłem odkładając na ławę zwoje, nie chciało mi się ich teraz zwijać. Podszedłem do drzwi i otworzyłem, przywitałem się, zapytałem o co chodzi z uśmiechem na twarzy mimo że nieco byłem jeszcze zaspany i czekałem na odpowiedzi.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 2 lut 2018, o 22:50

3 / ??

Akurat nie spałeś tylko siedziałeś w fotelu, gdy usłyszałeś dzwonek, a następnie pukanie do drzwi. Nim z niego wstałeś musiałeś się odplątać ze zwojów, w które się zaplątałeś przez sen. Jakoś ci się udało i podszedłeś do drzwi, otworzyłeś je i zaspany zapytałeś o co chodzi. Przed tobą stała kunoichi. Jej wygląd, a w zasadzie jej pewna część ciała bardzo ci się podobała. Była starsza od ciebie, sporo starsza, wyglądała na osiemnaście lat. Miała jasne, sięgające pasa włosy i fioletowe oczy. Lecz to nie twarz skupiała twoją uwagę a jej dość sporych rozmiarów biust, który był podkreślany przez kimono z dość sporym dekoltem. Tyłek też miała niczego sobie, nie mały ani za duży ani za mały, a za to kształtny. Nosiła już wcześniej wspomniane kimono oraz niezapiętą kamizelkę, która ukazywała zdanie Egzaminu na Chuunina. - Biuro radnego, wiesz którego. Masz piętnaście minut - powiedziała i odeszła
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 2 lut 2018, o 23:09

Otworzyłem drzwi, a tam stała dość ładna kunoichi, od ruchowo gwizdnąłem pod nosem, zapomniałem się przez co zarumieniłem się.- Przepraszam, zamyśliłem się.- uśmiechnąłem, drapiąc prawą ręką po głowie. Następnie kiwnąłem głową na znak że zrozumiałem sytuację, pożegnałem się i zamykając drzwi przyciąłem sobie palec. - Kurwa, ałć.- aż się przebudziłem natychmiastowo, to wszystko przez to że głowa mi poleciała za tą kunoichi, czasem już mnie do szaleństwa zaczynała doprowadzać ta moja obsesja, fobia czy jak kto zechce to nazwać. Szybko zapomniałem o bólu i wykonałem tak zwany rytuał dnia w nieco przyśpieszonej wersji zebrałem co miałem, bo czułem że znowu szykuje się jakaś akcja tylko nie wiem jaka. Po koło jakiś ośmiu minutach byłem gotów, wyszedłem z domu drzwi zamknąłem i pędem udałem się do gabinetu radnego, gdy tylko też tam się znalazłem podszedłem do drzwi i zapukałem. Jak tylko mi pozwolili wejść, to otwieram drzwi i mówię.- Witam, stawiam się na polecenie.- stałem czekając na dalsze instrukcje.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 3 lut 2018, o 13:11

5 / ??

Dziewczyna słysząc twój gwizd tylko się uśmiechnęła, czyżby odebrała to jako komplement? Czasami ciężko jest zrozumieć kobiety, jedne gdy klepie się je w tyłek obrażają się a inne traktują to jako komplement, naprawdę dziwne to stworzenia. Na twoje zarumienienie się zachichotała. Gdy odchodziła tak się na nią zapatrzyłeś, że przyciąłeś sobie palce drzwiami i głośno zakląłeś, tak głośno, że kurierka obróciła się by zobaczyć co się stało. Szybko jednak zapomniałeś o bólu i poszedłeś szybko się ogarnąć, bo przecież nie pójdziesz do radnego brudny i w piżamie czy cokolwiek masz teraz na sobie. Jeszcze się tylko spakowałeś i wyszedłeś w stronę biura
Przechodzimy tutaj
Obrazek

Następna strona

Powrót do Dzielnica Mieszkalna