Recepcja

Największy i najpopularniejszy hotel w Iwagakure no Sato. Tutaj zatrzymują się prawie wszyscy przyjezdni shinobi.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Recepcja

Postprzez Lokacja » 22 cze 2013, o 11:35

Hotelowa recepcja znajduje się nieopodal drzwi wyjściowych z tegoż budynku, jest doskonale wtopiona w drewnianą ścianę wewnętrzną oddzielona ciemno brązową ladą, na której znajduje się jedynie mały dzwoneczek potrzebny do wezwania obsługi hotelowej. Za ladą znajduje się kilka małych rozmiarów szafeczek z arkuszami potrzebnymi do dokonania formalności i rejestracji w hotelu, na jednej z tychże szafek znajduje się pokaźnych rozmiarów pudełko do inkasowania utargu z całego dnia.
Administrator
 
Posty: 549
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Recepcja

Postprzez Miko Miitsu » 3 paź 2017, o 00:07

O dziwo jeden z największych hoteli w Iwagakure nie był tak oblegany jak sądziła, prawdopodobnie większość uderzała do moteli i wynajmowanych pokoi na czas egzaminu. Genini mieli juz zapewniony wikt i opierunek, a senseiowie, oraz goście juz nie. Gdyby byla dawną sobą poszłaby prosto do swojego mieszkania, kusiło ją niesamowicie tam zajrzeć, sprawdzić czy sa jeszcze tam jej rzeczy i czy przypadkiem nikt tam nie mieszka za nią? Odganiała swoje myśli wypisując dokument meldunku w hotelu. W koncu była Senju, a Senju sypiają w najlepszych miejscach. Po tym otrzymała klucz i udała sie do pokoju, była bardzo głodna i w celu uzupełnienia głodnego brzuszka jak i zapasów udała sie na miasto, do sklepów, które pamiętała i zawsze w nich bywała.
Nie bała się. Nie miała juz czego...

Z/t
 
Posty: 534
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 23:58
Ranga: Jōnin

Re: Recepcja

Postprzez Miko Miitsu » 29 lis 2017, o 19:39

Nadszedł czas końca egzaminu, wreszcie. Przez cały ten czas Miko w postaci klona, wylegiwała sie w hotelu, chodziła po swoim mieście przypominając sobie każda uliczkę i swoje miejsca. Nie próżnowała, dzielnie kibicowała swojej drużynie z trybun dla widzów i senseiow. Były to momenty zwątpienia w swoje nauki, oraz chwile ogromnej dumy. Jednak potrafiła poprowadzić (jakoś) swoich podopiecznych ku zwycięstwu jakim był tytuł Chuunina. Cała trójka spisała sie swietnie, chociaz miała obawy co do Hotaru, ale mimo tego jemu tym bardziej sie powiodło. Papa będzie dumny i rada nic sie nie przyczepi, to oznaczało juz tylko jedno. Powrót.
Tanecznym krokiem, spakowana w swój plecak udała sie na dol hotelu, aby sie wymeldować. Stamtąd juz pod bramę, miejsce spotkania z jej drużyna.

Z/t
 
Posty: 534
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 23:58
Ranga: Jōnin


Powrót do Hotel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników