Honsha Risu [Siedziba wiewiórek]

Centrum treningowe Samurajów, znajdują się tu różne Dōjō.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Honsha Risu [Siedziba wiewiórek]

Postprzez Joker » 13 gru 2015, o 16:53

Obrazek

Siedziba odwiedzana przez niewielu ludzi. Budynek koszar od zawsze był przeznaczany dla Samurajskich wojowników. Jednak w czasie gdy Shogun doszedł do władzy absolutnej, a jego poplecznicy nie mogli lekceważyć sił wciąż stacjonujących Shinobi. Powstało specjalne miejsce, dzięki spiskowi jednego z dawnych panów feudalnych. Risu, specjalna jednostka zdrajców i wyrzutków. Niegdyś dumnych wojowników osad Shinobi, teraz zabójcy, karzącą rękę sprawiedliwości... Jedynej, prawdziwej sprawiedliwości. Tym którym udało się wstąpić w te progi, nie pisana jest inna droga. Nawet jeśli Shogun przegra wojnę, nie będą mogli wrócić do swych domów. Silni i zdecydowanie, bez wahania swatający własne życie na szali zwycięstwa.
Ich kwatera składa się na przestronny salon przyciemniony długimi firanami, w którym jedyne źródło światła stanowiła niewielka świeczka, na środku pokoju. Oraz kilkanaście wnęk w piwnicy, gdzie każdy z członków posiadał swój pokój. Jedynie najwyższy generał ma prawo przekraczać ich próg. Gdy gdzieś w kraju podnosi się kolejny głos wołający o wolności, lub ktoś jawnie stawia opór jedynemu władcy. Wiewiórki zostają wysyłane by wyeliminować zagrożenie.
Wszyscy noszą jednakowe stroje, w których mogą dokonywać niewielu zmian, na czas swej służby nie odkrywają twarzy.
Aby przystąpić do tak elitarnej jednostce, każdy Shinobi musi zgłosić się do specjalnego "opiekuna", w przetrwałych osadach, który pilnuje policji, oraz świadomie trzyma piecze nad okupowanymi ziemiami. Następnie kandydat zostaje poddany próbie, po której ocenia się jego sprawność... Oraz oddanie Shogunowi.
Obrazek
Chimu, po prostu chimu.
 
Posty: 571
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 18:52
Ranga: Uczeń

Powrót do Koszary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników