Świątynia Jashinistów

W dziale tym umieszcza się tematy zaakceptowanych unikatowych przedmiotów.

Świątynia Jashinistów

Postprzez Shotaro » 6 mar 2018, o 22:50

Obrazek

Na obrzeżach wioski znajduje się kaplica jashinistów. Jest to dość sporych rozmiarów przybytek. Większość wierzących mieszka tam na stałe, nie jest to jednak zasadą. Niewierzący nie odwiedzają jej bez odpowiedniego powodu. W samym centrum została postawiona altanka, która chroni przed słońcem i dodaje walorów estetycznych. Często spotykają się tam wyznawcy, aby porozmawiać o wierze, czy o jakiś sprawach codziennych. Zaraz obok widnieje plac treningowy, gdzie można poćwiczyć swoje umiejętności. Jakiś podstawowy ekwipunek jak worek treningowy czy kukła do bicia czekają tam aby zostać uderzone.
Dookoła tego placu wznosi się budowla, która przypomina swoim rozłożeniem mur. Oplata tak jakby mały ryneczek. Znajduje tam się biblioteka, w której goszczą zwojem z opisem przeróżnych technik ninjutsu. Można z nich korzystać, tylko gdy ma się odpowiednio rozwinięte dziedziny. W innym wypadku nie mają zbyt dużego sensu dla czytającego. Poza zwojami z technikami można tam znaleźć przeróżne teksty religijne w tym "Święte pismo". Naprzeciwko biblioteki jest strefa mieszkalna. Są tam różne pokoju jedno-, dwu- i kilku- osobowe. Niektóre są zajęte przez jashinistów, inne znów są wolne przeznaczone dla nowych wyznawców lub tymczasowych gości poszukujących prawdy o Jashinie. Pokoje są w miarę przyjazne i nie straszą swoim stanem. Problemem mogą być łazienki, które znajdują się na korytarzu. Jest to relikt dawniejszych czasów. Dobrze, że przynajmniej jest podział na damskie i męskie.
Pomieszczenie na wyższym piętrze przeznaczone jest na magazyn do przechowywania broni. Jashiniści znani są ze swojego zamiłowania do przeróżnych ostrzy. Zaraz obok znajduje się laboratorium, w którym można przyrządzić jakieś trucizn. Można tam też dokonać jakiś operacji. Potrzebny ekwipunek znajduje się w szafkach.
Jedna wielka sala przeznaczona jest na miejsce do odprawiania rytuałów i modlitw. Głośne rozmowy są tam całkowicie zakazane. Jest tam czterdzieści miejsc siedzący i dużo więcej stojących. Wzdłuż jednej ze ścian znajduje się małe podwyższenie, skąd kapłan prowadzi nauki o Jashinie lub składa ofiary na ołtarzu. W pomieszczeniu przylegającego do niego trzymane są wszystkie artefakty związane z religią. Chwilowo nie ma tam nic ciekawego. Drzwi do tego schowka są zamknięte na klucz.
Koło ołtarza są schody, które prowadzą do podziemnej części świątyni. Niewiele osób o nich wie, nawet spośród jashinistów. Prowadzą one do podziemnych katakumb i lochów. Nie da się tam dostać innym wejściem, chyba że jakąś techniką Dotonu. Ściany są kamienne i całe miejsce wydaje się być wyrytą w tym minerale jaskinią. Kraty do poszczególnych cel wykonane są z metalu. Pośrodku znajduje się równe koło o płaskim podłożu. Bystrzejszy widz dostrzeże też wysokie na dwa metry akwaria, w których zmieściłby się człowiek. Dodane do nich są przeróżne kabelki, które mają utrzymać obiekt badań przy życiu. Podziemna część połączona jest z wszystkimi kaplicami w mieście, przez co można przedostać się z jednego punktu do drugiego niezauważonym.
Na teren świątyni wchodzi się przez wysokie, drewniane drzwi, przy których zawsze ktoś czuwa. Przed wejściem należy zakołatać, aby oznajmić swoją obecność.
Za całą siedzibą jashiniści uprawiają pole i pozyskują z niego różne zioła i warzywa. Mają też własny kurnik, z którego zyskują jajka i mięso.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Świątynia Jashinistów

Postprzez Cheshire » 22 mar 2018, o 05:55

Uzyskanie budynku załatwiłbym misją. Podobno budynek już dorwałeś bez tego w fabule, by z tym nie kolidować dałbym misję której wątek opierałby się na zdobyciu praw do budynku natomiast laboratorium po tym opłaciłbyś wg cennika z działu przedmiotów.
Administrator
 
Posty: 2268
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: Świątynia Jashinistów

Postprzez Shotaro » 22 mar 2018, o 10:09

Czyli będzie misja jakiejś konkretnej rangi, czy raczej ME? Czyli może to być już od razu powiązane ze zdobyciem jako takiej władzy w organizacji/sekcie? I później dostanę możliwość osobnego działu Świątynia Jashinistów w Otogakure?
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Świątynia Jashinistów

Postprzez Lily » 4 kwi 2018, o 17:48

Dogadaliście się w końcu między sobą jak to ma działać?xD
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.
 
Posty: 634
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Świątynia Jashinistów

Postprzez Shotaro » 11 kwi 2018, o 19:34

Z rozmowy z Mortem wyszło, że będzie to misja rangi A konkretna po papiery do posiadania na własność Świątyni, albo kilka misji rangi C, gdzie miałbym przekupywać wpływowe osoby.
Spoiler:
Obrazek


Theme Jashinizm
 
Posty: 1297
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Świątynia Jashinistów

Postprzez Lily » 15 kwi 2018, o 12:06

W takim razie przeniosę do przyklepanych. Jak obgadane z Mortem to luz.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.
 
Posty: 634
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Unikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników