Akademia Medyczna

W dziale tym umieszcza się tematy zaakceptowanych unikatowych przedmiotów.

Akademia Medyczna

Postprzez Uchiha Arin » 5 lut 2020, o 17:52

Akademia Medyczna
Obrazek

Akademia Medyczna jest miejscem w którym mieszkańcy wioski mogą uczyć się podstaw medycyny i rozwijać się pod okiem doświadczonych nauczycieli oraz lekarzy, którzy śpieszą z pomocą dla tych, którzy chcą pogłębiać wiedzę na temat anatomii ludzkiego, jak i zwierzęcego organizmu.
Budynek ten jest wyposażony w wysokiej klasy laboratoria, sale wykładowe są wyposażone w wszelakie preparaty, niezbędne do obrazowego przedstawienia omawianych problemów.
Na terenie całego gmachu jest zainstalowany monitoring, dzięki któremu upoważnione osoby mogą weryfikować wszelkie zgłoszenia o zachowaniach niezgodnych z prawem.


Bonusy:
-Mieszkańcy Otogakure no Sato oraz osoby z innych wiosek posiadające pozwolenie od samego Kyokukage, mogą rozwijać dziedziny Zaijutsu oraz Iryōjutsu do rangi S włącznie, nawet pomimo posiadania rangi Genina
-Pomimo rozwiniętego Iryōjutsu ponad możliwości, nauka technik nadal wymaga posiadania, określonego w wymaganiach danej techniki, poziomu kontroli chakry.
-Mieszkańcy Otogakure no Sato za przyzwoleniem Kyokukage mogą dostać bezpłatny dostęp do laboratoriów, jeżeli zostanie przedstawiony cel badań/zabiegu oraz zostanie zdany raport


Koszt: 40.000Ryō

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
 
Posty: 537
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Akademia Medyczna

Postprzez Lily » 7 lut 2020, o 00:05

Akcept. Po bezpośrednim wydatku w baku, możemy uznać motyw rozpoczęcia budowy w Oto. Trzeba pamiętać jednak, że chwilę fabularnie to potrwa. Niemniej, wszystkie korzyści akceptuję.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.
 
Posty: 1146
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Unikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników