[S] - Protezy Mistrza Kuglarzy - UNIKAT

W dziale tym umieszcza się tematy zaakceptowanych unikatowych przedmiotów.

[S] - Protezy Mistrza Kuglarzy - UNIKAT

Postprzez Rindou Arashi » 29 gru 2016, o 08:36

Z racji iż dostałem na święta Unikat, to ja bym chciał dostać coś takiego. Miłej dyskusji.

Skoro unikat rangi S to pozwoliłem sobie na wytrzymałość poziomu Kusanagi czy wachlarza Madary.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Re: [S] - Protezy Mistrza Kuglarzy - UNIKAT

Postprzez Dōhito Midoro » 29 gru 2016, o 14:40

Tarcza luz, miejsca na male zwoje raczej tez luz ale mam pytanie do nici. Jak to się ma do lalek. Nimi sterujesz za pomocą nici chakry. Jeśli ruch nicią oznaczał ruch lalki a teraz będziesz miał ich 2x więcej to mam rozumieć, że możesz mieć 2x więcej lalek ale będą działały parami? Czy możesz mieć 6 lalek lub 2 ludzkie i każda będzie śmigać jak chcesz i bazować na technice co użyła Chio z 10 lalkami?

Poza tym pytaniem Akcept
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Sabaku no Yuno » 29 gru 2016, o 15:44

Akcept.

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Shinigami » 29 gru 2016, o 17:04

Zostawię tylko do przemyślenia, bo nie mam teraz czasu. Czy skoro to dwie ręce, to teoretycznie nie powinno być uwzględnione jako dwa unikaty/wymagające jakby dwóch zgód? Jedna proteza - jeden przedmiot - jeden unikat. Podobnie jest z kanoniczną Kibą: dwa miecze - dwa przedmioty - dwie misje na zdobycie. Patrząc na to rozwiązanie z Kibą, to właśnie na to wychodzi w tym wypadku także. Pozostawiam do przemyślenia~
Obrazek

Postprzez Ex Adm » 30 gru 2016, o 04:19

Dōhito Midoro napisał(a):Tarcza luz, miejsca na male zwoje raczej tez luz ale mam pytanie do nici. Jak to się ma do lalek. Nimi sterujesz za pomocą nici chakry. Jeśli ruch nicią oznaczał ruch lalki a teraz będziesz miał ich 2x więcej to mam rozumieć, że możesz mieć 2x więcej lalek ale będą działały parami? Czy możesz mieć 6 lalek lub 2 ludzkie i każda będzie śmigać jak chcesz i bazować na technice co użyła Chio z 10 lalkami?

Powiem szczerze, nie chce mi się bawić w kontrolowanie większej ilości zwykłych marionetek, dodatkowo powiem szczerze, że planuję używać tego do walki 2 ludzkimi kukiełkami, więc więc widzę to jako 2 swobodne kukiełki.

Shinigami napisał(a):Zostawię tylko do przemyślenia, bo nie mam teraz czasu. Czy skoro to dwie ręce, to teoretycznie nie powinno być uwzględnione jako dwa unikaty/wymagające jakby dwóch zgód? Jedna proteza - jeden przedmiot - jeden unikat. Podobnie jest z kanoniczną Kibą: dwa miecze - dwa przedmioty - dwie misje na zdobycie. Patrząc na to rozwiązanie z Kibą, to właśnie na to wychodzi w tym wypadku także. Pozostawiam do przemyślenia~

Tutaj zapewne nie mam nic do gadania, musicie to ustalić między sobą. Jednak nie uważam, żeby były wymagane dwie misje, gdyż one działają razem tylko w komplecie. Przy tych założeniach co napisałem wcześniej, nic mi nie da kontrolowanie 1.5 kukiełki :D
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Dōhito Isao » 30 gru 2016, o 04:35

1 misja(Ale o żadnej misji nie ma mowy w twoim wypadku, gdzie jest nagroda) Soh wymyśla, ten Kanon to inaczej działa niż tu xD Najwyżej nagrodę zmieni się na dwa przedmioty Kappa
Obrazek
Spoiler:

Postprzez Ex Adm » 3 sty 2017, o 03:54

Żyje ktoś w dziale ??
|
\/
Nim<3:
Administrator

Postprzez Dōhito Midoro » 3 sty 2017, o 20:11

Wszystkiego się dowiedziałem co chciałem.

Akcept

PS: Nope. Wszystko tu leży miesiącami kappa
Obrazek

Postprzez Shinigami » 4 sty 2017, o 16:16

Tak szczerze, to nie wiem, czy takie przenoszenie układów chakry powinno być możliwe, ale już to chyba było na forum, więc nie mam raczej nic do gadania. Dlaczego niby kanon działa inaczej? Dwa przedmioty i oba mogą działać bez siebie, przecież można mieć tylko w jednej ręce protezę, tak więc teoretycznie powinno działać to na zasadzie dwóch osobnych przedmiotów, mimo tego, że są opisane w jednym temacie. Trzeba też jakoś wytrzymałość punktową wpisać, ale nie wiem jaką dać wartość, Kusangai itp ma podane?
Obrazek

Postprzez Ex Adm » 4 sty 2017, o 16:36

Ani Kusanagi ani tarcza do susanoo ani wachlarz madary nie mają podanej wytrzymałości. Jest podane tylko że są praktycznie niezniszczalne.

Spoiler:
|
\/
Nim<3:
Administrator

Postprzez Shinigami » 4 sty 2017, o 16:45

To nie wiem co zrobić z rubryką wytrzymałości, słabo trochę pozostawić tam znaki zapytania. Może warto jakoś to usunąć z tabelki, albo dopytać Morta? W sumie zastanawiam się, czy nie byłoby warto podkreślać tego w przedmiotach, ale nie jestem pewien, czy to tak potrzebne.
Obrazek

Postprzez Ex Adm » 5 sty 2017, o 23:37

Wpisałem po prostu poziom Kusanagi, dzięki czemu każdy będzie wiedział o co chodzi.

EDIT : Dopisałem także o możliwościach kontrolowania kukiełek.
|
\/
Nim<3:
Administrator

Postprzez Ryūdōin Hishimaru » 6 sty 2017, o 13:55

Mi pasuje, więc rzucę Akceptem.

Tylko tego, no... do walki większą ilością kukiełek będzie potrzebna WT, potrzeba do tego czegoś więcej niż tylko więcej nici...
Inne postaci: Aburame Manabu
Przywołanie: link

Samozwańczy Rzecznik Praw Gracza
URLOP 9.10.2017 - 13.10.2017

Postprzez Ex Adm » 6 sty 2017, o 16:14

Do walki większą ilością zwykłych kukiełek tak i to jest dopisane w opisie. Co do 2 ludzkich nie powinno być problemów gdyż to dalej jest mniej problematyczne niż walka 3 co mogę normalnie. Po prostu ludzka wymaga więcej nici.
|
\/
Nim<3:
Administrator

Postprzez Rindou Arashi » 13 sty 2017, o 03:41

Minął tydzień... ktoś coś wymyślił ??