Gōsuto

W dziale tym umieszcza się zaakceptowane tematy zwykłych broni stworzonych przez graczy.

Gōsuto

Postprzez Shiin Lai » 13 kwi 2018, o 20:33

Ostatnio edytowano 19 kwi 2018, o 16:08 przez Shiin Lai, łącznie edytowano 3 razy
Uczucia, co? W moim przypadku ich nie ma. Nie wspominałem Ci, gdy pierwszy raz się spotkaliśmy? Jestem wężem. Zimnym mięsem, pozbawionym serca. Mój język wije się wprzód i w tył, wiecznie w poszukiwaniu nowej ofiary, zdobyczy. A jeśli spodoba mi się to, co znajdę, pożeram je w całości.

Obrazek
I'm the one who beats the wind and the loneliness.

PZ

Jeśli Ci się nudzi, chcesz pogadać, bądź chcesz bym poprowadził dla Ciebie jakąś misję, pisz śmiało na chacie, pw bądź gg.

Ranga: Genin

Re: Gōsuto

Postprzez Shiin Lai » 13 kwi 2018, o 20:49

Wycena:

1250 - cena standardowa katany
100 - zmodyfikowany wygląd
700- zwiększenie twardości
600- zmniejszenie ciężaru, acz nie jakoś bardzo
1000- przepływ chakry
500- kształt ostrza
Robocizna - 830
Końcowa cena - 4980- Zróbmy 5000.
Uczucia, co? W moim przypadku ich nie ma. Nie wspominałem Ci, gdy pierwszy raz się spotkaliśmy? Jestem wężem. Zimnym mięsem, pozbawionym serca. Mój język wije się wprzód i w tył, wiecznie w poszukiwaniu nowej ofiary, zdobyczy. A jeśli spodoba mi się to, co znajdę, pożeram je w całości.

Obrazek
I'm the one who beats the wind and the loneliness.

PZ

Jeśli Ci się nudzi, chcesz pogadać, bądź chcesz bym poprowadził dla Ciebie jakąś misję, pisz śmiało na chacie, pw bądź gg.

Ranga: Genin

Re: Gōsuto

Postprzez Lily » 15 kwi 2018, o 12:03

Rozpiska wyceny jaką dałeś mi odpowiada. Jedna uwaga, robocizna to 1/5 końcowej ceny a po przeliczeniu koszta wynoszą 4150 + 415 = 4565. Nie będę więc Ci do 5k podnosił ceny xD.

Akcept, przenoszę.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Broń