Ogień przeznaczenia.

W dziale tym umieszcza się zaakceptowane tematy zwykłych broni stworzonych przez graczy.

Ogień przeznaczenia.

Postprzez Shiin Asami » 17 lip 2017, o 01:04

Cena:
- 2000 - balista
- 1000 - wzmocnienie
- 600 - koszty
Ostatnio edytowano 30 lip 2017, o 20:30 przez Shiin Asami, łącznie edytowano 1 raz

Ranga: Nukenin

Re: Ogień przeznaczenia.

Postprzez Yuki Jun » 17 lip 2017, o 08:53

To jest ta chwila jak ktoś ma ambicje zostania kapitanem niezłego okrętu, a Ty nie masz pojęcia nic o tym, a nic xD Jak dla mnie wygląda w miarę w porządku. Uwag zbytnio nie mam, ale poczekam na resztę opini.

P.S chce się zaciągnąć w przyszłości, brzmi jak super zabawa :D
Wola ognia Konoszan | Drużyna | Poradnik Nowego Gracza 2017 |Poradniki Moda Twórczości NarutoObrazek | Jun theme | Fight theme | Sad theme |Team Natari Theme |

Komisarz Yuki Jun. Moderator WT oraz Kuźni. Sprawdzacz samodzielek. Chimu do misji rangi A
Autor bloga konkurencyjnego dla Misałki.

Spoiler:

Ranga: Chūnin

Postprzez Mistrz » 17 lip 2017, o 23:07

Brak akcepta. Takie rzecyz opisz w opisie statku a nie jedną rzecz rozbijać na tematy niepotrzebnie. Zrób po prostu jeden porządny opis. Trebusz z drugiego tematu jest zbędny, znaczy, miota kamieniami. Nie będzie to tak porządne jak wystrzał wieeelkim shurikenem z machin oblężniczych shinobi.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Shiin Asami » 18 lip 2017, o 00:05

Ale ja nie napisałem, że ma miotać kamieniami. Zauważ, że w opisie jest napisane, że nie ma amunicji. Chcę tam zastosować kilka rodzajów.
A i tematy jak najbardziej są potrzebne oddzielnie bo nie mam zamiaru kupować od razu 20 takich dział i ich montować. Dlatego też rozbiłem to na tematy, żeby było to przejrzyste nie tylko w kuźni, ale i na fabule podczas zakupu.

Postprzez Mistrz » 18 lip 2017, o 07:50

Nie będą oddzielnie bo mam dość robienia śmietnika na moim forum. Na wszystko robicie masę oddzielnych tematów, nic nie robiące WJ z któych rozwijacie kolejne etc. Temat ma być kompletny.

Napalm, jako bojowy środek zapalający, został po raz pierwszy użyty przez wojska amerykańskie w II wojnie światowej podczas bitwy o wyspę Tinian[1], dokładnie 22 lipca 1944 r., później podczas wojny domowej w Grecji przeciw partyzantom oraz na masową skalę w Korei i Wietnamie. Stosuje się go w miotaczach ognia i bombach lotniczych, rzadziej pociskach artyleryjskich i rakietowych.

Broń współczesna odpada, nie ważne jak narysowane
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Shiin Asami » 30 lip 2017, o 20:12

Słowo napalm zostało tu użyte jako ogólnie określenie cieczy łatwopalnej która dodatkowo uzupełniona jest w środek przez który "przylepia" się do danej rzeczy. Takie substancje stosowano o wiele dawniej. Słówko użyłem by łatwiej było zobrazować to osobie która nie ma pojęcia jak to działa. Lepsze to niż pisanie dokładnego składu subtancji za który byście mnie zjedli.

"Napalmy, dzięki swojej konsystencji, mają zwiększoną przyczepność do podpalanych powierzchni, a jednocześnie słabiej rozpryskują się, wolniej ściekają i gorzej wsiąkają. Wszystko to powoduje, że są bardzo trudne do ugaszenia. Skuteczne są nawet na powierzchniach wilgotnych, pionowych oraz mocno wsiąkliwych (jak piasek). Palą się także na powierzchni wody."

Na takiej samej zasadzie używany był "ogień grecki", "ogień bizantyjski". Był to napalm wg definicji, tylko nie był aż tak zaawansowany chemicznie a przez to mniej skuteczny niż wspólczesne.

Postprzez Ex Admin » 30 lip 2017, o 20:31

ta słyszałem o ogniu grecki to wykonalne. Zasięg 70 metrów taka pompa może mieć, ale to raczej tylko na morzu takie coś dostępne albo na otwartej przestrzeni gdzie może się ta ciesz tak rozprzestrzenić. Akcept.
Administrator

Postprzez Shiin Asami » 5 sie 2017, o 21:01

Ktoś cos?

Postprzez Arashi Keizo » 5 sie 2017, o 21:29

Akcept.
Winning Theme | 'Not giving up!' Theme | Love Theme | Losing Theme | Battle Theme | 'Gonna find you' Theme | Training Theme | Danger Theme | Hell Theme | Tranquil Theme | Sad Theme | Training Theme II | Kenjutsu Theme | Night Theme | Po prostu lubię tą piosenkę Theme | Serwus Theme | Cooking Theme | Akatsuki Theme | Running Theme | Summer Theme |
Elite Theme
Spoiler:

Obrazek

Obrazek

Cursed Seal of Storm
Spoiler:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Yuki Jun » 6 sie 2017, o 14:49

Akcept.

Obrazek
Wola ognia Konoszan | Drużyna | Poradnik Nowego Gracza 2017 |Poradniki Moda Twórczości NarutoObrazek | Jun theme | Fight theme | Sad theme |Team Natari Theme |

Komisarz Yuki Jun. Moderator WT oraz Kuźni. Sprawdzacz samodzielek. Chimu do misji rangi A
Autor bloga konkurencyjnego dla Misałki.

Spoiler:

Ranga: Chūnin

Postprzez Lily » 16 sie 2017, o 13:25

Z jednej strony Mort rzucił swoją uwagę ale gracz dał wyjaśnienie a Kato potwierdził/przyklepał. Dam tematowi jeszcze 24h i jak nie będzie sprzeciwów osób wyżej postawionych, przeniosę.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał

Powrót do Broń