Oto Ken no Kunai

W dziale tym umieszcza się zaakceptowane tematy zwykłych broni stworzonych przez graczy.

Oto Ken no Kunai

Postprzez Fūka Afuro » 15 wrz 2017, o 02:57

Ostatnio edytowano 22 wrz 2017, o 15:47 przez Fūka Afuro, łącznie edytowano 2 razy
POSTAĆ NIE JEST AKTYWNA
W tym momencie służy jedynie do sędziowania walk.

Ranga: Chūnin

Re: Oto Ken no Kunai

Postprzez Lily » 16 wrz 2017, o 20:21

A ja poproszę o rysunek/obrazek jak to miałoby wyglądać i czy rzeczywiście, jest możliwe przy samym kunaiu xD.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Fūka Afuro » 16 wrz 2017, o 21:36

Proszę bardzi. To Kunai - Miecz, jaki mamy na forum i jaki jest w tym temacie "przerabiany": Obrazek Jak widać, jest szeroki i nawet ma w swobie jedną dziurkę już klasycznie. Dorobienie przy produkcji kilku mniejszych dziurek raczej szczytem umiejętności kowalskich nie jest, doczepienie/dospawanie/whatever dzwoneczków w dziurach jest już minimalnie trudniejsze, jednak patrząc na sprzęty takie jak łańcuch zrobiony z zepsutych shurikenów, całkowicie możliwy. "xD".
POSTAĆ NIE JEST AKTYWNA

Postprzez Arashi Keizo » 18 wrz 2017, o 19:19

Proszę o rozpisanie ceny, chcę zobaczyć za co jest to 1700 c:

Oprócz tego chyba wszystko okej, choć nie wiem czy nie wystarczy po prostu do zwykłego Ken no Kunai doczepić pęku dzwoneczków, żeby uzyskać taki efekt. Chyba, że chodzi o estetykę :P
Winning Theme | 'Not giving up!' Theme | Love Theme | Losing Theme | Battle Theme | 'Gonna find you' Theme | Training Theme | Danger Theme | Hell Theme | Tranquil Theme | Sad Theme | Training Theme II | Kenjutsu Theme | Night Theme | Po prostu lubię tą piosenkę Theme | Serwus Theme | Cooking Theme | Akatsuki Theme | Running Theme | Summer Theme |
Elite Theme
Spoiler:

Obrazek

Obrazek

Cursed Seal of Storm
Spoiler:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Fūka Afuro » 20 wrz 2017, o 16:29

Ceny nie byłem pewien. Normalna broń tego rodzaju kosztuje 1500. Uznałem, że policzę za dodatkową robociznę 200, ale teraz myślę, ze to troszkę mało. Podniosłem więc cenę do 2000. Więc dodatkowe 500 za robociznę dla kowala i kosz za dzwoneczki. Druga sprawa: Tak, chodzi mi też o estetykę, choć również o to, że tak po prostu przywiązane dzwoneczki mogą w czasie walki łatwo albo odlecieć, albo zostać odcięte, w ten sposób jest to bardziej trwałe.

ps. Zachęcam modów do wypowiadania się, temat nie jest trudny a ja nie gryzę. :3
POSTAĆ NIE JEST AKTYWNA

Postprzez Arashi Keizo » 22 wrz 2017, o 15:22

1500 cena przedmiotu + 100 za modyfikację wyglądu + 5 x 5 za dzwoneczki = 1625
Za robociznę jest 1/5 owej ceny, więc 1625 + 1/5 x 1625 = 1950 to cena

Edytuj to i ode mnie akcept.

Jafut, moderatory, zaglądać tu.
Winning Theme | 'Not giving up!' Theme | Love Theme | Losing Theme | Battle Theme | 'Gonna find you' Theme | Training Theme | Danger Theme | Hell Theme | Tranquil Theme | Sad Theme | Training Theme II | Kenjutsu Theme | Night Theme | Po prostu lubię tą piosenkę Theme | Serwus Theme | Cooking Theme | Akatsuki Theme | Running Theme | Summer Theme |
Elite Theme
Spoiler:

Obrazek

Obrazek

Cursed Seal of Storm
Spoiler:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Fūka Afuro » 22 wrz 2017, o 16:02

Poprawione.
POSTAĆ NIE JEST AKTYWNA

Postprzez Lily » 23 wrz 2017, o 16:27

Halo halo modzi, wasze stanowisko nie ogranicza się jedynie do Własnych Technik. Wypowiadać się.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Rindou Arashi » 25 wrz 2017, o 19:16

Wygląda wszystko w porządku.

Obrazek

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Kimi Daiki » 25 wrz 2017, o 20:52

Dowiedziałem się że dziś że ten temat też muszę ogarniać XD Ok wszystko jest dobrze, AKCEPT.
Theme Battle Daiki | Daiki Voice

Jeśli ktoś chce abym sprawdził mu technikę, niech napiszę na gg przedstawiając się w pierwszej wiadomości i podając link do tematu.

Ważne: Postać w prawej ręce posiada łańcuchową rękawice, na obu rękach znajdują się ochraniacze do ramion, z lewej strony twarzy znajduję się lokalizator
Obrazek

Ranga: Genin

Postprzez Rindou Arashi » 25 wrz 2017, o 20:53

Są trzy akcepty to przenoszę :D

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Powrót do Broń